Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

madlina
9. bře 2010

Ahojda,
testovat budu asi v pátek.Jedem na víkend do sklípku,tak aspoň budu vědět,jestli piju na radost nebo na zklamání.
Jo a ráno a večer polikám Duphaston.

Hanu,je mi moc líto co vás potkalo ale věř že to brzo přebolí.Mám to za sebou taky.

pbauerova
autor
10. bře 2010

Hani, moc mě to mrzí, ani nevíš jak...ale co ti budu povídat, už jsem zkusila dva testy a bělejší bejt nemohli, mít mikroskop, tak je zkoumám pod ním, ale ani náznak stínečku, prostě nic, nic, nic...V úterý mám jít na krev a mám ještě jeden testík,, tak ho asi o víkendu zkusím a pak si dám to vínko 😝 😝 😝

Madli, tak aspoň tobě přeju hodně štěstí a abys nejlépe pít nemohla 🙂, já si dám asi doma za tebe.... ☹

madlina
10. bře 2010

TO mi něco připomíná 😉 .Taky na každým testíku hledám druhou čárku ale nic nevykoukám ☹ .V pátek zkusím testnout a pak si taky dám to vínko.Dáme si na dálku spolu. 😀 😀 😀

lucios
10. bře 2010

Ahoj,
ani u mne se zazraky nedeji, zitra ci pozitri na revizi, navic tady za kopecky. Bojim, bojim.
Hani, ja s tim sice dost pocitala, ale stejne dost smutnim.
Tak at se nam alespon Vladi a jeji mimi drzi a at se vse brzo k dobremu obrati.

pbauerova
autor
11. bře 2010

Luci, to je strašnej pech , ach jo holky, teď to nemyslim špatně, nezlobte se, ale říkám si že je snad lepší ani ty vymodlený // nenajít, než se pak s nima takhle loučit.... 😢 😢 😢

Madli, radši si dám jenom já, aspoň víc zbyde 😀 😝 😀

pbauerova
autor
11. bře 2010

Jo a ještě, včera mě celej den bolelo břícho jak na mrchu a fakt fest a večer jsem špinila, jako když už fakt začíná, ráno ve sprše šly ze mě takový tmavý cucky asi z toho crinone + ta sražená krev (sory za nechutný podrobnosti) a jinak už nic, mrchu asi držej léky... no prostě to musim mít se vší parádou...

luucia
11. bře 2010

Ahoj holky,

teeeeeda to je smutných zpráv ☹ ☹ ☹ co se to děje 😲 😲 😲

Hani, Luci, Péťo, moc mě to mrzí ☹ Ale my se těch druhejch prcků dočkáme 😵

Ahoj madli, držím pěsti 🙂

My budeme pauzírovat 😉 manža je kvůli tomu naštvanej, ale já to prostě necítím na 100%, že bych chtěla mít ted druhýho prcka 😔 řekla jsem mu, že když to má vyjít, tak to vyjde i bez CARu a když ne, tak třeba na podzim to zkusíme, ale do tý doby chci mít od CARu klid 😝 ikdyž ho teda úplně nemám, pže tam pracuju 😅 😅 😅

hanulinecka
11. bře 2010

ahojky jsem doma....bylo to děsny miminko už bylo fakt velký se vším všudy akorát to jedno mu nejduležitější mu chybělo srdíčko 😔
nějak se oklepu to je jasný

ale prostě jsem toto těhu brala tak jako samozřejmosti u marečka jsme se bala každého dne a každého utz a ted si říkám budu se chovat jako moje kámošky co otěhotní napoprvé a hned po testu div né kupujou kočár nic si nepřipuští a ví že za 9 měsicu porodí chovala jsme se tak taky nic si nepřipuštěla prostě jen to že v řijnu porodím a ejhl......
nechápu takovou práci to dá než to dostaneme dovnitř a pak toto
peto taky si říká jestli je lepší najít sněhobílej test nebo toto myslím si ,že jsi na tom líp toto třeba co jsme zažila je hrozny jěště ty hormony jak s tebou cloumají nechceš brečet a bulím jak žellva i na sále jsem se probrala a bulela až se zalíkala a nebadlo se to zastavit všichni v těch rouškách mě konejšili já je viděla jěště rozmazaně byla jsme uplně v tranzu hrozny hrozny hrozny uklidnila jsme se asi za 45 minut 😔 😔 ale všichi byli moc hodni asi jsem toho byla plná a muselo to ven ☹

