Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
26. zář 2009

Ahoj holky,

my máme te celkem období klidu..moc se nevzteká 😵 ale ono to zase přijde 😝

Já jsem se rozhodla jí odbourat flašku z dudlíkem, pže pořád pila vodu z ní 😖 jak malý mimino 😖 A pochopila to celkem rychĺe..už bylo na čase 😉 tak pije z flašky Rajec 😵

JO a dneska trhla rekord ve spaní 😵 do 8:45 😵 😵 😵 v tý velký posteli spí krásně 😵

hanul, já te žádný filmy neviděla..vlastně ještě super film je..Podivuhodný příběh Benjamina Butona 😵 Ta Výměna byl super film, ale pěkně drsnej 😝

lucios
28. zář 2009

Holky,
tak mame zazitek z chirurgie. Adam spadl na odrazedle a ja ho zvedla za ruku. Nic nasilneho nebo neobvykleho. To delame na prolezkach horsi veci. Ale rval 20 minut, a co mi bylo hlavne podezrele, necucal si palec u prave ruky. A pak jsme si vsimli, ze tu ruku vubec neovlada a moc ho boli. Byli jsme kousek, tak jsme hned frceli do spitalu. Dr se na ruku podival, malinko pohmatal a rekl, ze uz je to zpet. Ze pry se za 10 min na nas prijde podivat. Cucela jsem jak blazen, byl to vyhozeny loket. Po minute uz Adam o nicem nevedel. protoze tam byly hracky. Ja uz ho videla zasadrovaneho a nevim co jeste. Kazdopadne houpani za chuze za ruce asi zrusime, pry do 7 let.

luucia
30. zář 2009

Ahojky,

Lucios to je teda hrůza 😲 ale říkala mi to už kamarádka, jejímu chlapečkovi se tohle přesně stalo, když mu byl asi rok 😒

Jinak já jsem objednaná na příští čtvrtek na UZ a IUI nejspíš o víkendu..doufám, že mi jí udělají, nevím, jak to chodí o víkendech, jestli nedělaj jen OPU a ET 😕

madlina
30. zář 2009

Hlásím se taky z neplodnosti.

lucios
4. říj 2009

Ahoj holky,
Tak jsem absolovovala prvni domaci snazeni se stimulacemi tady v Nemecku a je to hodne jine. Stale mi berou krev a na zjisteni pripadneho vysledku mam jit jiz po tydnu. To jsem jelen., ale optimista moc ne. 😒

pbauerova
autor
5. říj 2009

Ahoj Madli!!! Tys byla Madlen, viď???

Luci, no jo maj to jiný, doufejme lepší 😀 😀 😀 , neztrácej naději 😉

Já jednu ve čtvrtek na ten UTZ, beru stále Estrofem, docela už začínám cejtit bříško.....

hanulinecka
8. říj 2009

dobré ránko

tak trochu poposunu

u nás dobrý jak jsme sebrala to noční mlíko spí celou noc klep klep ,ale jěště nejásám nevěřám že by to jen tak skončilo a mužu říct že hezky jí už docela dost tak snad nám ty kladné stránky vydrží 😀

jéé závidím UTZ,IUI a ETy 😀 a všem moooc držíme pěstičky ýýý dneska je čtvrtek tak čekáme na zprávičky

ahooj Madlino 😵 já byla na neplodnosti DOMINIKA 😵

luucia
8. říj 2009

Ahoj holky,

tak tento měsíc IUI nebude..vychází mi na víkend ☹mám přijít ještě v pondělí na UZ a když tam folík ještě bude, tak se máme snažit doma 😕 Nojo, tak sna to vyjde příští měsíc 😵 Ale je fakt, že jak jsem byla do ted v pohodě a těšila se na to, tak ted jsem malinko otrávená a zklamaná 😔 Mě to chození po dr tak nebaví 😝 😝 😝

Péťo, doufám, že jsi dopadla líp 🙂

Hanul, nám sebrání nočního mlíka taky moc prospělo...většinou spí tak do 8, ale jsou dny, kdy spí až do 8:30, 9 😵 to jsem pak fakt přespalá 😀

pbauerova
autor
9. říj 2009

Ahoj ženský!!!
Včera jsem padla za vlast, takže info dodávám až dnes!

Na UTZ sliznice 7,9 mm což je prý dobrý, vyfasovala jsem baťoh utrogestanu a od neděle ho budu brát, dofasovala jsem Estrofem a beru ho dál jako doposud. Ve středu v 10.00 si (DOUFÁM) jedu pro kulicha Oldřicha!!!!!!

