Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

hanulinecka
6. srp 2009

kráásné poledne
já mám dneska veget mamaka si vzala Marečka na zahradu a mužu přijet až večer,ale něco za něco musím uklizet prát a debordelizovat ,ale je to pohoda když vím že je pryč a nevěší se mě na nohy 😀

i když mě volala že spadnul a má odřený čelo a boulu chjoo

jinak za týden jedeme do chorvatsak tak se těšíím na odpočinek ale asi aktivní stím naším dáblíkem

jéé petul to bude super taky chci moooc další miminko tak se těším na ketík zase se začne něco dít 😀 😀 už mě ty klinika chybí 😀

luucia
6. srp 2009

Ahojda holky,

tak já včera dostala mrchu 😠 ale teda takovýhle bolesti jsem v životě neměla 😝 fuj, hnus fialovej 😝 ještě jedna mršule a objednám se do CARu..stejně musímna prevenci, takt o spojím s konzultací, co a jak dál 😵 se těším jak malý dítě na Vánoce 😵

Hanul, mě dneska malá odjíždí na 4 dny s tatínkem pryč...jedou ještě se 3 tatínkama a jejich dětma na chatu 😅 akce Apalaucha 😉 Taks e na jednu stranu těším, pže jí ted rostou stoličky a je děsně uknouraná, ale na druhou stranu mi je už ted smutno 😢 no nějak to přežiju, nprogram už mám, tak snad to uteče 😉

hanulinecka
11. srp 2009

ahojky jéé Luci tak doufám,že jsi to přečkala 😵 😵

u nás jsou šílený noc vzbudí se a hodinu i dvě řve a nic nepomuže chjoo asi zuby bolí břicho a všechno spojené dohromady

ted z toho jak řve chraptí 😢

niki2
11. srp 2009

Ahojky,
my ted taky mame nejake vztekle obdobi, vsechno musi delat sam, takze ja ho pomalu ani nemuzu dat do kocaru nebo vyndat z auta, co neni po jeho, hrozny rev a nejlepe se jeste svijet po zemi. Dokonce se zacal prat, starsi to nedelal, ale ted se mu neco nelibi a normalne ji (nejcasti brachovi, ale uz to zkusil i na mne) natahne... Nejsem na to zvykla, asi bude muset pokazdy dostat na zadek.
Jinak je to zlaticko miloucky, dokaze se mazlit hrozne dlouho, je sikulka, chodi na nocnik.
V praci to je blby, nevezmou me, takze mam o cem premyslet 😉

luucia
11. srp 2009

Ahoj holky,

Hanul, jj, přečkala jsem to a docela jsem si to i užila 😅 Celý dny jsme někde s kámoškou lítaly..ona měla taky holčičku pryč 😉 takže koupálko, brusle, kino, víno,... bylo to fajn, ale už jsem se na ně těšila 😵 Manža to taky zvládnul, tak se nebojím je někdy nechat osamotě 😉

U nás je taky vzteklý období, jak něco chce a nedáme jí to, tak sebou sekne na zem a řve..minulý týden řvala kvůli houpačce půl hodinu v kuse až nemohla dýchat 😒 Jinak je taky hodná, sama si vyhraje, všechno opakuje,...nočník zkoušíme ted, před nedávnem to ještě nešlo

Niki, jak to, že tě v práci nevezmou?? Vždyt musej ne, když máš smlouvu 😕 ale tak byste šli do třetího, ne 😉 všechno zlý, je pro něco dobrý 😉

niki2
11. srp 2009

Luci, vzit me musi az budou Petovi 3 roky, driv ne.