dneska jsem si šla pro marečka ani ten se smnou nechtěl jít jak si zvykl na babičku tak další slzavé udolí on řval když jsme ho táhla domu já řvala no děsny 😔
snad už začne to sluníščko a bud líp prosím

lucios
11. bře 2010

Hanul,
uplne to chapu, ja jdu na revizi zitra. Akorat tady mi nikdo rozumet nebude a ja mam co delat rozumet ostatnim. Nastesti jsem se dnes na doporuceni seznamila s Dr, co me bude mit zitra na sale a udelal na mne moc dobry dojem.
Jinak ja se chovala uplne stejne jako ty. Take jsem si rikala, ze si to uziju, ze uz musim mit smulu vybranou. A vidis. Vecer mi manzel vysvetloval princip statistiky, ze jsem si to vymyslela spatne, ze uz se mi statisticky nic stat nemuze.
Nase embryjko bylo male, zastavilo se uz v 6 tt. Takze uz dva tydny nerostlo. Uplne chapu, ze zastavene srdicko je mnohem horsi.
Je fajn, ze nam priroda dela vyber a spatne vyrazuje, ale ja bych spis potrebovala, aby nam pomohla ke zdravemu mimi.

niki2
12. bře 2010

Ahoj holky,¨
to mne mrzi, co tu ctu za spatne zpravy 😒 Ale opravdu lepsi nez aby se mimi narodilo nemocne, mam to taky za sebou, bolelo to moc, navic to bylo pocato IVF, tak jsem to brala mozna jeste hur, nastesti se pri dalsim KETu povedl Petulak a navic jsem mela od genetiku potvrzeno, ze tamto miminko melo spatne namichane chromozomy.
Peto, tobe drzim palce, ja u Petulaka taky spinila a dopadlo to dobre.
U nas asi ten KET na jare nebude, jsme na tom ted financne nejak blbe a mam pocit, ze bychom nemeli uz ani na blby rozmrazeni a pak by nam i chybel prijem, pokud takhle pujdu na podzim do prace. No jeste uvidime, mame rozjednanou hypoteku, ale manzel to ma ted nahnuty s praci, tak je ted takova velka nejistota.

pbauerova
autor
12. bře 2010

Madli a co ty dneska, doufám v dobré zprávy 😉

madlina
16. bře 2010

Ahojda,zatím jen zdryvím a slibuju že napíšu víc,jak jen to půjde.

madlina
16. bře 2010

Dopadli jsme tak ,že jsme obě nemocný.Já i Adél.Ona jde už zítra do školky a já jdu na kontrolu v pondělí.Zkolila mě angína.Začalo to už v pátek když jsem byla v práci.A to jsme jeli v sobotu do sklípku.Přežila jsem to ale v pondělí jsem jela k dr.
Sklípek super.Zase si to někdy zopakujem.Vína měli výborný,přednáška o vínech taky super ,ubztování taky na úrovni.Takže až na to že mi nebylo nejlíp,byl víkend na výbornou. nechali jsem tam i ňákou kačku a koupili si pár lahvinek domů.Přivezla jsem si lahvinku za 450,-kč.

pbauerova
autor
21. bře 2010

Ahoj holky,
tak jak se máte?????????

Madli a co ty? Už jsi zdravá? A jak vlastně dopadl testík? Chápu dobře, že když jsi vínila, tak nic a co chystáte dál?

lucios
21. bře 2010

Ahoj holky,
ja se snazim vzchopit a najet na plan B. Fyzicky je mi dobre. Jedine v Mnichovskem CAR mne prekvapili, mam pry prijit jit po prvni MS. Tak se nikoho na nic ptat nebudu a pujdu.
Myslim na Vladi, snad uz je ji lepe a snad je vse OK.
My ostatni se holt vydame na dalsi kola.

madlina
21. bře 2010

Holky tak těhu se nekoná ☹ .nějak stávkovali spermijky a moc se jim nechtělo.příště to snad bude lepší.bylo by super kdyby nám to vyšlo teď v březnu.termín porodu by mi vycházel na 23.12.

hanulinecka
23. bře 2010

😝 Ahojte tak nás s Marečkem taky skolila angína 😔 😔 já ju neměla snad 20 let
mareček jěště muže mít mononuklozu chjooo jsou to jeho první ATB tajk jsem to trochu oplakala

jinak u nás nového nic jen čekám na 1.MS tak sjme zvědavá kdy přijde ,ale jěště má čas
petul co vy jaký máte další plán????

