Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

sabine_
19. říj 2015

@blueel. Taky jsme si dávali pozor, ale stalo se 🙂 taky jsem měla problém s přibíráním a otěhotněla jsem úplně bez problémů.
@vendysk Závistivy ženský jsou na ránu 😀 taky jich v okolí pár mám. Kolikrát je ale holka ve 20 rozumnější než kdejaká třicátnice 😀

vendysk
19. říj 2015

@blueel Někteří doktoři udělají problém ze všeho.Já jsem taky ještě v dubnu brečela na gyndě že jsem určitě neplodná,beru hromady léků a organismus,imunita a zdraví nic moc.Jen co jsem našla novou práci a pořídili jsme si štěňátko jsem do toho vlítla ani nevím jak a v únoru se nám narodí chlapeček 🙂

vendysk
19. říj 2015

@sabine_ Já si myslím,když vidím ty zralé ženy co už na dítě měly rozum a hotovou kariéru dala bych jim pár facek jak se k tomu dítěti chovaj 😀 a my k tomu máme mnohem víc energie takže víc vydržíme 🙂

sabine_
19. říj 2015

@vendysk. Přesně tak 😀. A věkově k miminku budeme mít blíž a budeme si víc rozumět 😉 My čekáme na začátku prosince (myslím, že spíš na konci listopadu) holčičku Tamaru 😉

irca86
19. říj 2015

Ahoj holky, fandím vam všem. Dceru jsem rodila v 23 letech s syna den před 27 narozeninama 🙂

vendysk
19. říj 2015

A navíc i jako mámy jsme sexy a free a fresh 😀

ppejskova
19. říj 2015

taky se hlásim :D i když už jsem skoro "stará" 23 mi bude měsíc po tom co se má malá narodit :D

michaelapce
19. říj 2015

Zdravim devcatka,vim asi to sem nepatri....ale uz jsem bezradna.No muj ptoblem je v menstruaci,uz asi pul roku rok ji mam nepravidelnou nebo ji nedostanu vubec.Nic mene uz zase mam asi 7 dni spozdeni,o miminko by jsme s pritelem staly ale uz jsme zoufaly veskera vysetreni ukazaly vse v poradku...ale ted jsem si vsimla par zmen u sebe,zacaly mi padat vlasy a lamat se nehty,ze jsem parkrat prisla o nejaky ten vlas neprislo mi to divne ale ted pri cesani,hlavne po umyti vlasu porad je nekde sbiram koupelna,obleceni,lozni povleceni proste vsude.Myslite ze by to mohlo souvyset vsechno se stitnou zlazou???predem dekuji za odpovedi ;)

zdenkaj92
19. říj 2015

@sabine_ No to teda :D Uteklo to celé jako voda. :D

sarah1995
4. led 2017

Ahoj holky 🙂 za mesic mi bude 22let a mam skoro 7 holcicku a cekam asi druhy ale to se dozvim zitra 🙂 taky sem slychavala ze sem moc mlada mamina a ze sem si skazila mladi rikam si ze diskoteky mne nezajimali a chtela sem uz rodinu bydlim s pritelem uz rok a spolu sme pres 3 roky 🙂

pevnaska
6. led 2017

Co má v životě větší smysl, než vychovávat děti, rodina! Je mi 23 a v květnu se těšíme na třetí dítko.
Každý kdo už vychoval nějaké děti, ví, že je to obrovská oběť, ale přece, co nic nestojí, za nic nestojí 🙂

evina96
9. únor 2017

Ahojte,přidavám se za dva měsice mi bude 21 a v srpnu rodím,měla jsem problemý s ovulaci a doktor mi řekl,že dítě bez jeho pomoci mít nemužu.Je to měsic co jsem se to dozvěděla,ale dozvěděla jsem se to ve 3 měsici.Nedokázala jsem ho dát pryč i když muj byvalý to tak chtěl.Všichni si myslí že si dělam srandu že čekam krasného zdravého chlapečka a že jsem ještě mlada a budu to mít sama těžké.Jsem hrozně štastna,že to malinké čekam jen tatinek nám asi bude chybět.

lenatu
9. únor 2017

Ahoj holky, taky se přidávám bude mi 23 a mám 10 měsíčního syna 🙂)

janicqa284
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hakanka
6. dub 2017

Ahoj, prosím pomohli byste jedné prima holce s diplomovou prací zaměřenou na mladé rodiče? Prosím vyplňte dotazník. Díky 🙂
https://www.survio.com/survey/d/M6A4Y4S9F2L1S6U7J

mnau_m
6. dub 2017

Ahoj holky, je mi 23 a podle všeho jsem v očekávání .. tak sna vše dobře dopadne 🙂

market271
23. kvě 2017

Zdravím vás holky, je mě 20 a v září mě bude 21 🙂 Termín porodu mám 7-8.10.2017 🙂 Moc ráda se k vám přidávám 🙂

lucc96
31. srp 2017

Ahoj holky 🙂 bude mi 22 a mám ročního syna, byl chtěný a já jsem šťastná, jen mi chybí nějaká partačka, nenajde se zde některá v okolí prahy 8? 🙂

lstuchlova
28. bře 2018

Ahoj, je mi 22 a s manželem (24) máme plánovanou 3 měsíční dceru 🙂