Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

lucios
1. říj 2010

Ahoj holky,......................................................................................................................................................
jak pokracujete? ja mela dnes OPU ale na tranfer to zatim nevypada, neni sliznice. Tak ted me ceka telegonovani jak se to vyviji.

hanulinecka
2. říj 2010

@lucios ahoojky tak zatím super neodpískali to....
no já byla včera na utz a mám 6 až 8 vajíček takže zatím podle mojich představ ve čtvrtek by mělo být OPU
marek dal spermie zamarazit protože nemuže jet se mnou tak ted řeším jěště jestli to dám bez narkozy nebo ne aby nikdo se mnou nemusel jezdit

bereš něco na tu sliznici?????????

luucia
2. říj 2010

Ahoj holky,

u nás to vypadá na KET až za měsíc...nemám ovulku 😒 no to už je asi jedno 😉

Tak at nám to všem vyjde 🙂

lucios
2. říj 2010

Ahoj,.........................................................................................................................................................................
tak u nas takova uroda vajicek nebyla, na to, co jsem spotrebovala. Ale zatim vypadaji nadejne 2. Sliznice uz zachranit nejde, ale ja to Dr rikala predem, ze ji mam nizkou, nic s tim nedelali. Takze ted embryjka asi zmrazi a pak budou lecit tu sliznici. Ale vse zatim ve hvezdach 😲
Luucia, to je preci jedno ze nemas ovulku, na co?
Hanul, ty jsi zkusena, setricka rikala, ze po ET mame 5 dni polehavat, ani dlouho nesedet na zidli. Ale to s Adamem jaksi nedokazu splnit. ☹

luucia
2. říj 2010

@lucios dr říkala, že na KET musí být ovulka..nevím proč 😕 to je jedno, tak za měsíc 😉 td má stejně Anetka anrozky, tak zařizuju oslavy, do toho školka, máme za sebou první šití hlavy,...je toho moc 😝 kdybych měla 3-5 dny po KET ležet, to bych ted asi nedala 😉

hanulinecka
2. říj 2010

@lucios hihihi 5 dní polehávat 😀 tak to já teda rozhodně ne možná když jsme čekala marečka,ale při tom lednovém ketu jsme hned ten den zapoměla,že nějaký ket byl a fungovala jsem uplně normálně tahání do vany z vany tenkrát byla zima takže na sánkách i jsem sním jednou spadla na ledu 😨 takže ted se taky nijak omezovat nebudu prostě si myslím,že si to těhotenství prostě nevyležíš
ale zase mě začínají bolet záda takže zase asi budu trpět ☹ no hlavně když se zadaří

určitě bych se teřba šetřila ted u¨ž to třeba bude lepší mareček už všechno uchodí atd atd před pul rokem byl jěště skoro mimino
takže jsem se ho natahala a znáš to do auta z auta ted už hosně si udělá sám

hanulinecka
2. říj 2010

@luucia takže příští měsic super budeme těhulkovat spolu 😵 😵 😵
taky nevím proč má být ovulka asi proto,že se tvoří ty hormony pro těhotenství a lepe se uchytí jinak já když byla na ketu tak se dívali jen jestli je sliznice OK jinak je nic nezajímalo nebo o ovulce nic neříkali

luucia
2. říj 2010

Já mám teda aspon 3 dny po KET domluvené hlídání u našich 😉 takže aspon pár dní v klidu být chci 😉

@hanulinecka asi to budou ty hormony,.... nerozumím tomu 😉 ještě jdu v pondělí na UZ, jestli se nějakej folík nerozmyslel, ale v pátek to vypadalo, že ne 😉 super, že budu, mít za měsíc parťačku 😵

hanulinecka
2. říj 2010

@luucia no jasný určitě pro pocit klidu odpočívat,ale já hlídání jen tak nemám takže musím fungovat,ale zase mareček není takově střeštiprdlo je klidnej takže se nějak nebojím v tom lednu to bylo horší,ale i po tom všem jsme taky otěhotněla takže fakt člověk prostě jak to má být tak to bude
týý jo já bych tááákmoc chtěla až se bojím 😝 😵

lucios
3. říj 2010

Ahoj, díky, tak já to zkusím alespoň 2-3 dny zvolnit. Adam ale strestiprdlo je, musim mu zakazat lezt do kyble za vanou, protoze pak nemuze ven a ja ho taham jak zizalu. Navic budu doma sama, mame ted namornicke manzelstvi a nase babi si klidne jela na vylet. 😠

hanulinecka
3. říj 2010

@lucios týýý jo v jakou noční hodinu tu jsi 😅 taky někdy tak ponocuju
jj pokud je střeštiprdlo takjo ......takže ET tento měsice nebude a bude přiští až ti zvednou sliznici?? 😉

