Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

pbauerova
autor
18. únor 2010

Luci, tak co UTZ????

U mě zatím v pořádku, sliznice prý pěkná, stále beru estrofem, od neděle utrouš, ve středu jedu pro 1-2 bobše, tak držte palce ať jsou pěkný, budou 3 dny po rozmražení, tak snad to budou šikulky. Včera mi vyrazil dech manža, když jsme spolu telefonovali a on mě řekl, že by raději ty dvoujčata, no ,mě z něj asi picne 😀

Luuco, jak vy???????????

lucios
18. únor 2010

Ahoj holky,

tak ja na UTZ dobry, tedy na to, ze je to teprve zacatek.
Akorat mi pro kontrolu zase vzali krev a hned po obede volali, za mam zvysit utrous 3X, tedy 6 denne a ze mi posilaji recept na nejaky gel, jeste k tomu. Tedy to vypada, ze mi neco dost chybi.
Jinak na HZ koncim a mam si tady najit doktora. Tak to uz bude horsi, to nebude UTZ kazdy tyden ☹ ☹

Peto, drzim moc palce a Luuce take, uz da urcite brzo vedet.

luucia
18. únor 2010

Ahoj holky,

teeeeeeeeeeeda já jsem z vás v šoku 😲 😲 😲 ale v hezkým 😵 😵 😵 všem moc gratuluju a hlavně, ať je všechno v pořádku a je vám co nejlíp 😵 😵 😵

U nás 3.IUI nedopadla, ale hlavu si z toho nedělám 😉 Anetka má teď "výborný" období vzdoru, že si nedokážu představit mít k tomu nějaký nevolnosti, únavy,... Fakt je na ránu 😝 😝 😝 Teď si dáme měsíc pauzu, pže jedeme na hory, tak by se IUI stejně nestihla 😉 no a pak asi zkusíme ejště jednu IUI a když nedopadne, tak po dovče zkusíme IVF 😉 Já to teď nějak nehrotím, v práci jsem spokojená 😵 Spíš MM je z toho špatnej 😔

Péťo, moc držím pěsti, at se mimísci zavrtaj 😵 manžel je vtipnej...můj se těší na IVF, že je tam taky větší šance dvojčat 😝 ty chlapi 🤐

hanulinecka
18. únor 2010

ahojky tak jsem byla dneska na utz a jeden kulišek s kráásným srdíčkem.....nějak tomu nemužu uvěřit

petul tak prskáme o 106.......honem at se přidáš

lucios taky beru utroš 2/2/2

luci jasný já kdyby se nezadařilo taky bych to nějak nehrotila jenže já nemám kam se vrátit do práce takže mě to bodlo 😀 i když to období je opravdu super mě se teda udělalo nějak dobře tak jsem zvědavá jak dlouho to potrvá 😵

hanulinecka
18. únor 2010

jo jěště petul muj taky říkal,že by mu dvojčata nevadila a smál se....to protože je pořád v práci to se nedivím,že by mu nevadila tak jsem štastná za jedno

i dr.jsem říkala pořádně se podívejte jestli tam někde není to druhý.... 😀

niki2
19. únor 2010

Teda tak jsem po delsi dobe zabrousila a nestiham se divit, 3 tehule? Uzasny, obrovska gratulace 😉
Ja byla na kontrole v lednu, byli jsme rozhodnuti, ze pokud to doktor pozehna, tak do toho jdeme hned, sla jsem v obdobi ovulace, tak sliznice krasna, folikul 21mm, ale doktor rikal, ze by to radsi jeste podporil prednisonem a nechal to na jaro. Tak jsem zvedava, zda se tam dokopeme. Mame jeste jednoho zmrzlika, tak ho chceme pouzit. Jen nevim, co budu delat, kdyz to nevyjde, to se budu muset smirit s tim, ze koncime. Ale mame krasne dva kluky, to uz by byla jen tresnicka na dortu.
Dnes jsem byla v praci a navrat je spatny, tak by se to taky hodilo.

