Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

pbauerova
autor
26. říj 2009

Ahoj,
tak jsem včera opět testla a bílo, bílo, bílo 😢 ☹ 😒 😠 😢 🙄 😒 ☹ 😠 😖 😢

lucios
26. říj 2009

Ahoj Peto,
to je skoda, preci jen tvoje sance byla statisticky nejvyssi. Tak te podporime zase v dalsim kole.

Ja byla dnes na kontrole s Adamem a ma ramenni kost nalomenou 😢 Dost jsem koukala, ale pry jsem mu to nemohla udalat ja tim tazenim za ruku, pry musel upadnout nebo se prastit. Tak snad orteza pujde dolu za tri tydny. 😒

Luuco, jak se citis ty?

luucia
26. říj 2009

ahoj holky,

já očekávám MS dneska..když nic, tak zítra testnu 😉 ale do večera je času dost, tak myslím, že dorazí..nic mi není 😖

Péťo, moc mě to mrzí...další kolo bude určitě úspěšnější 😉

lucios tý jo, vy si teda těch nemocnic užíváte 😲 Snad to brzo Adámkovi sroste 😉

pbauerova
autor
27. říj 2009

Ahoj holky,
tak dnes opět / no jo, mám jít na krev, ale vůbec se mi nechce, už si nevezmu ani Utrouš ani Estrofem a myslím, že nejpozději zítra to dostanu, už včera večer mě bolelo břicho jako na mrchu. Co dál zatím neplánuju, myslím, že do další akcu půjdeme nejdříve po novém roce, za chvíli budu mít narozky, tak je aspoň pořádně oslavim 😉 😝 a taky nechci žádný nervy přez vánoce, děláme vždycky takový okrožky po známejch, tak si aspoň budu moct dát taky nějakej ten kalíšek a nemusim to maskovat antibiotikama a podobný voloviny.....

Holky potěšte mě dobrejma zprávama aspoň vy 😉

luucia
28. říj 2009

Ahojky,

tak já to dneska dostala 😠 s 2 denním spožděním, tak už to vypadalo nadějně ☹ no nic, jde se dál...uvidíme, jestli tenhle měsíc IUI stihnem 😕 manža jede pryč, tak jestli se stihne vrátit

Péťo, mrzí mě, že Vám to nevyšlo 😒 kolik máte ještě mražáčků?

pbauerova
autor
29. říj 2009

Luuco, to je na budku co? Taky mě to moc mrzí... ☹
Já včera zkusila pátý test, bílý jako padlý sníh, na krev nejdu, vysadila jsem léky a už začínám krvácet. Máme ještě 6 mrazáčků, tak příště zkusíme asi fakt 2, ale fakt nejdříve po novém roce.

luucia
29. říj 2009

Péťo, no já to celkem čekala, přece jenom při IUI není taková šance 😒 už jsem se objednala na další...9. jdu na UZ 😉 musíme jít dál

Já to zvládám celkem dobře, přece jenom už jendoho prcka máme...tak je to lepší a není čas na smutnění 🙂

Anetka mi ted dává celkem zabrat..období vzdoru je v plném proudu 🙄 je to někdy o nervy 😝

hanulinecka
2. lis 2009

Ahoojte holky

byli jsme týden u tchyně tak byl relax
Jéé lucios tak je adámek nrzo ft bobek malej

co to čtu holky........musí to vyjít petul mražáčku máš dost to je super já mám jen na jeden pokus tak určitě risknu dva a děj se vule božííííííííí 😀

luci to je pravda s IUI menši šance,ale je znám plno holek segra otěhotněla po 3IUI a jiná po 6.IUi chce to vytrvat ono to vyjde a máte super,že mužete zkloušet IUI 😵 😵 😵 😵 😵

jinak u nás jsme bez plínky hurááááááááááááá říká si sám kakání ted horší,ale taky už se zadařilo chodí na nočník záchodu se bojí jak čert kříže

luci u nás vzetání ani ne,ale řvanííí šílené někdo něco má a on to chce taky když řeknu ne řev řev řev byli jsme u tchyně mají tam i o 3 měsice mladšího Honzíka co mareček předváděl no hnus 😢 😢 😢 😢 ,ale pořád jsme říkala že je po očkování MMR tak to má z toho jinak nevím proč je takovej nikdy to neděl a to už jsem byla teda fakt vyfluslá ted jsme doma a klidek pohoda
jinak se chystám péct dort na narozky 🤐 😀 tak jsme zvědavá jak to dopadne

luci antece dodatečně všechno nej...........a pokojíček je luxusníííííííí 😵 😵

lucios
3. lis 2009

Ahoj holky,

tak ja vyfasovala nejake leky na stitnou zlazu. Pry se po nich da hubnout, tak to uz nevim, co ze mne zbyde. Ani mi nerekli, co mam za nizke hodnoty, predpokladam, ze lutein.

