Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

lucios
7. zář 2009

Ahoj holky,
my v noci mliko nedavame a od konce kojeni jsme ani nedavali. Jen kdyz je horecka, mam pripraveny caj. Tak to maji deti takovy zbytek zvyku na kojeni v noci, spise nez opravdovou zizen, ne?
Peto, mne ceka kontrola ve stredu, ale ted stale litam po zubarich. Nechala jsem si vytrhnout osmu a spatne se hoji. JInak tu otazku, jak k tomu nasemu palicakovi, neposlouchavci a obcas vzteklounovi, bych zvladala dalsi dite, tak tu slysim ted dost casto.

hanulinecka
8. zář 2009

krásné ráno

u nás taky noci lepší ted se 2 noci vzbudil až ráno a ani ráno neřekl míko,ale nemám doma chleba tak jsme mu ho sama nabídla jako snídaní 😝 na cucání palce nic kámošce to dělala taky malá barunka a nic nepomohlo strkala jí to do soli zašklebila se a jelo se dál 😔

dudlíik vyhodil asi v pulroce sám,ale ted nrmálně jeden našel a měl ho skoro celý dopoledne v puse i s ním chtěl jít i spát tak jsme mu ho musela sebrat nevím jestli by se to zpátky naučil

petul mluví krásně,ale on už tak nějak začal brzo a ted už spojuje takhle někdy mě překvapí co řekne,ale máme o pul roku starší Verunku a ta mluví krásně jsme hodně spolu takže od ni se učí a opakuje po ní

včera jsme mu říkala že pojedeme do OKej elektra a on mami mami pívat a začal KOUKEJ AJIKA KUBE SE HAVIKA
to je z ošklivého kačátka kokej z vajička už klube se mu hlavička já i MM jsme mysleli že se počuráme smíchy vubec by mě to nenapadlo že takhle to bude a to první koukej i zanotoval 😀
jinak nočník to bude u nás trápení já nervák to nebude mít mareček jednoduchy 😀 ale u nás uspěch že si na něho sedne a vyčurá,ale musím počád říkat sám teda ne
chtěla bych jeden den si říst tak konec plínkám a jít do toho,ale pořád se v duchu vymlouvám na tu zimu co v zimě atd za jak dlouho se to dítě nauči???
mareček vnímá ví co po něm chci,ale musím já pořád říkat nečurat nečurat čura se na nočník atd atd a kakání vubec nechápe že má být do nočníku

jinak já měla jít tento týden na preventivku,ale dostala jsme to takže musím jindy dneska začínám s aerobikem a chci dát dolu ještě 10 porodních kil se těším musím si koupit prukajdu,abych musela je to 3 krát týdně a jsem odhodlaná chodit 3 krát týdně 😀 musím než budu těhu byt fak trošku lepší pokud bych zase přibrala 30 kilo tak to nevím kam už bych přišla 😀
jéé to je elaborát dneska má být hezky tak jedeme na chatu
mějte se krásně

luucia
8. zář 2009

Ahoj holky,

tak já mám za sebou dneska taky návštěvu CARu 🙂 dr mi chtěla udělat IUI už tenhle měsíc, ale nám se to moc nehodí, tak příští měsíc jdeme na to 😵 jsem z tý dnešní návštěvy faskt natěšená na to snažení 😅 😵

My jsme noční mlíko během 3 nocí úplně odbourali, takže už spí v noci krásně a i přes den už docela jí 😵

Dudlík sama Anetka přestala chtít na dovče..prostě jeden večer ho nechtěla a další noc už jsme jí řekli, že není a v pohodě 😵 ale ona ho měla od začátku jen na usínání

A mluví taky moc hezky, už skládá jednoduchý věty..dá se s ní domluvit, ale to vztekání 🙄 z toho mě za chvíli odvezou 😝

Zítra nás čeká velký stříhání..už mě ty její lokny nebavěj, vypadá jak santus..takže bych jí ráda nechala šmiknouit mikádo, tak uvidíme, jak se nechá 😕 už jsme jednou u kadeřnice byly, ale to jí stříhala jen konečky, to byla rychlovka 🙂

