Moje láska - kabelky a boty, kde rády nakupujete?

teenyel
16. zář 2014

Ahoj holky, dnes jsme se po delší době vydaly s kamarádkou na nákupy. Potřebovala jsem si udělat radost a připadat si s hezky v něčem novém. Kde rády nakupujete? Miluji značky Valter Valentino, Michael Kors, Dior, Gucci apod. Minulá taštička od Valtera mě stála 10 hodin shánění po Praze, protože mi nějak zavírají prodejní místa ☹ Jinak teď koukám na krásné sandálky od Dolce and Gabbana, ale bohužel je nemohu sehnat v mé velikosti. Takže nějaký oblíbený obchod? Nebo které značky upřednostňujete a z vlastní zkušenosti a spokojenosti doporučujete? 🙂

alka2015
10. únor 2015

já poslední nákup, kterej mne oslnil byl zde neceser.cz koupila jsem tam taštišku hand - made. Sice to neni zmiňovaná značka, ale třeba by se líbila ? 🙂

kajsav
17. únor 2015

@teenyel Pokud máš ráda módu a jsi zvyklá se o sebe starat, tak Tě to určitě nepřejde ani s dítětem a jestli na tyto "radosti" budou finance i s dítětem, tak je to pak ideální stav. 😉 Hold jaké si to člověk udělá, takové to bude mít. Každý jsme nějaký a každý z nás utrácí za něco jiného a nikomu nepřísluší soudit, která investice je v pořádku a která nikoliv. 😉

Co se týče slev, tak Tě naprosto chápu. V Zaře jsem si vyhlídla vlněné sáčko, ale odmítala jsem za něj dát 3000 a čekala jsem až budou slevy. Ve slevách bylo sako rázem za 1500, ale říkala jsem si, že půjdou ještě dolů. Nakonec jsem si vyčekala skvělou cenu 999,- měla jsem z toho ohromnou radost a raduji se z toho doteď. 😉

Jinak já nakupuji v normálních obchodech (Zara, Mango, HM...). Na čem si opravdu ujíždím (kabelky, doplňky) je značka DKNY, která se stala mou láskou před 4 lety a jsem s ní maximálně spokojená. Nikdy jsem nic nereklamovala, nikdy nebyl problém. 😎

Co se týče značky Michael Kors, tak na tu jsem už alergická, protože těch kabelek potkám denně desítky a přijde mi to jako ta mánie před lety, kdy frčel Guess, prostě je to teď IN. Jednou jsem se byla podívat v kamenné prodejně a moc mě to neoslovilo...provedení, materiály...jen jsem si kolikrát v metru říkala, že to musí být fejk, když jsem na tu kabelku koukala a v prodejně jsem se jen přesvědčila, že to asi fejk nebyl...nenadchlo mě to. 😉

teenyel
autor
18. únor 2015

@kajsav ahoj, ja treba obleceni take nakupuji v jiz zminenych obchodech, proste co se mi libi a sedi, to kupuji. Ale prijde mi jako hloupst kupovat si neznackove kabelky za 400-500,-, kdyz po chvili odchazi zipy, trhaji se podsivky. To si radeji koupim poradnou a at ji taham jak ji taham, vydrzi to. Neni to jen o tom, ze to vypada dobre. A to same u bot. Nehlede na to, ze si nerada nicim nohu. Jinak povedlo se a cekame prcka a je to jak jsem rikala 😀 momentalne mi me "vybaveni" staci, kdyz nevidim neco, co by me vyslovene trefilo do nosu, kdyz jdu kolem. Ted okukuji videochuvicky, postylky a dalsi vybaveni 😀

teenyel
autor
18. únor 2015

Jeste abych dodala - drahe obleceni ted nekupuji, protoze by mi bylo jen chvili a vytahala bych si ho briskem. Takze ted jen co potrebuji. Boty sly do pozadi, protoze 10 cm podpatky nejsou touto dobou uplny ideal a kabelky mi ted staci. Protoze brzy stejne prejdeme na tasku na kocar a bude zbytecne, abych se s kabelkou tahala.
A na zaver? Udelala jsem vazne "super" koupi. Celkem hezke modre kalhoty v takku. Uz nikdy vic! Sice vypadaly dobre, sedely,cena jen 350,-,nekup to.....ale jak se mi Korska o ne soupala, tak ackoliv byly uz prane, cela se tim znicila, protoze mi ji obarvily a nemohu to nicim dostat dolu. Takze jo....extra levne veci se vazne extra "vyplati". 😀 jinak ted velka spokojenost s tehu kalhotama z C&A, staly 1000,- a jsou uplne srovnatelne s drahymi tehu kalhotami ze specializovaneho tehu obchodu. 🙂

kajsav
18. únor 2015

@teenyel S těma kabelkema souhlas. Třeba v Zaře i Mangu nejsou kabelky zrovna za pár kaček, ale kvalita je mnohdy dost mizerná, jsou to prostě kabelky na chvilku a za nějakou dobu je může člověk vyhodit a to mi právě přijde jako vyhozené peníze, aneb nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci. 😉 Opravdu si radši ušetřím a koupím jednu pořádnou koženou kabelku, která vydrží roky a která mě ani po těch letech nepřestane bavit. 😉

