Moje láska - kabelky a boty, kde rády nakupujete?

teenyel
16. zář 2014

Ahoj holky, dnes jsme se po delší době vydaly s kamarádkou na nákupy. Potřebovala jsem si udělat radost a připadat si s hezky v něčem novém. Kde rády nakupujete? Miluji značky Valter Valentino, Michael Kors, Dior, Gucci apod. Minulá taštička od Valtera mě stála 10 hodin shánění po Praze, protože mi nějak zavírají prodejní místa ☹ Jinak teď koukám na krásné sandálky od Dolce and Gabbana, ale bohužel je nemohu sehnat v mé velikosti. Takže nějaký oblíbený obchod? Nebo které značky upřednostňujete a z vlastní zkušenosti a spokojenosti doporučujete? 🙂

hanivasi
16. zář 2014

@teenyel co ti na to říct 🙂
já nakupuju boty v CCC, na značky co jmenuješ nemám finance 😀

hofka1
16. zář 2014

já se svoji 42 si můžu nechat jenom zdát o lásce jménem boty🙂

berenika39
16. zář 2014

Moje značka, na kterou nedám dopustit, je www.libisemi.cz. Nic jiného, kdo mi někdo doporučí, poradí, co se kde píše, říká, to mě nezajímá. Nosím jen jednu značku. Nikdy nic jiného.

teenyel
autor
16. zář 2014

@hanivasi to já na běžné nošení taky, jsem hrozný ničitel 😀 takže samozřejmě můj botník neskýtá jen výše uvedené značky 🙂 to je spíš příležitostná radost. Boty když nosím denně, tak do půl roka zničím ať za ně dám 500,- nebo 10x tolik...a víc nemá smysl na běžné tahání 🙂
@hofka1 já mám sice 38,5, ale málokdy narazím na nějaký kousek, který by byl za pěknou cenu. Za plnou je nekupuji, čekám když jdou třeba do akce při změně kolekce. Ale málokdy vychytám svou velikost, je to jedna z nejčastějších, tak bývají už vybrané ☹

teenyel
autor
16. zář 2014

@berenika39 což o to, také vybírám co se mi líbí. Ale už jsem se setkala s tím, že jsem vyhodila velké peníze a ve finále to byl šunt.

blondynka400
16. zář 2014

@teenyel za mne nakupovat podobné věci pouze v zahraničí. Jiné ceny, jiný výběr.... Mám podobnou úchylku, ale v ČR nekupuji nic 😉

teenyel
autor
16. zář 2014

@blondynka400 a kampak jezdíš nakupovat? Je fakt, že i když člověk zajde třeba v Paříži do obchodu, kde prodávají pro ně běžnou konfekci, tak boty sedí úplně jinak. A světoznámé značky v ČR jsou maličko problém. Ale tak si říkám, že si někdy udělám výlet do Zürichu 🙂 Christian Louboutin....moje fascinace 🙂

teenyel
autor
16. zář 2014

Tyhle chci na zimu 🙂 letos kašlu na podpatky. Jen nevím, zda jít do hnědých nebo černých....

lorreine
16. zář 2014

Ahoj, cakam, ze sa tu na Teba za chvilu zosype sprcha nevole 😉. Bude to tu brane asi ako provokace, ale na druhu stranu sa pravidla na MK uvolnili, tak si tu mozes diskutovat skoro o vsetkom.
Ale k teme. Na znacky netrpim, ak vsak vychytam nejakj super cenu, idem do toho. Kabat Guess za 80 USD. Alebo teraz kozacky Fornarina za 27 GBP sleva z 195 GBP.Alebo mokasiny Calvin Klein za 100 PLN.
Najradsej nakupujem v outletoch, na netu. Uplny raj su outlety v USA, ale tam sa znovu asi dlho nedostanem.

teenyel
autor
16. zář 2014

@lorreine No tak nekoupit kabát Guess za 80 USD když se ti vzhledově líbí, to by byla šílenost 🙂 A pročpak jako provokace? Záměrně jsem tu diskuzi založila v kategorii koníčků. Někdo má tohle, někdo létá do Thajska, na Maledivy atd. 🙂 Založila jsem ji pro ty, co tuhle vášeň se mnou sdílí 🙂 Že si můžeme poradit, kde se třeba dá nějaký takový pěkný kousek sehnat za pěknou cenu. Neodsuzuji zboží z prodejen jako Deichman a tak. Když tam zajdu a něco se mi líbí, tak si to klidně koupím i tam 🙂 Sice teda ta kvalita je fakt znát, ale třeba botasky ničím dost rychle tak jako tak.
Já byla hrozně šťastná, když se mi povedlo úplně náhodou přes kámošku ulovit botky - sandálky Gucci za 3500,- z původních 10500,-. To jsem skákala metr do vzduchu radostí 😀

