Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

moncas
26. kvě 2010

hanulinecko, nepsala jsem Prekopová, ale Prokopová, když už, ale o to nejde. Myslím si, že tyto stránky máme k tomu, že je moc fajn, že můžeme jedna druhé pomáhat. Když mám dobrou zkušenost s doktorkou, která ke mě a mýmu problému měla
víc, než lidskej přístup, tak i kdybych tím pomohla jen jedné jediné z nás, budu moc ráda a bude to mít smysl. 😉

luucia, držím Ti moc pěsti, když Ti poradili IVF s ICSI, tak určitě vědí proč, Ty jim taky věříš, tak Ti to určitě dobře dopadne 🙂

hanulinecka
26. kvě 2010

moncas 😉 😉 já taky napsala svuj názor mě osobně to obtěžuje když to čtu na více diskuzích,ale to už je asi muj problém 😉 proto si piš kde chceš a já tě budu přehlížet a je to vyřešený 😉 tvuj počet příspěvku je opravdu ohromny a určitě jsi pomohla spoustě lidem tady 😉
jěště jedna faktická poznámka první příspěvek jsi napsala na reprofit brno kde to s dr.prokopovou nemá co společněho proto nevidím duvod proč nevychvaluješ na repromedě brno,ale už dost měj se krásně a užívej těhotenství

pbauerova
autor
3. čer 2010

Ahoj holky,
Hani, tak držíme palce a snad se konečně trošku veselejší kolo, já zatím nic nechystám, není energie, uvidíme na podzim po dovče.
Niki to mě mrzí......co dál?
My čekáme jestli vyjde školka, dozvíme se 9.6., ale moc šancí si nedáváme.

luucia
4. čer 2010

Ahojky,

my ted zatím čekáme..po dovče jdem podepsat žádost na pojištovnu a pak budem zas čekat do září 🙂 snad to už uteče 😉

Niki, teda to mě mrzí ☹ budete podstupovat něco dál??

Anetku do školky nevzali, takže jdeme na druhý kolo..tam už by to snad mělo dopadnout 😉

Hani, moc držím pěsti 🙂

Musím si dát téma do oblíbených, pak na něj zapomínám 😅

lucios
9. čer 2010

Ahoj holky........................................................................................................................................................................................................
tak ja jsem se rozhoupala a ve CT mam IUI. Pak se hned domlouam na IVF. Chtela jsem to opacne, ale byla jsem na cestach, tak alespon takto. Jsem zvedava, co mi predepisuji za leky me docela udivuje, ale uvidime. 🙂

hanulinecka
9. čer 2010

Ahojky luci a luci tak to je super jedna po druhé budeme těhulit 😵 😵 😵
já už jim clostil a přiští týden jdu na utz týý jo letí to 😵

luucia
9. čer 2010

Luci, budu moc držet pěsti na IUI 🙂 třeba změna v lécích bude právě ta pravá 😵

Hanul, týjo, už jdete do toho?? 😵 😵 to je super, jak to utíká 😵

Já se musím objednat na sepsání žádosti na pojištovnu..se už těším, že se to pak začne hýbat 😵 ikdyž to vychází na půlku září 😒 ale ono to uteče..po dovče už bude půlka července a pak šup šup a bude září 🙂

pbauerova
autor
16. čer 2010

ahoj holky,
včera jsem měla fakt den blbec: v práci jsem praštila hosta do hlavy, pak jsem si namazala ruce pastou, mezi tím spousta drbných kravin a k večeru jsem se sekla srpem do prstu a mám tři štychy....a dnes ráno k dr pro tetanovku....
Hani, co utz?
Luci, jak je? kdy budeš testit?
Školka ani náhodou..... ☹ 😠 😖 😢

hanulinecka
16. čer 2010

@pbauerova petul tak to fakt den blbec
no na utz na každé straně 3 kousky což po práškách je super zítra mám jěště jedne utz a v neděli nebo v pondělí opu tak se těším 😵 😵

lucios
16. čer 2010

Ahoj,........................................................................................................................................................................................
tedy hanul, to je uspech. A to jsi brala jen chlostil a kolik? Moc drzim palce. Kam chodis, ze tam jsou i v nedeli?
Peto, ja testnu v utery, protoze pak jedu na dovolenou. Ale priznam se, ze moc neocekavam.