Moc gratuluji, že se Vám zadařilo a hlavně ať je vše v pořádku! 😉

Oblečení, které barví, je pro kabelky dost masakr. Taky to znám a teď už dost hlídám, aby se to neopakovalo.

teenyel
autor
18. únor 2015

@kajsav jo, to já si po tomhle budu také hlídat...taková krásná béžová byla...a teď ty tmavé fleky....no...už nikdy 😠 ale přesně. Všude možně když vidím kabelky třeba i za víc než 500,- a přitom kvalita mizerná. Já nepotřebuji mít kabelek plné skříně. Stačí mi pár, jsem většinou beztak líná přendavat věci. Když si nějakou vyberu, neomrzí mne a naopak když už nadejde její čas, tak se jí nechci ani zbavit 😀

kajsav
18. únor 2015

@teenyel Pokud je to kůže, tak bych se zkusila zeptat někde u obuvníka, jestli by neporadili nějaký čistič. Manžel dělá hodně s kůží co se aut týká, má to doma jako koníčka a někdy nestačím zírat, co se s tou kůží dá všechno provést, tak bych tu kabelku ještě nezatracovala. 😉

teenyel
autor
18. únor 2015

@kajsav no už jsem zkoušela koupit i čistič kůže a nic :-/ tak ještě vyzkouším jiné značky čističů 😀

kajsav
18. únor 2015

@teenyel Aha, tak to je velká škoda. 😒 Je fakt, že mám kabelky převážně tmavé, takže tam je to v pohodě a u té jedné světlé si fakt dávám pozor, protože ta je v kombinaci kůže a látky a tam by to bylo ještě horší. Já jsem si takhle jednou koupila džíny v Pull and Bear, možná je doma ještě někde mám a ty jsem vyprala snad stokrát a ty barvily pořád, vůbec jsem to nechápala, měla jsem z toho i modré ruce a všechno 😀 😀 😀

teenyel
autor
18. únor 2015

@kajsav tak já mám vystaráno, ty modré co mi nadělaly paseku mi teď nejsou 😀 takže leží ve skříni. Ale také barví pořád. A to dokonce tolik, že když jsem si přejela rukou po stehně, tak jsme byla v tu ránu jak šmoula. Já mám takovou jednu černobílou taštičku přes rameno od WV a na tu si dávám extra pozor. Paní v obchodě říkala, že starat se jako o kůži, ale že je to kombinace kůže a nějakého syntetického vlákna, je to takový pevný tvrdší materiál. Ale jak povrch není hladký, ale hrubý, tak z toho bych obarvení už nevyčistila ani kdybych se měla zbláznit. A to by mě sakra naštvalo.

lantea
21. únor 2015

Ahoj, já oblečení moc nekupuju, ale kabelky jsou moje láska! Oblíbený obchůdek mám v HK, ale mají i eshop, je to tady ten http://www.fashionable.cz. Dokonce jsem dostala k Vánocům tu béžovou od Ripani, a skoro s ní i spím, je z úžasně jemné kůže! 🙂 Naprosto souhlasím s názorem, že je lepší jedna kvalitní, než tři co se za chvíli ošoupou a jsou jen pro ostudu...

ala1970
18. kvě 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Já poslední dobou mám ráda e-shopy typu http://www.ladylove.cz/ladylove/eshop/15-1-Elegantni-kabelky-Grosso. Sice to není LV, ale jsou dostupné a hezké a ono chodit dva roky v jedné LV je celkem trapas. Tak si radši koupím 5 stejně hezkých kabelek a můžu to střídat.

karlicka19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajsav
20. lis 2015

Nemá prosím někdo tip, kde koupit vak do kabelky? Není to úplně organizér, spíš jen "pytel" viz foto 😉

camille87
3. dub 2016

Nakoupit lepší značky se slevou jde dobře v Parndorfu-spojit s výletem do Vídně ideálně🙂 anebo v Metzingenu, ten je dál, ale třeba Armani nebo Prada tam nemají chybu🙂 A ve Schwanen hotelu v centru se tam spí také krásně;) Jinak já si vždy dost věcí dovezu z USA, kde trávíme každý rok cca měsíc i s malou🙂

lenka1899
18. říj 2017

Ahoj všichni, já miluji Zoot, zejmena to, ze si tam můžu všechno nejprve vyzkoušet, tiez mam ráda znacku GUESS, tu nakupuji na Popolka.sk nebo na G-butik.cz, a take mam ráda Tommy Hilfiger, tu nakupuji v online outletu qoot.cz nebo na Bibloo. Diky za vsechny tipy, hezky den preji! 🙂

emilkamilka
27. říj 2018

kabelky Guess koupiš teměř všude. Jak v eshopu, tak i v obchodě. Lenže osobně mám mnohem raději obchody. Mužu si ji osahat a vyzkoušet.

miada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miada
5. led 2022
Uživatel miada je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miada.

Maminky zašlu pozvánky do SS.