Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

madlina
2. črc 2010

Gratulka ke školce.Asi budu vypadat jako krkavčí matka ale já jsem ráda že Adél chodí do školky.Je pravda,že když mám odpolko,tak se mos neužijeme ale zase se tam naučila hodně věcí.Teď přinesla domů obrázky.Hned jak se vrátíme,musím koupit rámeček a jeden obrázek si dáme na zeď. 🙂

lucios
7. črc 2010

Ahoj holky,..............................................................................................................................................................
zdravim vas, ja uz se z dovolene vratila. Chtela jsem hned gratulovat hanul, ale koukam, ze cekas na dalsi pokus. Ale i tak si myslim, ze takovato minimalka za to stoji. Ja se rozmyslim a hlavne se poradim, co dal. Zas prisla MS, tentokrat po 14 dnech, to moje telo se asi zblaznilo. Ale ze neco neni v poradku pozoruji, stale mi strasne padaji vlasy, coz byla drive ma chlouba, ted je to smutek.
Peto, gratuluji ke skolce. Ja jsem nakonec rada, ze budeme mit jeste chvili jesle, s nocnikem jsme moc nepokrocili a mluveni take jde ztezka, i kdyz se to ted zlepsilo. Skoda jen, ze me vyhodi z prace 😢 ja bych tak rada mezi lidi.

hanulinecka
9. črc 2010

Ahojte

luci tak to mě mrzí,že ms nechodí mě teda přesně na den ted teda po té stimulaci dřív,ale dojde v plné síle ,určitě to za pokus stálo,ale spon ví jak reaguji a přiště mě to upraví na mě ,ale jdu až v září ted si užiju léto a v září huráááá na to 😵 😵
já taky se pujdu poptat po školkách uvidím mám 2 tety co dělají ve školce tak třeba by mě ho tam někam šoupli od ledna 😉 uvidíme
luci a kolik je adámkovi???u nás mreček najednou skočil a i v noci nemá plínku teda jednou za týden je nehoda,ale plínku prostě nechce........tak na to prdím 🙂
já práci taky nemám tak prostě musím do těch 3 let otěhotnět nic jiného mě nezbude 😀 snad se to podaří

lucios
9. črc 2010

@hanulinecka
Ahoj hanul, no kdyz to tak ctu, jak uz je vas marecek rozoumek, to se neda s nasim adamkem srovnat. Mame i zname holcicky dvojcatka a ty jsou take nekdy jinde. Adamkovi jsou 2 a 7 mesicu. Uz tedy na nocnik neco udela, ale on driv vubec nesedel. Nebylo mozne ho udrzet. Ani ted neni mozne s nim nekam jit, on chce furt nekam jinam, najednou nema nozicky, povesi se na ruku a konec. Ale horsi je, ze nepostoji a kdyz ho nedrzim, tak utece. Ted ma odrazedlo a proste ujede. Uz jsem mela nekolik infarktovych situaci, ze jsem ho nemohla najit. Nocnik a mluveni ho proste nezajimaji, on dela jak rikam sve veci a vubec mne nevnima, ze mu neco rikam. No ale aby to nebylo tak negativni, tak dobre plave pod vodou, skace do vody z vysky a vsude vyleze 😢 😢
Ja si bohuzel moc sanci na otehotneni nedelam, ja muzu cekat tak akorat na zazrak. Jsem jeste na diskuzi chromozom. aberaci a tam clovek vidi, ze vlastne muze byt rad, ze je rad 😉 😉

hanulinecka
9. črc 2010

@lucios tak to jsou kluci stejně staří mareček do dvou let ani jednou neseděl na nočníku ve dvou letech jsme mu sebrala plínku a od té doby ju nemá ,ale hooodně dlouho krupal,ale už jsem mu ji nikdy nevrátila on totiž jěště pije UM na to je závisláček i v noci se jěště sem tam budí a chce mlíčko 😖 ale co pro klid mu ho dám
no stím mluvením on začal hodně brzo ted už mluví plynule,ale zase na sporty je levej na odrážedle doted moc neumí do míče se pomale netrefí takže bude asi spíš na ten jinej směr 🙂 🙂
no my máme chromozomy dobrý,ale na přirozené těhu tak to by musel taky být zázrak tak mu musí napomoci 😝 chjoo někdy to na mě padne jak mm velkou touhu podruhém dítku až je mě ouzko když si představím,že bych už byla před 30tt chjoooo pořád tak nějak z toho nejsem venku,ale snad bude líp jsou na to někteří i huře............

