Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

terezap5
2. bře 2015

Tak už i já se přidávám do ,,klubu'' ... hned dvě nádhery mě tam urážely ... 😎

veeeraf
2. bře 2015

@terezap5 a jaký?? 😀

terezap5
2. bře 2015

To bych neřešila. Všude se najdou slepice, to je pravda. Jenže tyhle dvě měly fakt vygumováno 🙂

nov777
2. bře 2015

@terezap5 Tak slepice se najdou vsude, ale tam jsou to hlavne neschopni admini, kteri ty slepice jeste brani.

terezap5
2. bře 2015

@nov777 Asi jo!

niky6784
13. bře 2015

Já už tam nechodím, pokaždé když jsem tam napsala nějaký svůj názor ,který se ženským nelíbil, začaly mě nadávat, osočovat atd. tak jsem tam přestala chodit a spíš občas kouknu sem 🙂

andrrriiik
13. bře 2015

Joo emimino,tak me nedavno taky totalne roznesly na kopytech,a to jen proto,ze jsem syna zacala prikrmovat ve 4m,ac jsem ještě skoro plne kojila 😒 a davala jsem mu ovoce a zeleninu.Pry chudak miminko,nebo divim se,ze mu nedáváš rovnou gulas,nebo kojene miminko se NESMI ve 4m prikrmovat.Nereknu,kdyby napsaly svůj názor,jako tady,ale hned kritizovat,aniz by vedely,proc jsem zacla tak brzo...a fakt vulgarnost,to co jsem tu napsala,je ještě slaby odvar.Ted tam většinou pisu anonymne 🙂

niky6784
13. bře 2015

@andrrriiik co je porboha na tom,že jsi začala přikrmovat ve 4 měsíci, nechápačka, zeleninka a ovoce je právě dobrá, prcek bude mít aspon dostatek vitamínu...a komentáře o guláši, no nevím, mě přijde, že tam jsou úplně praštěný ženský :D :D :D

nonacek
13. bře 2015

@andrrriiik taky jsem tam párkrát napsala a vždy mě slovne ukamenovali....

andrrriiik
13. bře 2015

@niky6784 Je pravda,ze jsem malému davala hned od 4m oboji,s tydennim odstupem,takze brzo,ale neznamena,ze me budou kamenovat.Jsou tam fakt pipiny nektere,jedna dokonce prohlásila,ze nebude decku davat to,co muze od roka,kdyz mu je TEPRVE 11mesicu.No a ja jsem byla extrem,podle nich.

andrrriiik
13. bře 2015

@nonacek No jsou tam zenske,ktere se nudi tak prudi,me tak prijde.Kdyz jsem založila další diskuzi,jestli muzu dat 5m diteti veprove maso,tak jedna rypla,ze bych mu nejradši dala uz jitrnici,a druha,ze prece vim všechno ne?No od ted pisu co do vyzivy dítěte anonymne.

nonacek
13. bře 2015

@andrrriiik nevím čim tomu tak je,ale párkrát sem se na něco zeptala dostala asi 7 odpovědi.. , No odpovědi spíše urážek ...

niky6784
13. bře 2015

@andrrriiik to je mazec teda :o nestačím koukat....měla jsi jim napsat,že dáváš prckovi zásadně jen MC Donalds a KFC 😀

andrrriiik
13. bře 2015

@nonacek Jsem byla tehda tak vytocena,ze jsem si chtěla zrusit profil,ale zacaly se do nich navazet ostatní a zastavat se i me,tak to zacalo byt zajimave 😀
@niky6784 Asi jo,no,to by padly 😀

nonacek
13. bře 2015

@niky6784 😀 😀 😀

laracan
19. bře 2015

Tak já jsem doma na emiminu. Dneska se tady rozhlížim poprvé a hned jsem v první diskusi, kterou jsem četla, natrefila na ostřejší komentáře, takže se domnívám, že to bude všude stejné. Průřez spektrem společnosti 🙂 Já tam dlouho byla a asi i pořád jsem spokojená, ale taky mám důvod, proč jsem dneska zabrousila sem 😀 Nemůžu zatím porovnávat, ale asi si člověk nevybere.