Adamovi by meli za tyden sundat ortezu, ruku jeste moc nepouziva, tak nevim, jak si na ni znovu zvykne. JInak dieta kvuli alergii a ridke stolici skoncila neuspesne, vicemene s tim seknu, protoze zadne radikalni zlepseni nenastalo a ja uz nemam nervy mu neda tani susenku, ani housku. Ty celozrne mu samozrejme nechutnaji.
Mam slibeny nejaky kontakt na lecitelku, tak ted se chytam teto nadeje.

Peto, delas dobre, ja take pres vanoce nic podnikat s lekari nebudu.

luucia
11. lis 2009

Ahoj holky,

my byly ted 14 dní u našich..byli pryč, tak jsme hlídali barák a psy 😉 bylo to fajn, ale už dlouhý 😝

Jinak jsem byla v pondělí na UZ..folík i sloznice super..ale manža se vrací až dneska v noci z Portugalska, tak není matroš 😖 takže nic..tak za měsíc 🙂 Jen mě dr docela vyděsila, pže manža má sice lepší morfologii, ale pohyblivost o dost horší ☹ taks ejí příště musím zeptat, jestli to vůbec je na IUI a nebylo by lepší zkusit IVF 😕

Hanul, děkujem za gratulku 😵

U nás vztekání děs...snad horší a horší 😔 ale už je bez plínky..jen na noc jí dávám 🙂

lucios
16. lis 2009

Ahoj holky,
tak si sem jdu posmutnit. Adam mel dnes narozeniny a ja mam uz o jeho zdravi strach. Budou to uz tri mesice, co bojujeme s prujmy a uz jsme odeslani na gastroentro. Jenze tam maji terminy az v pulce ledna. Adam vazi 11 kg a meri 83. Mam strach, aby prospival. Kdybych mela jistotu, ze to nebude mit nasledky, tak bych byla klidnejsi.
A z toho take vyplyva, ze ja momentalne na nic jineho nemyslim.
Moc vas zdravim a doufam, ze mate s prckama vice radosti.

vladimuraz
19. lis 2009

Ahoj holky,
moc Vás zdravím po dlouhé době. Přiznávám, že sem občas nakouknu, co je nového, zkontroluju děti v albíčkách (pak upadávám do depky z Anetky vlasů, ještě že je tu i Dorotka 🙂 ), ale písat nestíhááám. Nějak nestíhám vůbec nic. Ale držet Vám palčáky při Vašich dalších pokusech o mimi jsme s Klárkou stihly, škoda, že to neklaplo, příště budem držet víc 😉
U nás se nic zvláštního neděje, Klárka se vyvíjí celkem standartně, pěkně mluví, ne sice věty, ale spojuje max 3 slova, zásobu má velikou. Asi 2 měsíce jsme bez plínek přes den i na polední spaní, akorát na noc dávám, jsem líná v noci vstávat a dávat jí vyčůrat. Jinak stále bojujeme s nožičkama, pořád je dává špatně, ale momentálně necvičíme, máme klidový režim po mononukleóze. Snad se to časem spraví. Bohužel nám psycholožka potvrdila hyperaktivitu a ADHD syndrom, ale podle mně je to u Klárky velmi mírná forma, co jsem četla na netu zkušenosti jiných maminek, tak my jsme úúúplně v pohodě. Jediným projevem je to, že Klárka se opravdu celý den nezastaví, nedokáže se na nic soustředit. Ale i na tom pracujeme. Chodíme spolu na výtvarný kroužek, celkem jí to baví, sice to nakonec vždycky dodělám já, ale už vydrží tvořit i 20 minut 🙂 . Jediné, u čeho vydrží, je DVD s krtečkem nebo Peppinou,naučila se na to koukat v nemocnici, když jsme byly s tou mononukleózou a momentálně je u nás naprostá krtečkománie, krtek s námi chodí úplně všude, i na nočník, k doktorce, do obchodu, všude. Já z toho tak nadšená nejsem, nechtěla jsem vůbec, aby Klárka koukala na telku, ale co se dá dělat, udržet jí v nemocnici v klidu na kapačkách byl docela problém.
Lucios, zdravím Vás, musím říct, že jsem se až zarazila na Adámkovými mírami, to už jsme Vás přerostli i my nedonošenci. Klárka má 88 cm a 10,5 kg. Držím palce, ať doktoři brzy odhalí, proč to malý ty problémy má, není to žádná sranda.

