Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

lucios
25. pro 2010

Luuco. tak to vam krasne vyslo. Tak at jen darecek dela radost dal.

pbauerova
autor
27. pro 2010

Luuco, tak gratuluju a držíme palečky ať je vše v pohodě 😉 😉 😉

niki2
27. pro 2010

@madlina ??? 😕 🙂 jsem neco prehledla? Gratuluji 🙂

madlina
28. pro 2010

Ahojda,
hlásím že jsme svátky přežili ve zdraví ale nějak jsme se ještě nezastavili.Návštěva u jedný babičky s dědou,další babička a ještě jeden děda.Pak známý a lyžovačka na horách.Dneska mám konečně trochu klidu.petr je v práci a Adélka spala vedle u babičky.Pokusím se vložit fotečky z vánoc a ze včerejšího lyžování.

niki2
31. pro 2010

Krasneho Silvestra a vse nejlepsi do noveho roku, at se splni vsechna prani

pbauerova
autor
11. únor 2011

Ahoj ženy, tad tady to jede ☹
Hlásím, že příští pátek jednu do Phy na konzultaci a pravděpodobně startujeme další pokus. Můj plán B je rekvalifikace přez pracák, zahraniční ochod s němčinou a v červnu příkjmačky a pokud by to náááhodou vyšlo, tak od září dálkově obchod a marketing na 3 roky s ukončením na bakaláře....tak mi holky držte palečky ať alepoň NĚCO z toho klapne!!!!

lucios
13. únor 2011

Ahoj Peto,
no právě, já jen vidím u madli, jak jí přibývají týdny. Asi se přestěhovaly do těhulí.
Jseš odvážná, že se dáváš na další studia, ale nezapomeň, že když něco vyjde, tak většinou vše najednou. 😉

madlina
14. únor 2011

@pbauerova,to jsou teda plány a obdivuju tě.A jak píše lucios,většinou vyjde všechno najednou 😉 .Tak držím palečky.

luucia
14. únor 2011

Ahoj holky,

@pbauerova ty máš teda plány 🙂 držím pěsti, at všechny vyjdou, hlavně to mimčo 😵

U nás ani nic novýho..v úterý jdu na NT UZ, tak snad bude v pořádku 😉

hanulinecka
15. únor 2011

ahojte i já zdravím po delší době bylo toho najendou nějak moc a a nakonec všechno dobře dopadlo nastoupila jsme do práce a vzápětí ukončila poměr a šla do nové tak se tam zabydluju jinak moje snažení se odsouvá na neurčito hooodně a ted mám období,že i uvažuju že s asistovanou reprodukcí končím učím se být štastná že mám jednoho nádhernýho zdravého kluka,kterého miluju a je to možná i trochu pohodlnost takže já určitě na 2 roky si dávám pauzu,která možná bude už na doživotí 😉 😉 a zustanu stím jedním vymodleným rozmazleným klučíkem 😀

všem těhulím to krásně utíká a at brzo přibudou kopanečky a na konci ten vonavý uzlíček

pbauerova
autor
21. únor 2011

Ahoj holky,
Luuco, tobě držím zítra pěstičky, ať je miminko v naprostém pořádku!!!

Já v pátek v Apol dopadla celkem dobře, IVF je naplánováno na příští cyklus, už mám nafasované léky a plán...Jen ještě dr na UTZ našla ukázkový folík a pěknou sliznici, takže prý škoda cylku, dala mi na domů pregnyl a dnes i zítra domácí snaženíčko, čemuž moc šancí nedávám, pže to u nás by byl fakt zázrak a na ten už moc nečekám.