luucia
11. srp 2009

Niki, aha...já myslela, že už tě vůbec nevezmou 😉 Já asi od října na 0,25 úvazek půjdu, ještě se mi v září ozvou 😉 Byla bych ráda, aspon by mi nezbýval čas myslet na snž 🙂

hanulinecka
11. srp 2009

Ahojky tak u nás to vztekací období je taky,ale už méně ted spíš co všechno vidí u ostatních chce a to teda nevím jak řešit protože je to fakt na palicu vysvětluju vysvětluju a stejně na mě prdí
včera jsme byla v lékarně a on chtěl lízátko z hroznovýho cukru tak jsme mu koupila na to které ukazoval a co myslíte flákl ho na zem a řekl iný tam milion lidí a já mu dala zse to stejný zase sním švihnul a řval iný iný nejraději bych mu pleskla to mě vytáčí do běla tak řval v kočáru a já šla jak dáma dál 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ve čtvrtek odjíždíme do toho chorvatska já nevím kde m hlava stojí nic se mě nechce MM odjel nečekaně do práce takže všechno je na mě chjoo to mě nebaví at už sedíme v autě a je klid 😀

lucios
12. srp 2009

Ahoj holky, tady byvaly lucidol.
Moc vas zdravim i vase zlaticky. Jsem moc rada, ze jsem vas nasla. Az jsem se divila, jak mi ta www.neplodnost chybi. U nas po dovolena u more take ekzem zmizel a zlepsily se i prujmy. Jinak my uz jsme do CAR Podoli nastoupili, snad rozjedeme IUI jets ev srpnu. Doufam jen, ze nas nebudou tlacit do neceho horsiho, protoze jezdim z Mnichova a je to slozite s Adamkem. Ten stale lita jak blazen. Take se chystam ucit na nocnik, ale mam takove zle tuseni....

lucios
12. srp 2009

Holky, da se toto tema nejak zalozit, abych stale nemusela cist vsechna a hledat?

hanulinecka
13. srp 2009

Ahojky tak u nás vrcholí balení a večer odjíždíme a začínám se docela těšit 😀 už to mám všechno v kufrech a kabelách nasmažím řízky 😝 a hurá moře
tak se mějetr kráásně

pbauerova
autor
19. srp 2009

Ahoj holky,
minulý týden jsme dostali druhý Priorix Tetra, máme venku 2 pětky dole, uf.....

Víkendy a vůbec horké trávíme v Janově u tchánovců u bazénu, takže pohodička 🙂

Včera jsme byli v Praze v Motole na tom kožním, dopadlo to dobře, malá je prý téměř zdravé dítě, dr říkala, že to má fakt čisťounké a že to co teď vidí je jen ze zapocení, a že tohle je pro ní zdravé děcko a musím říct, že po tom co jsem viděla v čekárně, no auva auva, chudinky malý 😢 , dostali jsme školení jak ošetřovat tu naší kůžičku dál a na postupu léčby shodly se stejně s Podolskou (naše alergoložka), takže když bude dál nějakej problém tak to budu asi řešit už jen s ní a vlasně už nás v té Praze nepozvali ani na kontrolu. Dr ještě říkala, že v případě Dorotky je prognóza velmi dobrá, že za to sice hlavu na špalek nedá, ale žo to vidí tak do 3 let věku bude skoro čistá, jen se nám v případě zapocení může objevit něco v záhybech pod kolínkama apod. Mám teda velkou radost a tak jen čas ukáže jak to bude skutečně dál 😉

Luci, bohužel asi se to musí hledat, respektive na nic jiného jsem zatim nepřišla.

Hani, už jste z dovči? Jak bylo, co cesta a co malej na moře??? Máte foto?

lucios
21. srp 2009

Ahoj holky,
Peto, to jsem rada, ze jste v Motole takto dobre dopadly, Dr Capkova je opravdu vyborna. Nevis prosim, za jak dlouho se dava ten druhy Priorix? Take nas to ceka, stale na to jezdime do Prahy.
V listopadu mam konec rodicovske, tak uvidim, jak s mistem nalozim. Neplacenou mi dat nechteji, musela bych davat vypoved.

