Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

niki2
21. črc 2009

😀

pbauerova
autor
21. črc 2009

Niki, ty nemáš albíčko, koukej nějakou fotečku klučíků přidat 😉

niki2
21. črc 2009

Ja nemam albicko ani doma ☹ Co se nam porouchal notebook, tak si nenechavam fotky tisknout a mame to vse tak nejak neusporadane v PC. Bohuzel uz skoro rok. A ani je neumim zmensit. Ale kdyztak poslu nejakou mailem.

pbauerova
autor
21. črc 2009

ok, já na to zmenšování používám zoner, měl by jít stáhnout z netu, je to jednoduchý.

pbauerova
autor
21. črc 2009

Jdu do hajan, rozeslala jsem nějaké info po kontaktech které mám, tak jsem zvědavá jestli se někdo ozve.

vladimuraz
21. črc 2009

Ahoj holky, hlásím se do klubu 😉

luucia
22. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem taky tady 😀
Dík Péťo za odkaz 😉

Jak se máte? 😵

pbauerova
autor
22. črc 2009

Ahoj holky,
psala mi iVík, kopíruji:

AHOJKY,
JÁ MÁM OD KÁMOŠKY KTERÁ KOMUNIKUJE PŘÍMO Z FARMACEUTICKOU FIRMOU CO PROVOZOVALA NEPLODNOST.CZ,ŽE KONCEM MĚSÍCE BY SE MĚLO ROZHODNOUT,ZDA SE STRÁNKY ZNOVU ZPUSTÍ.ALE PRÝ JE TO NA DOBRÉ CESTĚ🙂

PAPA IVÍK

To by bylo bezva co? A co teda dětičky, já neděám nic jinýho než se za malou honim a to nesmíš, nešahej na to, neber to, polož, nech to, tytytyt...připadám si jak ovčáckej pes 😝 malá je fakt rarach, tak zvědaváý dítě jsem neviděla, nic nenechá napokoji, no je to s ní prča.

pbauerova
autor
22. črc 2009

Luuco, teď jsem koukala na fotečky a ty vlásky, tak ty vám teda bezostyšně závidim, když se kouknu na toho svýho ploskolepbce 😀

luucia
22. črc 2009

Péto, tak napiš Ivíkovi, at přijde za náma..ráda bych jí "viděla" 😵

No, ty vlásky...není moc o co stát..nejradši bych jí je šmikla, pže se díky nim děsně potí a zhoršuje se jí ekzém 😔 ale mám to zakázaný 😒 takže stříhám aspon ofinu, pže sponky nesnáší..hned si je serve 😅

Jinak, u nás celkem pohoda..ted jí asi rostou poslední stoličky..takže v noci se budí, má průjem, klasika no. ale nějak extra jí nehoním, celkem je hodná 😵

a jak jste na tom se sourozencema?? kdypak budete pracovat? 😅 my se na to chystáme od září 😀

hanulinecka
22. črc 2009

Ahojky 😵 😵 😵

péto taly díky kontakt 😀

jinak u nás to je taky jenom za ním lítám
luci a taky se budí rostou nám špičáky máme prujem no radost 😀
musím jít kouknout na fotečky

jinak jsem byla dominika 😀

hanulinecka
22. črc 2009

Péto dorotka je kráásnej rarášek

luci i když se asi neznáme trošku tě znám 😀 jsem z listopadu 07 a řijenky si taky občas pročítám
a jinak anetka opravu kásná holčina 😵

niki2
22. črc 2009

Ahojky,
tak pro "Konecne maminky" nebo co me znaji - par zakladnich info:
Peta lita jak drak, jestli mu neco rikam nebo ne je uplne jedno, vsechno si dela po svem. Dokaze se hrozne vztekat, lehne si na zem a vzteka se. Ale jinak je to hrozny mazlinek.
Krmi se sam, kdyz je doma bez pleny, tak si sam chodi na nocnik. Moc toho nepovida, ale domluvime se bez problemu. S Martinem jsou uz docela dobra dvojka, docela se uz i umi spolu zabavit. Byla jsem ted u kamaradky na chate, ma stejne starou holcickuk, ale v podstate jedinacka. Na Petovi je ten starsi sourozenec hrozne znat, je mnohem akcnejsi, divocejsi atd...

luucia
22. črc 2009

Hanulinecko, tak tebe z Neplodnosti vůbec neznám 😅 ale to neva 😉 Vy máte Marečka z IVF? A chystáte se na sourozence?

