Nějaká maminka/y na cvičení Fitmami na Praze 4 Chodov?

oililygirl
25. črc 2014
pabka
25. srp 2014

@oililygirl Ahoj, bydlíme kousek od tebe, vypadá to zajímavě, už jsi to zkoušela? Moc si nedokážu představit, jestli by to bavilo i dvouletou dcerku, už do kočárku moc nechce.... Ale třeba jo... A co když je ošklivo? Nebo už jsi našla i nějaké jiné cvičení, kam chodíš? 🙂

oililygirl
autor
26. srp 2014

@pabka Ahoj, ne, nenasla, vlastne vubec netusim, jak to funguje, kdyz je osklivo a jak velke je vekove rozmezi deti a dalsi podrobnosti 🙂 Byl to takovy momentalni napad. Uprimne bych radsi sla nekam cvicit sama (bez deti), aby clovek prisel na jine myslenky, ale mam to s hlidanim slozitejsi.

pabka
26. srp 2014

mě to přišlo zajímavý, ale nevím, jak tam tu naší udržet, aby spolupracovala 🙂 a kočárek už taky moc nechce... Taky bych chtěla chodit někam cvičit bez dětí, mám radši něco akčnějšího, svižnějšího, zumbu, aerobic apod., tak kdybys o něčem věděla a chtělo se ti, můžem vyrazit 🙂 hlídání je pitomý, já ho mám tedy na podvečery a večery, takže od sedmi výš bych mohla, co ty?
Všechny moje kamarádky chodí na jogu, pilates apod., ale mě tohle cvičení nebaví.... Nevím, jak jsi na tom ty...? 🙂
Chodila jsem do Aquaparku v Čestlicích na spinning, no, chodila, asi třikrát jsem tam byla 🙂 ale já se sama nedokopu, nejlepší je mít s někým sraz, to se pak ruší hůř 🙂
A kolik máš dětí?