Tak nakonec jsem si dala stranku do oblibenych a tak ji vzdy najdu.
Mejte se.

pbauerova
autor
27. srp 2009

Luci, malé ten priorix dávali podruhé po půl roce.
Ty sis dala mateřskou jen na dva roky? A co zkusit další mimčo 😉

Já čekám každým dnem (spíš hodinou) mrchu a hnedka volám volám žhavou linku 🙂 a objednávám se asi nejdřív na UTZ a pak moc moc moc doufám na KETík, spíš ale řešim jak pak s malou do Prahy se mi j ítahat moc nechce a vysvětlovat proč potřebuju hlídání se mě taky nechce, ani rodičům ne, budu to muset ještě promyslet, ale asi budu muset s pravdou ven.... 😝

lucios
28. srp 2009

Ahoj Peto,
ano, vzala jsem si jen 2 roky. Mne uz to doma nebavi, priznam se.
Vsichni mi rikali, ze kdyz se na prvni ditko dlouho ceka, druhe je pak hned. Ale my se snazime uz zase 1,5 roku a nic. Uz mame prvni vysetreni v Podoli za sebou a zase nam nic neni...Takze budou 2 cykly jen upravovat leky a hlidat UTZ. Ja pro zmenu jezdim do Prahy z Mnichova, takze take nic moc. A jeste nam tento cyklus asi nevyjde, manza jede na sluzebku, chjo. Ja to tedy zatim tajim, jak mohu.

pbauerova
autor
28. srp 2009

Luci, no tak u nás je to podobně, příčina žádná, antikoncepce taky, ale pořád nic! Dneska už jsem nevydržela a po 3 dnech zpoždění jsem se odhodlala koupit test a ještě než jsem došla domů už jsem cítila jak mrcha nastpuje! Inu psychika je svińka. Chtěla jsem se hned objednat do CAR a už tam samo nikdo nebyl, taky jak jinak v pátek ve 4 odpol. Tak v po se zkusím objednat. Luci, proč žijete v Mnichově? Dej sem nějaké fotky Adámka 🙂

Pa pa všem!!!!!!!!!!!!!!!

hanulinecka
29. srp 2009

ahoooj

už jsme z dovči doma a ted jsem byli týden na chatě jěště užívat teplíčka
jinak moře super Mareček nadšený moc se mu to líbilo bydleli jsme v obr kempu velký dětský hřiště takže vyžití pro Marečka na 100%
cesta dobrý docela ju prospal takže celkově pohoda

já jdu přiští týden na preventivku na gyndu a pak se rozhodnu kdy budu volat hoodně často mě pobolívá podbřišek tak se bojím nějakého zánětu 😢
jéé Petu vy už jste byli na přeočkování,a vy máte tu tetru?

Petul je u nás je přičina velká chlap má spermie celkem na nic 😀 ,ale od porodu to má pravidelné což jsem nikdy neměla a taky už jsem jednou testovala 😀 😀 😀 ale nebyla jsme táák zklamaná jak před Marečkem

a všechny fotky mám na Facebooku tady se mě to nechce zmenšovat 😉

jinak mám takový trable Mareček do 1,5 normálně se koupal ve vaně,umýval si hlavu,spal v postýlce a ted na tyto všechny věci řve spí snáma ☹ sprchuje se jen v koutě že když mu jednou za týden umyju vlasy myslím že ho trefí šlak z toho řevu přitom kdyby se sebou tak nemlátil bylo by to utrpení opolovinu kratší 😔

musím mu k narozkám koupit postel a ušiju mu povlečeni s PU a musím ho tam úprostě nalákat a nechat protože sním spát nechci neříkám že mě překáží jsme často bez MM takže to jde,ale má svuj pokojíček tak bude tam jsme z toho celkem špatná 😖

lucios
29. srp 2009

Ahoj vsem,
tak misto vyletu bojujeme s virozou, nic moc. Doufam, ze se leto jeste zdrzi. Na ty virozy na podzim se netesim.
Peto, manzel v Mnichove od narozeni Adama pracuje. Ja tu ale moc sanci nevidim, umim francouzsky a anglicky, nemcinu jen stredne pokrocilou.
Jinak s tim testem jsem si to take zazila, take prisla kdyz jsem s nim sla dom.
A aby se nereklo, posilam odkaz na fotky. Mimochodem, od vanoc nam Adam prilis nevyrostl, nosime stale stejne veci. Holt ma neco ze mne. Ja byla stejne velka jako muj o 2 roky mladsi bratr.
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
Hani, to rvani je jen obdobi, my to meli take, to prejde.

