Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
19. lis 2010

@hanulinecka jj, testuju 😉

Holky, ještě zkusím test zítra ráno a kdyžtak ten utrouš vysadím 😉 at stihnem ještě KET do Vánoc 😉

hanulinecka
19. lis 2010

@madlina no někdo někde psal nevím nemám stím zkušenosti

@luucia a kolikátý jsi den a čárky byly kdy???to je divný ...i když já to tak taky měla 😔 přála bych ti zázrka
jakým testem testuješ desítkovým????prý jsou hodně často pozitivní slabě 😒

luucia
19. lis 2010

@hanulinecka dneska jsem 12.den...včera ještě // byly 😒 jj, testuju mamatestem 10

hanulinecka
19. lis 2010

@luucia 😖 😖 😖 jj zrovna o tom mamatestu 10 se hodně píšou 😒 😒 a už byly vidět přece testuješ od 9 dne a vždycky byly ted ne je to zvláštní já ju měla dva dny a pak už nic 😔

madlina
19. lis 2010

Holky ,asi nějaký erupce na slunci.Já mám dneska na testu ducha.Ale je vidět.No tak to teda fakt nevím.
@hanul,ty jsi taky měla //,pak nic a byla jsi těhu?

hanulinecka
19. lis 2010

@madlina jj ted naposledy jsem měla ducha dva dny a pak sněhobílo krev negativní 😢

madlina
19. lis 2010

Tak to budou do úterka pěkný nervy.

luucia
19. lis 2010

já měla ducha od 8.dne do 11. a dneska jsme 12.den a nic 😒

lucios
19. lis 2010

Ahoj holky, tak to je nejale podivne. Uz se toho tady o testovani napsalo, ale tohle jsem jeste neslysela. Jen vydrzte. Luuco, urcite ten utrous nevysazuj, dokud si nejses jista. Navic, co by to bylo za vanoce, kdyby ses zrovna nervovala s testovanim. Ja prosinec klidne vynecham. Drzim palce, urcite to jeste muze vyjit 😉 😉 😉

madlina
20. lis 2010

Ahojda
Zkoušela jsem další test a jsou tam furt //.Dneska se objevila rychleji než včera a přijde mi i o něco silnější.Ale furt je vidět míň než ty úplně první testíky.

luucia
20. lis 2010

Tak dnešní test opět sněhobílý, takže jsem vysadila utrouš a doufám, že MS přijde brzo, ato to do Vánoc stihnem 😵
@lucios nervovat se testováním už nebudu...takovou blbost jako jsem udělala ted, že jsem testovala od 7.dne, už neudělám 😝 nejdřív 11. den 😉
@madlina neboj, to bude dobrý 😉 takovou smůlu jako jsem měla já, tady přece nemůžeme mít dvě naráz 😉

madlina
20. lis 2010

@luuci,aby se s nedivila.Štve mě to i za tebe jak ti to dopadlo.Kdyby to šlo,tak se s tebou o odstín dnešní čárky rozdělím.

madlina
20. lis 2010

Testovala jsem 8.,9.,10. a dneska je to 11.den.

luucia
20. lis 2010

@madlina jen si ty čárky nech..já je snad ještě někdy mít taky budu 😉 😉 😉

hanulinecka
26. lis 2010

@luucia
@madlina ahojte tak jak jste dopadly????????????? 😵 😵

luucia
26. lis 2010

Ahoj,
u nás to nedopadlo 😉 ve čtvrtek jdu na UZ a další týden bude snad KET 😉 ještě si dáme jedno embryjko..příště už asi dvě 😉

madlina
26. lis 2010

@hanul.když bude všechno ok,ta bude mít Adélka sourozence. 8.12. jdu na utz.Tak doufám že dostanu už nějakou fotečku.

lucios
26. lis 2010

Ahoj, ja ani po estrimaxu nic, Cyklus je odpiskany, mam prijit az v lednu. Hara, uziju si vanoce. Madli, tobe uz potichu gratuluju.

madlina
27. lis 2010

Náš letošní adventní svícen.

pbauerova
autor
16. pro 2010

Ahoj ženy. co kde nového a jak se chystáte na vánoce? U nás to nic velkého nebude mám zatím jen prá drobností a nevím co dál, pro malou mám tabuli, rozkládací auto 😉 , dětský vysavač a ckroksky na léto co byly po sezóně ve slevě 😝 , jo a nejdražší dárek pro ní je krém na ekzém A-derma exomega 400ml za 595Kč se mi v tý lékárně podlomily kolena!!!!

luucia
17. pro 2010

Ahoj holky,

já už mám dárečky všechny..příští týde ještě možná zajdu do sýrárny pro nějaký dobroty a udělám balíčky pro chlapy 😵 Jinak u nás snad vyjde ten největší dáreček https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucia/album... 😉 ale uvidíme až po krvi 😉

@pbauerova ta A derma je pekelně drahá, ale Anetce fakt pomohla..měla i olej do koupele 😉 ted se jí ekzém zase objevil, protože jsem jí blbka vykoupala v nějaký koupeli s Mickey mousem..n oasi to byla pěkná sra... 😝 takže se celá osypala a pomohla Neutrogena 😉

madlina
17. pro 2010

Ahojda,já tu dobaluju dárečky a příští týden musím vyrazit ještě pro pár dárečků.

lucios
20. pro 2010

Tak luuco, tak jak? muzeme uz potichu gratulovat?

luucia
21. pro 2010

@lucios testy sílí, ale počkám si na krev...jdu zítra 😉

pbauerova
autor
22. pro 2010

Luuco!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? Sem s tim numerem .-) 😉 😎 😀 🙂 😉

luucia
22. pro 2010

@pbauerova 514 😉 😵 😵 😵 U nás už Ježíšek byl 😵 😵 😵

vladimuraz
22. pro 2010

@luucia :Luci, moc gratuluju a přeju, ať je všechno v pohodě celých 40 týdnů 😉

niki2
22. pro 2010

@luucia tak super, at je vsechno tak jak ma byt 😉

vladimuraz
24. pro 2010
madlina
24. pro 2010

Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí.
Je to úsměv, láska, pohlazení.
Nad takový dar žádný není.
Krásné Vánoce