Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
11. dub 2010

niki, budu držet pěsti, at se zmrzlíkovi u tebe líbí 😵

madlina
12. dub 2010

Přidávám se.Budu držet pěstičky i ty které nemám. 😉 .Zaúkoluju celou rodinu. 🙂

lucios
12. dub 2010

Ahoj holky......................................................................................................................................................................................................
Konecne to tu trochu ozilo. Ja rozjela plan B, to jest navrat do prace v listopadu. Minuly tyden jsem behala po skolkach a ve statnich tedy ve veku mene nez 3 let neni sance. Dokonce i v soukromych jsme na cekacich listinach. A tak musim domluvit v jeslich, aby si tam Adamka nechali pripadne dele.
Nevim jak Hanul, ja jsem 4 tydny po zakroku a MS stale nikde. Ted, kdyz ma, tak samozrejme nic 😠 😠
Ale hned se potom hrnu do IUI. Take bych to rada stihla do prazdnin. A snad jeste i o prazdninach. Pak se uvidi 😉

hanulinecka
13. dub 2010

Kráásné ránko

tak držíme palečky 😵 😵 😵 😵

lucios já jsem 5 týdnu a včera dorazil uf uf...
tak ted měsi dva domacího snaženi na nic 😀 musíme až na přijdou peníze z pojistky a pak hrrrrrrrrr do minimálky do konce roku bych chtěla stihnot dvě tak uvidíme zase mě svítá naděje 😵

ale pokud nic taky budu muset shánet práci a to teda nevím říkal ajsme si,že si nebudu léto kazit myšlenkama na práci tak si ho užiju

pbauerova
autor
13. dub 2010

Ahoj ženy,
Niky, Luuco, držím co mám!!!!! To poslední kolo dopadlo jak dopadlo, tak hurá na třešně🙂
Niki, kterou znáš, ty jsi taky tady ze severu, ne? Já nevím, proč si myslím, že z Jirkova nebo tak nějak okolo?
Luuco, no jo přirozeně, ona už tu větší měla větší, takže asi v poho 😝
Jinak, tu jizvu mám myslám v rámci možnosti skvělou, fakt jen uzounká čárka a zatím se to hojí hezky, tak uvidíme. Už se těšim až mě po 3 týdnech uvidí manžel, vůbec neví, že jsem to podstoupila, bude mít překvápko, jestli si toho teda vůbec všimne 😝

hanulinecka
14. dub 2010

kráásné ránko

petul tak to je super já jdu na kožní 11 května mám taky nechutný znamínko na zádech ajkoby upasu a vadí mě při oblíkání kalhot atd tak mám starch a raději at ho kuchnou jěště mám boulu tukovou na zádech snad teda tak mě ju taky zkouknout 😒

lucios mě muj dr.taky říkal po první ms mžu hned koukala jsem jak tele na nový vrata no uvidíme ted stejně musíme čekat na ty peníze tak se objednám a uviodíme co se bude dít ono všechno nebude hned 😵

lucios
14. dub 2010

Ahoj holky,..............................................................................................................................................................................
nam prisly vysledky z genetickeho vysetreni po zamlklem tehu. Pricinou byly chybejici kousky chromozomu, tudiz diagnoza potvrzena. Jsme pozvani na konzultaci, coz asi pujdu, protoze me zajima, co nam tady v Nemecku navrhnou za reseni. Dam vedet, pokud to bude neco svetoborneho, ze bych o tom zacla uvazovat. Priznam se ale, ze jsem to necekala, myslela jsem si, ze to zas bude do neurcita.

luucia
21. dub 2010

Ahoj kočky,
tak co nového???