hanulinecka
16. čer 2010

lucios
já jsme přestoupila do reprofitu v brně a myslím i pobodčku v olomouci,ale na zákroky s ejezdí do brna
no na unice kam jsme chodila taky byli přes víkendy jako myslím na OPU ,Ety atd když to tak vyšlo

já brala ten clostybegyt od 2 do 6 dne cyklu 2-0-2 včera jsem byla na utz a jěště mě píchli 75 jednotek bravelle a jěště dneska si ejdnu mám píchnout je to prý dobrý aby dozrály souměrně tak uvidím co bude zítra na utz

a ty jsi byla na IUI???????,

lucios
16. čer 2010

@hanulinecka ...............................................................................................................................................................................
jo, jo, ve CT. Brala jsem jen pulku chlostilu denne. Ale presto narostly alespon dva. Kdyz jsem posledne brala cely chlostil, tak jsem mela cystu cele tri mesice. Spatne to snasim. Cim jinym se da jeste stimulovat? Jinak IVF v dalsim cyklu propasnu, jsme na dovolene, ale pak se na nej vrham. Takze tolik chlostilu je minimalni stimulace? To se netesim, jsem zvedava, co mi naordinuji.

hanulinecka
16. čer 2010

@lucios aha luci co takhle čtu o minimálce tak prášky je jen ten closty a nevím s čím jěště se dá stimulovat

a jo ty ho špatně snášíš tak to jsme taky zvědavá co ti nabídnou na stimulaci anebo ti už vuuubec nic nebudou nabízet 😵 😵 😵 😵

madlina
19. čer 2010

Hodila jsem do albumu ukázku toho,jak to vypadá když přijedou....Koukněte se sami 😀 😀 😀

hanulinecka
19. čer 2010

ahojte tak vám musím napsat jak jsme dopadla

ve čtvrtek po tom druhém utz kde už byl ten muj dr. jsme dopadla špatně nebo špatně prostě je to první jiná stimulace a nikdo moc nečekal,že po těch 2 injekcich bravelle ty 3 asi silnější folíky vyrostou do oobr rozměru a ty další 3 jsou akorát tak.tak co ted jeden měl 22mm ten praskne prý určitě a další má 19mm tenby mohl vydržte a ten třetí měl asi taky tak nějak takže ve čtvrtek píchnout pregnyl a přijet v sobotu a uvidí se jestli neprasly všechny nebo alespon jeden bude a nebo stopnout to jsme v žádny případě nechtěla i to jedno vajíčko by mě stačilo
pak mě jěště volal ten muj dr..prý jsem na opu v sobotu jedinná a prý jěště je to nejsite jestli vubec něco bude tak ejstli bych to zvládla bez narkozy 😀 tak jsme se zhrozila prý to nic není a to jedno vajíčko se dá tak jsm emu řekla že jo ....
dneska jsme tam přijeli byl tam Dr Machač a všechno mě vysvětlil atd že to zvládnu alespon tam nebudu muset ležet 2 hodiny a vlastně budu moci hned odjet
tak mě odsál 2 folikuly a bylo dobrý že jsme tam sami tak hned nám řekli,že je tam jedno vajičko i že je zralé tak šel na řau Marek a zítra uvidíme jestli se oplodní a v pondlí by mě ho vrátili 😵 😵 😵 mám z toho super pocit i jsme táák nějak věděla že prostě to jedno je to pravé tak uvidíme jestli zítra dostanu studenou sprchu nebo má intuice se podaří 😵 😵 😵

jestli se to nepodaří tak jsme zvědavá jak mě příště upraví to dávkování ted mě jen mrzí,že jsme mohla jít uplně jen do nativu a ne do sebe cpát i když tročku,ale prostě hormony no uvidíme co bude dál

hanulinecka
19. čer 2010

jěště teda k tomu bez narkozy dá se to vydržet nejhorší bylo když mě desinfikoval vaječníky to jsem rostla na tom křesle ty samotné vpichy se celkem dalo bylo to nepříjemný,ale žádná hruza i jsme to vlastně viděla na utz jak tam vpichnul a odsával

