Modeláž nehtů

barusinecka
18. bře 2013

Ahoj holky.Zakládám téma modeláž nehtů a budu moc ráda,když se přidáte 😀 .Můžeme si tady navzájem pomáhat,dělit se o zkušenosti,rady a taky samozřejmě chlubit výtvorem 😀 😀 😀 .Já jsem si zrovna dneska vybojovala na aukru sadu na gelové nehty,takže jestli mi tento týden sada dorazí,budou to moje první gelovky 😀 .Moc se těším a jsem zvědavá.Jinak,do budoucna si chci udělat kurz a věnovat se tomu naplno.Já vím,je spoustu holek co nehty dělají,ale já budu dobrá a těch dobrých je málo 😀 😀 😀

nikollita
18. bře 2013

Tak já dorazím a uděláš mi nehty? 😉

oliiiver
18. bře 2013

@barusinecka Tak to gratuluji Baruško 🙂 Ať ti to dorazí co nejdřív a těším se na fotečky 🙂 Protože alespoň nebudu sama co se v tom takto "plácá" 🙂

barusinecka
autor
18. bře 2013

@nikollita
@oliiiver no,bude to boj 😀 😀 😀

oliiiver
18. bře 2013

@barusinecka Když si vzpoměnu na svoje první gelovky 😀 Hooodně dlouho jsem chodila s rukama v kapsách 😀 Teď už se za ně ani nestydím 😀 Kupodivu 😀

oliiiver
18. bře 2013

@barusinecka JInak děkuji za stránku 😀 A já to nakupuju všechno tak draze 😀

barusinecka
autor
18. bře 2013

To byly tvojme první jo?Já tady tak pak dám foto mých prvních,ale nebudeš se smát,jasný!?Já bych ti ještě poslala odkazy na fb na bazary,ale mám do středy zablokovaný učet,nějaký vír nebo co.

vendulak
18. bře 2013

Jé já je taky kdysi dělala, ale jen chviličku, udělala jsem si i rekvalifikaci. Ale nevím nevím, uživit se tím asi nedá 😒. No a moje začátky byli tedy tky akorát tak do tich kapes 😀 .

barusinecka
autor
18. bře 2013

@vendulak já vím že to bude těžké.Po mateřské nastoupím do práce(jestli nějakou najdu) a nehtám bych se věnovala až po práci a jestli by se mi to rozjelo a já měla úspěch tak bych si vyřídila živnosťák,ale to je ještě moc daleko a kdo ví co bude 🙂.Jenom teď tak plánuji a sním 😀 😀 😀

vojtisek2007
18. bře 2013

@barusinecka ahoj,taky jsem si koupila sadu na nehty na aukru a postupne z ní přestala všechno používat☹ kromě lampy - 4zářivkové a gilotiny na tipy 🙂, štetce příšerně pelichaly, gel nestál za nic, šablony byli jen papírové - tak ale s těma se to dá, ikdyž radši používám teflonový šablonky....nehty dělám jen sobě nebo kamarádce, živit bych se s tím asi nechtěla...
jinak věcičky na nehty nakupuju zde :
http://www.nehtyprofi.cz/
http://www.enii-nails.cz/

gabulda
18. bře 2013

Dělala jsem to 8 let :D a ted se bojím k této práci vrátit,nevím jestli se dá ted uživit :(...Držím pěsti... nakupovala jsem na www.modelaznehtu.cz

barusinecka
autor
18. bře 2013

@vojtisek2007 vítám tě tady.Budeme rády za tvoje fotečky a rady když už jsi zkušenější.Ty stránky uz mám občihnuté,ale zatím bez zkušeností,takže budu ráda za ověřené obchůdky🙂🙂🙂

barusinecka
autor
18. bře 2013

@gabulda je to teď fakt těžké,ještě když nehty dělá skoro každá ženská.No,uvidíme🙂A ty jsi nehtiků nechala z jakého důvodu?Kvůli tomu,že tě to neuživilo?

vojtisek2007
18. bře 2013

@barusinecka díky za přivítání, já bych se mezi zkušenější fakt neřadila, to ne, skoro vůbec nedělám s tipama,ale dělám nehty na šablonky....a fotit si je mě fakt nenapadlo....

ono živit se s tím, když třeba u nás čínani dělají nový nehty za 200,-Kč asi fakt nejde, nevím, jak mají kvalitní gely apod...ale 99% ženských dneska vidí ty 200 místo 500 vedle u českýho poctivýho živnostníka...tím nechci nehty od čínanů nějak hanit, třeba jedna moje kamaárdka k nim chodí taky...ale spíš myslím, že má akryl,ne gel...protože co říkala, tak jí nehty nezapékají v troubě 😀 😀 😀 .