My jdeme dneska k zápisu do školky, tak uvidíme, jestli nás vezmou 😕

Jinak jsem byla v pátek na UZ před IUI..moje dr byla na nějakým kongresu a dr, co tam byl, mi řekl, že IUI nemají u nás smysl...že by jsme měli jít do IVF..docela to na mě vychrlil, byla jsem v šoku, hned mi říkal, kolik to bude stát, ukazoval pero,.... no odcházela jsem fakt mimo..měla jsem co dělat, abych se tam nerozbulela 😢 Ted už je to teda lepší..už se s tím smiřuju a začínám se těšit 🙂 Takže po dovolený v červenci jdem podepsat žádost na pojištovnu, pak maji v CAR dovolenou a kocnem srpna, začátkem září by jsem snad mohla začít stimulovat 🙂 v práci budou mít radost..no uvidíme jak to bude 😝

hanulinecka
21. dub 2010

Kráásné ránko

jéé Luci do školky tak držím at vás vezmou
já to ani nezkoušela uvidím třeba v lednu jak to všechno bude nebo nebude ted jsem si řekla,že se tím nebudu trápit a užiju si léto
už jsme dostala porevizní ms a za měsic se taky objednávám do Caru tak uvidíme ten měnim a pujdu do jiného je na minimální stimulace už nechci celé IVF
Luci když to na tebe takhle někdo vychrlí je to děs,ale ty už jsi tak zběžně věděla o co jde je to sice záhul,ale ten štastný konec stojí za to 😵
já bych taky tak červenec srpen,chtěla jí do té minimí¨álky tak uvidíme a budeme bojovat spolu 😵 😵 😵

lucios taky mě zajímá co ti navrhnou..... 😵 😵

lucios
26. dub 2010

Ahoj holky.....................................................................................................................................................................................
mame vysledky z genetiky po ZT. Meli jsme tam balancovanou prestavbu, presne tu, co ma manzel, ale k tomu jsem ja pridala jednu trisomii na 16. Tyhle trisomie pochazeji nejcasteji z zenskych vajicek, nema na to vliv vek, jelikoz se s tim zena narodi. Ale nastesti prave na tomto cromozomu konci v I trim. Muze to byt take diky te me mozaice, v ni mam jedno X navic. Takze smula a zaroven dobre, ze to tak dopadlo. Ta konzultace me moc potesila, dozvedela jsem se spoustu zajimavych veci.
Ale dulezite pro mne byly rady lekarky, co dal: co nejdrive vzhledem k veku otehotnet, zadne ICSI ani PDG nema moc vyznam, navic PDG se v Nemecku nesmi delat.
Ted me ceka asi zase behani po Dr, jelikoz MS se nedostavila a pak jdeme hned do CAR. A i kdyz se rozhodneme pro IVF, tak bych rada minimalni stimulaci.

hanulinecka
26. dub 2010

Luci ahoj to je zajímavé s těma chromozomama

a ty jsi to nedostala to mě mrzí tak snad nějak přijde já taky jen minimálku nemám vubec chut na celé ivf a kolik ti je jestli to není tajný???
já jěště chci příští týden vyřešit tu boulu na zádech a znamínko at jsme klidnější a pak hurá do toho jěště dávám dolu 10 kilo takže se už těším až to vypukne

jéé tady je bouřka bojím bojím 😢

lucios
26. dub 2010

Ahoj Hani,...................................................................................................................................................................................................
neni to tajne, v rijnu 37. Strasne to leti, snazime se dohromady jiz 8 let.

luucia
26. dub 2010

Ahoj holky,

tak já těm školkám vůbec nerozumím...měly jsme to domluvený přes známou a ta mi do telefonu řekla, že body splňujem, tak v pohodě 😉 pak si nám pozvali k tomu zápisu..tam bylo dalších 30 rodičů a ředitelka nám tam řekla, že nesplnujeme body a s nehvětší pravděpodobností ns nevezmou, ale do jiný školky asi jo 😕 dneska dopoledne mi volala ředitelka, že jestli chodím do prácě a pobírám rodičovský příspěvek, tak že mi jí nevezmou, pže nesplňujeme body 😕 no a asi za 4 hodiny mi volala zase, že jestli budu od září dávat Anetku na celý den a já se vzdám rodičáku, tak by to mělo být v pohodě 😕 Fakt v tom maj trošku maglajs 😅 uvidíme, co ještě bude následovat 😅 😅 😅