lucios taky musím mít plán B jinak bych se asi zbláznila 😵

pbauerova
autor
26. bře 2010

Ahoj holky,
tak můj plán B, je momentálně asi tak na čtvrt cesty, konečně!!!!!jsem se odhodlala zajít k dr na konzultaci a nechám si odstranit to mateřský znamínko co mám na obličeji mezi očima, to jsem si slíbila už po tom prvním ketu a teď jsem se konečně rozhoupala jít do toho a 7.4. jdu na to, jen jsem odmítla Děčínský chirurgy a jedu až do vanďáku, kterej mám trochu zruky, ani nevím, myslím tak 40km, ale tenhle dr se zabývá estetickou chirurgijí, tak doufám, že mi to moc nezprasí🙂
Jinak další KET bych viděla tak květen červen, mám se objednat 10tý den cyklu a tentokrát to bude úplně mez léků a hormonů,.

hanulinecka
26. bře 2010

Ahojky jéé Petul tak super plán a ty máš jěště mražáky tak to je uplně dokonalý...... 😵 😵

luucia
26. bře 2010

Ahoj holky,

tak jak se máte?? Já než vás našla..to mi to dalo 😝

U nás nic novýho, manža mě ukecává na IVF čím dál tím víc..ale zatím odolávám 😔 Zkusíme ještě poslední IUI a kdyžtak po létě to IVFko 😝 Dalšího prcka už si celkem dovedu představit, Anetka je docela hodná, taková rozumná, dospělá 😲 jako má i svý chvilky, ale celkem to ted jde 😵

Jinak jak to vidíte se školkama?? já celkem bledě 😔 ještě, že máme hlídací babičky

madlina
26. bře 2010

Luuci,to jsme na tom podobně.KETy jsme zatím stopli a zkoušíme jen IUI.Vidím to tak do léta a po dovče se do toho asi znova vrhnem.Pokud se nezadaří dřív.Včera jsmne byli u známejch a ty mají měsíční minko.
Adélka z malý nespustila oči a že by prej taky takový miminko chtěla domů.

lucios
1. dub 2010

Luuci,
tak jsem se vcera nastvala, protoze jsem prosvihla zapis do skolky. U nas byl jiz 3. unora. Tak holt bud soukroma skolka nebo jesle 😠 Ale to plati pokud se nevratim z Nemecka a nenastoupim do prace. Pokud budu v Nemecku, tak tam se skolkou problem neni a je dokonce levnejsi nez jesle.

madlina
3. dub 2010

přidala jsem pár foteček,tak jukněte.

pbauerova
autor
11. dub 2010

Madli super fotečka, malá je moc krásná.
Holky tak já mám "operaci" za sebou, celkem to ušlo, jen mě od tý doby pořád bolí hlava, v úterý jdu vyndat steh. Na diskuzi na Děčíně včera dvě holky porodili, holky podržte se jedna porodila holčičku4600G!!!!54CM!!!to je macek 😲

Jak se máte???????

luucia
11. dub 2010

Ahoj ženský,

Péťo, super, že už máš znamínko pryč 🙂 a jak to vypadá? všechno pohodě? Týjo holčičku 4600g 😲 😲 a to jí rodila přirozeně??? to je mazec 😅

Já jdu v pátek na UZ a na 4.IUI a pak už končím a nechávám to po létě...to by jsme chtěli jít asi v srpnu, září na IVF..tak uvidíme 🙂 docela z toho mám strach 😝

Za 14 dní jdem k zápisu..na konec by školka mohla klapnout.hlavně, proto, že chodím do práce..tak uvidíme 🙂

niki2
11. dub 2010

Ahoj,
Peti, ty jsi vlastne taky z Decina. Tu druhou holcinu znam osobne, tak jsme to vcera sledovali 😉
My mame taky nervy se skolkou, starsimu budu menit skolku, toho tam vezmou, ted jeste aby vzali i malyho, abych nemela kazdyho nekde jinde.

luucia
11. dub 2010

Niki, co to co to??? snažíte se??? 😉 😉 😉

niki2
11. dub 2010

dame sanci poslednimu zmrzlikovi 😉

luucia
11. dub 2010

supeeeeer 😵 a kdy do toho jdete??

niki2
11. dub 2010

+- za mesic. od 1.DC budu brat prednison a po ovulaci sup tam s nim 😀 teda doufam, ze se rozmrazi 😝