Najde se tu modelka nebo matka s dítětem v modelingu?

moravkaa
22. dub 2013

Najde se tu ňáká modelka nebo maminka která má dítě v modelingu?? Jsem z Prahy a chtěla bych to zkusit, ale bohužel nevím kam a kde to je nejlepší 😒 doufám že mi někdo poradíte děkuji předem za odpověď 🙂

cta
22. dub 2013

@moravkaa ahoj ja zrovna deti v modelingu nemám kamarátka skúšala dcérku dať na modeling. Dievčatko veľmi pekne išla do najbližšej modelingovej agentúry kde dcérku nafotili dali info a jej fotky nechali na internete verejne. Teraz je to dva roky a ešte stále sa jej nik neozval takže..... Ale už si to aj rozmyslela pretože dostala nejaké infošky, že pre deti je to veľmi náročne a nie vždy bezpečne. Ja osobne nepovažujem tento priemysel vhodny pre deti aspoň do 18 rokov.

moravkaa
autor
23. dub 2013

no ty děti to je celkem trápení bych řekla ☹ ale zas to třeba ty děti baví kdo ví. Já osobně nevím jestli bych z mé vlastní vůle tak dala svou dceru nebo svyho syna, ale když si o to třeba řekne tak proč ne. Jinak dík za odpověď ikdyž mě moc nepomohla 😀

lprdola
25. dub 2013

v Praze jich je spousta..ale vim o jedne agenture chodila tam moje dobra kamaradka...zeptam se ji jak se to jmenuje nepamatuju si to 😖 a muzu se zeptat kolik ti je? jestli to neni tajny 😀

lprdola
26. dub 2013

tak prej bohemia model..mas kouknout na jejich stranky a ze je tam nakej dotaznik nebo jako info o tobe ktery vyplnis a jeste jim tam posles svoji fotku a oni se ti ozvou jestli mas prijit a tak 🙂

moravkaa
autor
26. dub 2013

tak děkuji moc za zjištění 🙂 jejda dotazník snad nebudou moc vyptávat 😀 takže mám prej celej den co dělat budu vybírat jakou fotku jim tam pošlu 😀 tak doufám že se ozvou a ještě jednou děkuji a měj se 😉