nihasa
15. črc 2015

Nevim zda je diskuze ještě aktuální,ale i já nenávidim ty ženský tam.........pokaždý mě tam někdo nas.....re a začne nadávat,osočovat,atd...........co to je za baby,navíc jsou tam snad celý dny..............???? 😀

elinka89
15. črc 2015

Já tam psala všehovšudy asi 2x. Snad jsem ani nepotřebovala radu, spíš jenom se vykecat a čekala jsem, že bude někdo stát při mě nebo že napíše svoje zkušenosti. Jenže jsem hned byla sobecká, umíněná, paličatá mrcha, kterou by tam nikdo za snachu nechtěl (psala jsem tenkrát o hádce s mojí tchýní). Taky jsem tam do toho jejich slavného deníčku psala o naší cestě k miminku a o průběhu porodu. Četla jsem tam spoustu podobných článků, tak proč bych tam nenapsala taky... No a že jak si dovoluju vůbec fňukat, že jsme čekali na mimčo 2 roky, a proč si jako stěžuju, že jsem musela na císaře, že mám být ráda, že mám zdravé dítě a tak... Tenkrát jsem byla fakt tak nas..., že jsem si nechala zrušit profil. Nenašla jsem tam sebemenší pochopení. Tady jsem ráda, je to tu SUPER!!! 😀

nihasa
15. črc 2015

@elinka89 mám zkušenosti teda jen s diskuzema,který mě akorát vždycky vytočí...Sama sebe nakonec nechápu,že tam ještě profil mám....a že vůbec občas tam jdu....no dneska jsem napsala do diskuze a mohla se jedna slepice pos....a pořád mě jen otravovala,že je taková a taková....já napsala,mimo jiné,že tam jsou rypny a závistivky a hned se dvě chytly,jak jinak.....a ta jedna mě dokonce údajně nahlásila nebo co.... 😀 no směju se jak blázen,protože jsem nikoho jmenovitě neurazila ani se do nikoho nenavážim....nic...a stejně 😀 😀 😀 to bych kolikrát jen nahlašovala.....Jako psát deníček atd.nehodlám ze stejného důvodu jako tomu bylo u tebe a uvažuji o zrušení profilu...Tady jsou úplně jiný lidičky,děsně milý a strašně v pohodě oproti tam...jak je to možné fakt nechápu... 🙄

simsamsim
15. črc 2015

já jsem tam v několika tématech o endometrióze a jsou tam velice milé a ochotné poradit a říct svoje zkušenosti s touto nemocí.. takže já si nestěžuju.. jediný co mi vadí, je hrozný orientování a celý stránky jsou tak nějak nepřehledný...

nihasa
15. črc 2015

@simsamsim Mám kamarádku ze střední,která ji měla taky....takže chápu a držim palce.No já co jsem četla diskuze jiný-probírá se vztah,rodina,dítě a třeba i zmiňované příkrmy,některý ženský se můžou zbláznit..Některý jsou v pohodě,ale těch je opravdu pomálu.....Spíš jsou tam akorát všudypřítomný rypny....Já jsem teda potřebovala poradit akorát s pláštěnkou na kočík a takové tyto blbosti,který zjevně rypny nefascinují a nejsou pro ně tolik přitažlivé,tak mi píší jen maminky,které jsou bohudík normální 🙂 To je pak úplně jiný a je to parádička.Ale když jsem si přečetla komentáře k pár deníčkům apod....jímala mě hrůza a zděšení 😢 a nebylo mi z toho vůbec dobře 😖

simsamsim
15. črc 2015

@nihasa kuju 🙂 není to jednoduchý no..

