Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
2. lis 2010

@madlina tak to budu držet pěsti.. a dej hned vědět 😉 když takhle připichuješ hormony, tak máš i víc vajíček?? nebo jako nechápu význam toho připichování 😕

madlina
2. lis 2010

No prej to pomáhá na sliznici a na filíky.Vajucha nepotřebujem,zatím ještě máme 5 eskymáčků.A ani nemyslím na to,až dojdou a já nebudu těhu.

luucia
2. lis 2010

@madlina aha aha..já nevěděla, že to má vliv i na sliznici 😉 tak držím na zítra pěsti 😉

madlina
2. lis 2010

Prej jo.Díky a zítra dám hned vědět jak dorazím domů.

madlina
3. lis 2010

Tak v pondělí hurá pro mimísky.

hanulinecka
7. lis 2010

ahoooj holky tak cooooo???ozvětet se už máte po transferech???????????

luucia
7. lis 2010

ahojky,
já byla dneska 🙂 rozmrazili my 2 embryjka a čekali, který se bude vyvíjet líp..vyvíjely se obě stejně, tak mi jednoho zavedli 🙂 tak ted ležím a nudím se 😝 Embrouš měl 12 buněk, tak snad to bude ok..uvidíme za 14 dní 🙂

co ostatní???

hanulinecka
7. lis 2010

@luucia jéé luci mám uplně husinu tak tfuj tfuj a dvě jsi nechtěla risknout 😉

luucia
7. lis 2010

@hanulinecka nene Hani, nechtěla 😉 uvidíme 🙂 jaký jsi měla po ET režim? já dneska polehávám, ale zítra už moc nebudu, jen do odpoledne, pak jedu za Anetkou 🙂 kolikatibuněčný embryjko jsi měla??

hanulinecka
7. lis 2010

@luucia luci já měla jen 4.buněčný a žádný režim jsem neměla hned pěkně makat 😀 ale jako doma pořád to stejný jsem dělala

luucia
7. lis 2010

@hanulinecka Hani, jasný 🙂 uvidíme za 14 dní 😝 snad to uteče 😕

hanulinecka
7. lis 2010

@luucia jj ze začátku se to vleče a pak to letí a kdy máš testovat??,vydržíš nebo zkusíš dřív???

hanulinecka
7. lis 2010

@luucia aha pak ten čas zastavuješ ,aby jsi nemusela testovat 😀 😀 😀 😀
ježiš mě rozbolelo břicho z toho 😀 😀

luucia
7. lis 2010

@hanulinecka asi zkusím test 10.den 😉 ale uvidím.. v tomhle jsem docela po....radši si udržuju šanci, že to vyšlo než vědět, že to nevyšlo 😔 test doma zatím nemám, ale jak ho koupím, tak nevydržím..to se znám 😅

madlina
8. lis 2010

Takže zítra v 7:30ráno nástup.Čekají tam na mě dvě embrijka ve stádiu začáteční blastocisty.Tak že by konečně?

hanulinecka
16. lis 2010

Ahoojte tak coooooooooo holky.............. 😵 😵 😵

luucia
16. lis 2010

Holky, dneska jsem 9.den od KET a lehká čárka tam je..tak uvidíme 😉 od včerejška je silnější 😉

hanulinecka
16. lis 2010

@luucia jupíííííííííííííííííííííííííííí potichoučku gratulujeme jéé mám radost hod fotečku.......

luucia
16. lis 2010

@hanulinecka Hani, ono to ani nejde vyfotit..je to fakt lehkej náznak..ale je vidět..včera byla vidět jen pod určitým světlem 😉 zatím se neraduju...až v pondělí po krvi 😉

pbauerova
autor
17. lis 2010

Luuci, hurááááááááááááááááááá!!!Tak že bys nám tu smůlu tady prolomila?Držím pale!!!!!!!!!!!

hanulinecka
18. lis 2010

Ahojte tak já byla pro neschopenku a v lednu frčím do práce se i těším zase změna....

@luucia lucí tak co čárečka určitě sílí 😵 😵 😵

@pbauerova peti co vy chystáte dál???
@madlina a co ty moc moc přeju ,aby se konečně zadařilo...kdy testuješ???

madlina
18. lis 2010

Jé,já to sem nevložola? To jsem teda.Jsem testila a byli tam krásný //.

pbauerova
autor
18. lis 2010

Madli, no supér!!! Holky to jsou zprávy, to je skvělý!!!!!!!!!!!

Hani, já teď nějak nevim, teď dlabu Rumělku od číňanky a doufám v zázrak, ale holky s tim mým hulením nevím, je to čím dál horší, je mi ze mě samotný blbě, hulim víc a víc a nějak to nemůžu ukočírovat, potřebovala bych nějakej impuls a zahodit to zase úplně....ach jo ☹

hanulinecka
18. lis 2010

@madlina supééér 😵 😵

@pbauerova tak to jsme na to s hulením stejně 😝 já to bohužel neřeším vím,že to u mě vyřeší těhotenství,které ted neplánuju takže huleni zdar 😝 😝 😔

hanulinecka
18. lis 2010

@pbauerova a vy máte jěště nějaký mražáčky???

lucios
18. lis 2010

Tedy madli a luuco, vy se cinite 😉 😉 😉 Ja se nedohrabu snad ani k tomu KETu, beru Estrimax a ono stale nic. Ze by mi telo naznacovalo, ze uz nic nebude? Ani bych se nedivila 😖

luucia
19. lis 2010

Holky, u mě to asi nebude tak horký...dnešní test je sněhobílý..takže se embrouš asi pustil ☹ myslíte, že si můžu vysadit sama Utrouš, abych to dostala co nejdřív a stihla ještě do Vánoc KET?? za jak dlouho po vysazení to asi dostanu??

madlina
19. lis 2010

ahojda,
@luuci,co to čtu?Těším se na dobré zprávičky po ránu a ty tohle.Nechceš počkat na krev? I s tím Utrošem.Já to většinou dostala hned v den kdy jsem byla na krvy.

hanulinecka
19. lis 2010

@luucia ahojky kotě a prosímtě testuješ pořád stejným testem???asi než bych vysadila taky bych si skočila na krev...

madlina
19. lis 2010

@hanul,myslíš že by to mohlo mít vliv,když se testuje pokaždý jiným testem?