lucios
26. črc 2010

Ahoj holky................................................................................................................................................................
tak jsem 12 dni po IUI a nic. Tak zase pristi mesic. Pak uz se premistim do Podoli a IVF jedine tam. Nebudu vam psat, co tady v Nemecku chodi za faktury..... 😖

vladimuraz
8. srp 2010

Ahoj holky, po hodně dlouhé době Vás všechny moc zdravím. Omlouvám se, že jsem přestala přispívat, mě to bylo hrozně líto, jak Vám to tady na jaře dopadlo. Vůbec jsem nechtěla věřit, že zrovna mně to vyjde a po přirozeném otěhotnění ještě všechno dobře dopadne. Ale je to tak, minulou neděli se nám císařem ve 38+0tt narodil Hyneček (2920g/47cm) a od pátku už jsme doma. Moc Vám přeju, ať je pro Vás podzim šťastnější, všem to vyjde a můžete si užívat těhotenských nevolností jako já (zvracela jsem úúúplně celé těhu, naposled asi 2 dny před porodem 😖 ). Budem držet všechny palce, co máme!!!

niki2
8. srp 2010

@vladimuraz, tak to moc gratuluji k narozeni Hynecka, je kouzelnej, at je stale zdravy a dela vam spolu s Klarkou jen radost 🙂

luucia
8. srp 2010

@vladimuraz taky moc gratuluji 😵 malej je nádhernej...hlavně at jste zdraví 😵

A jak pokračujete vy ostatní??
Já čekám na S a nasazuju HA..před dobráním mám jít na UZ, jestl není cysta a začíná píchando grande 😵 se těším 😵 ještě jdu 3x do práce a pak si vyberu dovolenou a pak už jdu na PN..snad to nějak skloubíme se školkou 😕 ale na školku už se těším..Anetku už to se mnou doma nebaví, vymýšlí nesmysly, musím každý den mít nějaký program..být třeba dopoledne doma, tak se houpe na lustru 😝

hanulinecka
8. srp 2010

AHHHOOOJKYYY..............

@vladimuraz kráásný,kráásný,kráásný přeju moc a moc štěstíčka a zdravíčka často jsme na tebe myslela 😵

@luucia užžžž týý jo já jedu ve středu na konzlutaci jak mě upraví léky a na konci srpna jdu taky do toho jupíí mám radost,že nebudu sama 😵 😵
u nás škola nevím v zíří se pujdu zeptat na místo,ale mareček je takovej cicek,že tam dobrovolně nepujde tak nevím jestli ho tam rvát nebo ne,al ezase příští rok už by mě ho nevzali když bud na mateřský 😝

@lucios ahojky tak to budeme držet pěstičky no já mám kamarádku v německu a taky jezdili sem,že tam se to nedá prý 😢

madlina
8. srp 2010

Vladi,no super zprávička.Mooooooc gratulujume.Hyneček je kouzelnej.

pbauerova
autor
13. srp 2010

Vladi, to je neuvěřitelný a ták to uteklo, moc moc gratuluju a tichounce závidím, ale jen v dobrém a přeju vám oběma hodně štěstí a samozřejmě zdraví a buďte spolu všici šťastní 🙂 😉 🙂

My už pomalu balíme na dovču a pak v říjnu snad hurá na to!

madlina
18. srp 2010

Holky vložila jsem pár fotek.Ale opravdu jen pár.Vůbec mi to nejde v kládat.Pustila jsem se do žehlení takže nemám čas tu sedět.Ale budu to zkoušet a slibuju že jich bude víc.