pbauerova
autor
21. únor 2010

Ahoj Niki, to jsou pecky, co?
Mě ještě včera dorazili známí, maj chlapečka z 1. IVF, pak další dva pokusy, několik KETů, ona vážné problémy se štítnou žlázou, jeden vejcovod, myslím PCO, nějaké hormonální poruchy, on katastrofální spermio, a dohodli se, že po všech těch letech na to kašlou, ona si našla práci a hned další měsíc otěhotněla, když jsem se to dozvěděla, tak jsem necěděla jestli se smát nebo plakat, jasně, že mám radost, ale tohle už je teda fakt vrchol.... 😝

niki2
21. únor 2010

Peti, jenze ono to z te mysli vymazat nejde. Drzim palce, aby jsi se brzo pridala

lucios
21. únor 2010

Peto,
ja jsem jednou poslouchala v Sama doma nejakou psycholozku, ze psychyka na otehotneni vliv nema, ze jsou to nahody. Ja tomu tedy neverim. To rikaji jen proto, ze to neumi lecit. Ja jsem podruhe tehotna cyklus pred dohodnutym IUI. To nemuze byt nahoda ani statisticky. To same adpoce, to same, kdyz nad tim clovek zlomi hul a zacne delat neco jineho apod. Jenze vedomne to clovek neovlivni.
Take drzim palce na pristi stredu. Mne cekaji ted dva tydny nejistoty, UTZ mam az 4.3. Chvili mi bylo take blbe, coz se mi nehodi, mam tento tyden moc prace. Preslo to, tak snad se nic nedeje.

petulr.
21. únor 2010

Ahojky holky muzu se pridat??? 🙂

luucia
21. únor 2010

Holky, s tou psychikou souhlas...mám kolem sebe hodně případu, co otěhotněli těsně, když zažádali o adopci, čekali na IVF,.... Já s Anetkou taky otěhotněla tak nějak náhodou...úplně jsem to ten měsíc vypustila, neřešila, myslela na úúúplně jiný věci a povedlo se...ale ted to nějak vypustit nejde 😔 a to jsem si myslela, že s prckem to bude jednodušší 😔 ale já zas věřím, že to, že to nevyšlo, má svůj důvod 🙂 prostě ještě není čas na to mít další mimi 😉 ale ten čas určitě přijde

petul, to víš, že se přidej 😵 je to tady teď samá těhulka 😉 tak snad se chytnem 😅

pbauerova
autor
23. únor 2010

Petulr, vítám tě🙂 napiš víc o sobě!

Souhlasím, že psychika funguje, já po 5ti letech otěhotněla taky přirozeně měsíc před IVF, jak to dopadlo je jiná věc, ale bylo i navíc proti přírodě, po Zoladexu, tedy po umělém přechodu, to jsem měla být sterilní na 200% ani dr to nechápala, jak se nám to mohlo podařit a ža o jednom podobném případu pouze četla v odborné literatuře...

Zítra jednu pro mrazáky....doufám, teda že nějaký budou a chlácholím se, že kdyby něco, že by zavolali 😉

pbauerova
autor
25. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsem po KETíku, 2 vícebuněčné od pondělka rozmražené, lepím Estrohexal, na noc Crinone...tak uvidíme. Byl tám Ó sám velký Řežábek, tak si říkám, že by mě mohl přinést štěstí ještě i napodruhé, ne? 😉

lucios
25. únor 2010

Ahoj Peto,
jak jinak, drzim moc palce. Kdy budest testovat? Za 10 dni?

pbauerova
autor
25. únor 2010

Luci, vůbec namám představu jak dlouho to vydržím, ale z CAR mám psáno 17tý den..... 😝

luucia
25. únor 2010

Péťo, držím moc pěsti 😵

Já se dalšího snažení zatím vzdávám 😉 nějak chci jít dál a nebaví mě každou chvíli vysedávat u dr...třeba to vyjde samo....nějak prostě 100% necítím, že chci a jsem připravená na další mimi...mám pocit, že jsem to dělala spíš kvůli manželovi 😔 uvidíme, co bude dál 😉 ale všem moc držím palce, at je všechno OK 😵

vladimuraz
25. únor 2010

Ahoj Peti, taky moc držím palce, doufám, že Ti "Velký vezír" přinese štěstí, když už to jednou zvládl, tak to dá i podruhý 😉 !!!
Holky s tou psychikou - já na to teda nevěřím. Já jsem nebrala antikoncepci opravdu hodně dlouho, je mi z ní blbě asi jako teď, prostě hormony moje tělo nesnáší. X let jsem si říkala, hlavně abych nebyla těhotná a pak dalších x let, že už by to sakra mohlo vyjít 😀 Nikdy jsem si nekoupila těhu test, ovu test, nic, nechávala jsem tomu vždycky volný průběh, nikdy jsem nebrečela, když jsem to dostala- a nikdy nic. Až teď, ale to zas věřím, že mi pomohl ten šaman. Samozřejmě krize přišla po tom neúspěšném IVF a mimoděložním, tam už jsem nervy začala mít a velký, zas takový tvrďák nejsem 🙂