Luuci, to se nedivim že jsi zklamaná, ale neboj ten měsíc uteče jak voda!!!!

Lucios, tak jak?????????????????????????????????????????

U nás stále mlíko i v noci ☹ , budu na tom muset zamakat, zkusim jí dát jen čaj.

luucia
12. říj 2009

Tak u nás zítra bude IUI 😵 😵 😵 folík překvapil a dneska na UZ vzorně čekal 😵 jupíííííí 😵

Péťo, držííííííííííííííííím na středu 😉 budete někam dávat Dorotku na první dny po KETu na hlídání nebo budeš normálně funmgovat?

A zítra mám TP, jako teda před 2 lety, samozřejmě 😅 kéž by mi to přineslo štěstí 😵 ikdyž dr mi dneska říkala, že to, že se nám povedla Anetka na poprvý, byla velká náhoda...tak at s tím moc nepočítám 😝 tak teda nepočítám 😎

luucia
12. říj 2009

Péťo, vyměnit mlíko za čaj nemá smysl..už jsou dost chytrý, ty naše mršky, že ho Dorka s největší pravděpodobností chtít nebude 😉 a byl by to stejně zlozvyk za zlozvyk 😒 prostě musíš být tvrdá..u nás to trvalo 3 noci, to bylo na prd...ale od tý doby spí krásně, klidně do 9 😵

lucios
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak u nas druhe kolo neuspesne. Ani mi nemusi brat krev, to poznam, ze se nic nedeje. Tak si tak rikam, ze ta pece bude asi proto, ze mame soukromou pojistovnu 😒
Jdu se objednat na dalsi mesic.
Jinak v praci jsem dostala rok neplacenou dovolenou. Tesila jsem se do prace, ale musela bych manzu nechat v cizine a vse by bylo na dojizdeni. A to se mimca delaji spatne 😲
Osobne si davam rok a pak se asi smirim s jednim potomkem. Nic proti nicemu, ale sourozence by potreboval jako sul a take je to o strach.
Tak drzim vam vsem palce.

pbauerova
autor
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsem doma s 1 kulíškem v bříšku, tak jen aby vydržel...... 🙂 , musim do sebe rvát 3x 1 Estrofem a 3x2 Utrouše pokud by se snad podařilo, tak až do 12 týdne, jinak bych prý jistě potratila 😖, takže další nervíky...

Luuco, tak jak včera??? Malá je teď marod, nějaká viróza+horečky, tak na ní nastoupim až potom až se udraví.

Lucios, testík jsi zkoušela??? Buď reději s manžílkem, bylo by ti smutno ☹

luucia
14. říj 2009

Ahojky,

Péťi, supeeeeeeeer..už tě vyhlížím 🙂 tak se držte 😉

U nás včera proběhla IUI..manža měl rekordní spermio 19% morfologii 😉 tak dostal pochvalu 😀 no a za 14 dní uvidíme 🙂

Lucios, taky bych zůstala s manželem 😉 máte rok, to je spousta času a určitě to vyjde

lucios
14. říj 2009

Peto,
drzim palce. To uz mate vic jak pul cesty na zacatku za sebou.
Ja test delat nemusim, uz jsem zase 6 DC. Pry dostanu nejake leky.

pbauerova
autor
14. říj 2009

Holky teda vy jste pohotové 😉
Jo a režim budu mít normál, žádné hlídání se nekoná, jen se nepřehřát a pár dní bez sexu.... 😝

pbauerova
autor
19. říj 2009

Haló, ženy, co je s vámi??? U nás stále čekání a futrování se léky......

Malá už týden marodí, jsem z ní dost na budku, dnes jsme byli udr na kontrole, pže vůbec nejí ani nepije, tak prý je to z ATB, mě teda přijde, že je brala docela zbytečně, no naštěstí už je má dobrané... 😠 , nasadili jsme laktobacily a zkouším do ní dostat co jde.