lucios
23. srp 2010

Ahoj holky,
vladi, moc gratuluji a priznam se, ze take v dobrem zavidim, to je pochopitelne. Je to fakt nadhera, kdyz to dopadne podruhe tak dobre a na zvraceni se zapomene.
Mne ted budou v Podoli jeden cyklus sledovat, take jestli neni cysta apod, a pak by mela zacit stimulka, takze do toho jdeme dost spolecne. Akorat manzel je proti, chce furt cekat na nejaky zazrak, ale ja uz ne.

luucia
6. zář 2010

Holky, tak mě čeká zítra moje první injekce 😝 🙂 🙂 a v pátek UZ, jak folíci rostou

Jak vy ostatní???????????,

hanulinecka
6. zář 2010

@luucia ahooojky tak gratuluji k první injekci co pícháš?????

já začínám na konci září měla bych to kolem 28 dostat tak tak to začne........

brrr uplně mám husinu 😀

luucia
8. zář 2010

@hanulinecka píchám Puregon a zatím dobrý 🙂 5.den jdu na UZ a pak mi časem přidá dr ještě Orgalutran 😉

A ty jdeš na ten nativ???

Já mám z toho taky husinu..hlavně, ž to nevyjde 😒 A jak Mareček?? chodí do školky? Anetka chodí..první den byl šílenej, to jí ode mě učitelka odtrhávala ☹ ale pak už to bylo lepší a lepší a ted už dobrý 🙂

hanulinecka
8. zář 2010

@luucia tak to pak napiš jak na utz
nakonec jdu do celého ivf s minimem hormonu když mám ten poslední pokus tak ho využiju a vyjde mě to levněji zapaltím jen 8 tis ICSI tak to jde

ne ne Mareček nechodí do školky nebyla jsem na zápise chtěla jsme si ho jěště nechat doma když jsme byla těhotná ted mě to trochu mrzí,ale v listopadu se pujdu zeptat jestli mají místo tak uvidíme právě on taky bude řvát a nevím zatím by to asi nezkousl a když jsme doma tak mě to ani nevadí on je taková samostatná jednotka školky a školy si jěště užije,ale jestli to vyjde a budeme mít mimčo tak určitě někam do kolektivu pujde když nebude místo svět se nezboří co naděláme

luucia
10. zář 2010

Ahojky,

@hanulinecka tak na UZ je 10 velkejch folíků a ještě pár pidižvíků 😉 dr byla mooc spokojená..snížila mi dávky hormonů, přidala Orgalutran a v pondělí jdu zase na UZ..OPU prý vypadá mezi středou a pátkem 🙂 už mě docela břicho pobolívá..není to nif mof 😝 ale jsem ráda, že to funguje dobře 😵

lucios
20. zář 2010

Ahoj holky,
tak jsem tez rozjela IVF, uvidime, kam dokracime. Hanul, co je minimum hormonu? Ja mam takove nervy, ze vcera mi bylo zle a malem jsem se z te pidinjekce slozila.

pbauerova
autor
21. zář 2010

Ahoj holky,
téda tady už to jede, musim se v tom nějak zorientovat, nějak mi chyběj ty postupky co byly na neplodnosti...
Dovča super, jen jsem byla trochu zklamaná z místa a z moře, vybíral můj tatík, já bych vybrala jinak...ale celkově dobrý, vůbec mi tu nejdou přidávat fotky, tak se snad dokopu aspoň na facebook a pak hodím odkaz.
Já ještě nejsem úplně dohodnutá s manžou,ale viděla bych to že se první den ms objednávám na utz a zkusíme ještě KETík...moc ráda bych 😵 .

