Modeláž nehtů

barusinecka
18. bře 2013

Ahoj holky.Zakládám téma modeláž nehtů a budu moc ráda,když se přidáte 😀 .Můžeme si tady navzájem pomáhat,dělit se o zkušenosti,rady a taky samozřejmě chlubit výtvorem 😀 😀 😀 .Já jsem si zrovna dneska vybojovala na aukru sadu na gelové nehty,takže jestli mi tento týden sada dorazí,budou to moje první gelovky 😀 .Moc se těším a jsem zvědavá.Jinak,do budoucna si chci udělat kurz a věnovat se tomu naplno.Já vím,je spoustu holek co nehty dělají,ale já budu dobrá a těch dobrých je málo 😀 😀 😀

barusinecka
autor
16. kvě 2013

@gabulda
@zvalentova já vím holky,ale vůbec na to nemám čas a když ho mám tak žehlím nebo se snažím něco dělat v domácnosti.Úplě mě to láká.Za gelíky si raději připlatím,to je jasné.Jinak moc děkuji holky za optání a rady,jste moc hodné

oliiiver
30. kvě 2013

Můj první pokus na šablony... Fotka to zkresluje, nejsou tak seknuté na boku...

elennka
7. črc 2013

Pěkný večer holky, potřebovala bych poradit, chci si koupit sadu na gellak.. ale nerada bych naletěla na nekvalitním zboží, ono e-shopů je docela dost.. máte nějaký ověřený. díky

vojtisek2007
7. črc 2013

na gellak potřebuješ to samý co na gelovky - hlavně kvalitní lampu a ten gellak, já si kupuju na www.rajnehtu.cz nebo na www.enii-nails.cz.

Přidávám mojí rychlovku z minulýho týden, takže foceno po týdnu nošení a nějak to neumím ani nafotit, a ani se mi nechtělo zdobit,tak jen francie 🙂
@barusinecka tak jak jsi na tom, už máš nějaký nehtíky za sebou ? 🙂

elennka
7. črc 2013

@vojtisek2007 potřebovala bych v sadě, přes google mě to ve vyhledavači něco najde, ale pokud nemám ověřený e-shop. tak se mě do toho nechce.. hlavně j pořádně nevím, co je potřeba..
Chtěla bych si gellak dělat doma, nechce se mě po 10 dnech běhat k nehtařce, dost nehty zatěžuju, takže mě nevydrží.. teda nejdéle 3 týdny, ale dvě opravy (2 nehty úplně nevydržely).
Nebo tedy co vše je potřeba? kdybych kupovala po kusu.. a ne v sadě.. jsem úplný laik..

lucajdak
7. črc 2013

Holky pokud byste nektera chtela, budu svou sadu prodavat, podrobne info a odkaz na stranky do IP 🙂

elennka
7. črc 2013

@lucajdak můžu info do IP,díky

renda01
18. zář 2013

Ahoj, nabízím ZDARMA provedení manikury,masáže, p-shine, parafínového zábalu,modeláže nehtů jako modelu v rámci rekvalifikace v Jihlavě. V případě zájmu upřesním termíny 😉