Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

babisovka
autor
11. kvě 2014

😕 🤐

klaras26
19. kvě 2014

Tady jsem nasla spoustu sympatacek,tam se kvuli jednomu memu denicku z minulosti roztrhla takova debata..Coz by me nevadilo kdyby me tak sproste neurazeli...Proto jsem presla na tuto stranku

brunetka11
20. kvě 2014

@elisset Jak se to vezme 😉 Ano, vždy se dá narazit na nějaký Xaverov. Na druhou stranu také záleží na adminech, jak daný mateřský server vedou a dohlížejí na jeho obsah. A s tím se i následně profiluje osazenstvo, který na něj přispívá - ať už se týká věku, či životního stylu, osobních problémů a schopnosti je řešit.

herminka
21. kvě 2014

Emimino mi nevadi, mam tam par diskusi, protoze kdysi tu probehlo velke vylucovani clenek a nektere na konika nemuzou.
Ja nevim, ale "nezere a nezere" mi vadi mnohem min nez "aby byl cistounky a peknoucky" (nebo tak nejak), to je nazev jak pro slabomyslne 😝

orchidis
21. kvě 2014

Na koně chodím jen kvůli několika diskuzím a uživatelkám, na emimino vůbec, byla jsem tam párkrát a zdálo se mi, že tam figuruje pár agresivních a inteligenčně slabších uživatelek, které jsou tam non stop a kteroukoli diskuzi i uživatelku okamžitě strhají a roznesou na kopytech. Ať řeší potrat, nebo třetí dítě, málo peněz nebo moc. To je naprosto jedno, hlavně utočit 🙂.

salot
29. kvě 2014

@lavenda Souhlasím, ono je to asi hlavně o zvyku. Ale asi je něco na tom, že zdejší maminky jsou takové citlivější.🙂

lavenda
29. kvě 2014

@salot to ano..

magicalee
2. čer 2014

@babisovka ahoj , též jsem odešla .. po odchodu Kblack už to tam nestálo za nic 😢 😢 😢 😢 kéž bych jí ještě někdy někde potkala 😒

anduletka
12. čer 2014

@lavenda souhlasim.. emimino mi dost pomohlo skrz diskuze a tady mam radsi bazarek

katerinacernotova
16. čer 2014

NA NA EMIMINO NEMUZU NADAVAT

nov777
17. čer 2014

Zakladatelko, pridavam se do klubu odpurcu emimina. Nakonec me vytocilo chovani adminu tak, ze jsem zrusila registraci. Rusi a mazou blbiny a vyslovenou sikanu, vulgarity a utoky nechaji bez povsimnuti i po nekolila upozornenich vicero uzivatelek. Nechapu.

ali34
26. čer 2014

@chris_n přesně tak, zdá se mi nepřehledné

claire90
26. čer 2014

Mam svym zpusobem rada oboje. Na miminu jsem v terminovy diskuzi, holky tam jsou skvely, "pokecame" o cemkoli, ovsem.diskuze mnohdy o h..., kdyz uz se nekdo pta na neco pro nej duleziteho, tak je nakonec vetsinou za nejvetsiho ..., ze se vubec ptal, no je tam z toho trochu holubnik, asi bych tam.nikdy nesla, kdyby mi tenkrat kamoska neposlala odkaz primo na tu skupinku, s.holkama jsme si fakt necekane sedly. Konik je fajn, takovej fb pro maminky, ale taky tu to kolikrat neni ruzovy, i tu se najdou uzivatelky, ktery budou prudit v komentech, nebo budou umyslne psat provokativni KZ a pak se v nich lidem vysmivat apod... Proste podle me zalezi na cloveku, co komu sedne

partyzanka91
26. čer 2014

e-mimino moc neznám ale když jsem hledala na internetu nějaké informace párkrát tam právě diskuze z e-mimina vyběhla a přišlo mi to tam dost chaotické a nepřehledné

mogwaika
14. črc 2014

Já jsem zběhlík z emimi, chodila jsem tam pět let. V jedné diskuzi, kde se maminka ptala, jak je možné, že se vždycky přestřelí (doma děti 1 a 3 roky) a omdlévá a jiné maminky jí vysvětlovaly, že bere od špatnýho dealera a asi si toho šlehá moc, jsem jí napsala, bez vulgarismů, ať se klidně ufetuje, že je nezodpovědná atd. Nahlásila mě, adminka mi vyčinila (asi 3 SZ), že nejsem dostatečně empatická a pokud nemám radu, ať na diskuzi nereaguju. Nakonec jsem docílila smazání diskuze a chytila takovej cholerák, že už jsem se tam skoro dva roky nepřohlásila...

zulitvi
14. črc 2014

Mě se na emimi líbí. Když se někdo ptá, že měla nechráněný styk, jestli může být těhotná, zjišťují, co vše se dá vytřískat na dávkách a že manžel je fakt děsný, jestli zůstat nebo odejít a jestli na úplně bílém testu také všichni vidí "dušíka" - nedivím se, že jsou takové. Občas trochu prestreli, ale to přecházím. 🙂

panamera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weru88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
panamera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
panamera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zulitvi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jokerka
11. pro 2014

Dobrý den , jo je to tam děs, jen sem se na něco zaptala a hned do mě začaly valit. :( Myslela jsem že poradna je od slova poradit a ne soudit...

sisinka74
24. led 2015

priznam se, ze tam chodim pouze cist, diskutuji jenom na MK. Tam nejsem ani registrovana, ale nepripada mi to tam nicim jine, nez tady.

ducky1990
25. led 2015

Já jsem teda na Emiminu už 3 roky. Spíše jenom pročítám občas se na něco zeptám. Nedělám rozdíly. Všude jsou lidi. Různí. I když je pravda že tam holky hodně rýpou. Ale jsou tam i skvělé holky. Taky tam chodí hodně trollů. Puberťáci co si vymýšlí problémy. Nevím jak tady. Tady jsem chvíli. A zatím jsem si nevšimla žádného napadání no ale jsem tu chvíli 😉

lu777
28. únor 2015

@ducky1990 tady je bohužel taky dost napadání... 😖 😝 já mám kvůli přehlednosti radši Koníka, ale upřímně - atmosféra tady bývala super tak před 5-8 lety... to bývaly časy 🙂

sari_nka
28. únor 2015

Na emiminu jsou super denicky, to mi tady chybí, možnost vyhledat si články, jako to bylo dřív. Jinak koník je přehlednější

lenjii
28. únor 2015

Nepřehlednost a dle mé tety i banda pomouvačnejch bab a hysterickejch 😀 Ja se tam dívám občas jen na slevy. 🙂

terezap5
28. únor 2015

Úplně v pohodě. Chodím tam ráda. Dokonce radši než sem. Nikdy se mi nestalo, že by mě tam někdo urážel. Myslím si, že slepice se najdou všude a tady taky. A k těm názvům k diskuzi ... nezakládají admini, takže je to zas o lidech. A pomlouvačné a hysterické baby? Hm, to si nemyslím. 😎

veeeraf
28. únor 2015

Jsem všude, tady koukám na fotoblogy a tam si pročítám deníky 🙂 - a hádáte se všude stejně, takže to bych vůbec neřešila 😀

ducky1990
2. bře 2015

Já nevím o té přehlednosti. Pro mě příjdou přehledné teda obě stránky. Ale Emimino je kapičku příjemnější a přehlednější. Bude to o zvyku i grafice. 😝