lucios
20. čer 2010

Hanul,.....................................................................................................................................................
tak to tedy vypada nadejne. Takze pripravuje se jeden bojovnik? Tak takto nejak bych si to take predstavovala. Moc drzim palce. 🙂 🙂

hanulinecka
20. čer 2010

@lucios no pořád je vše nejisté dneska jsem volala tak nakonec bylo vajíčko těsně před dozráním ta¨k ho jěště chvilk nechaly a pak oplodinily takže zase vím prd zítra v osm mám volat tak snad 😵 😵

lucios
21. čer 2010

Ahoj holky....................................................................................................................................................................................
tak ja nic, test bily a MS dorazila. Nevadi, jedu se ohrat k mori a v srpnu uvidime. Jen se manzel bouri a nechce IVF, tak musi jit na pristi konzultaci se mnou. (On si tedy nikdy nic neprecetl, ani moc nevi, co je co).

hanulinecka
21. čer 2010

luci to mě mrzí já taky dopadla bledě vajíčko se oplodnilo,ale dál se špatně vyvíjelo tak nebylo vhodné k tranferu
normálně když jsme volala dneska uplně jsme slyšela co mě řeknou a taky ,že jo takže 30 jedu na konzultaci mluvila jsme i se svým dr. a po telefonu a že mě to příště líp vymyslí aby byly tyvajička třeba 3 nebo4 že to byl zkušební pokus a že se určitě domluvím
nejk¨rásnější slova co jsme slyšela říkal,že nic platit nebudeme že to máme grátis uplně uf tak jsme ráda myslela jsme ,že alespon něco budou chtít,ale prý ne.......

takže 3o.si jedu popovídat a uvidíme ale asi červenec nechám na odpočinek a v srpnu pujdu do toho

madlina
24. čer 2010

Uf,se mi konečně podařilo vložit do alba fotečky.Tak jestli chcete,jukněte.

luucia
25. čer 2010

Ahoj holky,

to mě mrzí, že to u vás nedopadlo...ale není všem dnům konec a podzim to jistííííí 😵 😵 😵 to už se k vám přidám i já 🙂

My jdeme zítra na svatbu, Anetka bude družička 😵 a ve středu už frčíme na dovču 😵 😵 😵

Jinak Anetku vzali do školky....takže v září nástup 😵

pbauerova
autor
26. čer 2010

Holky, to mě mrzí, ale jak píše Luuca, podzim to jistí, já bych taky ráda po dovče do akce, my jedem příští tejden na ten prodloužen víkend do Holan k rybníku s celou bandou a pak až první půlka září Hrvatsko....a pak hurááá, teda doufám, nato!!!

Luuco, školku závidím....u nás bez šance, ale já je budu otravovat dokud mě jí nevemou!!! 😠

madlina
26. čer 2010

Ahojda,
Luci gratuluju ke školce.

madlina
26. čer 2010

Luci,nevíš náhodou jak mají v Sanusu v srpnu dovolenou? Ale asi to nechám až na to září.

luucia
27. čer 2010

@madlina co vím, tak dovču maj druhých 14 dní v červenci a Novotná má ještě dovču druhých 14 dní v srpnu...díky tomu jdeme do akce až v září..mě to vychází a druhou půlku 😉

@pbauerova užijte si dovču 🙂 my už taky odpočítáváme dny 😵 ještě jdu zítra do práce, v úterý na kosmetiku a pak už balení a odjeeeeeezd 😵

madlina
28. čer 2010

Takže září je jasný.

madlina
28. čer 2010

Luci ,kam jedete.My jedeme v sobotu směr Chorvatsko.

luucia
30. čer 2010

@madlina jedeme a Mallorcu...ale teprve jdu žehlit a balit...na to že odpolede odjíždíme, tak toho mám docela dost 😅

pbauerova
autor
2. črc 2010

Holky, sláva, máme od září školku 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 nevim jakym zázrakem, ale máme, hurááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mallorku závidim.... 😝 😉 , hoď pak foto

Náš odjezd k rybníku ohrožen, malá od rána zvrací............ 😠