Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
25. říj 2010

@hanulinecka moc mě to mrzí, ale bereš to skvěle 😵 je dobře, že máš nějaký plán, cíle,... určitě ten rok rychle uteče a půjedete do toho zase 😵 doufám, že nás neopustíš 😵

pbauerova
autor
25. říj 2010

Ahoj holky, ach jo, to jsou zprávy, na jakou vlnu teď nasednu, testovat mám v pátek, ale kde vezmu odvahu, už teď mám nervy napochodu...moc mě to mrzí. Hani, jseš strašně optimistická, to mě těší a ty Madli, to máš zase hned vymyšlený jak dál, to je taky fajn!

madlina
25. říj 2010

@hanul,to je mi líto.Prostě to musíme brát tak jak to je i když to uvnitř moc bolí.Ať ti dopadne dobře práce.A mimi třeba pak přijde samo až to nebudeš čekat.

@baerko,třeba tu správnou těhu vlnu budeš muset rozjet ty 😉 .

pbauerova
autor
25. říj 2010

@madlina no nevim, nějak to necejtim, spíš mám jen nervy...a chuťě na cigáro.... 😠

madlina
25. říj 2010

Tak to bych si s chutí dala taky.

pbauerova
autor
25. říj 2010

@madlina nejhorší je, že občas neodolám a to jsem 4roky nekouřila vůbec!

madlina
25. říj 2010

Nápodobně,vítej v klubu.Když jsem otěhotněla s Adél,přestala jsem a asi tak před rokem jsem začala znova.Ale jsem spíš takovej hodně sváteční kuřák.Petr nekouří takže doma si nedám.Jen občas se švagrovkou a nebo s kámoškou u kafíčka.

lucios
25. říj 2010

Ahoj holky, tak to je skoda, ze to takto dopadlo. Kazdopadne vasim optimismem se budu rovnez ridit, i kdyz ja zadne plany delat nemusim, protoze jsem je ani neprerusila a bude mi naopak delat problem zustat po KET par dni v klidu. Ted jsem jela s Adamem Nemecko tam a zpet a urcite me to do vanoc jeste parkrat ceka.
Peto, tak ted budeme vsichni drzet palce tobe. 😉

luucia
25. říj 2010

Haha, chutě na cigáro mám taky.. a to bylo řeší..od prvního prášku HA nebudu kouřit..kouřila jsem..pak od první injekce..zase nic 😅 no pak jsem teda asi týden nekouřila, ale ted zas hulím 😝 ale já teda nejsem silnej kuřík..vykouřím tak 5 cigaret týdně 😉 když teda nikam nejdu..jak jdu na víno ne bo na kafe, tak padne krabka za večer 😝

luucia
25. říj 2010

@pbauerova Péťo, tak na pátek držím pěsti a rozjed pořádnou vlnu a my nasednem 😉

madlina
25. říj 2010

@lucia a@bauerko,tak kdy a kde se sejdem? 😀 😀 😀

hanulinecka
26. říj 2010

ahoojky tak ted jste mě rozesmály stím kouření jsme tam na to stejně kouřím,ale dost i třeba 10 denně někdy víc někdy mín ted v lednu jak jsme otěhotněla tak přestala i když jsme potratila nezačala jsem kouřit až v červenci jakmile jsme jezdila na zahardu tak pohodička klideček kafíčko cigárko ajsme v tom zase ted jsme se těšila,žeotěhotním a zase přestanu,ale bohužel nepřestanu a hulím dál 😝 a jak mám trochu nervičky tak dost 😝 doufám až začnu chodit do práce to omezí,ale je pravda v zimě moc nekouřím nechce se mě na balkon v tý kose 😀

pbauerova
autor
26. říj 2010

Holky, tak musím říct, že jste mi to černý svědomý trošku zlepšily 😉
Jinak nervy dál pracujou, pořád myslím na ten prázdnej hnusnej pocit až najdu jen /, ach jo mám z toho depky...

pbauerova
autor
26. říj 2010

Ženy, vůbec mi nejdou přidávat fotky na koníka a nevim co s tím, tak kdo můžete číhněte na facebook

http://www.facebook.com/profile.php?id=10000014...

http://www.facebook.com/profile.php?id=10000014...

luucia
26. říj 2010

@hanulinecka Hani, jsem na tom stejně..jak mám nervy, tak hulím víc 😝 ale co...když to nejsou 2 krabičky denně 😉

@pbauerova na fotky se podívat nemůžu..asi si mě musíš přidat jako přítele 😉 už jsem zažádala 😉

pbauerova
autor
26. říj 2010

@luucia už tě mám 😉

luucia
26. říj 2010

@pbauerova Dorotka je boží 😵 má krásný oči 🙂

pbauerova
autor
26. říj 2010

@luucia děkuju! ale vždyť vy jste taky obě kočky 🙂

luucia
26. říj 2010

@pbauerova tak kdy bude testing??

pbauerova
autor
26. říj 2010

@luucia měl by být v pátek, tak uvidíme

luucia
26. říj 2010

@pbauerova já jdu v pátek na UZ 😉 tak snad nám pátek přinese štěstí 😉

pbauerova
autor
26. říj 2010

@luucia budem si držet palce 😀 😝

luucia
26. říj 2010

@pbauerova já jdu v 9:15, tak doufám, že neš vyjedu už tady bude napsaný tvůj výsledek 😉

pbauerova
autor
26. říj 2010

@luucia uvidíme jestli najdu odvahu 😉

madlina
27. říj 2010

Holky,Adél měla dneska opravdu šťastný den.Jenom během dneška vyhrála na los víc než já za celej život.Včera jsme koupili los a vyhráli jsme dvacku.Místo dvacky Adél vybrala novej kos a vyhrála 300,-kč.Vybrali jsme si na poště výhru a vzali jsme si ještě jeden los.Na ten vyhrála už jenom 40,-kč.

pbauerova
autor
28. říj 2010

madli, já bych k tomu potřebovala přidat ještě pár nul, ale i tohle by bodlo🙂
Ještě nemám koupenej testík, chybí odvaha, ale koukala jsem do papíru z CAR a ofígo bych měla testovat až v pondělí, 17tý den.

madlina
28. říj 2010

Bauerko,až 17tý den?

pbauerova
autor
29. říj 2010

@madlina Uvidíme...už mám alespoň kouepný testík 😉

niki2
29. říj 2010

@pbauerova drzim palce 😉

luucia
29. říj 2010

@pbauerova tak cooooo???
Já byla na UZ, tak sliznice nif mof, ale ovulka bude 😉 v pondělí UZ a asi Pregnyl a středa nebo čtvrtek KET 😉