nihasa
15. črc 2015

@simsamsim není to vůbec sranda,já vim....Určitě to bude dobrý.Tenkrát řekli kamarádce-to jí bylo 19,že pokud nebude mít ihned dítě (aby jí nemuseli cpát zase hormony atd.),tak je nikdy už mít nebude.....to bylo děsný...vůbec jsme nevěděli co s ní,byla hrozně chudák rozhozená....sama nevim co bych dělala....hroný

simsamsim
15. črc 2015

@nihasa chuděra v 19ti... mně to zjistili loni... mám brát rok hormony v kuse a příští jaro hurá na to.. nwm co nás čeká, ale snažit se s pocitem toho, že ti doktor řekne "máte na to rok 2016, pokud neotěhotníte tak umělý" a to je mi 26.. kdybych byla starší tak mi ani přirozenou šanci nedává... a že nás holek je s touhle mrchou....

nihasa
15. črc 2015

@simsamsim no je to děsný kolik vás je a je jasný,že je to těžký,ale zvládly to jiný... 🙂 taky se vám zadaří.Jinak ikdyby to nebylo přirozenou cestou,tak se taky nic neděje.Je supr,že jsou vůbec takový možnosti,tenkrát řekla,že ještě na rok nebo jak dlouho ty hormony,že si to musí promyslet...což před maturitou je pochopitelný.....hrůza....Já sama jsem měla problém s prvním těhotenstvím-nakonec revize....je nás plno,které mají problémy nejrůznějších charakterů........ 😢 naprd a právě to na emiminu nechápu,tam rýpou do mamin,které otěhotní po dvou letech a potřebují si jen tak povzdechnout,a tam hned rýpání typu jak si vůbec dovolují brečet ať si zkusí čekat 5let....atd... 😖

simsamsim
15. črc 2015

@nihasa jako jo, určitě jsem ráda, že jsou takový možnosti 🙂 ale víš jak, kolem mě většina kamarádek otěhotněla spontánně neplánovaně a já ve stejným věku budu ráda za umělý... ale nepředbíhejme, snad ne 😎 tak na takovýhle diskuze na emiminu nelezu, takže pak chápu takový rozhořčení... hrozný proč to píšou 😒

nihasa
15. črc 2015

@simsamsim Neboj se,já držim palce a věřim,že to dopadne dobře.Uvidíte,hlavně se nenervovat a věřit,pak jde vše líp 🙂 Napiš a pochlub se pak jak to dopadlo....Jinak tam ty matky jsou hrozně útočné,nevim proč.....asi nemají co na práci a jen rýpou

veruska92
27. črc 2015

Já se na eMimino zaregistrovala někdy ve stejnou dobu jako tady na Koně. Založila jsem si tam album a nahrávala fotky malého. U jedné fotky, kde ležel na gauči, za ním byly pytle (zrovna jsme se stěhovali) a milé, nemilé dámy tam strašně začaly řešit, co je v těch pytlích. To jsem jen čuměla s vyvalenýma očima, co matky řeší 😀 Pak jsem zakotvila tady a Koník je prostě Koník ... ♥

nihasa
27. črc 2015

@veruska92 no to je klasika....To je fakt děsný ty baby tam. Já tam byla zaregistrovaná déle než tady a úplně jsem koukala jak jsou tady všichni milý/milí. Tam je to pořád stejné,tři baby co tam jsou neustále rypaji v každé diskuzi....

urum
25. srp 2015

Moje zkusenost je takova, ze emimino je takovy prevleceny xchat pro znudene baby... velka cast jich vubec nema deti, a zvani o hloupostech, coz je OK, ale proc je prezentovano jako server pro rodice?
Je tam hodne hadavych, sarkastickych a jizlivych bab, co nemaji nic lepsiho na praci, nez se vozit po druhych na internetu, a to me nebavi cist. Admin si tam v praci asi lakuji nehty a trhaji oboci a nechavaji sikanu, krute verbalni utoky a agresi bez povsimnuti, protoze "neni vulgarni", ale blokuji uzivatele, pokud nekoho nazve rasistou. Navic diskuse tam po peti prispevcich naprosto odboci od tematu, protoze se dve pipiny chytnou. Neni to nic pro me, nemam tolik casu a radeji resim konkretni problemy a dotazy, nikoli stredoskolska dramata.
Tady je to takove kultivovanejsi.