hanulinecka
30. srp 2009

lucios jéé děkuji za uklidnění protože mě fákt vyvedlo z rovnováhy 😖

jinak teda adámek krásnej klučík s kukadlama

já koupila Marečkovi věci asi v 10 měsicích věci a nosi je do dneška pořád jsem si ymslela jak vyroste a zesíli a pořád nic 😉

pbauerova
autor
31. srp 2009

Hani, dali jsme tetru hlavně kvůli tomu ekzému a v říjnu jdeme na přeočkování žloutenky a pak bych se asi domluvila na ten prevenar, po 2 roce už bude stačit jen jeden.

Naše mladá je taky prcek, stále máme velikost 80 a běžně nosíme věci na oční děcka.

Holky tak jsem objednaná na UTZ na pondělí 7.9. a pokud bude vše ok, tak pak KET, dneska to říkám manžovi a že tam musí se mnou a on mi říká a necháme dát 2 viď? Holky já se ale bojim dvojčat jak čert kříže 😝 samo je to všecko ve hvězdách, nemusim mít ovulku, nebudou se po rozmražení vyvíjet a těch komplikací může nastat milion já vim, ale stejně bych dala raději jen jedno embryjko! Jo a sestra na telefonu byla příjemná jak osina!!!!!!!!!! 😖

Jiank klid my taky máme doma usoplenou kňouru, poslední dobou je taky nějaká ufňukaná..... 😠

luucia
1. zář 2009

Ahoj holky,

tak mě taky dorazila mrcha a dneska jsem si volala do CARu..jdu tam příští úterý dopoledne, udělaj mi preventivku a domluvíme se na IUI..tu až v říjnu 😉 kéž by zase vyšla ta první 😵

Na přeočkování MMR jdem příští pondělí..taky jsem dala tetru..první rekaci měla Anetka hroznou, tak se toho ted docela děsím 😔

Hanul, jéé, tak vy už jste doma..to teda uteklo 😉

Péťo, z dvojčat mám taky strach 😲

My ted máme docela boje, Anetka je pěkně vzteklá..když hned nepochopím, co chce, tak sebou sekne na zem a řve a řve a kope kolem sebe 🙄 k tomu se jí zhoršilo spaní, někdy se budí za noc 2x na mlíko a přes den skoro nic nejí, jak je nažuchlá z noci 😠

lucios
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak se nam druhe kolo rozjizdi celkem shodne. Ja nevim, proc nas nehnali hned na IUI, asi ze uz jedno dite mame, tak dost casu a budou dva cykly jen rizene leky.

Ja bych dvojky brala, protoze na treti ditko uz nemam cas. Ale kdyz si vzpomenu na ty posledni tydny, jak jsem otykala jen s jednim, tak asi to riziko by bylo vetsi. O plodovce ani nemluvim.

Adam ma prujem s krvi, ma to tu pry hodne deti, tak zase jsme nezustali pozadu.
Jo a jeste k tem velikostem, Adam pribral od rocni prohlidky necele 2 kila. tak to asi na dvourocni prohlidce dostanu vynadano, jestli to nedozeneme.

niki2
1. zář 2009

Ahojky,
takze na podzim druha vlna? U nas nevim nevim, manzel se nejak odmita vyjadrit ☹ Je u nas ted blba situace v zamestnani (CSA), manzel nevi, zda bude mit praci nebo ne. Potrebujeme si vzit pujcku a nemuzeme, kdyz nevim, zda a kolik bychom mohli splacet.
Mam dve kamaradky, co maji vetsi dite a dvojcata a obe v pohode 😉

luucia
1. zář 2009

Lucios, to je málo, ty 2kg?? 😕 Já jen, že když jsme byly na 1,5 roční prohlídce, tak Anetka měla o půl kila víc jak v roce a dr nic neříkala 😉 Ted bude mít podle mě stejně nebo i míň, pže skoro nejí a furt někde lítá 😔 My jdem na prohlídku až ve 3 letech

