Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

madlina
29. říj 2010

luuci,tak to je super.V kolik jdeš na ten utz?

luucia
29. říj 2010

@madlina v 9:45 a ty?? nevíš kolik jsi měla sliznici před KETem? a kolikátý dc jsi na něj šla?

pbauerova
autor
29. říj 2010

Ahoj holky, takj zázraky se nedějí bohužel, žádná těhu vlna se nerozjíždí. Mám chuť se zmatlat..... 😢

luucia
29. říj 2010

@pbauerova Péťo, dělala sis test nebo jsi to dostala?? to mě mrzí ☹ klidně se opij 😉 případný neúspěch budu to řešit stejně 😝
Teda holky, to už je fakt smůla ☹

madlina
29. říj 2010

@luuci,tak já jdu hoďku před tebou ☹ .Smůla.Jako jsem měla sliznici si teda nepamatuju a KET jsem měla 16DC.

@pbaeruva,jak píše Lůca.jetsli jsi ti ještě nedostala,tak není nic ztraceno.A jestli ju,tak se klidně opij.Byla jsem na tom stejně a nějaká ta sklenička padla.I slzička ukápla.

madlina
29. říj 2010

Asi ze od dr.stavím v Afi.

luucia
29. říj 2010

@madlina jééé, škoda ☹ mohly jsme pokecat 😉

madlina
29. říj 2010

Škoda ☹

pbauerova
autor
30. říj 2010

Zkusila jsem test, včera jsem se ovínila, poplakala...do toho mi zavolala kámoška že našla //, tak mě to hodilo do depky ☹

luucia
30. říj 2010

@pbauerova ajéjé..to mě teda moc mrzí ☹ ☹ ☹ pořádně si pobreč, opij se a bude líp 😉

madlina
30. říj 2010

@baerko,to mě mrzí,nezbývá než nabrat sílu do dalšího boje.Je to ale nespravedlnost.

luucia
30. říj 2010

@madlina tak třeba ještě budou mít v pondělí spoždění a potkáme se tam 😀 snad obě dopadnem dobře 😉 kolik máte ještě sněhuldů??

madlina
30. říj 2010

@luuci,posledně jsem tam čekala asi 40min.Docela mě to překvapilo.Sněhuldů máme už jenom 5 ☹ .nějak se nám zásoby tenčej.

luucia
30. říj 2010

@madlina no já poslední dobou čekám tak tu hodinku 😝 v pátek to bylo teda asi 30 minut, ale to tam Novotná nebyla 😉 5 jich bude stačit na sourozence 😉 a ty si ted připichuješ Puregon?

madlina
30. říj 2010

Třeba se tam nakonec přeci jen potkáme.Aspoň ve dveřích 😀 😀 😀 .
Ju ju,Puregon připichuju,ale jen ob den.V pondělí budu 8DC Tak počítám ještě s jedním utz a pak by mohl bejt KETík.

luucia
30. říj 2010

@madlina já budu v pondělí 13.dc, tak by mohl být KETík tak středa, čtvrtek 😉

madlina
30. říj 2010

Jsem ti v patách 😀 😀 😀

luucia
30. říj 2010

@madlina to jsem ráda, že mám parťačku 😵

madlina
30. říj 2010

"kopem" tu všechny stejnou ligu,ne? 😉 A když už já nemám to štěstí,přeju ho aspoň ostatním. 🙂

madlina
30. říj 2010

Koukám že máte novou fotečku.Sluší vám to holky.

luucia
31. říj 2010

@madlina jasný, že kopem..ale přeci jen jsem ráda, že tady je někdo, kdo to podstupuje ve stejným termínu 😉

madlina
31. říj 2010

Aspoň na to nebudem samy. 😉

lucios
31. říj 2010

Ahoj holky,
Peto, to je skoda. To nam to zatim nejak nejde. 😒
Ja zase furt jen na neco cekam, takove to cekani, az zapomenu vlastne na co. Ale tu sklenku ci vice si take neodepiram, tak alespon k necemu to je. 😉

luucia
1. lis 2010

Holky, tak hlásím, že u nás bude v sobotu KET 😉

V pátek jdu ještě s kámoškou popít a v sobotu ráno si pojedu pro embrouše 😀

pbauerova
autor
1. lis 2010

Luuco, skvělý, tak držíme co máme, ať nám tu spravíš skóre 😉

madlina
2. lis 2010

@luci,jáchci taky už sobotu.

luucia
2. lis 2010

@madlina třeba půjdeš 😉

madlina
2. lis 2010

No uvidíme zítra.

luucia
2. lis 2010

@madlina jsem zvědavá... v kolik tam zítra jdeš?

madlina
2. lis 2010

Jsem objednaná na 8:30.Hodím Adél do školky a poletím.Budu to mít pěkně na honem páč je skoro celou cestu omezená rychlost.