Hani, ještě to nevdávej, uvidíš, že ještě přijdeš do "chuti" 😉

Holky, vy jste optimistky, já se spíš bojím, že navyjde nic a zase zamrznu na mrtvym bodě......

luucia
26. únor 2011

Ahoj holky,

tak u nás je snad všechno v pořádku, je mi fajn, těhotenství si konečně užívám..ze začátku to nebylo nic moc 😝

@hanulinecka Hani, dělej to podle svých pocitů 😉 ale myslím, že čas na miminko ještě určitě přijde 🙂 A jak v práci a mareček ve školce??
@pbauerova co jsi vyfasovala za léky?? to budu držet pěsti, at se mrcha nikde netoulá a můžeš začít 😉

pbauerova
autor
8. čer 2011

Ahoj dámy,
nakoukne sem ještě někdo?
Luuco, jak se daří??? A co vy, holky, ostatní?
Dámy u nás se dějí věci!!! už dva měcíce makám, po březnovém, neúspěšném IVF jsem konečně sehnala práci, jsem tu dva měśíce, v pondělí jsem dělala příjmačky a zárověň si dělala test a je pozitivní!!!!!!! Zírám ještě teď, dnes jsem byla u dr na utz ještě nebylo nic vidět, ale HCG 1091, za týden kontrola. Jsme v šoku maža i já. V práci budou mít "fakt radost" slibovala jsem jim, že další dítě určitě mít nebudu, napadlo by vás, žře po těch letech otěhotním přirozeně? Mě teda ne.......

luucia
8. čer 2011

Ahojda,

@pbauerova Teda Péťo, to si děláš srandu 😲 😲 😲 to je prostě bomba 😵 😵 😵 je vidět, že zázraky se dějí 🙂 držím moc pěsti, at to vyjde až do konce a určitě dej vědět, jak pokračuješ 😉

U nás ani nic novýho..pomalu se chystáme..vše OK, jen jdu v pátek znova na cukrovkovej test, pže mi vyšel pozitivní, ale udělali mi ho blbě, tak musím znova...doufám, že bude OK, pže ta dieta je trapná 😠

pbauerova
autor
9. čer 2011

@luucia Jo nedělám 😉 , to jsou šoky, co?
Máš krásnou fotku v profilu 🙂 to fotil manžel nebo jsi byla někde v ateliéru? Víte vůbec pohlaví nebo bude překvápko? A co jména?

luucia
9. čer 2011

@pbauerova To je super!!! a máš to už potvrzený od dr??? a jak ti je??
Děkuju za pochvalu fotky 😵 byly jsme se s Anet fotit v jednom parku 🙂 pohlaví víme..bude to holčička 😵 jméno bylo jistý, ale ted ho zas koumem, tak uvidíme, co vykoumem 😀

pbauerova
autor
9. čer 2011

@luucia Je mi normálně, jen chodím víč čůrat, bolí mě prsa a víc jím 😵
Zatím jen z krve na utz ještě nebylo nic vidět, za týden jdu na kontrolu, tak se modlím....
Pochlub se nad čím koumete 😉

pbauerova
autor
19. čer 2011

Zázraky se nekonají, bylo to mimoděložní, ve čtvrtek mě pustili z nemocnice ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

luucia
19. čer 2011

@pbauerova ježiš, Péťo, to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ ale když se povedlo jednou, tak budu moc držet pěsti, aby se to povedlo i po druhý 😵 😵 😵 😵 😵

pbauerova
autor
4. črc 2011

Tak mi v podstatě vše vyšlo...Kurz jsem dodělala, práci sehnala, otěhotněla 😢 😢 😢 a dnes mi přišlo vyrozumění, že mě vzali na VŠ 😉

lucios
11. črc 2011

Ahoj holky,
koukám, že jste ještě nezapadli v diskuzi. Péto, to je moc škoda, že to nevyšlo, ale snad už jsi v pořádku a budeš se do všeho moct pustit znova.
Jinak to fungování s nástupem do práce potvrzuji, já jsem otěhotněla asi po jednom týdnu po nástupu a poté, co jsem si přidala další 0,3 úvazek a učení na škole. Jsem to tajila až do plodovky, ale snad bude vše dobré. Tak jen abych dodala odvahy a zahrabat se do práce opravdu doporučuju. 😉 😉 😉