Niki, taky vidím u kamarádek, co mají starší děti už doma, že sjou ty prcci takový otrlejší, víc vydrží a jsou v něčem napřed 😉 Už se těším na druhý, až ho Anetka bude do všeho zasvěcovat 😀

My jsme nočník zkoušely, ale zatím bez úspěchu..bobky jsem nacházela mezi hračkama, pořád jsem stírala loužičky...Anetka řekla čurů až když už čůrala..ukazovala na nočník, ale jakmile jsme jí na něj posadili, byl hysterák 😝 došlo to tak daleko,že zahlásila čurů a chytla hysterickej záchvat 😒 takže jsme to na chvilku odložili 😉

JInak povídá moc hezky, musíme si dávat pozor, co před ní říkáme, pže pár peprnejch slov už pochytila 😅

Jo a dneska chudák dostala svoje první žihadlo ☹ pěkně to ořvala, celá ruka jí napuchla ☹

Péťo, jak jste na tom s ekzémem? My byli u moře a od tý doby, to má Anetka dobrý 😉 po dvouch vykoupání v moři jí to úplně zmizelo, ty místa má teda úplně bílý

pbauerova
autor
23. črc 2009

Luci, my byli týden na Slovensku v termálech Podhájska, taky jí to docela pomohlo a hlavně 17.8. jdeme konečně na to kožní do Motola k DR Čapkové, je to dost vyhlášená lékařka na dětské ekzémy.

Ahoj Hani (Domi 🙂 ), je bezva, že ses ozvala.

Ivíkovi jsem psala, ale chodí jinam a taky asi tak nějak čeká, že zas otevřou neplodnost.

Holky, my už si taky musíme dávat bacha na pusu, tuhle někam nemohla dosáhnout tak jí jen z legrace říkám ať si plivne pod nohy, holky to jste neviděli jak si naslintala kolem ťapek, no řezali jsme so tomu dlouho 😀

Blbá zpráva je, že od včerera má malá teploty v noci už pěkně hicovala, tak jsem s ní ráno mazala k dr a má angínu, takže antibiotika, ach jo ☹

Niki, tak my asi zase nic, už začínám špinit, takže zase pešek.... 😠 , takže fakt asi v září ten ketík, teda když půjde všecko dobře, já bych taky ráda děti nějak rozumě za sebou, aby to byli opravdu sourozenci, my máme s bráchou rozdíl 9 let a to jsme 2 jedináčci, dlouho dlouho jsme si neměli co říct, až teď poslední dobou

hanulinecka
23. črc 2009

Ahojky

to nevadí se alespon poznáme 😀
jj mareček je z 2.ivf a máme jěště mražáky tak se v řijnu chystán na Ketík mooc se těším hrozně chci další miminko všichni si klepou na čeo,ale já to tak cítím 😀 on Mareček je pohodář hodný poslouchá jasný má taky svoe dny jako dneska kdy jen ječí 😔 a to je teda na tečku 😀 ale rostou mu všechny špičáky tak toho omlouvá
jinak taky nejsem nejmladší je mě 32 a MM je 37 myslím teda 😀 tak zase nechci v 50 vychovávat děti 😀 a taky ty problémy co máme tak vyberu ten ketík co mě zbývá ivf a dál se nepoženu a budu mít jen marečka a budu vědět že jsem pro to udělala co šlo v rámci možnosti

vy jste tuším byli na IUI a první se podařila a taky už se chytáte na sourouzence no já prostě toužím po tý holčičce muj velkej sen tak budu doufat že se mě splní 😵 😵

hanulinecka
23. črc 2009

Peto jé to je mě líto že marodíte at jste brzo fit z toho mám taky strach Mareček neměl ani ještě rýmu ani teplotu nikdy snad tak se hrozim až to přijde že nebudu umět si stím poradit