Nočník je u nás taky o nervy 😝 ještě tak bobek tam udělá, ikdyž se pak tváří pěkně zhnuseně 😅 ale nevyčůrá se tam za žádnou cenu...občas si tam sedne a říká, že čůrá a nic a za chvíli to udělá vedle 🙄

hanulinecka
9. zář 2009

Luci u nás taky spaní super jupííííííí tak po skoro roce už spí celou noc teda dneska se vzbudil asi ve 3 přitulil se a spalo se dál,ale je pravda že chodí spát po 9 😝 tak snad to se i v zimě upraví

jé super Car já se taky těším ,ale mám trochu strach že to bude dýl trvat budem,e muset podstupovat toho vic no,ale neudeme se tím trápit 😵 😵 😵 😵 😵

včera jsem začala aerobikem uf uf uf skoro po 3.letech mám dneska záda v pjerdelce 😀 to byla síla,ale těším se ve čt.zase 😀

u nás stříhání je šílenýýýýýýýýý v roce jsem ho sjela strojkem to nic ani nekvikl ted jsem ho stříhla asi před 2.měsici a musel jsem mu držet všechno co má ted mám zálusk že ve spaní ho sjedu spí trvdě tak to by mohlo klapnout

pbauerova
autor
10. zář 2009

Ahoj holky, za chviličku letim na vlak do Phy na kontrolní UTZ, pak dám vědět, tak prosím přidržet palečky 😉 , pak napíšu víc. Pa pa P.

luucia
10. zář 2009

Ahoj holky,

Péťo, držím pěsti 🙂 pak dej vědět, jak jsi dopadla 😵

Hanul, na cvičení se taky chystám 😅 celý léto jśem na to kašala, maximálně jsme jezdili na kole nebo na bruslích 😉 Musím se do toho zase dát 😝

Jinak stříhání dopadlo přesně jak jsem čekala 😝 nechtěla se nechat a při ofině už řvala 😝 ale sluší jí to, konečně je to holčička a ne miminko 😵 má mikádko s ofinou 😵

pbauerova
autor
10. zář 2009

Ahoj, tak jsem doma, uf to byl úprk, z vlaku do metra, pak klusem do CAr a pak ještě to celý zpátky... 😝

Dopadla jsem celkem dobře, mám folík 14mm, v sobotu pícháme pregnyl, ve středu musím na krev, jestli výsledek dopadne dobře, tak ho hned ve čtvrtek volám do Prahy a v pátek KET, ještě jsem se dohodla, že nám rozmrazí jen to jedno samotné 4denní embryjko, ty ostatní jsou pak po 2 a jsou v prvojádru a tak pokud to nebude nezbytně nutné zatím nehodlám riskovatdvojčátka, co vy na to? Zkusili byste taky zatím jen to jedno, nebo rovnou dvě????????????????????

U nás zatím není co stříhat, já malou sjela v květnu strojkem do hola, tak má teď takovýho legračního ježečka, vypadá jak chlapeček.

Tak jsem dala na vaše rady a začínáme trénovat spaní celou noc, zatím aby vydržela v postýlce pak jdem na odbourávání mlíka.

Na nočník chodí malá na velkou tak na 97% občas to nestihne, hlavně někde venku když jí něco zajímá, ale spíš má pravidelnej režim, takže to i čekám, ale říká si pěkně, na malou jak kdy, spíš já jí otravuju s nočníkem 🙂

luucia
10. zář 2009

Péťo, to je super zpráva 🙂 já bych zatím šla taky jen do jednoho 😉 máte čas, tak kdyby se náhodou nezadařilo, pak bych oupla 2 😉

Ostříhat Anetku strojkem, tak mě manža vyhodí 😀 já chtěla, ale on mi to nepovolil 😝

hanulinecka
10. zář 2009

kráásný večer
tak jsme ze zahrady doma a mám za sebou další cvičení 😝 😀

PETI já mám zamraženo 4 kusy a to dohromady takže já určo pujdu do dvou 😀 ,ale stím že se chytne jedno 😀 asi nebudu pokoušet štěstí tak holt budeme mít dvojky 😀 😀 😀 😀 😀 ted se mě to říká a vubecccccccccc si to neumám představit na našem pidi bytě 😀 😀 😀 😀 ,ale dám 2 pokud se dobře rozmrazí 3 tak po konzultaci s embryologem jak to vidí,ale to už předbíhám

jinak držíme fííháááá já vám závidím 😵 😵 😵 😵 😵

luci hod fotečku anetky 😵

luucia
15. zář 2009

Ahoj holky,

tak já už jsem natěšená, kdy to dostanu 😅 ale ještě mám skoro 14 dní 😝 😀

Jinak jsem musela odložit práci na neurčito, měla jsem v říjnu nastupovat, ale to by se s otěhotněním moc neslučovalo 😒 škoda, už jsem se těšila ☹

Péťo, jsem teda fakt zvědavá 🙂

Hanul a kdy vy se do toho vrhnete??