já už začínám mít stažený žaludek je mě tak nějak divně no uvidíme musím se hodit do klidu 🤐

lucios
3. říj 2010

Ahoj, spíš ranní, že? Bohužel Adam už nespí odpoledne, takže jsem ztratila pár hodin, co jsem mívala pro sebe a na práci, jsem teď na volné noze. Večer se mi dobře pracuje, je klid, ale s tím Utroušem jsem unavená a je mi až blbě. Právě že transfer možná udělají, s tím nejhorším embryjkem, co by za to nestálo ho mrazit. Ale vše se uvidí zítra. 😲

pbauerova
autor
5. říj 2010

Ahoj holky,
Hani, hláška " těhotenství prostě nevyležíš" mě moc pobavila 😉 😉 😉 , to je trefný, taky myslim, že je to blbost ležet, ale pár dní klidu bych taky brala 😵
Ovulka musí být hlavně kvůli tomu že po tom folíku se při těhu vytvoří žluté tělísko a to je nutné pro těhu a taky při ovulce se tvoří sliznice pro zahnízdění...já dnes na UTZ sliznice nízká, nasazen Estrohexal náplastě a folík na jedný straně dobrej, na druhý víc drobných, za týden kontrola
Lucios, tak jak???

lucios
5. říj 2010

Ahoj, tak jeste k te debate o ovulce. Proto se preci zobe utrous, aby to zlute telisko se nahradilo. Kdyz se dela OPU a pak ET, take zadne neni jen ten utrous.
U nas to dopadlo tak, ze ten nejmensi to vzdal a dve morulky se musely pripravit na antarktidu. Asi to tak ma byt. Jen me znervoznuje, ze je zamrazili dohromady a pak nebude volba nez obe najednou. Toho se bojim, ne kvuli dvojcatum, ale co kdyby jedno melo ty posramocene chromozomy, jako asi u nas uz 3 krat, ze? 😖

hanulinecka
5. říj 2010

@lucios a nemohla jsi si vybrat at zamarazí po jednom???aha když máš OPU a et tak si pícháš pregnyl a ten vyvolává ovulaci atd atdtakže by byl Et příští měsic??týýý jo tady se bude těhulit

@pbauerova tak budeme držet at brzo proběhne ket aha a to není hláška z mojí hlavy,ale nějaký dr.mě to někdy řekl 😀
já už jdu ve čtvetrek na OPU nakonec po dlouhééé domluvě s dr.se nechám uspat 😉 nechtěla jsme kvuli odvozu marek se mnou neuže spermie jsme nechali zamarzit tak se nechám uspat a vyzvedne mě kámarádka z Brna a budu u ní pak pojedu domu mareček bude u segry

luucia
6. říj 2010

Ahoj holky,
tak ovulka na konec byla, ale sliznice nif mof..tak jsme KET nechali na příští měsíc 😉

My máme asi 3 dávky zamražený po jednom ebryjku a pak už po dvou 😉

lucios
6. říj 2010

Ahoj, tak to me pekne stve. Ja jsem se Dr ptala a rikala, ze se to dela po dvou a ne po jednom. A to uz je druha vec, kvuli ktere s ni nesouhlasim. Pry je kapacita, ale ze mne dela blbce, protoze si opsala, ze riziko prenosi translikaci je 1,5%. Ale kdyz clovek vidi tu diskuzi o aberacich, tak to neni pravda, tam to je i 100%. Jen narozeni je prave male, protoze se potraci nebo je to indikovano. Ach jo. 😠

lucios
6. říj 2010

Tak mi to nedalo a volala jsem primo embryolozkam. Maji vlastni hlavu a tak jsou zvlast. Uf, to mi spadl kamen ze srdce. 😝

pbauerova
autor
6. říj 2010

Lucios, mě říkali, že se můžou rozmrazit obě a pak i jedno vrátit, pokud bych nechtěla transferovat obě, tak to poptej. Lucios a kam chodíš?
Hani, neumim si představit OPU bez narkózy, BRRRR ☹
Luuco, a že ti nedali něco na sliznici, jako mě???