Holky, proč nechcete jít do normálního IVF a jen do tý minimálky?? mě trochu děsíte 😕

Já jdu ve čtvrtek na konzultaci ohledně IVF a domluvení přeběřnýho termínu...tak jsem zvědavá 😕

Luci, to je fajn, že ses dozvěděla nový inforamce a snad budoi je ku prospěchu..hlavně at ta mrcha dorazí 😉

Hanul, ty seš fakt dobrá s těma kilama...já se v jídle omzeit nedokážu, tak aspon hodně sportuju

hanulinecka
27. dub 2010

Luci já mám za sebou 2 IVF a nechci z jednoho duvodu veliké množství hormonu jen proto aby člověk měl co nejvíce vajíček 😔 a jestli se to odrazí na zdraví nikoho nezajímá pro mě to je veliké svinstvo a já už nechci nikdy takové množství hormonu do sebe rvát
mám jeden připad v mém okolí kdy hormony a ivf mělo vliv na něco nechci to rozepisovat a děsuit vás,ale dopadlo to špatně
od té doby se na to dívm jinak a dítě za každou cenu určitě ne

minimálka je opravdu jen minimálka clostilem práškama vyprodukuješ 2 až 5 vajiček oplodní a dají třeba nezbyde nic na mražení,ale pro mě je to unosnější než celé ivf je to i levnější vyjde to na asi 15.tisi
já si ymslím,že otěhotnět není u mě problém už jsme byla 3 krát těhotná jak to dopadlo je druhá věc tak u nás je asi fakt největší problém v těch spermiích 😔
jěště já teda u ivf nikdy neměla problémy nic mě nebylo hormony i ty konské dávky mě nic nedělaly tak ale měla jsem 25 vajiček z toho bylo 15 zralých a nakonec jsme měli 6 embryi jedničkové kvality 2 zavedly a 4 zamrazily což si myslím že ta minimálka vyjde líp v tomto,ale taky moc Caru ju nedělá není to pro ně vydělečně činné 😔 😔 😔 a je to škoda že hned ženlou do ivf

tak snad jsem to nějak sesmolila 😵

luci 37 mě 33 taky žádná sláva stárneme my taky už bojujeme 8 rok 😔

hanulinecka
27. dub 2010

😵 Luci jěště k tý školce tak to fakt taky nechápu 😅

tak snad vám to vyjde

hanulinecka
27. dub 2010

jo luci a jětšě minimálka se nepočítá do hrazených cyklu 😵

lucios
27. dub 2010

Ahoj holky.............................................................................................................................................................................................
Luci, ja se uz ve skolkach trochu orientuju: delaji si to, jak se to hodi, ale cim mladsi dite, tim se hur umistuje, to je prvni kriterium. Ja napriklad rodicak davno nemam a mame problemy i s jeslemi. Naplnili jsme jen jedno kriterium, ze nastoupim do prace 😒
Jinak dnes jsem byla na KO a MS dorazi asi tak za mesic, protoze jeste se nedostavila ani ovulace. Vtipne, driv jsem mela cyklus 21 dni. Mam k tomu jeste cysty, jednu 4 cm, takze opravdu pohoda 😠
Z toho duvodu chci i minimalni stimulaci, jinak mam uplne stejne duvody jako Hanul. Take nepotrebuji 10 mrazaku. Nejradeji bych jen prirozene, ale cas tlaci a budeme vzhledem ke genetice mozna potrebovat vic pokusu.

luucia
28. dub 2010

Ahojky,

Luci, tak at mrcha dorazí, co nejdřív 😉 si dělá co chce 😠 Já jí už mám v zatáčce..zas mám nějaký krátký cykly 😝

Holky, dělali vám nějaký všetření před IVF?? jako hormonální profil,... 😕

Hanul, děkuju za osvětlení tý minimálky..zní to logicky..a to dělá každý CAR?