lorreine
16. zář 2014

@teenyel Tak taka sleva, to si nemohla nekupit. 😉
Preco provokace? No, ked si odmyslim, ze vacsina matiek tu asi nema na takyto konicek financie, tak si vezmi, za co vsetko sa tu uz maminky urazali a hadali sa do krvi. Mozno sa mylim a budem milo prekvapena, ale skor cakam, ze sa to vela maminkam nebude pacit.
Inak u mna sa chut nakupovat pre seba znizila s narodenim dcery. Teraz nakupujem pre nu, ale kaslem na znacky, ide o funkcnost. I ked ja som teraz trochu ujela na spodnom pradle pre seba 😁.

teenyel
autor
16. zář 2014

@lorreine to samozřejmě chápu 😉 My si teď plánovali investici do hafana a do mimča. Plánovali jsme si výbavičku pokojíčku, potřebné věcičky a tak. Ale v sobotu se mi rozjel potrat, tak se tyto plány posunuly. Díky tomu jsme si dnes vyrazily s kámoškou a koupila jsem sobě i manželovi jakési "bolestné", abychom si udělali radost. Větší radost by byla kupovat postýlku pro prcka, ale příroda to chtěla takhle. Vím, že až budeme mít prcka, budeme vše dávat do jeho spokojenosti a pohodlí. A buď na můj koníček zbude, nebo ne. Ani teď nežiji ve světě, kdy by mé skříně byly plné takových značek, to ani náhodou 🙂 Stejně jako většina ženských nakupuji i v běžných obchodech jako HM, CA, NY. Proč ne, když se mi kousek líbí 🙂 Ale jednou za čas si udělám radost něčím "lepším". Nějakým kouskem, který si i třeba jen doma vezmu do ruky, prohlížím si ho a dělá mi to radost. Jediné, na co si fakt potrpím je kabelka. Ale zase jich nemusím mít 20.
A jaké spodní prádlo se ti osvědčilo? Střihem, pohodlím, designem, životností? 🙂

Jinak ještě kdo je takovej úchyl jak já, tak třeba - byli jsme s manželem na výletě v Paříži (poznávací zájezd). A procházeli jsme se po Champs-Élysées....a tam jsem ve výloze uviděla nádherné černé lodičky...elegantní, potažené semišem a celou patu zdobenou kouřově šedými korálky. Vypadaly úžasně a velice luxusně. Tak jsme zašli dovnitř, vyzkoušela jsem si je a nádherně padly! Krásně držely na noze a byly super pohodlné. A když jsem koukla na cenu, tak jsem si málem sedla na zadek překvapením (pozitivním). V přepočtu vycházely asi na něco kolem 850,- Kč. Pro mě neznámá značka, nějaké Best Mountain. Mám je už rok a půl a jsem nesmírně spokojená, protože drží 🙂

barinkas
16. zář 2014

tak každý má jinou zábavu, "úchylku" či jak to nazvat... ale když vezmeš, že toto je bazar hlavně, tak většina maminek si takové značky dovolit nemůže... Možná by bylo lépe založit přímo skupinu na toto, něco podobného už zde i je...
Já si tedy nedovedu představit, že bych někde sháněla něco na sebe 10 nebo kolik hodin 😀 bych musela být padlá na hlavu 😀 A věř, že mě nakupování taky baví a hlavně na malou, máme plnou skříň hader...Ale možná časem přijdeš na to, že to je jen oblečení, že je spousta mnohem lepší zábavy než shánět někde nějaký kus oblečení nebo kabelku... je to hrozně povrchní, ač jak jsem psala, taky mě to do jisté míry baví, ale všeho s mírou... nikdy bych neskákala do stropu kvůli slevě bot 😀 Co se mi líbí, to si koupím, ale upřímně bylo by mi líto vyhodit tolik peněz za oblečení, kabelky atd. Trochu rozežranost, ale každého věc... když na to máš, proč ne... někdo investuje do hader, někdo lépe 🙂