vladimuraz
19. lis 2009

Kde je Niky2 ?????? 🙂

lucios
24. lis 2009

Vladi,
Niky2 uz nakukuje jen obcas, myslim, ze dva kluci jsou vzdy trochu demolicni ceta, takze ma casu mene.

pbauerova
autor
4. pro 2009

Ahoj holky, já nějak nestíhám, zečla jsem chodit do práce, jen na takovou brigádku, na 4 hodinky, ale nějak jsem přestala stíhat úplně všecko ostatní 😖 .
Co kde nového, jak se chystáte na vánoce, co kupujete za dárečky????? My máme tu kuchyňku, nějaký nádobí k tomu a jinak jen takový blbosti....

pbauerova
autor
4. pro 2009

Vladi, no tak dík s těma vláskama 😝 😀 , jinak krtečka už z duše nenávidím 😠 , s manžou už mu říkáme soukromě černá sv*ně 🤐
Taky všem marodům brzké uzdravení, my momentálně zase bojujeme s teplotama 😒

niki2
4. pro 2009

Ahoj holky,
kluci jsou krakeni a demolicni ceta jsou nasi dva psi. V cervnu se nam ztratil pejsek, tak aby fence nebylo smutno, tak jsme v zari prinesli domu stene, taky fenku. Takze ke dvema klukum mame jeste dva psy a kdyz puvodni fenka konecne akceptovala tu malou, tak se pridala k ni a pomaha ji v jejich zaskodnickych stenecich umyslech.
Do prace mne ted nevezmou, uvdime, zda nekdy na jare nebo pred letem. Hodne by se nam to hodilo, finisujeme se stavbou a penize nejsou.
Do Gestu se budu muset objednat na rocni prohlidku a vubec nevim, co jim tam budu rikat. Rada bych si posledniho zmrzlika vyzvedla, ale fakt netusim, zda to bude ted nekdy v dohledne dobe.

luucia
9. pro 2009

Ahoj holky,

já to tady ted taky nějako zanedbávám 😅 Taky jsem začla chodit do práce..otěhotněly u nás 2 sestry, tak mi zavolali, jestli bych nešla..chodím jen na 0,3% úvazek, tzn 1 dvanáctku týdně, což jde 😵 zatím si to vyloženě užívám a do práce se těším 😵 je to fakt příjemná změna 😵

Jinak snažení u nás pokračuje, idkyž mě se ted moc do druhýho prcka nechce, ale manža si to dal jako podmínku, když nastoupím do práce, že neskončíme se snž 😝 Takže jsem si včera vpracovní době odskočila na IUI a uvidíme na Vánoce 😅

Vladi, s vláskama nemusíš mít depku, pže jsme nechali Anetku v neděli ostříhat a vypadá jak král Kazisvět 😀 😀 😀 ale ono jí to zas dorostejen fotky z Vánoc budou "krásný" 😀 😀

Krtek u nás taky jede..už ho taky nenávidím 😝 ted se Anetce začli líbit ještě Kárlící z klobouku a Pane budeme si hrát 😅

Vztekání se u nás ustálilo a řekla bych, že až na malinký záchvaty je to OK 😵

luucia
9. pro 2009

Péťo, dárečky už jakž takž mám..Anetce jsme taky koupili kuchyňku, pak kreslící tabuli a křídy, župánek, razítka, knížky, Chytré pero a už ani nevím...hodně věcí už mám dlouho 😅

lucios
10. pro 2009

Ahoj holky,
tak u nas snazeni jen domaci, nikdo se se mnou v CAR bavit nebude, protoze mi nasli vadu na funkci stitne zlazy. Tak zobu pilulky. Stve me to, nesmi se pul hodiny rano jist a pak ne mleko, a co jineho z toho rana clovek ma, nez snidani a kavu s mlekem.
Adama se mi nedari dostat na tu gastroentrologii, maji strasne dlouhe lhuty a jeste nevim, zda budeme jezdit do Motola ci zde v Nemecku. Chudak, jeho prujmy uz trvaji ctvrty mesic.
Ale na vanoce se tesim, nebudu mit kurzy nemciny ani zadnou praci, takze hodne casu pro nas. 😵