hanulinecka
19. říj 2009

Ahojky já taky trochu marodila,ale dobrý do toho jsme malovala a 😀 😀 měla sjme strach ze spaní,ale super v poledne lehne chvilku mě vola a usne večer je to horší,ale dá se to představovala jsme si větší hruzu

jéé holky miminka v bříšku at se pěkně zavrtávají 😵 😵 😵

petul mareček je mlíkomil šílenej v noci bylo mlíko nutnost do ted ,ale taky jsme najela mlíko ne a daři se už asi 14 dní nebo 3 tydny,ale třeba se někdy vzbudí v 5 a dám,ale moc často se to nestává jinak bych ho nedala o to víc chce mlíko,ale přes den tedmě jí hezky obědy dneska třeba polívka hlavní jídlo a šel spát a v postýlce říká maminko trošku mlíčka udělat posímmmm no nedej mu to 😀 😀 😀

lucios hlavu vzhuru 😵 😵 😵 bude lít a rok je dlouhá do¨ba a určitě se štěstíčko usměje 😵 😵

lucios
19. říj 2009

Ahoj holky,
Peto, ja neustale drzim vsem palce. Ja mam jit zase za tyden na krev - kdepak 14 dni, nevim, proc me tady zenou tak brzy- ale pokud nebudu citit ani naznak, tak nikam nejdu a pockam si na MS a usetrim 😢

Adam stale bohuje s travenim. Mel podezreni na celiakii- nastesti je vyvracene, to mi spadl balvan ze srdce. Ale ukazala se nam nejaka alergie - hodnota 124, tak ma takovou nahrazku za mleko, je bez bile mouky a vejce. Pry za mesic kontrola a uvidi se, co dal.

Hanul diky za podporu, ja uz zacinam byt cynik. 😖

hanulinecka
19. říj 2009

Lucios jj někdy to je fakt na palicu já se chystám leden unor jenom na ket a stráášně se bojim i těším na jednu stranu vím,že to vyjde na druhou vím,že ne a pere se to ve mě taky hodně v hlavě řeším nemám se kam vrátit do práce MM často pryč mimo domov co já budu dělat když neotěhotním atd atd a toto se ve mě mele pořád dokola smozřejmě nechi mimčo jen kvuli tomu,abych nemusela hledat prácu,ale taky když neotěhotním pak hledat najdu budu chtít druhé atd atdje to kolotoč tak bych mooc ráda kdyby to vyšlo,ale člověk míní život měni uvidíme musím se hlavně hodit do pohody a to ted rozhodně nejsem na povrchu jo super usměvavá maminka,ale vevnitř cítím jakjsme rozervaná chjoo 😵

luucia
19. říj 2009

Ahoj holky,

u nás je to s jídlem boj pořád 😖 slavím, když mi sní trochu snídaně, k svačině půlku pribináku a k obědu tak 10 soust 😖 už nevím, ejstl is tím otravovat dr 😝 ale jinak jí nic není, je živá, hodná,... tak snad jí nic nechybí 😔 Obdivuju děti, co hezky papaj, to je krásnej pohled 😵 😀

Jinak, my včera oslavily 2 roky 😵 oslava byla fajn..nejvíc se jí líbil dort s Barneym, batůžek s Bořkem a stůl a židlička 😵

Já čekám mrchu v pondělí, tak jsme zvědavá, ale moc nevěřím, že to vyšlo 😒 no půjde se dál a zkusíme to v prosinci 😉 manža bude v listopadu pryč a ze zamažených se mi to dělat nechce, to mi přijde na nic

pbauerova
autor
21. říj 2009

Ahoj holky,
tak dnes je to týden, teda to to letí 😒

Luuco, a cejtíš nse "nějak"? Bereš nějaký léky? Já tim, že futruju hromady hormonů, tak nepoznám lautr nic ☹

Lucios, ta alergie má být na co?

My byli na alergu v pátek, výsledky budou tak za 2-3 týdny, tak jsem zvědavá, jestli se to hejblo. D už je celkem v poho, nakonec jsme nasadili laktobacily a hlavně dobrali ty hnusný ATB a je to zase normálně papající dítě, ne ten ukňouranej sprateček, ale holky, včera hysterák jak bejk, až to manža psychicky nevydržel a vzal jí do vany a osprchoval jí studenou vodou a byl klid!!! Ale teda se mě bylo zima za ní 😝 , tak jsem osušila a zalezla s ní do pelíšku a povídalai jsme si.

luucia
21. říj 2009

Ahojky,

Péťo, já mám úúúplně všechny těhotenský příznaky..včetně pohybů, poslíčků a odchodu hlenový zátky 😀 😀 😀 Neeee, jako pobolívá mě břicho a malinko se mi motá hlava..ale to taky může být psychikou, tlakem, přežíráním se,... neřeším to, uvidím v pondělí 😉

Péťo a jak je to u vás s ekzémem? má ho Dorotka lepší? My tak nějak střídavě..ale je to mnohem lepší než třeba před rokem 🙂

lucios
21. říj 2009

Ahoj holky,

ach jo, to je cekani, ale mam takove tuseni, kdyz jsme na to 3, ze se zadari 😀 😀 😀 .

