Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

madlina
12. říj 2010

Ahojda,

Hanul na krev jdu až 25.10. Ten utz mám jen kvůli tomu jestli se mi neudělěl nějaká cysta či co.A v\fasuju reventivně Puregon.Kdyby to náhodou nevyšlo.tak před dalším KETem bych si píchala hormony.Abysme tomu trochu pomohli.Ale doufám,že to nebude potřeba.

Na dnešek to teda byla noc.Nemohla jsem spát a tak jsem čučela na telku.Dávali Ačko a nějakou věštkyni.

lucios
12. říj 2010

Ahoj holky, tak snad se pomalu pridam, dnes mam 1 DC. Ale je mi divne, ze mi chteji kontrolovat az 10 DC a pak teprve se sliznici neco delat. Preci bych mohla neco brat uz ted ne? Pro jistotu tedy poctive piju bylinkovy caj. Materi kasicku jsem zatim nesehnala. 😒

madlina
12. říj 2010

Holky můžu poprosit o hlásek? Pokud vám to půjde.Děkuju.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-16/?kiribot=60

pbauerova
autor
13. říj 2010

Ahoj holky,
Lucios, já to měla stejně 1dc jsem se objednávala na 10dc, jen kvůli sliznici, byla nízká, tak jsem dostala Estrahexal náplastě a včera 17dc už byla prý pěkná 9mm, takže ve čtvrtek volám jak se daří sněhulkám a pokud OK, tak v pátek ve 12hod KET........ 😉
Ptala jsem se taky na to opětovné mražení, zrovna se to hodila, máme 4 sněhule v prvojádru, tak radši rozmrazí všechny 4 a pak se uvidí, poud budou dobré víc jak 2 tak je zpátky zamrazí.
A Crinone je jako utrouš, ale nemá takové vedlejší účinky a aplikuje se jen 1x dennně a Prednison je na imunitu 🙂
Téda tady to frčí 😎 😀

pbauerova
autor
13. říj 2010

@madlina máte to tam 😉

madlina
13. říj 2010

Hoj,hoj,
holky normálně se stydím.Dneska jsem lezla z postele až v 10hodin 😔

madlina
13. říj 2010

Tak na pátek budu držet palečky.I ty co nemám. 😉

hanulinecka
13. říj 2010

@madlina týýý jo v deste já už ani neumím spát dlouho jmse opul šestý vzhuru hruza a to jsme bývala spáč jak hrom

hanulinecka
13. říj 2010

@lucios jupíííí budeme moc na vás myslet

to počasí je venku luxusní nádhera ......takhle by mohlo být do testu jinak budu chytat depku 😀

luucia
16. říj 2010

Ahoj holky,

tak co??? jak se cítíte???

Já už snad zítra dostanu mrchu a taky se ojednám na KETík 😵 je to nějaký dlouhý 😝

hanulinecka
17. říj 2010

@luucia ahojte děvčata no já se mám pořád tak nějak v rámci možnosti
včera mě šíleně bolelo břicho trochu jsem u babičky poklizela jde na operaci s kloubem a už chudák nemuže tak jsme ji pomohla,ale teda potom l¨jen odpočívala a dneska už zase dobrý
jsme 8 den po et cukání na testování nemám teda mám kdyby tam byl duch tak jo ,ale kdyby tam nic nebylo to bych vidět nechtěla i když je brzo něměla jsem prodlouženou klutivaci takže já to vidím tak na víkend jestli nebudu srab chjoo

madlina
17. říj 2010

Ahojda,

Hanul,tak to jsem na tom podobně .Já jsem 7po KET.Tak to se v testování vzájemně podpoříme 😉 .

vladimuraz
17. říj 2010

Holky, to je napínavýýýý, myslíme na Vás hrozně moc a držíme všechny palce, co máme 😉

hanulinecka
17. říj 2010

@madlina ahojky a cítíš něco když budeš testovat???ty jsi měla už větší embryko že??

@vladimuraz no ani nemluv adrenalin jako krá.a 😀 😀 😀 myslela jsem že už mě tonikdy nepotká a za chvilku je to tady 😀 😵

madlina
17. říj 2010

Dostala jsem 10ti buněčný embryjko ale to nemusí nic znamenat.Uvidíme jak bude silný.Občas mě pobolívá podbřišek a jsem spací.ale testík si určitě nenechám ujít.

hanulinecka
18. říj 2010

Holkýýýýýýýýýýýýýýý začínám mít nervičky uáááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

luucia
18. říj 2010

Holky, tak dky bude testing? at jsem na příjmu 😉

Já furt čekám na mrchu a ona nikde 😠 😠 😠

dneska jí podpořím svařákem, sexem a vanou a když nic, tak už budu naštvaná 🙄 😝 😝

hanulinecka
18. říj 2010

@luucia luci no já mám testovat v pondělí to další 25.chjooo ale v neděli má přijet švagr tak asi bud v sobotu nebo v neděli ty jo já už nějak nemužu dneska to všechno na mě padááááááááá 😒

luucia
18. říj 2010

@hanulinecka to je tím počasím 😝 dneska bylo hnusně 😝 to můžeše testovat dřív ne? holky testujou už 10., 11.den od ET 😉

hanulinecka
18. říj 2010

@luucia no jenže já neměla prodlouženou kultivaci a jen 4 buněčny mimi takže mám strach dřív že tam nic nebude 😔

luucia
18. říj 2010

@hanulinecka kolikátý den jsi dneska??

hanulinecka
18. říj 2010

@luucia dneska jsem 9 den...tak v sobotu budu 14 den tak to asi testnu

luucia
18. říj 2010

@hanulinecka to už by tam něco mělo být 😉

Já už to chci dostat 😝 😝 😝 fakt už mě to sejří 😠

hanulinecka
18. říj 2010

@luucia no to se ti nedivím aha třeba to nedostaneš 😀

luucia
18. říj 2010

@hanulinecka hmm, s touhle variantou bohužel nepočítám 😒 snad to dostanu zítra 😵

pbauerova
autor
19. říj 2010

Zdar ženy,
také se přidávám k čekatelkám, v pátek jsem byla na KETu 1 embryjko, takže dnes 4tý den, nervy na pochodu......

hanulinecka
19. říj 2010

@pbauerova ježíš peto ty taky 😀 😀 😀 super budeme na tebe myslet a jak jsi měla velký embryjko

madlina
19. říj 2010

Ahojda,nás čekatelek na // teda je.Já jdu 25.10. na krev ale zkusím testnout dřív.Tak středa,čtvrtek?

hanulinecka
19. říj 2010

@madlina týýý jo já jsme posera 😀 ale ty jsi měla větší mimi já mám pořád strach,že tam nic nebude
a cítíš se nějak těhotně???mě přestaly bolet prsa a nic mě není 😝

lucios
19. říj 2010

Ahoj holky,
tak ja se tento mesic nepridam.................................................................................................................................Pro pobaveni sliznice 10DC 2 mm. Musim cekat na dalsi cyklus a uz mam rovnou Estrimax. Ale mam dobrou naladu, Dr byla neobycejne mila. 😉 Tak alespon mam cas vam drzet palce.