😖 jinak jedeme v srpnu do chorvatska se táák těším si odpočinu snad teda 😀 byli jsem i loni to měl mareček 10 měsicu a to bylo uplný bájo ted to bude asi trošku horší,ale miluje kamínky tak se zabaví

Luci vy tak ypři zubech trpíte na prujem a opruzení?u nás ted je to šílené já už nevím čím to mazat a s nočníkem jsme na tom stejně vubec nic a jen řev tak to nechávám taky být čura všude jen nočník je pořád suchy 😀

hanulinecka
23. črc 2009

luci jěště k tomu píchutí doufám že už to má Anetka dobrý

mareček je popíchaný od komáru,ale jak má na noze asi 10 štípancu je to velký jak pětikoruna a červený chjoo mamka říkala že když jsem byla malá na nikoho komáři nešli jen na mě tak to asi zdědil nic přijemnýho 😔

luucia
23. črc 2009

Péťo a jak to dopadlo, jak jste chodily k tý kinezioložce kvůli ekzému? Takže půjdete v září do KETu? Na to kožní budu držet pěsti, pak napiš, co jste se dozvěděli 😉 v jakým stavu to ted Dorotka má?

Hanul, jj, Anetka je hned z 1.IUI, takže mám stŕach, že ted už tolik štěstí mít nemůžem a bude to trvat dýl 😒 ale co, ted už máme Anetku 😵 a ta nám to čekání zkrátí 😵 MM už mě na další mimi přemlouvá dlouho, ale já z toho měla docela strach, ikdyž je Anetka taky celkem hodná 😉 Má taky svý dny, jak píšeš..ale docela to jde 🙂 Jen jsem říkala, že už by se mimi mohlo narodit půlroční, nějak mě ty pidimimi neberou..ale vlastní bude snad jiný 😅

Hanul, jj, když Anetce rostou zuby, je hend opruzená a poznám to podle klasickýho "zubovýho" průjmu 😅 ten poznám už na dálku 😝 Píchnutí je už OK 😉 aspon jsem zjistila, že není alergická po MM

Hanul, máte hezký fotky 🙂 Mareček je moc hezkej klučina 😵

niki2
23. črc 2009

Ahojky,
Luuco, kde jste byli u more a jak dlouho? My tenkrat byli s Martinem na Floride, postestilo se na 4 tydne, tak jsme meli hodne dlouho klid.
Jo a k sourozencum, kluci jsou od sebe 3 roky a 3 mesice a docela si vyhrajou. Klidne bych brala rozdil vetsi, i kdyz aspon takhle je starsi uz rozumnejsi.

luucia
24. črc 2009

Niki, byli jsme na Zakynthosu..12 dní 😉 Hned po druhým vykoupání Anetce ekzém zmizel..to moře je fakt zázračný 😵 jen jsme se vrátili, tak se jí ekzém zas objevil a za 3 dny byl pryč 😉 Ted má ty místa po ekzému bílý, ale jinak OK 😵

Já bych chtěla děti brzy p osobě, ikdyž si myslím, že to není záruka, že si spolu vyhrajou 😉 my jsme s bráchou o 3 roky a nějak extra jsme si nehráli..spíš byly bitky 😝 cestu jsme k sobě našli až v dospělosti 😉

Já už pomalu začínám odpočítávat mrchy, kdy půjdu do CARu 😅 jsem prdlá, ale už se fakt těším 😵

hanulinecka
24. črc 2009

Ahoooj luci děkuji za pochaluju marečeka dobře nám ho vybrali a umíchali 😀

jinak vy už jdete taky do toho 😕 😕 ted hned týý jo já až v tom říjnu potřebuju ještě 10 kilo do před těhu váhy tak snad to dám 😝

a já se taky těším jezdili jsem tam necelý rok a byl to adrenalin jako kráva 😉 😀 😀 😀 ted se tomu směju,ale předtím mě moc do smíchu nebylo kdžy jsem nevěděla že to vyjde a jak jsi už napsala z neuspěchu mě bude tahat Mareček to je super už si myslím že to nebudu prožívat,ale miminko moc chci

niki2
24. črc 2009

Ted jsem si vsimla, ze jsem napsala, ze bych klidne brala rozdil vetsi. Samozrejme jsem myslela mensi 😉 Hrozne jsem chtela deti 2 roky po sobe, to nevyslo, potom jsem byla tehotna, ale bylo to zamlkle, tak nakonec to vyslo takhle. A ted bych klidne do tretiho sla, kdyby to slo normalne.

