Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
8. říj 2010

@hanulinecka věřím, že to u tebe vyjde 😉 je to jak to je..ted už se to nezmění, tak se nenervuj, at se u tebe prckovi líbí 😉 ale je mi jasný, že to přijde líto 😔

hanulinecka
8. říj 2010

@luucia díky ono líto spíš jsme taková bezradna že nemužeš nic dělat 😀 a ani kdyby jsi se posatvila na hlavu tak jich prostě 5 nebude 😀 nevím proč to je tak nasatvený že se nervujeme i když stím nic nenaděláme

luucia
8. říj 2010

@hanulinecka Hani, já vím 😔 opatruj se a držím pěsti 😉

madlina
9. říj 2010

Krásnou sobotu,

Hanul,jsem na tom stejně.Ve středu jsme se o tom bavili s dr.Na venek můžou embrijka být krásný ale do nich bohužel nikdo nevidí.A pak taky psychika.Snažíš se být v klidu ale všichni kolem tebe se ptají jako kdy si pořídíte mimčo a tak.To člověku taky moc nepřidá.Od nás z rodiny to vědí jen ségry.Chtěli jsme se vyhnout otázkám kdy na to půjdem,jestli se to povedlo atd.Bohužel přišli jiný otázky.A kdy si pořídíte druhý,máte nejvyšší čas a jiný .Teď přemýšlím jak okecám to,že budu po transferu 14dní doma.
A jak to vypadá u vás?Bude KETík?Držím palečky

hanulinecka
9. říj 2010

@madlina ahojky ne ne byla jsme na celém 3 ivf a dneska jsme voalla tak bude transfer huráááááááá embryjo je 4 buněčné jupííí mám šílenou radost ,že to vydrželo

jj u nás se spíš ptají jestli vubec na to pujdeme ví to asi 5 kamarádek tak zrovna včera jsme měly babinec tak jsme říkala že zítra snad budu těhotná tak uvidíme ale teda těch 14 dní bude krušných 😀 musím jít vysát a vytřít a vyrazím do brna na to jedu sama tak bude klideče ahoooj

vladimuraz
9. říj 2010

Hanul, moc držím palečky!!!! 😉

madlina
9. říj 2010

Nám taky každej říká že můžem bejt v klidu když máme zamrazíno.Ale nikdo neví že to podstupujeme znova.

hanulinecka
9. říj 2010

Ahoj jsme doma už embryjko bylo 4 buněčně nejlepší kvality i jsm eho viděla na obrazovce takovej pinda malej 😀 😀 jsme štastná
počkejte za úpár dní budu na nerva 😀 😀 😀

luucia
9. říj 2010

@hanulinecka opatruj se a držím moc pěsti 🙂 dej vědět, jak ti je 😉

madlina
10. říj 2010

Tak mi volali ze Sanusu.Moc mě nepotěšili ale aspoň něco.Rozmrazili 4eskymáčky,dva nevydrželi vůbec,jedno se přestalo dělit nebo rýhovat nebo co to paní povídala,takže má na zítra připravený jedno.Transfer mám v 11:30hod.

luucia
10. říj 2010

@madlina držím pěsti 😉 a zahřej mi tam postýlku 😀 Jak to budeš mít s Adél? budeš se o ní normálně starat?

já pomalu vyhlížím mrchu...večer půjdu na spininng, tak jí třeba trochu popoženu 😉

hanulinecka
10. říj 2010

@madlina jééé vždyt jedno embryjko stačí k jednomu miminku jsme na tom stejně taky mám jednoho bobíška a stačí mě bohatě když se chytne hlavu vzburu a těším se na testování
mě to počasí krásny tááák pomáhá je krásně nálada vyborná miminko mám u sebe jupííííííííí nádhera super jsme prostě štastnááááááááá 😀

hanulinecka
10. říj 2010

@madlina jo jěště já taky byla v 11,30 😉 😉

madlina
10. říj 2010

Luuci,vychází to že Petr bude doma.jen v pondělí a v úterý jde na noc tak to s ní večer vydržím.Ona kouká na pohádky takže bude relativně v klidu.Postýlku zahřeju,neboj 😉 😉 😉

Hanul,že by nějaký dobrý znamení? 😉 😉 😉

hanulinecka
10. říj 2010

@madlina no jasný mě to sluníčko a jak je venku to babí léto strašně pomáhá moooc bych si přála být těhotná i když vlastně jsem 😀
jinak s hlídáním u nás nic normálně funguju i když Mareček je klidas,ale když mě naštvě zařvu až se sebe sama leknu tak se musím omezit v tom řvaní 😀 😀 jinak jsme taková spavější asi po tom utrošu,ale co se týká tak Marečka do sedačky v autě musím dát vyleze sám takže to zase až tak řešit nemužu,ale zítra už má přijet marek tak spíš budeme procházkovat nebo na zahardě jenže tam je tolik práce na zazimování a to se mě zase dělat nec¨hce až tak no uvidíme každopádně teda dlouhých 14 dní já mám testovat až 25.října to je 16 den po transferu a je to vlastně den kdy to mám dostat