vojtisek2007
18. bře 2013

jo a hodně jsem okoukala na youtube 🙂 ale to ty šablony, ne tipy

lucajdak
18. bře 2013

Ja mam sadu koupenou na www.rajnehtu.cz a s eshopem jsem spokojena, ale po roce uz me to nebavi, za prve nemam nervy na to to delat tri hodiny, takze preji hodne stesti a ja uz si zas budu chodit odpocivat k pani 😉

barusinecka
autor
18. bře 2013

@lucajdak tak nám je pak aspoň foťte at máme inspiraci🙂🙂🙂,děkuji🙂🙂🙂

lucajdak
18. bře 2013
lucajdak
18. bře 2013
lucijeta
18. bře 2013

@barusinecka budu držet palce, mě by se to taky líbilo dělat, jen asi nemám dostatek fantazie k takové práci..
přidávám mé nehtíky z léta, ty byly k nakousnutí 🙂

gabulda
19. bře 2013

@barusinecka Byla jsem těhotná a tuto práci mi zakázali dělat,ráda bych se k ní vrátila,ale obava z toho ,že se neuživím je věčí.A když tu jsou všude kolem kazící reputaci větnamci,myslím,že to nemá cenu.Dělají nehty z buhví čeho za 2stovky a to fakt nejde u normální nehtařky,která má profi a nepoškozující materiál,bohužel,špatná doba!

gabulda
19. bře 2013

Moje práce na kouknutí 😀 ...přeji hodně štěstí....

barusinecka
autor
19. bře 2013

Krásné nehtíky.Jsi šikovná.Já taky nechápu ty co chodí k větnamcům.Když vidím ty fotky s plesnivýma nehtama tak mám dost.Některé je ještě brání a jsou spokojené,ale ta kvalita se ukáže třeba za pár let,ale ony to nechcou slyšet.Taky bych k nim nikdy nešla,raději bych obětovala 500kč.Když mě to neuživí tak to bude můj koníček a budu se snažit dělat radost aspoň pár lidem🙂🙂🙂

vojtisek2007
19. bře 2013

@gabulda ty první bílo-černé jsou nádherný 🙂,všechny jsou krásný

holky jaký máte lepidlo na tipy ??? já s nima dělám minimálně,právě kvůli tomu, že mi přijde,že to lepidlo co mám je naprd a přijde mi,že prostě nedrží....už jsem vyzkoušela asi tři značky 😝 😝 😝

zvalentova
19. bře 2013

@gabulda také se k tomu asi nevratím. Přeci jen už nechci ve studiu být do noci.

gabulda
19. bře 2013

@barusinecka Jedině tak se to dá vyřešit,bohužel,ale tak třeba ti to půjde,já mám teda strach s touto prací po mateřské znovu začínat,když se mi klientela rozprchla ☹ ....
Od větnamců mi chodily klientky v katastrofálním stavu,propilované nehty,žluté ,plesnivé,katasrofa!
S hygieničkou jsem o tom mluvila,že to přece takhle nejde,a oni prý jsou na ně krátký,prý kolikrát se snima nedá domluvit,neumí česky....Materiál je jejich made in větnam ,takže jsou lidé odolní a mín odolní. Pracují z akrylem,ale bůh ví co to je zač.... Horší je, že jak píšeš po několika letech ty ženský budou koukat co se jim dostávalo do těla ☹ ,může z toho být i rakovina....
Profi gely jsou hlídaný a nestalo by se nic podobnýho.JJ komu není rady,tomu není pomoci.Pro pár peněz!

gabulda
19. bře 2013

@zvalentova taky jsem to tak mívala,od nevidím do nevidím 😀 ...to už bych asi taky jako máma nemohla 🙂

barusinecka
autor
19. bře 2013

@zvalentova
@gabulda
@gabulda Děkuji holky za názory,uvidíme jak to všechno bude,třeba nakonec to budu mít jako přivydělek 😉 Ale vím že mě to bude hrozně bavit (teda to vám řeknu až po prvních udělaných gelovkách 😀 )

zvalentova
19. bře 2013

@gabulda jj, hlavně v té době mě nevadilo jezdit po seminářích, víkendy trávit zkoušením, teď jsem ráda když si jednou za tři týdny udělám Gel-polish 😉

zvalentova
19. bře 2013

@vojtisek2007 nauč se modelovat na šablony. Nepotřebuješ lepidlo a spojení materiálu s nehtem je mnohem lepší.