Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

maja521996
2. zář 2015

Jako je to tam děs co si ty ženské o sobě myslí,že tam jsou už dlouho neznamená,že se budou navážet do těch nových psala jsem tam nějaké diskuze a zminila jsem tam že muj chlap má podmínku a už psaly že to je kriminálník ..že se ale určo hájí že je nevinny a ani nevěděli za co ...jsou vulgární jako je to tam hrůza ..

andrrriiik
3. zář 2015

@maja521996 Když jde o extrémy,tak to taky vylítnu,a zkritizuju,pak si i rýpnu,ale ty stálé rypny se nejspíš nudí na mateřské,tak sedí jen na emiminu a baví se tím.A někdy mi přijde,že ty extrémy v názorech nejsou ani pravda,ale aby diskuze byly zajímavější,tak ze sebe dělají magory.

maja521996
3. zář 2015

JÁ se snimi taky ráda pohádám ..a pak strašně píšou o co mi jde že nic zleho nenapsaly atak..jenom nervi mi žerou nic vic :D sou to pipiny co si lakujou nechtíky a sedí na pc a rejpají do ostatních..

andrrriiik
3. zář 2015

@maja521996 Přesně 😠

verca988
3. zář 2015

Já se taktéž přidávám k odpůrcům emimina. Sice je tam více diskuzí k mým problémům, ale už tam nepřispívám. Po té době, kdy se tam jak supi vrhli na jednu slečnu/paní, která chtěla ostatním radit, jak ušetřit peníze na jídlu. Psala do diskuze jídelníček, co bude vařit atd. Známé firmy, které prosedí u emimina asi celý den se na ní vrhly, že svým dětem vaří hnusy a tudíž nejsou dobře živený atd. Bylo mi paní líto, docela mě zajímalo, jak šetří. Místo toho se z toho strhla diskuze, kdy osočovatelky zabraly celou diskuzi (xx stránek za den) až jsem ztratila přehled, kde jsou rady na šetření od paní. Myslím, že potom založila i zamčenou skupinu po tomto útoku.
Přišlo mi to, jako kdyby se tam psaly životem zkroušené paní, které závidí všem ostatním.

elvira
3. zář 2015

Mě se emimino nelíbí celkově, takže jsem se před x lety zaregistrovala a prakticky nepřispívala...
Někteří nadávají na koníka - ale já nemám problém. Myslím si, že je dobře, že to tu někdo koriguje. Už tak je to tu kolikrát dobrá slepičárna...

maja521996
3. zář 2015

člověk se jen slučně na něco zeptá a ony se hned vrhnou a začnou toho člověka shazovat je to k pláči

netanel
3. zář 2015

Já jsem tam jen vj edné skupině a tam jsou zase všechny holky zlatý.🙂

andrrriiik
3. zář 2015

Ještě jsem si vzpomněla,jak jsem se nedávno ptala,jestli marihuana ovlivňuje těhotenský test,a už mě tam začaly osočovat,proč hulím,když se snažím otěhotnět,přitom nevěděly o tom nic.Když jsem jim vysvětlila,že jsem si zahulila po pěti letech,a až pak jsem měla podezření těhotenství,že se vůbec o mimčo nesnažíme,i tak mě odsoudily.




multimatka
3. zář 2015

@jannka15 Já jsem tam žádné "Nežere a nežere" neviděla...je tam "Když dítě nechce jíst".....jinak já s Emiminem problém nemám, když mi někdo nesedne, prostě se s ním nebavím a vyřízeno. Ps. Nick Babišovka je mi povědomý, nedostalas od adminů ban?

zulitvi
3. zář 2015

A ty děláš co? Nadavas na Emimi stejně jako oni na MK.. Tím jsi lepší? 😲 prijde mi to všude stejné. 🙂 Vsude se najde někdo, kdo na něco nadává, někdo, kdo si myslí, že je nadžena a supermatka atd...

maja521996
3. zář 2015

Tak to asi ne ja nadávám na ty baby tam..mám děsné zkušenosti ...tady je zatím vše v klidu.Ale tam mi příjde že by se to mělo jmenovat Matky bez hranic. bo je to síla.Ale každý má jiný názor já ti ten tvůj neberu. 😉 😉

amainka
4. zář 2015

Ahoj holky, tak musím napsat, že mi emimino začalo taky vadit. Jsem tam registrovaná už pár let, ale teď mi přijde, že opravdu každý kritizuje každého. Nejvíc líto mi je pak těch maminek (snažilek), které napíšou svůj smutný příběh do deníčku a všichni se tam na ní sesypou jako vosy. Vždyť každý nemusí být spisovatel, prostě se chtěla vypsat ze svého trápení...... No, takže jsem se po pár letech rozhodla registrovat i na koníkovi 😉.