teenyel
autor
16. zář 2014

@barinkas to se nedá takto říct....pro každého ji "lépe" něco jiného 😉 Já jsem ženská, co si vozí zadek ve starším obyčejném autě, protože na moje ježdění stačí, od 15 jsem zvyklá vydělávat a proto vím, že když si chceme udělat radost a vyděláme si na to, proč ne 🙂 Někdo chová koně, někdo si pořídí Aru, někdo drahé auto, ačkoliv s ním bude jezdit 5 km denně....každého věc 🙂 A nepíši do bazaru a tuto stránku neberu jako bazar 😉 Toto je stránka i o tom, že se mezi sebou mohou bavit ženy které zajímá stejná tématika. A já jsem tu proto, že chceme s manželem miminko. Ale nejde myslet pořád jen na to...obzvlášť teď po tomto víkendu to je pro mě odreagování 🙂 A když už ses zmínila, tak 10 hodin jsem sháněla proto, že jsem věděla přesně co sháním, měla jsem vyhledané prodejny, ale většinu z nich pozavírali nebo přesunuli. Takže to nebylo nakupování, že bych prolézala obchody a bavila se tím. To bylo objíždění milionu center za účelem sehnat jednu konkrétní věc. A v Praze jsem byla na krátkou dobu, tak jsem to musela zvládnout na jeden zátah 😉 Ale kdo tento koníček nesdílí, tak je tu spousta dalších diskuzí, kde může najít zrovna ten svůj 🙂 Jinak mě nakupování až tak nebaví....k smrti nenávidím, když musím třeba s mamkou celý den lézt po obchodech...Když jdu já nakoupit, projdu si pár obchůdků a jedu domů 😉 A není to má denní náplň, vyrazím si jednou za měsíc, za dva 😉 A se skákáním do stropu.....milovník knih si koupí knihu co miluje a dlouho ji sháněl a má radost, pěstitelka orchidejí narazí na nějakou strašně vzácnou která se jí líbí a je za hezkou cenu, tak si udělá radost tou....a já mám radost když seženu (jak už napovídá název fóra) boty nebo kabelku. Každý se raduje z něčeho jiného...A zrovna po zážitku před pár dny jsem se potřebovala z něčeho právě dnes zaradovat 😉 A ani trošku si nepřipadám povrchně a ani trošku si nevyčítám utracené peníze.

marecekavendulka
17. zář 2014

@teenyel však ono tě to přejde,až otěhotníš..

gwennie
17. zář 2014

@marecekavendulka az otehotni, tak asi ne, spis az porodi 😀 😝

teenyel
autor
18. zář 2014

@marecekavendulka
@gwennie holky já myslím, že v tomhle máte jistojistě pravdu 🙂 teď když jsem byla těhotná, než to odešlo, tak jsem se po ničem takovém ani nedívala a pořád jen koukala po postýlkách, prťavých oblečkách a tak.....takže tím jsem si jistá, že potom se vášeň přesune jinam 😉

chanelle1
18. zář 2014

Jsem těhotná, ale koukání po botech mě tedy nepřešlo 😀.
Souhlas s tím, že poslední dobou se nákupy týkají spíš dětské výbavičky, ale to ještě neznamená, že se v nákupní tašce neobjeví nové boty, nebo něco na sebe.
Říkám si, že má-li být spokojené dítě, tak musí být spokojená I matka, která je nosí. Myslím, že prcek pozná, když vy mate radost, nebo když jste naopak ve stresu a na pokraji sil.
Za mě je jednoznačně oblíbený obchod Beltissimo (nejlepší italské boty jsou v českém obchodě) 🙂

mafeska
27. zář 2014

@teenyel já tvou vášen nesdílím, takto luxusní značky si nemůžu dovolit, mrkni na omlazeni.cz tam se určitě dozvíš kde takovéhle značky nakupovat 🙂

annick3
1. říj 2014

čau holky, na fóru jsem tu dnes poprvý, nikdy jsem si nevšimla, že tu je 😀, jen jsem slídila po něčem nebo inzerovala 😉, o to mileji mě překvapilo téma, které mi hned bouchlo do očí, od té hrozné a ještě k tomu hrozně prachaté tety @teenyel 😉 fuj! 😉)) ano, je pravda, že s dítětem doma člověk zjistí, že toho vlastně moc nepotřebuje a taky (pokud nemá přítok financí) na moc věcí ani nemá, ale naštěstí mu je to z velké části jedno, protože miminko vše vynahradí a za další....pokud je člověk trochu šikovný....já osobně vychytávám akce, ono se to nezdá, korunka ke korunce...a taky prodávám věci, které už neunosím...takže když se to tak hezky sejde...🙂