Niki, snad se vám situace ustálí a můžete se na mimi taky vrhnout 🙂

hanulinecka
2. zář 2009

ahojky
leci četla jsme na říjenkách problémy s nočním mlíkem mužu ti říct u nás je to taky to samé nic ho neutiší než mlíko 😔 a nevím co stím
dával si ho 2 krát i 3 krát a trochu jsem to zkrouhla na jednou 😔 ale teda s křikem přijde mě že pije jak malé mimino a on třeba mu říkám co si dáš na oběd a on míko 😔 on by ho mohl mít pořád

luucia
2. zář 2009

Hanul, dneska v noci se na to chystám 😖 bude to asi boj, ale takhle to dál nejde...mě ani nevadí to vstávání, ale to, že díky tomu přes den nejí, pže je nacpaná z noci 😒 No v noci si sousedi užijou 😅

hanulinecka
2. zář 2009

Luci jo jo mě taky nešlo o to,ale taky mě sní přes den jak vrabec a vubec nechápu proč to mlíko v noci chce kolikrát spí se mnou a prostě je to zlozvyk otevře oko a první co řekne je míko vždycky se ho snažím utišit že mlíčko bude ráno a unynkat a zatím se podařilo i se nám stane že 2 až 3 krát tydn se vzbudí až ráno

předevčírem to bylo mlíko ve 20,00 ve 21,00 šel spá to ho chtěl taky o pulnoci a pak do rána zase a ráno když vstával už jsem mu prostě nedala že bude mít snídani

jdeme do obchodu a mareček MAMINKO POSÍM KOUPIŠ MÍKO přijde mě tím jak posedlej a taky nepje obyč pořád jen UM 😔 s obyč mlíkem mě poslal k šípku 😔

luucia
3. zář 2009

Hanul, tak to máme stejný závisláky na mlíce 😉 Anetka by ho taky mohla pořád 😖

Jinak první odnaučivací noc ušla, řvala asi 10 minut, pak jsem jí chvíli chovala, hladila po vláskách a asi za půl hodky usla 😉 a spala do 6..to už jsem jí mlíko dala a ještě na hodinku usla 😵 snad to bude lepší a lepší 😉

lucios
6. zář 2009

Ahoj holky,
my mame horsi zlozvyk nez mleko: cuca si palec. Nemate na to nekdo recept nebo zkusenosti jinych? Mam lak na nehtiky, ktery strasne pali ale je nezavadny z lekarny a on to klidne slizne a jede dal. tedy jen kdyz se nudi nebo pred spinkanim a unaveny.

pbauerova
autor
7. zář 2009

Ahoj holky,
tak dnes jsem byla v CAR, byla tam zrovna Koryntová, dělala mi UTZ, zatím to nevypadá nic moc, sliznice nízká, folík jeden takovej nijakej, takže ve čtvrtek kontrola a pak uvidíme co dál. Byl tam se mnou manža, hned tam podškráb souhlas, už za KET chtěj 3000Kč, cesta děs, malá půl cesrty spala a půl cesty řvala, tak jsem z toho všeho taková vycmrndlá.
Mlíko v noci řešim taky, asi teda zkusim nedat a vydržet, ale nevim nevim. Jak jste na tom teď vy? My zase máme pořád dudlík 😒 , už jsem ho teda dost drasticky zkrouhla jen na spaní, ale dneska právě v tom autě furt řvala DUDU, DUDU!!!!Pořád dokola, hlava mě třeští ještě teď, a to se mě manža když jsme dorazilido Prahy a zaparkovali zeptal, jestli chcem fakt tohle ještě jednou, to jsem šla dovrtule 😝
S palcem poradit neumím....
Hani, to už takhle krásně malej mluví? Ta naše jen takový ty obvyklý slovíčka, rodina, zvířátka a to nejnutnější, ale takhle větu dohromady nedá ani náhodou ☹ , jo, ale umí říct "šajze", učim jí totiž německy 😀