Zítra jdu na tu konzultačku..už týden nemůžu spát strachy ☹ ufuf, at už je to za mnou

Zrovna včera jsem říkala manžovi, že jsem si myslela, že když půjdem do IVF až po létě, že se s tím aspon smířím, že bude čas se na to připravit...ale ted to vidím jako velký mínus, pže mě to děsně nervuje, furt na to myslím 😝

hanulinecka
28. dub 2010

Luci myslím si že to nedělá každý CAR není to pro ně výhodné 😔 vím že Unica na ktreou jsou chodila to neděla protože jedou na uspěšnost nedělají ani IUI 😔
ale naštěstí v Brně kde to mám kousek to dělají v reprofitu tak jsme ráda

Luci mě určitě dělaly hormo.profil,genetikui mě a Markov ijinak si myslím,že nic myslím imuno dělají až po nějakém nevydařené pokusuono potom když s epřišlo,že marek má špatný spernie tak už dál to moc neřeší

madlina
28. dub 2010

Ahojda,
Luci mě dělali hormonální profil.Ale ten si prej můžu nechat udělat i sama od sebe když budu chtít.Na imuno nás doktorka ani netlačila.Když už prej jedno dítě máme,tak to zas tak nutný není.Jdete po prázdninách do IVF? To na tom budem podobně.Teď jsme si dali od dr.pauzu a když přez léto nic,tak to zase rozjedeme.

madlina
2. kvě 2010

Ahojda,
přišli fotečky tak jsem jich pár hodila do albumu.Klidně ještě přidám .

hanulinecka
8. kvě 2010

Krááásné ránko holky

tak jak se všichni máte ozvětet se jak se vám daří????co dítka co další dítka 😝

já byla u dr.stou boulou tak je to tukovka ,ale znamínko se jí moc nelíbilo i když říkala at to nevidím dramaticky mám ho tam už 5 let a nic nedělá bylo pořád stejný tak jsme ve středu byla na vyříznutí a je to ted 10 dní čekat na výsledek uf uf uf

udělala jsem si radost,že jsem se objednala do reprofitu na první pohovor na 24,5 se těším a mám takové mravenčení u žaludku.... 😵 😵 že se začne něco dít....

luci jak ty jsi dopadla na pohovoru??a co anetka nového???

luucia
8. kvě 2010

Ahojky,

takže do školky nás nevzali 🙄 berou přednostně děti, co jim jsou v září 3 roky...ještě máme šanci v druhém kole, tak uvidíme 😕

Na konzultaci dobrý...byla jsem tama si hodinu...dr mi všechno vysvětlila, řekla, že by do toho určitě šla, pže spermio se rapidně zhoršuje, doporučila nám ICSI 😉 v červenci po dovče máme přijít podepsat žádost na pojištovnu a v září hurá do toho 😵 😵 😵 říkala, že by neměl být problém, že jsem mladá, zdravá a jedno dítě spolu už máme...tak snad má pravdu 😉 už aby to bylo, jsem z toho docela nervozní 😝

Hanul, budu držet pěsti na pohovor 😵 konečně se to začíná rozjíždět...se těším jak dítě na lízátko 😅

Včera jsem byla na Mamas a Papas..všichni mě děsili, že budu mít depku, ale naopak...člověk tam vidí, že jsou na tom lidi hůř a depku jsem nechala v kině 😵 určitě film doporučuju 😵

Hanul, jak Mareček???