ale k věci, právě jsem si udělala radost v Bratislavě, kde jsem ve Fornarině koupila kabelku za 40,- v akci, SKÁKALA jsem radostí 😝 a mám z ní ohromnou radost. na značky, co píšeš asi úplně nemám, ale i tohle mi stačí ke "štěstí", Korse jsem donedávna chtěla, jen mám pocit, že dnes už je ta značka moc profláklá, každopádně boty bych volila černý, mají větší šmrnc. Souhlasím s @lorreine, že nákupy jsou nejlepší v zahraničí, k nám se vozí co zbyde a ještě se kolem toho nadělá povyku a je to předražené. Nejlepší je určitě USA, ale i ve Švýcarsku nebo Francii se dá skvěle nakoupit. Co jsem na mateřské, tak aukro u mě vede, právě ke mně putuje kožená peněženka za 250,- Fornarina, tak uvidíme, co dorazí 😉

Strašně jsem se rozepsala, pardon, jen chci ještě dodat, že mě moc mrzí, co jsi prožila a věřím, že brzy tě potká radost a vše bude OK, a hlavně taky to, že "povrchní" věci jsou pro duši stejně důležité jako ty s "hloubkou". A věř mi, že i když budeš mít miminko, tak TOHLE tě prostě nepřejde 😉, trošku se to omezí, hlavně po narození dítěte, na pár dnů, ale není nutný zasklít svou osobnost ve jménu plen, fakt ne 😀.

P.S. mojí malý 1/2 roční holčičce se nová kabelka taky líbí a na svatbě, kde jsem jí měla, se do "naší" kabelky vešlo vše pro mě i pro ni 🙂

annick3
1. říj 2014

joo a ohledně těch kabelek, u mě určitě vyhrává Longchamp! 🙂

atinkaa
2. říj 2014

@teenyel ahojki uprimne, uplne tvojej vasni rozumiem🙂 a celkom dobre rozumiem i tomu co ti tu naznacuju
@lorreine a niektore dalsie maminky

ano kvalitne kusky od diora a chanel si viem predstavit, rovnako tak sa vidim denne v chloe 🙂
ale zas deculka nosim v nositku, niekedy aj obe....uz su to kocky co chodia, takze nasadanie do nositka teraz na jesen a nebyt cela od ucha k uchu hlina je kumst ...ale zase ta spokojnost a tie objimajuce rucky stoja za to aby som diora pustila z hlavy

a mimochodom som rada ze sa zatial ziadna konikova smrst nespustila🙂 bambule sa drzia na uzde a to je fajn, myslim ze ta tema tu patri uz len ta moznost zasnivat sa je krasna🙂

btw. aj velke mena sa daju obcas objavit v obchodoch ako je hm, staci len citat, zaujimat sa, hladat a mas pravdu na rozdiel od kopy inych je toto neskodna a vcelku krasna zaluba, ak to nie je len o znackach ale aj o krasne, tak je to skoro ako ist do galerie okukovat obrazy...predsa len je to uz kumst najma ak by sme ostali pri tych vacsich menach, tak sa drz tych prechadzok Parizom - nakupna galeria http://www.galerieslafayette.com/ , rovnako dobry je aj Madrid alebo takmer cele Taliansko, tu ale celkom treba mat nos, lebo predsa len Neapol je mesto padelkov a tak je cela cizma tymto trosku zamorena😉 takze u podozrivo nizkych cien v malych obchodikoch bacha

no a co sa tyka dostupnejsich a zas nie tak proflaklych znaciek tak ja mam rada napr. toto:
SIENNA - robia krasne satky, perfektne materialy, top prevedenie
napr taketo http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
NOT THE SAME - niekedy velmi vtipne lakave a najma pohodlne riesenia, ak su v zlave tak tie naj kusy na doma, take tie v ktorych mozes byt den-noc a ked ako mamina v nich i niekam uplne nahodou vybehnes, pri dvoch detoch nic nemozne, tak sa vlastne nic nedeje, su to vsetko speci kusy😉
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
to iste snad plati i pre znacku RICH AND ROYAL, od nich sa mi neskutocne lubia tieto gate a sveter....presne styl pre maminy na materskej ....na cely den😉...mienim pisat Jeziskovi 😅 🤐 🤐
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
a aby som na okuk urobila paticu tak este milujem tieto dve znacky:
S´NOB
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
BIXBY & JADE na ich veci sa tak krasne pozera
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...
http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...