luucia
24. črc 2009

Hanul, no jdeme do toho, ale až v září..to jdu na prevenci, takže se asi s dr dohodnu na IUI na říjen 😉 aspon tak si to představuju 😅 No snad nám nebude nic bránit a budem do toho hned moct jít 😵 Adrenalin to teda byl, idkyž u nás vlastně zas tak ne, ale i tak 😵

Niki, a do třetího nechcete jít??

Manža mi ted na dovče řekl, že by chtěl 3 děti 😕 jsem na něj docela zůstala koukat 😅 tak uvidíme...

pbauerova
autor
27. črc 2009

Ahoj holky, tak mě dohnala nějaká jednodenní chřipka no a samo mrcha 😠 😠 😠 , no co jsem taky čekala, že.
Já se hlásím do klubu co se v zíří nebo v říjnu pokusí o KETík, moc moc bych chtěla další mímo.
Malá už je lepší, jen má teď nějakou divnou vzteklo-smutnou náladu, asi jak pořád není ve své kůži.
Luci, malá má teď kůži celkem dobrou, jen hned poznám když jí dám něco co jí nesedne, tak vyrazej flíčky, ale stačí 1-2 x namazat a je po.

luucia
28. črc 2009

Péťo a čím to mažete?? My používáme Adermu a taky super..máme i olej do koupele a krém, který se namaže před koupáním v bazénu, aby se kůže tak nevysušila 😉

rybka013
28. črc 2009

Ahojík,

Peťko, díky za tip, přišla jsem na to až dnes, Rostík mě zaměstnává, nebo jsme pořád venku, tak k PC moc nechodím, ale určitě sem taky ráda zajdu, i když kromě tebe jsem se ze zde přítomných na neplodnosti asi nesetkala. Teda, jsi mě překvapila, že přeci jenom bude letos KETík! Budeme držet palečky, samozřejmě i ostatním holkám, které se chystají na sourozenečky! 😀 Já bych taky moc chtěla ještě jedno miminko, ale uvidíme, jak to dopadne. Nejdřív teď doděláme baráček, pak asi na chvíli do práce a pak se uvidí... 😎

niki2
2. srp 2009

Ahojky,
tak Peti, skoda, ale na podzim to vyjde 😉
My resime naseho jedineho posledniho zmrzlika a rikala jsem manzelovi, at mi rekne svuj nazor do konce srpna, to je termin, kdy musim nahlasit v praci, pokud bych chtela jit v rijnu do prace. Jenze ted mi volala kamaradka, ze je stop stav a maminy z matersky na brigadu neberou 😒 Tak bych docela volila nahradni program 😀

smilers
2. srp 2009

Ahojky, prominte, ze Vam sem lezu, jen se chci zeptat, proc neplodnost.cz uz ukoncila stranky? 😕 Hodne jsem nsi tam cetla a ted tam chci najet a nic

pbauerova
autor
5. srp 2009

Niki, no tak hurá do toho 😀

Smilers, převzala je nějaká jiná firma řešili zda diskuzi zachovat či ne, tohle psala Ivík:
AHOJKY,
JÁ MÁM OD KÁMOŠKY KTERÁ KOMUNIKUJE PŘÍMO Z FARMACEUTICKOU FIRMOU CO PROVOZOVALA NEPLODNOST.CZ,ŽE KONCEM MĚSÍCE BY SE MĚLO ROZHODNOUT,ZDA SE STRÁNKY ZNOVU ZPUSTÍ.ALE PRÝ JE TO NA DOBRÉ CESTĚ

PAPA IVÍK
Jak se maj trojky? Jak to zvládáte?