lucios
6. říj 2010

Peto, uz jsem to s nima probirala, rikaly, ze nejprve jedno a kdyz se neprobere, tak hned pripravi druhe. Ale zpetne to mi prijde dost fantazie, to by museli byt dost silni jedinci. Chodim do Podoli, jediny Dr, s kterym se da diskutovat je Darebny, ale to neni jiste, ze tam vzdy je. Pak je tam jeste jeden mlady a ten se vzdy radeji pta sefove.
S tim OPU bez narkozy jsem to take chtela zkusit, protoze to se da delat, kdyz je foliku malo. A mne rikali, ze jsou tri. Ale pak se mne nikdo neptal, co chci, a frkli mi injekci. Nakonec jich vytahli 5.
Koukam, ze s tou sliznici jsme na tom mizerne az na Hanul vsechy 😉

hanulinecka
6. říj 2010

ahojky no bez narkozy se to dá fakt to nic není jen prostě pich jak když si pícháš a sajou a to jsem ani necitíla to třeba pročištění čípku byl daleko horší kalibr než toto,ale když mě překecal na anrkozu tak pujdu no

@lucios uf uf tak jěště že zamrazili po jednou no ono každý dr.jiný názor chjoo alespon v něčem by měli být za jedno

jj já teda na sliznici netrpím 😀 ale kdo ví ted na utz nic neřikala dr tak snad je dobrá,ale teda ju mám vždycky taky hraniční kolem 8mm,ale vždycky řekli sliznice dobrá

luucia
6. říj 2010

@pbauerova Péťo, já nidky se sliznicí problém neměla..dr mi řekla, že je to asi ještě tím OHSS..že se s tím tělo ještě nevyrovnalo..ono to vypadalo, že nebude ani folík 😉 dostala jsem to po OPU totiž hned za 5 dní a dr říkala, že to je tím 😉

niki2
7. říj 2010

Ahoj,
embryjka se daji mrazit po jednom, ale neradi to delaji, my si tak o to rekli, tak jsme tak meli. Z posledni stimulace byly 3 a kazde slo zvlast 😉 Jo a o opetovnem mrazeni jsem presvedcena, ze nejde. Kdyz jsem byla na KETu s Martinem, tak jsem prisla kdyz uz byl rozmrazeny (to je strasny to takhle napsat), jenze ja jsem spinila. Tak byl cely CAR z toho vzhuru nohama, jenze zpatky do mrazaku ho soupnout nemohli, tak ho dali ke mne. No a predstavte si, po par dnech si tam zacal uklizet, spineni ustalo a zakousnul se tam jak kliste 🙂
Tak vam drzim palce, musim uznat, ze jsem rada, ze uz mam tuto etapu za sebou. I kdyz nejsem jeste uplne smirena s tim, ze treti nebude, jsem stastna za svoje dva zdravy kluky.

luucia
7. říj 2010

@niki2 já si taky myslím, že opětovné mražení nejde..ale stopro to nevím 😕

pbauerova
autor
7. říj 2010

Holky, mě fakt posledně dr říkala, že to jde, ale snad jsem neměla vlčí mlhu, já jsem v CAR vždycky jak v tranzu a proberu se až venku, tak snad fakt nekecám 😵

hanulinecka
8. říj 2010

kráásné ránko tak já včera měla OPU a nakonec 2 zralá vajíčka trochu jsme se teda lekla,že jsou jenom dvě 🙄 ale pokud se oplodní a vrátí mě je tak mě to stačí
pořád všude jsme říkala ,že mě stačí 2 a ted když jsme má mám stažený hrdlo,ale snad to budou ty pravé
dneska mám volat co a jak uf uf už jsme si myslela že to nezažiju a je to tady to je neskutečný srdce mám až v krku
jinak mě dr.překvapil říkal,že nebudeme platit 8 tisic za ICSI a že mě naučutje jen 2 tisice a dal uvidíme dneska jestli dáme prodlouženou kultivaci nebo mě je zítra dají

madlina
8. říj 2010

Ahojda,
Hani já si jdu pro eskymáčky v pondělí.

hanulinecka
8. říj 2010

Ahojte tak adrenalin pokračuje oplodnilo se jen jedno uf uf tak snad vydrží zítra bude tranfer,ale ráno si mám jěště zavolat abych nejela zbytečně jsme uplně v prdeli pardon s nervama snažím se uklidnit že prostě jak to bude tak to já nezmění uf uf

už to nějak nedávám jsem chvilku plná optimismu a chvilku uplně v prdeli pardoon to se jinak napsat nedá 😀 😀

@madlina jééé super tak alesponbudeme spolu čekat na ty krásné // 😵

lucios
8. říj 2010

Hanul,
nenervuj se, to prave neni dobre. Vzdyt staci jeden, stejne je to o stesti. Drzim palecky a fakt neboj. 😉

hanulinecka
8. říj 2010

@lucios no kotě ted jsme zase plná optimismu 😀 😀 😀 😀 strašný jak na houpačce a určitě je to ta naše vytoužená holčička 😵 😵 😵