Madli, fotky jsou hezký 😵 😵

Holky, mě o tom hormonálním profilu nic neřekla 😕 já myslela, že podle toho se pak určujou dávky hormonů 😕 ale když ho nebudu mít, tak podle čeho to určí?? 😕

niki2
8. kvě 2010

Ahoj holky,
Luci, to je na pytel, ale bohuzel je to tak ted vsude. Vy tam mate ted skolek urco vic, ne? Nam se nastesti podarilo umistit oba kluky, i vetsimu jsem to zmenila, aby to pak mel lepsi do skoly. Takze toho jako predskolaka vzit museli a vetsinou sourozence berou k nemu. Ale nervy to byly taky.
Ja uz jsem zacala brat Prednison, byla jsem objednana na UTZ a nakonec jsme velice na rychlo odleteli na dovolenou. Takze jsme to o mesic posunuli, doufam, ze to nebylo spatne rozhodnuti. Kdybych vedela vysledek, ale vzhledem k male sanci, jsem si rikala, ze nechci byt ani bez mimina ani bez dovolene, tak jsme jeli. Manzel pak nebude mit volno az do rijna a to ja uz bych zase mela nastoupit do prace.

lucios
9. kvě 2010

Ahoj holky.....................................................................................................................................................................................................
tak mne se MS po revizi temer nedostavila ani po 8 tydnech, probehlo jen male spineni. Ted mam hodne cestovani, takze se do CAR nedostanu. Kazdopadne s MS jsem nikdy problemy nemela, byla sice po 21 dnech a slaba, ale byla. A nebo mi priroda naznacuje, ze se jen tak nedockam? 😖

niki2
19. kvě 2010

Ahoj holky, tak v sobotu transfer, tak na mne prosim myslete 🙂

niki2
22. kvě 2010

Ahoj,
tak rano v 8,15 jsem si volala do Gestu, rekli mi, at si zavolam znovu po 10h, takze to uz jsem cula nejakou jobobku. Zmrzlik neni vhodny k transferu, proste rozmrazeni nedopadlo dobre.

moncas
24. kvě 2010

Ahoj Luci,
koukám, že Ti holky vysvětlovaly minimálku, já jsem s ní měla taky obrovský úspěchy, hodně Ti ji doporučuji 🙂
Potkala jsem úžasnou doky Prokopovou, vyšetřela mi snad všechno možný a nemožný, pak mi nasadila jen Clostilbegyt,
protože jsem měla vše v pořádku, kromě partnerovýho spermiogramu. Při druhým cyklu mi udělala punkci tří folíků a já
jsem takto otěhotněla. Úžasný, báječný, čekám mimino a jednu chvíli to vypadalo i na dvojčátka, ale jsem vděčná za tu
jednu malou tečku na ultrazvuku, co mi udělala život hezčí.

Monča

lucios
26. kvě 2010

Ahoj holky,
tak mam slibene misto pro maleho, ale dozvedela jsem se, ze mne nevezmou zpet do prace, vsechny maminky po rodicaku systematicky vyhazuji a to je to prosim verejna sprava!!! Treba se neco zmeni po volbach, ale jinak si musim hledat jeste misto. Je to pekna podpasovka, vracela jsem se z Nemecka jen kvuli tomu mistu a dva mesice shanela misto pro maleho. Takze ted resim neco uplne jineho 😒

hanulinecka
26. kvě 2010

Ahojte holky

mončo vidím,že všude vychvaluješ dr.Prekopovou neberu ji kvality,ale mužeš si založit svoje téma vychvalovat si i tam dost mě to obtěžuje 😝

niki předem je mě to líto,že se mimi dobře nerozmrazilo ☹
lucios tak to je fakt podpásovka ☹a jak jinak u tebe ?????
peto,luci co nového????,a vy všichni

u mě jen to že už jsem byla na konzultaci a příští měsíc jdu do minimálky hurááááá byla jsem v novém centru než se podařil mareček a bylo dobre na utz vše tak jak má po revizi tam mám prý čisto krásnej folík ,sliznice tak snad to pujde tak jak má budu jíst jen clostibegyt a uvidíme jak na něho zareguju 😵