Peto, my nevime, na co ta alergie je, Dr rika, ze je maly na to, aby se mu napichaly ty jednotlive infekce. Takze se zkousi pokus omyl. Ted je to trochu lepsi, ale mam pocit, ze ho i ted neco malinko prozene, ale jiz to neni tak hrozne. Je bez mleka, vejce a bile mouky. Laktobacilu jsme uz vyzkouseli hodne, puvodn jsem si myslela, ze ma jen znicenou floru ve strevech po viroze. Take se nam trochu prejida, kdyz mu chutna 😅

Peto, jak jsem Adamovi pri hysteraku vytrhla tu rucicku z lokte, tak se nam to vraci. Vcera jsem ho tahala na skluzavce a zase plakal a omezil praci pravou rukou. Ale hybe s ni, tak zatim na chirurgii neletime.

Luucie, ja necitim nic. Ale zadne leky neberu, ani Utros.

pbauerova
autor
22. říj 2009

Ahoj ženy, zdraví vás magor prvního kalibru,
šla jsem dnes vyzvednout recept do lékárny a koupila si těhu testy a hned jeden zkusila, samozřejmě bílo, pusto prázdno, co jsem taky čekala, je mi tak nějak smutno, ale vím že je na nějaký závěry ještě brzo, ale přece 😢

Lucios, nám dělali alergo rozbor z krve. Tohle zkoušení pro mě nebylo a hlavně nevím nevím jestli to jde fakt vysledovat (a nezbláznit se) 😒

Luuco, jak píšeš střídavě oblačno, ale celkově taky lepší, jeden už se taknějak naučil s tím pracovat, že?
Jéžíš hned poslíčky 😀 zátka 😲 , téda to máš veselo 😉

luucia
23. říj 2009

Ahojky,

Péťo, co blázníš..vždyt je ještě moooooooooc brzo 😲 😉 kašli na testy..kdy to máš dostat? Neříkám, že mě ruka nesvrbí, ale mám strach ze zklamání, tak se jim vyhýbám s oklikou 😝 počkám na pondělí, když nedorazí paní mrcha 😝

Řekla bych, že tentokrát to víc prožívá manža 😅 pořád se mě ptá, jestli už něco vím nebo ne 😅

pbauerova
autor
23. říj 2009

Luuco, já vím, vím, vím, vím, ale......................jsem máčo, no, ta trpělivost mi tentokrát nějak chybí, dostat bych to měla až 28.10., ale beru ten Utrouš a Estrofem a vysadit mám až když bude 0 hcg z krve. Testovat se chystám v neděli, to budu 12tý den po KET a myslím, že jestli už má být něco vidět, tak bude a jestli ne, tak ne ☹ , testovat budu, pže v pondělí jdu do práce, volali mi jestli bych jim šla pomoct, tak to půjdu domluvit co a jak a hlavně penízky! Tak abych věděla jestli mám vůbec domlouvat co 😉
Manža se mě taky dneska ptal jestli už bysme neměli koupit test, on neví že už jsem blbla a s jakým výsledkem.

lucios
23. říj 2009

Ahoj holky,
tak mne to tedy nelaka, ani na tu krev v pondeli se mi nechce. Pocity 0.

Akorat na to nemam cas myslet, protoze dnes ve spitale Adam dostal ortezu. Je to na vazy na rameni, nemuze totiz zvednout ruku, jak jsem ho tahla na skluzavce, aby nespadl. Vypada to jako ksandy dozadu. Jen aby to pomohlo.

Manza se me uz dvakrat ptal, jak muzu chtit dalsi dite, kdyz nezvladam ani jedno. Mile, ze?

lucios
23. říj 2009

Jo, abych nekecala, ze na to nemyslim, s Adamem jsem na rentgen nesla 😖 😲

pbauerova
autor
24. říj 2009

Luci, neboj, teď jsou ty mláďata ještě gumový a všecko se spraví. Manžel si chtěl asi pěkně rejpnout a povedlo se mu to na 200%, mno pěkný od něj, ale neboj nic, ten můj to dělá taky, tuhle jak malá marodila, a byla protivná a řvala, tak mi říká, že přesně proto děti nechtěl a taky nějaký pindy, jak to jako bude s tím druhým, ale to už jsem neposlouchala a třískla dveřma a zalezla s malou do pelíšku a trucovala............ 😒