hanulinecka
16. zář 2009

Kráásné ránko Luci muj plán je
září zavolat na objednání v řijnu konzultace listopad akce a do vánoc bych chtěla vědět výsledek 😀
ale ted bych chtěla ještě do tý doby 10 kilo dolu tak dělám všechno pro to a taky ten Ket stojí 5.tis tak trochu našetřit,protože jsme si koupili ted sušičku byla potřeba 😀 mareček narozky vánoce takže tak
U MM práci krouhli cio se dalo na výplatách.premie,13a14platy takže nic moc,ale do těch vánoc nebo začátkem roku bych to chtěla stihnout

hanulinecka
16. zář 2009

A stou práci určitě jsi udělalal dobře 😵 myslím,že se jěště v práci naděláš až až 😉 😵

pbauerova
autor
17. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem volala o výsledky z krve, progesteron je 5,7!!! mělo být více než 15 aby byl KET, takže pešek, až dobulim, tak jim to jdu zavolat, ach jo. Pak napíšu víc....Zatim pa, muselo to ven.... 😢

pbauerova
autor
17. zář 2009

Tak jsem objednaná na 24.9. domluvit co dál, asi bysme zkusili KET se stimulací, tak snad něco domluvíme, dostala bych prý nějaký náplastě a brala od 1DC, tak uvidíme, dám pak určo vědět, ach jóóó.

luucia
17. zář 2009

Ahoj holky,

Péťo, to mě moc mrzí ☹ a čím to může být?

Hanul, máš to pěkně naplánovaný 😉 😀 At ti to hlavně vyjde 😉 seš dobrá s tím hubnutím 😉 já bych to nedala, mám moooc ráda jídlo a jsem líná na cvičení 😝 ikdyž před těhotenstvím, jsem byla docela cvičící maniak 😅 No, jsem pěkně rozklepaná, taky bych se do toho měla taky dát 😝 ale furt doufám, že brzo otěhotním a nebudu to muset řešit 😅

lucios
18. zář 2009

Ahoj holky,
Peto, oni ti vysvetli, cim to moho byt. Hlavne ze se o tom vi. Ja si vzdy rikam, proc ty testy delaji stale dokola, ale ono to asi vyznam ma. Nas ceka jeste jeden mesic snazeni se stimulaci a pak snad IUI, to by vychazelo na listopad.
Moc vas zdravim
Lucie

hanulinecka
21. zář 2009

krásné ponděli

petul to me mrzí,ale ono topujde a nevíš čím to,že máš progesteron tak nízko??

Luci mě se taky nechce cvičit ,ale těch 30 kilo v těhu co jsem přibarala a rok a pul po porodu pořád 30 kilo už jsme věděla,že samo to nepujde jak mě všichni uklidnovali 😝 😝 😝 😀
a hlavně se necítím vubec dobře s tou nadváhoumyslím na to deno denně snad každou chvíli a užírá mě to takže musím mám dole 15kilo tak těch 10 fakt musím zatím chodit 3 krát týdne na aerobika jídlo jsme si poupravila tak snad to pujde já když začnu fakt pravidelně cvičit tak to jde líp sice každej mě říká že jsem vysoká,ale nemusím mít metrák že 😀 😀 měřím 183cm a když jsem otěhotněla měla jsme krásných 80kg na moji výšku ideál to bych zase chtěla,ale jsem kde jsme 😢 😢 😢

luci a já jídlo a dobrý jídlo miluju,ale nedá se nic dělat 😖

luucia
21. zář 2009

Ahojda holčiny,

lucios, super 🙂 už se vám to taky hýbe 😵 tak držím pěsti 😵

hanul, seš dobrá, že dokážeš jídlo omezit 😉 A co takhle teda jíš? k snídani, obědu, večeři?? 😕 Já si každý den říkám, že od zítřka začnu držet dietu, ale nějak na to pak zapomenu 😅

V sobotu jsme byli v Praze v divadle Na Vynihradech..byla to bombaa pak jsme šli do jednoho baru a když jsem tam viděla ty slečny, jaký maj postavy, jak se nakrucujou,..tak jsem byla rozhodnutá okamžitě zavolat na plastiku 😅 nojo, už to není jako za mlada, ale zase máme jiný přednosti, že 😀

Já očekávám mrchu v pátek a pak musím zavolat a objednat se na 11.dc na UZ 😵

hanulinecka
21. zář 2009

Luci jím normálně,ale dietně jako ráno knupsy chlebíky šunka sýr obědy dneska třeba maso na rajčatech a brambory v páře včeře jsem měla plátek pangáciusa s mozzarelou zapečený mezitím zeleninu ovoce saláty když mě honí mlsná tak holandii s banánen t miluju

a tak ruzně zítra se chystám na sojové maso taky ho mám ráda takže tak 😀

ale taky nesmím mít nic doma sladkýho sežrala bych to naštěstí nic nemám a v obchodech je to pro mě taky hruza 😀 musím sladkosti brát obloukem 😀

pbauerova
autor
25. zář 2009

Ahoj ženy,
tak jsem byla včera v Praze, vyfasovala Estrofem a čekám na mrchu a objednávám se na UTZ. Co kde nového????? Luci??? Ostatní???