@luucia tak přeju at ju popoženeš a šupky dupky s miminkem do bříška a pak snáma čekat aha co dostala anetka na narozky viděla jsme tam spoustu dárečku hned bych rozbalovala 😀 😀 😀

luucia
11. říj 2010

@madlina dneska moc držím pěsti 😵
@hanulinecka z tebe ta dobrá nálada úplně sálá 😵 to se u tebe bude prckovi určtě líbit 😵 Anetka dostala kočárek a panenku, zavinovačku...po tom, co mimino chvíli brečelo mi řekla, že miminko nechce 😅 😕 pak dostala puzzle, to ted furt skládá, sadu na malování Hello Kitty, botičky, magnetky na lednici 😉 ale nejvíc nadšená byla z výzdoby a dortu 🙂 příští týden slavíme u našich, tak už se těší na další narozky 😀

Tak se holky opatrujte a doufám, že se k vám brzo přidám 🙂

luucia
11. říj 2010

Jo a vlastně dostala ještě Lego Duplo princeznu a zámek 😀

madlina
11. říj 2010

Hezký začátek týdne,

nevím proč ale jsem nervozní jak pes.Budu se průběžne hlásit.

hanulinecka
11. říj 2010

Ahojte

@madlina jak jsi napsala ,že jsi nervozní uplně se mě stýhnul žaludek a vím přesně jak ti je to jsme já rpožívala v pátek když mě řekli,že oplodnilo jedno uf uf vydrž za chvilku to z tebe spadne všechno a budeš jen štastná
bereš nějaký léky?????

@luucia super dárečky nás to čeká za měsíc taky se šíleně těším už plánujeme dortík vybírá si jakej by se mu líbil a dárečky pořád mění co by chtěl,ale má smulu už jsou nakoupený ,ale myslím že bude nadšenej plánuju že ho dám spát v poledne až budeme slavit a nachystám to v pokojíčku i s dortíkem jééé se fakit těším a ted jestli jěště budu těhotná tak to bude dokonalý

madlina
11. říj 2010

Vyfasovala jsem Crinon a Prednison.

hanulinecka
11. říj 2010

@madlina tak cooo asi máš bobeška u sebe a odpočíváš
ten crinon je co?,něco asi jako utrogestan a ten prednison máš preventivně???
já ho brala u Marečka ted nemám nic jen utroš

luucia
11. říj 2010

@hanulinecka u nás v CARu dávaj Prednison preventivně 😉 Já mám doma nachystanej utrouš 😉

madlina
11. říj 2010

Mimíska mám u sebe.A vypadá to na bojovníka.Ale pššššššššššt ať to nezakřiknu,mohla by slyšet co si myslím 😀 😀 😀 .V sobotu měl 4 buňky,včera 8 a dneska při KETu 10.Prednison je něco jako utroš ale je to gel v aplikátoru.

luucia
11. říj 2010

@madlina supeeer..to je teda šikula 🙂 🙂 🙂 a co říkala Šári?

madlina
11. říj 2010

Popřála mi štěstí a 20.se uvidíme.Jdu na utz a vyfasuju Puregon.Kdyby to náhodou teď nedopadlo,zkusíme to další cyklus se stimulací.Doufám že to nebude potřeba.

luucia
11. říj 2010

@madlina myslím, že Puregon nebude potřeba, když je to takovej šikula 🙂

madlina
11. říj 2010

Takže by další holčička? Ty jsou prej větší bojovnice 😀 😀 😀

lucios
11. říj 2010

Tada holky, tady se to rozjelo. 😉 😉 😉 Tak doufam, ze tady budou same dobre zpravy. Ja jeste musim pockat na MS a pak se bude neco delat s tou sliznici. Tak drzim vsem palc e.

hanulinecka
12. říj 2010

Ahooojte holky to je super všechny budeme čekat na krásné // 😵 😵

@madlina super bojovnice a ty jdeš 20 na utz???a kdy máš testovat???

@luucia a kdy ty to máš dostat???když jsme chodila na uniku taky se tam dával prednison preventivně v tady v tom novém caru nedávají nic preventivně a spíš to chtějí více po přírodnu uvidíme při KETU jsme ho taky neměla a otěhotněla tak snad dokážu otěhotnět i bez toho

holky já mám takovou radost mě dneska pobolívá břicho tak mám radost,že se tam snad něco děje 😀 ale teda mě přijde že to vubec neutíká dneska jsme teprve 3.den po et 😀

@lucios
super nahoní ti sliznici a hurá do ketu takže máš na dva pokusy tak to máš super mužeš být kidnější 😵

luucia
12. říj 2010

Ahojky,

@hanulinecka měla bych to dostat kolem 17.10., ale dneska mě začíná pobolívat břicho, tak bych to mohla dostat dřív 😵 ale nevím, jestli to není ještě po nedělním posilování 😅 uvidíme 😉 To je super, že bříško pobolívá, to je dobré znamení 🙂

Holky, tak šup šup těhotnět, at mě pak můžete poplivat těhubacilama 😵

@lucios kdy to máš dostat ty?