Odpadlice z neplodnosti.cz

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???
madlina
29. říj 2010
luuci,tak to je super.V kolik jdeš na ten utz?
luucia
29. říj 2010
@madlina v 9:45 a ty?? nevíš kolik jsi měla sliznici před KETem? a kolikátý dc jsi na něj šla?
pbauerovaautor
29. říj 2010
Ahoj holky, takj zázraky se nedějí bohužel, žádná těhu vlna se nerozjíždí. Mám chuť se zmatlat..... 😢
luucia
29. říj 2010
@pbauerova Péťo, dělala sis test nebo jsi to dostala?? to mě mrzí 😞 klidně se opij 😉 případný neúspěch budu to řešit stejně :-p
Teda holky, to už je fakt smůla 😞
madlina
29. říj 2010
@luuci,tak já jdu hoďku před tebou 😞 .Smůla.Jako jsem měla sliznici si teda nepamatuju a KET jsem měla 16DC.

@pbaeruva,jak píše Lůca.jetsli jsi ti ještě nedostala,tak není nic ztraceno.A jestli ju,tak se klidně opij.Byla jsem na tom stejně a nějaká ta sklenička padla.I slzička ukápla.
madlina
29. říj 2010
Asi ze od dr.stavím v Afi.
luucia
29. říj 2010
@madlina jééé, škoda 😞 mohly jsme pokecat 😉
madlina
29. říj 2010
Škoda 😞
pbauerovaautor
30. říj 2010
Zkusila jsem test, včera jsem se ovínila, poplakala...do toho mi zavolala kámoška že našla //, tak mě to hodilo do depky 😞
luucia
30. říj 2010
@pbauerova ajéjé..to mě teda moc mrzí 😞 😞 😞 pořádně si pobreč, opij se a bude líp 😉
madlina
30. říj 2010
@baerko,to mě mrzí,nezbývá než nabrat sílu do dalšího boje.Je to ale nespravedlnost.
luucia
30. říj 2010
@madlina tak třeba ještě budou mít v pondělí spoždění a potkáme se tam 😃 snad obě dopadnem dobře 😉 kolik máte ještě sněhuldů??
madlina
30. říj 2010
@luuci,posledně jsem tam čekala asi 40min.Docela mě to překvapilo.Sněhuldů máme už jenom 5 😞 .nějak se nám zásoby tenčej.
luucia
30. říj 2010
@madlina no já poslední dobou čekám tak tu hodinku :-p v pátek to bylo teda asi 30 minut, ale to tam Novotná nebyla 😉 5 jich bude stačit na sourozence 😉 a ty si ted připichuješ Puregon?
madlina
30. říj 2010
Třeba se tam nakonec přeci jen potkáme.Aspoň ve dveřích 😃 😃 😃 .
Ju ju,Puregon připichuju,ale jen ob den.V pondělí budu 8DC Tak počítám ještě s jedním utz a pak by mohl bejt KETík.
luucia
30. říj 2010
@madlina já budu v pondělí 13.dc, tak by mohl být KETík tak středa, čtvrtek 😉
madlina
30. říj 2010
Jsem ti v patách 😃 😃 😃
luucia
30. říj 2010
@madlina to jsem ráda, že mám parťačku x-)
madlina
30. říj 2010
"kopem" tu všechny stejnou ligu,ne? 😉 A když už já nemám to štěstí,přeju ho aspoň ostatním. 🙂
madlina
30. říj 2010
Koukám že máte novou fotečku.Sluší vám to holky.
luucia
31. říj 2010
@madlina jasný, že kopem..ale přeci jen jsem ráda, že tady je někdo, kdo to podstupuje ve stejným termínu 😉
madlina
31. říj 2010
Aspoň na to nebudem samy. 😉
lucios
31. říj 2010
Ahoj holky,
Peto, to je skoda. To nam to zatim nejak nejde. :-|
Ja zase furt jen na neco cekam, takove to cekani, az zapomenu vlastne na co. Ale tu sklenku ci vice si take neodepiram, tak alespon k necemu to je. 😉
luucia
1. lis 2010
Holky, tak hlásím, že u nás bude v sobotu KET 😉

V pátek jdu ještě s kámoškou popít a v sobotu ráno si pojedu pro embrouše 😃
pbauerovaautor
1. lis 2010
Luuco, skvělý, tak držíme co máme, ať nám tu spravíš skóre 😉
madlina
2. lis 2010
@luci,jáchci taky už sobotu.
luucia
2. lis 2010
@madlina třeba půjdeš 😉
madlina
2. lis 2010
No uvidíme zítra.
luucia
2. lis 2010
@madlina jsem zvědavá... v kolik tam zítra jdeš?
madlina
2. lis 2010
Jsem objednaná na 8:30.Hodím Adél do školky a poletím.Budu to mít pěkně na honem páč je skoro celou cestu omezená rychlost.

Začni psát odpověď...

Odešli