Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

petruskabmw
3. kvě 2014

Ahoj co se ti tam stalo?? Zatím tam chodím, ale do diskuzí moc nepřispívám ptž kolikrát člověka roznesou na kopytech ☹

joygiorgo
3. kvě 2014

co se vlastne stalo s Ikarkulkou???

chris_n
3. kvě 2014

@joygiorgo karkulka je už jen na FB

chris_n
3. kvě 2014

@babisovka ja se na eMimino ještě ani nepřihlásila.... nějak mě tam vadí ten vzhled.

jannka15
3. kvě 2014

Já tam nedávno nakoukla a zarazilo mě, že název diskuzní kategorie, která se týká stravování dětí je NEŽERE A NEŽERE.

zelva
3. kvě 2014

@jannka15 NEŽERE A NEŽERE, jo???? Tak to je teda hustý. Děs. 😕

zelva
3. kvě 2014

No jo, teď jsem na to koukla.

leg
3. kvě 2014

Nechodím tam, připadá mi ta stránka moc zmatená a je fakt, že sem tam jsem tam zabrousila a některé příspěvky byli opravdu až vulgární. Né že by tady občas nebyly, ale Koník, Střecha i Beremese má určitě vyšší úroveň.

mitote
3. kvě 2014

chodim tam a nikdy jsem tam nemela s nicim problem, naopak, clovek muze mit jako profilovku co chce, muze a nemusi se vyjadrovat k tematu, muze resit cokoliv a nemusi se to tykat jen deti atd atd atd....

siberianka
3. kvě 2014

holky ale ty příspěvky píšou maminky jako vy, ne admini... a i tady jsou někdy dost "drsný" maminy !

chris_n
3. kvě 2014

@siberianka ale tak kategorie diskusí snad nepíšou uživatelky ne?

elisset
3. kvě 2014

podle mě je to úplně jedno, slepice se najdou všude 😉 a vesměs všechny tyhle diskuzní fóra jsou stejné, jen jde o to, kde si člověk zvykne si myslím ...

hadroslava
3. kvě 2014

Pokud někdo založí téma : Měla jsem nechráněný sex, můžu být těhotná?-tak bude za pitomce kdekoliv.

veruunek
3. kvě 2014

Na eMimino chodím už jen číst deníčky a recenze ;)

blahova_andrea
3. kvě 2014

já na těch stránkách asi ani nikdy nebyla...vůbec mě nenapadlo hledat něco dalšího než je koník 😅

siberianka
3. kvě 2014

@chris_n ale ano, zakládají je členky 🙂

chris_n
3. kvě 2014

@siberianka no jednotlivé diskuse asi ano, ale kategorie? tady na mk taky kategorie snad nezakládají uživatelky

babisovka
autor
4. kvě 2014

tam cokoliv napíšete tak vás některé ženské totálně odrovnají...

beruska24.9.
4. kvě 2014

Přispěla jsem tam sice jen několikrát, ale nikdy jsem neměla problém s někým, získala jsem vždy radu, odpověď. A souhlasím s @elisset že to bude spíš o tom, kde si člověk zvykne, protože tady jsem ´´doma´´, tam občas zavítám ´´na návštěvu´´ 🙂

mafeska
4. kvě 2014

já tam zabrousila několikrát díky recenzím kočáru ale neregistrovala jsem se, stránky se mi nelíbí a diskuze nebo ta kategorie nežere a nežere je opravdu síla. VAdí mi že příspěvky v diskuzích jsou dost často mimo téma. TAdy mi to přijde úplně o nečem jiném a chodím sem často a ráda 🙂

lavenda
5. kvě 2014

No holky ja jsem na navsteve pro zmenu tady u vas - timto vsechny zdravim - a jsem tu zmatena jak lesni vcelka 😅
Je to asi hodne o tom, co navstivite jako prvni a tudiz kde si zvyknete.
Rubrika "Nezere a nezere" me fakt pobavila, vsimla jsem si ji az diky vam 😀 Myslim, ze to neni mysleno vazne 😉

verushe20
5. kvě 2014

@babisovka To máš všude, všude se najde nějaká můra 🙄

verushe20
7. kvě 2014

@babisovka ... a nyní se mi potvrdilo, že krávy jsou i zde.. rozjedeš diskuzi aby ti někdo poradil, a některé držky se tě snaží uplně setřít ... 😝

babisovka
autor
8. kvě 2014

@verushe20 zamindrákované 😠

eldrag
8. kvě 2014

jsem take na e-miminu a je pravda, ze i vazna temata nebo problemy Vam zname emiminovske firmy vrazi do tváře jak mokrý hadr na podlahu a chovají se hnusne, místo produktivní diskuse jen urážky a absolutni antipatie. :(

verushe20
8. kvě 2014

Jak říká paní, jsou proste zamindrákované a léčí si to tímto zpusobem

babisovka
autor
10. kvě 2014

@eldrag přesně tak ...

@verushe20 pravda 😒

adrianka1712
10. kvě 2014

Zarazil ma nazov diskusie o detoch, ktore nechcu papat. Ze "Nežere a nežere" ???!!! To uz je fakt sila, na eMimine som sice zaregistrovana, ale bola som tam mozno dva krat a uz ma to tam nelaka.. konik je konik 😲

alcar
10. kvě 2014

Vsude se najdou zenske, ktere urazi, jsou prechytrale a chteji vsem ukazat, ze jedine ony jsou dokonale matky. To je tady i na emiminu. Na emiminu mi obzvlast vadi, ze jak tam clovek nema min 2000 prispevku, tak je u znamych drben out a pomalu s nim nechteji ani diskutovat natoz prijmou jeho nazor - muj dojem. Jinak velke plus emimina je urcite lepsi vyhledavac toho, co hledam a nasla jsem tam vzdycky opravdu vse, co jsem hledala, narozdil od MK. Ale chodim pravidelne na obe stranky. 🙂

eldrag
10. kvě 2014

@babisovka po dnešním ránu mi ale přijde, že pul emimina je i tu, ze stejných názvů diskuzí 😕