pbauerova
autor
25. zář 2009

A teď koukám, že včera propouštěl z Apolinářei Kláru Doležalovou s malou, divila jsem se kolik tam bylo fotografů a i s kamerama a tak si říkala na koho asi číhaj.... 😝 Minule jsem tam potkala Bartošovou a Pomejeho 🙂

niki2
25. zář 2009

Peti,
tak to budeme drzet palce. U nas noveho nic, letos to asi nevyjde. Ale od zitrka budeme mit mozna noveho clena rodiny, chci manzelovi poridit k narozeninam stenatko. Meli jsme dva pejsky a ten jeden v cervnu odesel, tak at jsme zase "komplet".

luucia
25. zář 2009

Ahoj holky,

já čekám o víkendu mrchu a taky se musím objednat na UZ 😉 Už aby to bylo, břicho mě bolí jako prase 😝

Péťo a řekli ti, čím byl ten progesteron??

Hanul, tak jak ti jde hubnutí?? Já se te snažím aspon hodně pít a nežrat sladký, ale někdy zapomenu 😅

Dneska to byla noc 😝 v 1:30 přišla Anetka k nám a usla až ve 4 🙄 a to včera spala tak krááásně 😵 až do 8:30 😵 no asi jsem jí včera přechválila 😅

lucios
25. zář 2009

Ahoj holky,
tak ja mam prvni kolo RPS neuspesne za sebou. Dalsi kolo odbudu tady v Nemecku, protoze jsem si uvedomila, ze to s temi UTZ a Puregonem proste dojizdet nezvladnu. Tak jsem vcera absolovovala prvni pohovor a jen tak tak jsem se chytala. Budu se muset osmelit a poprosit Dr. at mluvi pomalu. Ale po Chlostaku mi zustaly cysty, takze tento mesic ho nebudu brat. To jsem rada. Dalsi UTZ mam ve stredu.
A uz zase chyta amok, kdyz vidim tehule, nejcasteji ted na hristich. Ale tentokrat jen ty, co maji jedno male dite. Bych se mela lecit nekde jinde 😲
Procetla jsem take vse o odnaucovani cucani palce. Zajimave v Cechach se to resi, tady v Nemecku vubec. Bud deti prestanou do 3 let samy, nebo pak maji druhou sanci do 6 let.

lucios
25. zář 2009

Peto,
a kdo je Klara Dolezalova? 😨

niki2
25. zář 2009

Lucios, vy cucate palec? Peta totiz jo a resila to zubarka i logopedka (videla ho, kdyz jsem byla se starsim). Ja si myslim, ze fakt prestane a nebude to mit zadny katastrofalni vliv na chrup.

lucios
25. zář 2009

Ahoj Niky,
prave ze cucame a dost fest. Tedy alespon me se zda, ze ta zavislost je velka a moc palce vsemocna, protoze Adam diky nemu vubec nebreci a tak. Uz vi, ze to delat nema, ale nema silu ten navyk premoci.

hanulinecka
25. zář 2009

Kráásný večer

luci tak hubnutí dobře vážíme se jednou týdně to je v pondělí tak řeknu jak to pokračuje cvičení tak zvládám tak to celkem ujde

jinak teda mám trable s marečkem zase má období vzteku holky to je hruza i někdy se za něho na dět.hřišti stydím 😖 😖 😖 jako kdžy je sám je to celkem v pohodě,ale třeba když přijde babička nemuže na něho máknout říct mu hned je nrvní jak....a vzteká se chjoo mě z něho brzo odvezou nebo jakmile něco vidí u jiného tak to chce a řve i když to dostane za pár sekund vyhodí a nezajímá ho to asi se stím nedá nic dělat,ale mě z něho šlehne 😀 😀 😀

ale taky mu rostou zuby sice nevím jaký 😅 slintá jak bernardýn a měl prujem tak jke vzteku je i protivka hroznááá kombinace 😖 😲

hanulinecka
25. zář 2009

holky nahodte nějaký hezký film szahuju si z ULOŽ TO a nevím na co se mám dívat

viděla jsem VYMĚNU,MILIONÁŘA Z CHATRČE,SEX VE MĚSTĚ

tak jěště něco co se vám líbilo díkec