zuzineckah
4. zář 2015

@multimatka taky mi emimino nevadí. Jo, někdy je to slepičí farma, ale myslím, že je to tam trošku realičtější než tady, kde už jsem párkrát zaregistrovala, že se uživatelky plácají po ramenou i ve věcech, kdy by se víc hodil zdravý rozum a pragmatičtější přístup. Taky se mi líbí, že jsou tam už docela v slušném zastoupení muži 😀 byť je jejich názor občas trochu drsný, pohled "druhé" strany je podle mě fajn 😉

jannka15
4. zář 2015

@multimatka Můj příspěvek do této diskuze jsem psala 3.května 2014. V té době to tam bylo. Nick Babišovka se mnou nemá nic společného.

multimatka
4. zář 2015

@jannka15 jj, to je možné, že to bylo dřív. Jinak Babišovka je zakl. této diskuse a dotaz byl určen jí. ale špatně jsem to naformulovala. Tuším, že na emimi žena s tímhle nickem dostala od aminů ban.

dokument
4. zář 2015

mne to teda pripada vsude stejny. Tady taky. Napisu prispevek o tom, kdo nema odrazedlo at se ozve a sletnou se na me ty, co odrazdedlo maji a proc ja ho nemam. Logika jak hrom. Napisu dotaz, kam se obratit na nejakou instituci v pripade nespokojenosti u pediatra /nejaky kontrolni organ/ a sletnou se, aby kriticky rozebiraly problem, kvuli kteremu tu instituci hledam. Tady je hodne kritickych zenskych, ale abych pravdu rekla, zadnou jsem v realu nepotkala. Zadna totiz, ktere potkavam na ulicich, na hristi, kdekoliv, neni tak super, jak se tady mnohe tvari. Cili jsou to jen virtualni super a superkriticke zeny, ktere jsou samy hrozne a je nejlepsi si jich nevsimat. A to bych tak radila vsem, co si z takovych neco delaji. At je to na emiminu nebo na konikovi nebo kdekoliv jinde. Vsude je to stejny.

salamio
20. zář 2015

Jen poznámka na okraj - aniž bych o Koníkovi předtím cokoli věděl, dá se říct, že tento týden dostaly na eMiminu ochutnat své vlastní medicíny, jakou kdysi předvedly tady.

moulinkaa
21. zář 2015

@salamio Jak to myslíš?

salamio
22. zář 2015

Že se tam objevilo pár „vetřelců“, kteří jim trochu rozhodili sandál. Adminky už to nejspíš promázly, ale dostal tam ban např. i uživatel, který nenapsal ani jeden příspěvek 🙂
Jedním z důsledků bylo i zavedení pravidla, které omezuje počet příspěvků pro nováčky.

multimatka
23. zář 2015

@salamio to je pravda nicméně někdy je to na škodu. Když nováček založí seriozní duskusi, třeba i dost naléhavou, a má možnost pěti příspěvků na den ☹ . Jedna taková tam zrovna je...

zuzineckah
23. zář 2015

@multimatka taky jsem ji cetla 🙂 ale vyresila to prozatim celkem dobre... Nicmene nevim jak jinak se muzou branit proti takovym dementum, jako se tam objevili...

multimatka
23. zář 2015

@zuzineckah Tak nevím, já tam žádné vyloženě dementy neobjevila. Jestli myslíš diskusi o těch čtyřčatech...co člověk to názor a je logické, že každá na to kouká jinak. Ale že by tam byl někdo vyloženě hnusnej, to se mi nezdálo.

zuzineckah
23. zář 2015

@multimatka ne to vůbec, ne. Asi před týdnem se tam objevily snad 3 nicky a téměř do každé diskuze psaly nesmysly, nebo sprosťárny. Samozřejmě všichni nováčci

multimatka
23. zář 2015

@zuzineckah aha, tak to jsem ani nepostřehla.

salamio
24. zář 2015

Je ale fakt, že i bez trollů se tam soudružky adminky činí. Nejvíce mě pobavil důvod banu "podněcování rozkolů ve veřejné diskusi".

http://www.salamio.com/pics/2015/09/eMimino.png

nikolnp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mogwaika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sephorka
20. říj 2015

Holky, pomoc… utekla jsem k vám z emimina. Už jsem tam chodila loni, řešila jsem samovolný potrat, byla jsem z toho dost špatná a jak tam hvězdy diskuze všechno věděly a jak si dokázaly kopnout, to byla hrůza. Přestala jsem tam chodit, dnes jsem si založila nový nick, protože jsem potřebovala nějaké info a starou přezdívku jsem nechtěla oprašovat. Opět ta samá zkušenost, všechno vědí, všechno znají… a vrchol všeho, napsala jsem pět příspěvků za den, což je pro nováčka maximum, více mohu přispívat až zítra. Děkuji, už nikdy víc…

sephorka
20. říj 2015

@multimatka to se mi dnes také stalo… proto jsem tady…