Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

mogwaika
20. říj 2015

@sephorka tady vládne o dost příjemnější atmosféra, není žebříček o nejukecanější členku 😀

koordinatorka_odboje
26. říj 2015

Měla jsem profil na beremese, mám i na emiminu a musím říct, že na každém serveru jsou naprosto odlišné sociální typy žen. Zatímco beremese je celkem elitní server pro nevěsty a není divu- Kdo se v dnešní době vdává? Spíše vysokoškolačky uznávající tradiční hodnoty a podle toho vypadá většina diskutujících. Emimino je podle mého osobního pozorování plné matek - samoživitelek, je hodně anonymní, protože umožňuje příspěvky vkládat bez nicku, tudíž nemusíte vždy a všude přiznávat svou, ačkoliv internetovou, identitu, což vede k uvolňování různé nenávisti umocňované frustrací z nízkých alimentů, vysokých alimentů, opuštění pro milenku apod. Nejvíce mě dostalo, když ženě, která zjistila, že její manžel má utajované dítě, řekly, že je sobecký nevděčný spratek, když dítě od milenky nechce přijmout a živit. Pak lynčovaly něčího manžela, co pije po práci desítku, jako těžkého alkoholika, a naopak ženě, která otěhotněla s manželem své sestry, přály všechno nejlepší do života, protože sestra je bezdětná, tudíž neschopná 😀
Modrý koník toto nemá, ale zase člověk nemá chuť bušit hlavou do zdi...
Jinak emiminu bych žádný svůj osobní problém nesvěřila, protože tam platí rovnice - ty máš problém = ty jsi blbá

mogwaika
26. říj 2015

@koordinatorka_odboje emimino je kategorie sama pro sebe, pár maminek nebo i svobodných bezdětných slečen mají potřebu reagovat na vše a to dost tvrdě. Ale třeba Bozuzu je mi dodnes líto, nebyla zlá, jen naivní a zamilovaná a výčitky svědomí jí asi budou trápit dlouhá léta...

no_title
2. lis 2015

taky emimino moc nemusím. Přijde mi, že je tam dost nepřátelská atmosféra, tady je to moc fajn 🙂
Beremko mám taky ráda, ono hodně holek přešlo z beremka sem, žejo svatba - dítě 🙂

mogwaika
2. lis 2015

@no_title na emiminu vládne cca 5-6 uživatelek, jsou v téměř každé diskuzi, ostré silné,... Ale když projedete jejich osobní historii, tak jedna je emočně nestabilní, další týraná, zapšklá rozvedená, apod. Nechci být konkrétní, ale vadí mi, že nejen, že nemají ani minimální sebereflexi, ale že to admini tolerují a nic s tím nedělají. Tady na MK mám pocit, že jde stále o nás, o lidi, na emimi, že jde o návštěvnost, sledovanost, reklamy, no babišárna...

andrysek30
19. lis 2015

@petruskabmw taky mám podobnou zkušenost, místo aby se maminy podržely,tak jen držkují ..odešla jsem od tama.

mikeavenger
16. kvě 2016

Taky nesnáším eMimino a lituji toho, že jsem tam vůbec napsala příspěvek. Napsala jsem jenom moji zkušenost co se mi stalo, abych pomohla ostatním maminkám. Bohužel se to obrátilo proti mě a některé ženy asi závistivé mi napsali dost husté příspěvky. Proč mezi námi jsou takové s....? Ach jo ☹
Chtěla bych se zeptat jestli vůbec jde na eMimino ten příspěvek zrušit. Nevíte? Děkuji za odpověď.

kittynka
16. kvě 2016

no,vlezla jsem na emimino jednou a stačilo....nezlobte se za ten výraz ale hodně těch mamin mi příjde absolutně tupých...jen čekají na podnět se do někoho kdo potřebuje radu nebo se svěří pustit a jakmile máte názor jiný než ony,ukamenovaly by Vás....slepice jedny.... tady jsem ráda 🙂

mogwaika
16. kvě 2016

@mikeavenger můžeš požádat adminy buď o smazání diskuze - pokud jde o úvodní příspěvek, příspěvek v probíhající diskuzi lze editovat a přepsat na 3 tečky...

mikeavenger
16. kvě 2016

mogwaika děkuji moc za radu.

mogwaika
16. kvě 2016

@mikeavenger rádo se stalo 🙂

bruxa1985
21. čer 2016

Ahoj holky,
já jsem tam dala příspěvek ohledně e shopu.No co se pak strhlo jsem nezažila.Dověděla jsem se,že jsem podle jejich názoru úplně blbá,špiním obchod a jsem hysterka 😉 😉 😉 .O těch dámách tam si myslím svoje.