...jo za posledne dvoje satky by ma mohol Jezisko lubit, predsa len to nie je tak horentna suma v zlave🙂
a jo toto je stranka ktoru milujem, moja top z top
a este ten ich Katalog.....teraz stale kavickujem s ich vianocnymi inspiraciami🙂) ohh

no a kabelky a napr. taka neokukana znacka cute couture http://www.impressionen.de/impressionen/de/Dame...

no a ak by si nakupovala na ostrovoch tak Londyn a v UK dost znama a celkom dostupna znacka Love Label....do ich satiek sa snad oblecie kazda zena
namatkovo
http://www.very.co.uk/love-label-frill-bodycon-...
http://www.very.co.uk/love-label-sequin-blouson...
mam od nich par satiek a vsetko supiskove, najma maxipohodlne 🙂

no a super veci neokukane ma i sever, take Oslo je na nakupy superske, nie co do cien ale inakosti, ale najdes ich aj eshopovo
par skandinavskych okrem noa-noa
MALVIN
http://elle-belle.de/jacket-off-white-von-malvi...
BRAX
http://shop.brax.com/de/de/shop/jacken-blazer,1...
ti robia velmi kvalitne bundy, kabaty, doplnky i nohavice 🙂

a uz atinkaa dost 😀 😀 😀idem spat ja radsej, lebo zehlenie minus a Jezisko full zoznam 😅 😕 😎
myslim ze po kozmetickej teme v mojasvadba bude toto moja oblubena tema 🙂

dobru nocku kocky 🙂

teenyel
autor
2. říj 2014

@atinkaa konecne nekdo pochopil jak to myslim 🙂 a paaani ty saty od Love Label (ty druhe cetne) jsou vazne pecka 🙂 moc hezke a cena taky neni nijak vysoka 🙂 super! Me co se jeste obcas libi a kam rada zajdu je Jannis na Vaclavaku....ale tam ta kvalita je dost na povazenou. Daji se tam najit vazne pekne veci, ale nic bohuzel nevydrzi ☹
Ja moc dobre chapu, ze to detske objeti stoji za uplne vsechny me lasky...je to to, po cem touzim vic jak po nejakych kabelkach ci botach, vic jak po celkove cemkoliv jinem...jen v me pozici se to neposloucha az tak dobre, kdyz mi nebylo doprano....holky co se mnou byly ve skupine nektere uz vi i pohlavi a ja nemam nic. Ale to sem nepatri.
@annick3 nejsem zadna prachata teta, ted cpu vse do baraku,aby bylo zazemi...ale jak rikas,korunka ke korunce,vychytat akce a jednou za cas si clovek radost udelat mue 🙂 a jinak super PSko 😀 moc hezky napsane.

annick3
2. říj 2014

@atinkaa super tipy 🙂 @teenyel dělala jsem si legraci, protože vím jaké to je, když člověk na něčem (na sobě) tvrdě pracuje a spousta lidí (co se o nic nesnaží) to pak vidí stylem "ty se tak mááááš" 😉 jj, kdo hledá, najde 😉 🙂 Přeju všem krásný den 🙂

lorreine
2. říj 2014

@teenyel Ja som tiez pochopila, ako to myslis. Zaroven ale viem, co sa tu vie diat kvoli prkotinam. 🙂
@atinkaa Ale si sa rozpisala 😀 . Inak mam podobne gate, ako si davala odkaz ( tie akoby pletene teplaky). Kupil mi ich manzel za 25 PLN v jednom outlete. Su bomba viz foto. Nosim k nim te conversky zs 10 GBP, triko za 19 PLN a bundu riflovku Tommy Hilfiger za 20 USD 😀 . Takze vsetko vyhodne kupene 😉.

lorreine
2. říj 2014

@atinkaa To foto

teenyel
autor
2. říj 2014

@lorreine delas ti prcu? Bundu od Hilfigera za 20 USD? Kde nakupujes, chci tam taky! 😀 jeho svetriky jsou proste nejlepsi 🙂

lorreine
2. říj 2014

@teenyel Nerobim si prcu 😀 . Tuto bundu som kupovala v roku 2006 v outlete v Las Vegas. Ani sa mi extra nepacila, ale za tu cenu...no a teraz je moja oblubena. Mam tiez jedny tenisky Converse z toho outletu, tiez kupovane v roku 2006. Vyzeraju jak nove. A co som si kupila tie Conversky z UK, tak som zacala nosit aj tie...tiez boli za nejaku smiesnu cenu, ale uz neviem kolko.

lorreine
2. říj 2014

@teenyel To su tie conversky. Ja nemam rada tie, co maju vsetci...tak mam taketo

teenyel
autor
2. říj 2014

@lorreine az tam znovu poletis, dej vedet 😀 ja se tam ted s hypnou na krku nepodivam 😀