hanulinecka
22. zář 2010

@lucios ahojky no je to jako celé ivf na pojištovnu takže tam budu mít taky injekce,ale dal mě co nejmenší dávky,abych těch vajec neměla jak minule asi 27 😝 takže říkal že když jich budu mít 5/6 stačí tak uvidíme jak zareaguju říkal,že je škoda nechávat poslední pokus pojištovně tak nás to vyjden jen asi na 8 tisic za ICSI pak že když to nevyjde jako,že to vyjde 😀 😀 😀 😀 jsem optimista 😀 😀 😀 tak bychom šli jen do těch minimálek

vladimuraz
22. zář 2010

Teda holky, tady se to rozjelo, držíme všechny palce, co máme!!!!! Doufám, že budete mít podzim stejně plodný jako loni já 😵 😵 😵

U nás vládne pohoda, sice máme všichni rýmu jak trám, i malej, ale i tak si to strašně užívám, je to velký rozdíl mít nedonošené dítě a dítě narozené téměř v termínu. Klárka chodí do školky, líbí se jí tam, nechávám jí tam i spát a užívám si Hynečka. Ten je hodnej, nechává mně vyspat (kojíme ve 20hod a pak až kolem 2. hod a pak už po 3hod), je to prostě paráda. Tak na Vás všechny budeme intenzivně myslet a držet palce a uvidíte, že tady za pár měsíců žádné mono-matky nebudou 😉 😉 😉

luucia
22. zář 2010

Ahoj holky,

tak já měla přesně před týden OPU...měla jsem 18 vajíček, z toho 17 dobrých...11 embryjek je u mrazu...ET nemohl být kvůli rozjíždějícímu se OHHS 😝 v pondělí jsem to dostala, přesně o 14 dní dřív, tak jdu příští středu na UZ, jestl ise tělo hodilo do normálu...jestli ne, tak KET bude až další měsíc 😖 😖 😖

Držím všem pěsti, at nám to vyjde 😵

lucios
24. zář 2010

Ahoj holky.........................................................................................................................................................................
tak se mnou to vypada blede, nic moc neroste, spatne reaguji na Puregon. Zvysili mi davky a posledni sance v pondeli, jinak se to odpiska. Nevadi.

hanulinecka
24. zář 2010

@lucios chjoooo máš to ale trápení snad se všechno dobře jěště rozjede budu na tebe myslet

já dneska byla v centru mám injekce začínám špinit takže o víkendu se to rozjede a začínám píchat 😵 uf uf bojím bojím 😝 😝

luucia
24. zář 2010

@lucios to mě mrzí ☹ ale třeba ještě není všechno ztraceno 😉 já na minimální dávky Puregonu reagovala až moc dobře 😝

pbauerova
autor
27. zář 2010

Luci, tak jak???
Já se dnes objednávala do Apol, na příští úterý na UTZ před KETen,m teda jestli by se mohl vůbec konat...znáte to? Pak ještě jak rozmražení, no nervy už začínaj pracovat!

hanulinecka
27. zář 2010

Ahojte tak já to v sobotu dostala a od neděle píchám 😵 😵

tak snad z toho něco bude ted jsme musela jěště vyřešit ruzné věci jakože marek se mnou na OPU jít nemuže páč předávájí stavbu a 3 chlapi jsou nemocní ☹ takže co ted mluvila jsme z doktorem tak říkal,že není problém spermie zamrazit chjoo,ale nic se nedá dělat pak taky se mnou někdo musí jet na OPU prý mě samotnou nenechají jít takže fakt jsme musela zaukolovat pul rodiny,aby se vubec něco mohlo dít 😔

@pbauerova budeme moc na tebe myslet ,aby to dobře dopadlo 😵

lucios
28. zář 2010

Ahoj holky...........................................................................................................................................................................
tak zatim to odpiskane neni, ale zitra dalsi kontrola. Uz stimuluji skoro tyden, a prekrocila jsem 900 ml Puregonu a nastesti je pry narok jeste na 300. Jsou z moji spotreby leku trochu na vetvi, ale kdo to ma vedet, jindy po pulce chlostilbegitu mam vse Ok a rychle narostle, vcetne cyst.
Tak uvidime. 😲
Drzim palce i Hanul a Pete! 😵