koordinatorka_odboje
21. čer 2016

@bruxa1985 já jsem se dozvěděla, že správné je dát dítě do soukromé školky a jít makat, aby člověk nebyl příživník na státu, který je k nám veeeelice velkorysý, protože přece dává VŠEM 220 tisíc (vůbec jim nedochází, že problém je, že dává opravdu všem, kdyby měl dávat jenom těm, co mají něco odvedené na sociálním a to ještě třeba 70% jejich mzdy, tak by to bylo dražší, neměli by se čím chlubit a rodilo by se zbytečně moc dětí pracujícím lidem, což stát nepotřebuje, on potřebuje daně). Pak jsem se v anonymní diskuzi dozvěděla, že všichni chlapi tamějších dam vydělávají kolem 40 tisíc čistého, že žádná nevěří svému manželovi, že by ji nepodvedl aneb pravidlo "nikdy neříkej nikdy", že žádná nevěří v otázkách nevěry ani sama sobě, opět známé pravidlo, že nevlastní matka je vždycky ta špatná, že rozvedený chlap nemá nárok na novou rodinu, pokud není muslim z Dubaje. No a pak tam chodí pár pánů a to jsou teprve perly 😀 - prý muž je ten, který je ve vztahu ekonomicky silnější a tudíž bude ztrátový, pokud začne s dotyčnou chodit, tudíž by na začátku vztahu v době randění měly veškeré výdaje platit ženy. V arabských zemích je běžná polygamie, to jenom my tady jsme strašné hysterky 😀 a perla nakonec - každý muž, který není debil, si udělá test otcovství hned po porodu.
Ty ženské mě dokáží šíleně vytočit, ale ti chlapi tam jsou celkem zábavní 😀

urtica
21. čer 2016

Ahoj, taky mám špatnou zkušenost - stačilo přiznat, že mě porod bolel a že jsem si ráda zařvala a byla jsem za hysterku a fňuknu🙂. Sama nechápu, proč tam ano a tady ne. Jsem registrovaná ještě na jednom miminovském serveru a tam je to taktéž v pohodě...

lenjii
21. čer 2016

@babisovka nechodím a nikdy jsem ani nechodila. Poučila mě moje teta... to mi stačilo 😀

xpetruska
21. čer 2016

Tak jak čtu všechny komentáře, tak až budu mít blbou náladu a chuť se vyloženě s někým pohádat - půjdu tam 😀 😀 😀 😎

urtica
21. čer 2016

@xpetruska Doporučuju diksuzi ke "Hře o trůny" , nedávno jsem tam přidala svůj první (a poslední - dodávám, že zcela neutrální a neagresivní) příspěvek a jen jsem zírala, co se seběhlo...kam se hrabe politika nebo mimina 😀

xpetruska
21. čer 2016

@urtica Zkusím tedy 😀 😀 😀 a manžel bude rád, že se nehádám s ním 😎 😀

micaella23
21. čer 2016

Na emiminu kazde druhe 3lete dite nemluvilo, nosilo i v 5ti letech pliny.. Neni divu kdyz za rok ma matka u jmena 7382948849220 Napsanych prispevku.. To se to dite nema kdy a s kym neco naucit, kdyz matka drepakuje u pocitace:( tady mi to prijde v pohode, nikdo se nechyta za slovo, neurazi se .. Proste si kazdy napise svuj nazor a je klid..

bruxa1985
22. čer 2016

Přesně tak,já jsem taky zírala,když mě jedna dáma označila,že jsem hysterka a pak kokám a ona má 20064 příspěvků a je tam 3 roky.Tak jsem si tak v duchu představila jak to asi u ní doma vypadá.A v duchu jsem se té nádheře teda musela smát.Dřepí na prdeli,somruje v každé diskuzi a tahle mě bude poučovat,že jsem hysterka.Tak to jsem se srdečně zasmála 🙂)))) 🙂 🙂 🙂

radost7
31. led 2017

Tady je klid pohoda. Na emiminu stále hádky. Admini k ničemu. Jejich odpovědi k čemukoliv jsou stále dokola a nic neříkající.

brusinka_
31. led 2017

@radost7 Ty brďo, to mi spíš přijde, že mluvíš o koníkovi. Všude samé hádky, admini na nic a jejich nicneříkající odpovědi.

radost7
31. led 2017

@brusinka_ už i tady🙂 jsem ve skupině, kde je pohoda. Emimino je děs👎

gin124
28. zář 2017

Na emiminu je mnohem lepší vyhledávač. Tam mi skutečně neunikne ani 'ň'.

jirinka1989
10. říj 2017

@chris_n ano to je pravda, je to děsně nepřehledné a i vyhledávání tam je na prd.....

pavlinkaab
25. říj 2017

@babisovka
Taky mám stejnou zkušenost. Bohužel ☹

gin124
26. říj 2017

Na emiminu je nejlepší vyhledávání, jaké kde existuje, asi s ním neumíte pracovat.

deaneira29
26. říj 2017

Vyhledávání úplně na nic a někteří lidi co tam jsou škoda mluvit a to platí hlavně o radách některých z nich 😀

normalnimatka
26. říj 2017

na MK je absolutně bezkonkurenčně nejlepší bazar - vyhledávání v něm - jaký existuje!

maxpex
26. říj 2017

Emimino taky nesnasim. Nehlede na tupost mamin vyskytujicich se tam, jsem tam byla v místním bazaru okradena (zrovna tam bylo neco,co tady v bazaru ne). A uz jsem kvuli tomu byla dokonce i u vyslechu,protoze to delala nejaka holka prosim rocnik 94!!!