hanulinecka
18. pro 2009

Ahojky
tak za týden už bude po vánocích 😀

u nás je tak nějak pořád stejně taky jsme měli 2 dny teplotu 40 uf uf porpvé v životě,ale bez rýmy a kšle a normoš si hrál
akorát jsme bez plínky,ale ted se začal zase počurávat tak nevím co to má znamenat vubec si neřekne nic a to už si krásně říkal
u nás vánoce budou skromné dostane vláčkodráhu s mašinkou tomášem a stavebnici 500kousku tak snad bude spokojenej
v lednu jdeme do ket už jsme byla na konzultaci tak uděláme ket v nativu jsme ráda než zase do sebe rvát hormony sliznici prý jsme měla tento měsic dobrou tak uvidíme v lednu co bude,ale mooc se těším a když se to povede byla bych štastná akorát mě trápí záda 😔 a nevím co stím chjo cvičím protahuju se a pořád bolí 😔
všechny mooc zdravíme

pbauerova
autor
24. pro 2009

Ahoj holky,
než se vydám smažit řízky, tak vám všem chci popřát krásný vánoce a pohodový svátky a splněné každé přání 😉

pbauerova
autor
31. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Nazdar ženy, matky, snažilky apod.,
přeju vám tu všem v tom roce 2010 poustu radostí, uspěchů, lásky, zdraví a vůbec vše co si přejete ať máte vrchovatě 😉 a hlavně ať se nám v tom krásnym kluatym roce zakulatěj bříška ( ale né od řízků!!!)
Petra a Dorotka

lucios
4. led 2010

Ahoj holky,
přidávám se k novorčním přáním a přeji všem hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v rodině i práci. Držím nám všem pěstičky, aby se letos splnila naše přáníčka a aby ti naši prckové dostali na příští vánoce nějaké sourozence.
Lucie a Adam

niki2
4. led 2010

Ahoj,
taky se pridavam s pranim vseho nejlepsiho do noveho roku, hlavne zdravi a to ostatni si nas uz najde samo.
Petulak je uz velky chlap, pres den je bez pliny a v noci to je tak napul. Moc nemluvi, ale rozumi vsemu a vcelku bez problemu se domluvime.
Jo a mne se brisko uz kulati, bohuzel od jidla, takze dnes (opet) zacinam cvicit 😀

pbauerova
autor
15. led 2010

Ahoj lidi,
tak jsem myslela, že se budu objednávat na KET a malá je furt marod, tak jsem se neobjednávala, tak snad v únoru. Co je kde nového?????? Potřebovala bych nějaké povzbuzení 😉

hanulinecka
16. led 2010

Ahooojky

kráásný rok 2010 at se splní všechno co si přejete.... 😵

Petul já jdu v ponděli na transfér 😀 teda jestli bude co transferovat 😀 budu mít ket v nativu tak snad tfuj tfuj tfuj mooc bych si přála,aby tro vyšlo ale tak nějak tuším,že jo a za chvilku že ne
známe to všechny takový divný myšlenyk jo a ne 🙂

no každopádně jsme zvědavá budu si dávat 2 embryjka tak alespon jedno by se mohlo uchytit 😔

pbauerova
autor
17. led 2010

Hani, tak držim co mám ať má Mareček brzy zaděláno na sourozence 😉 😉 😉

lucios
19. led 2010

Ahoj holky,
tak jsme s Adamem zacli vysetreni na gastroentro. Je to na dlouhe lokte, tak zatim nic nevime.
Musim se dohrabat na kontrolu te stitne zlazy a dohodnout alespon IUI, at se neco deje, protoze jinak doma me to strasne nebavi, chtela bych do prace, ale do Prahy je to trochu daleko.
Tak na zacatek roku nalada nic moc 😝 .

hanulinecka
19. led 2010

ahojky mooc děkuji za držení mám u sebe kompaktovanou morulu a devitibuněčné 😵 no jako jsme fakt zvědavá jestli z toho něco bude ted mám nějaký depky jestli to vyjde a zvládnu dvě děti mareček je ted na zabití a ty moje hormony to není dobrá kombinace a připadá mě že vuuubec neposlouchá a jen řvu a řvu na něj i Marek velkej říká,že to je fakt už na palicu poslouchat jak řvu 😀 ,ale když neposlouchá

říkám mu jdeme se oblíkat nejdu já marečku pojd nejdu já pojd prosím on nejdu a utíká přede mnou dneska už jsem se rozbrečela nechtěla jsme na něho pořád řvát pak počítám do 3 nejde a už chytnul na zadek ☹ a oblíkání bylo vzpouzení a rvaní se mnou,že se bude oblíkat chjoo doufám,že to přejde jinak se zblázním,ale prý to nejhorší je kolem 3.roku no tak to si užijem

ted mě bolí břicho tak si říkám ,abych se hodila do klidu 😎

lucios at vám vyšetřní dobře dopadne a co má Adámek za problémy??
petul a co vy??a další mimi dorotka???

luci co anetkia??jaký má období??ozvětet se at vím,že nejsem nervák sama a dítě neposlušný,že máte taky 😀 😀