Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
19. říj 2010

@lucios půjdem do toho příští měsíc spolu 😉 Já měla 15.dc sliznici 4mm 😝 Ted marně čekám na mrchu 😠 😠 😠

madlina
19. říj 2010

@hanul,ale zase jsem měla jenom jedno.

hanulinecka
19. říj 2010

@madlina no já taky jen jedno 😉 a 4.buněčný

nějak ztrácím optimismu jsme uplně vedle chjooo v sobotu budu testovat at se to rozsekne co tam bude nebo nebude 😔 😵

madlina
19. říj 2010

Tak mě to odhalení čeká o něco dřív.Docela mám bobky už teď .Hlavně mám neuvěřitelně nafouknutý břicho.

pbauerova
autor
19. říj 2010

Nevim jak velký, v úterý rozmražený a pátek transfer, takže3 dny, nevim jak velký má být, ale prý bylo "vzorné" 🙂

lucios
20. říj 2010

Luuco, tak to je prima 😉
Ja uz se take tesim, ale jsem take dost zvedava, jak to bude probihat atd. Nervozni vubec nejsem. Tak ale statisticky by tu urcite nejake tehule vzniknout mely. 😲

hanulinecka
21. říj 2010

Ahojky tak u mě žádná změna 😀 test v sobotu 😵 mám strach 😝 😔 😀

@madlina tak co testovala jsi?????????

luucia
21. říj 2010

Ahoj holky, tak já už to dostala..takže příští pátek jdu na UZ...se děsím, jestli bude sliznice a ovulka 😔

holky držte se...myslím na Vás 😵

madlina
21. říj 2010

Nemám odvahu,tak to asi odložím na zítra.

hanulinecka
21. říj 2010

@madlina 😀 😀 😀 Tak to jsme dvě já taky ne já asi až na sobotu ☹ a je ti něco mě naprosto nic prsa nebolí ,břicho prostě nic dneska mě teda bolí hlava,ale to zase nění nějaký přiznak

madlina
21. říj 2010

Taky mi nic není.Předevčírem mě pobolívala hlava a ze začátku břicho.No necháme se překvapit.Čím víc transferů mám za sebou,tím jsem větší srabík.

hanulinecka
21. říj 2010

@madlina a kolik máš transferu??
u mě je to 4 😝 tak nějak si nepamtuju,ale že bych se dřív bála testovat je pravda,že jsme vždycky čekala až na ofic testování tak to jsme prostě musela ted když mám asi jěště čas jsme srab 😀

madlina
21. říj 2010

tenhle je třetí.Než jsem čekala Adélku,měla jsme taky tři.

pbauerova
autor
23. říj 2010

Hani???????????????? Madli????????????

hanulinecka
23. říj 2010

@pbauerova ahojky já pořád nic nechám to na fakt až na to pondělí se bojím tak to nechám na oficiální testování 😝

luucia
23. říj 2010

@hanulinecka a jak se cítíš???

hanulinecka
23. říj 2010

@luucia necítím vubec nic 😒 nic mě není včera mě teda strašně píchalo ve vaječnících až jsme musela jít spát jinak na sobě vuubec nic nepozoruju takže jsem hoooodně negativní 😝

madlina
23. říj 2010

Hojky,
tak budu muset věřit na zázraky a celej víkend se modlit od rána do večera. ☹ ☹ ☹

hanulinecka
23. říj 2010

@madlina nechápu dělala jsi si test???

madlina
23. říj 2010

Nevydržela jsem to a testla .A bohužel ☹ ☹ ☹

luucia
24. říj 2010

@hanulinecka tak cooooo???? jsem zvědavá na zítra 🙂 hned napiš 😉 držím moc pěsti..už tu těhuvlnu rozjed 🙂 a my pak naskočíme 😀
Holky, kolikátý dc jste asi chodily na KET???

hanulinecka
24. říj 2010

Ahojte holky tak asi ani u mě se zázrak nekoná dneska jsme to zkusila a nic zítra jdu na krev tak se rozhodne nějak jsem se stím vnitřně vyrovnala zítra napíšu víc mějte se 😔
i když teda jsme to zkusila i 12 den po et a čárka tam byla sice slabá,ale viditelná a dneska už nic

lucios
24. říj 2010

Ahoj holky, tak treba jeste neni vsem dnum konec. Budu na vas myslet i zitra a drzet palce. 😉
Luuco, ja jsem si tak rikala, ze treba uz ti MS nedorazi. 😒 Ja na zazraky verim, obzvlast, kdyz uz to clovek vzda a ceka jen na pomoc doktoru.

madlina
25. říj 2010

Dobré ranko,
tak krev mám nabranou a o půl druhý budu volat.Ale výsledky jsou jasný.Mrcha sice ještě nedorazila ale čekám ji.

@hanulinecka,přeju víc štěstíčka než mám já.

hanulinecka
25. říj 2010

@madlina já bohužel na zázraky taky nevěřím taky už mám po krvi a mám volat po druhé hodině spíš už si tak srovnávám v hlavě co dál určitě dám rok pauzu musím do práce pročistíme s Markem organismus a pak se uvidí jestli budu mít chut jít dál ted jsem zhrzená,ale hledám v tom pozitiva,že bude práce pojedeme v létě k moři zhubnu konečně těch 15 kilo jěště poporodních....................
jedeme na zahradu rýt tak ze sebe musím vybít tu všechnu enrgii co mě zbývá nebo nezbývá takže budu až večer mějte se

madlina
25. říj 2010

Hanul ,moc bych ti přála aby to dopadlo jinak než si myslíš.Držím palečky.

hanulinecka
25. říj 2010

@madlina u tebe taky jěště není ni ztraceno 😵 😵 😵

madlina
25. říj 2010

Holky tak je to jasný.Mrcha dorazila .Takže od středy píchando a 1.11. na utz.

luucia
25. říj 2010

No holky....moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ co víc na to napsat ☹

@madlina přeju příjmený píchando a hlavně konečně už úspěšný 😉

Já jdu v pátek na UZ, tak snad už bude po OHSS všechno ok 😉

hanulinecka
25. říj 2010

krásný večer tak krev potvrdila co jsme čekala najednou to ze mě všechno spadlo a začínám si říkat,že je to tak lepší našla jsme si 3 práce kde přibírají tak to zítra obtelefonuju a uvidíme šla bych do práce a mareček do školky než by se našlo místo tak by hlídal Marek nebo děda s babičkou
jsme taková zabržená jěště jsme nebrečela nějak jsme to prostě vypustila z hlavy a těším se na ten kalup práce,domácnost rodiny
takže příští rok nechávám na práci ,shodit 15 poporodních kil pročistit tělo,zkoušet doma ten zázrak a v roce 2012 třeba se pustit zase do boje uvidíme jak moc se mě bude chít,ale už ted věřím ,že jo a těším se na to

moc moc děkuju všem za podporu moc mě to pomáhalo když jsem cítila,že tolik lidíček na mě myslí