Jinak já jsem pořád nemocná,měla jsem chřipku, pak zánět průdušek, jsem polomrtvá, nějak se těm chorobám ode mně nechce.

lucios
25. únor 2010

Ahoj holky,

tak jsem se dnes s mym ceskym DR dohadovala, zda mam mit i u nej pripadne prukazku a prekvapil, protoze ma v ordinaci UTZ. Tak se hned koukal, pry je vse v poradku, ale srdicko jeste neni. Takze nerviky do pristiho tydne. 😝

Ja jdu hned zitra na genetiku do Motola a uz se zacnu pripravovat a domlouvat, co vse podniknout, abych co nejvic dopredu vedela, jak na tom jsme.

Luci, klidne si dej pauzu, ja take stale mluvim o praci a dokonce si ji i domlouvam, dnes jsem napriklad dostala klice od jedne kancelare 😉. Adam uz je zvykly v jeslich, chodi 3 X tydne a zvlada, a vlastne jiz brzo zacnu vymyslet skolku.

Vladi, jak to vse zvladas s nevolnostmi, to te obdivuji. Ale mas uz pakny naskok a ten hrozny I trimestr za sebou. Tak preji hodne zdravi.

lucios
4. bře 2010

Ahoj holky,
dnes jsem byla na UTZ 7+3 a srdicko neni. Embryjko je take male, pouze 3,4 mm. Bohuzel termin odpovida, takze nadeje je jen mala. Navic dalsi KO za tyden, coz nepreziju. Zatracene....

vladimuraz
4. bře 2010

Ježiš, Lucios, strašně moc držím všechny palce, co mám!!!!! Myslím na Tebe a posílám pár blicích bacilů 😉
Luci, já to právě vůbec nezvládám, jsem nepříjemná na Kláru, nejradši jsem, když jí nevidím - a pak mně to mrzí, protože ona je zrovna hodná, je mi fakt strašně a moc se to nelepší... Doufám, že si to taky užiješ!!!!!

lucios
5. bře 2010

Vladi, diky, ale aby mi nezustaly jen ty bacily na bliti 😝 😝
Uz zacinam spinit, ale presto se pokusim odjet az do stredy na hory s knihou a bez internetu. V nejhorsim odtamtud pojedu rovnou do Motola, kde uz je domluveno, ze predaji "material" pro geneticke vysetreni.
Holt se neda nic zmenit, radeji ted nez 20 tt. 😒 Ale treti potrat je uz opravdu dost, myslela jsem, ze uz mam smulu vybranou ☹

luucia
5. bře 2010

Luci, to mě moc mrzí 😒 držím pěsti, aby se to ještě otočilo k lepšímu 🙂

pbauerova
autor
5. bře 2010

Luci, ach jo, to mě mrzí... 😢 😢 😢
Já jsem dnes dnes 10tý den, stále mě pobolívá bříško, podbřišek jako na ms, za týden už měla testovat, ale když si uvědomím co všecko se může stát, je ve mě malá dušička.

luucia
5. bře 2010

Péťo, týjo 10. den a ještě jsi netestla??? to už bch asi zkusil 😅 držím pěsti, at tam jsou //

hanulinecka
7. bře 2010

ahojat kočky

lucios to mě mooooc mrzí ☹ ale taky nemám dobré zprávy ☹

petul držíme pěstičky.....

ted od nác chjooo kde začít ve čtvtrek jsem byla u dr pro utroš byla jsem 8+3 je mě pořád blbě vuubec by mě nenapadlo,že by něco nemělo být v pořádku a miminko bylo kráásně velké odpovídalo 8+4,ale nenašli jsme srdíčko ☹ dr.říkal,že to nemusí nic znamenat mohlo být schovany atd že je to divný že odpovídá staří atd atd takže v pondělí mám přijít na kontrolu a uvidí se je mě teda pořád zle tak nějak jsme se stím vyrovnala,ale..........

prostě je to na přirodě pokud by mělo mít mimi nemocný třeba srdíčko nebo tak raději dřív než později mm mě uklidnuje hodně máme tento rok ve hvězdách přírustek do rodiny a jinej už bychom tento rok nestihly 😉

nevím raději jsem připravená na tu horší variantu ta lepší mě muže jen ohriomit 😉
jinak utz má novej žadnej starej trup,ale je pravda že to byl takovej divnej obraz třeba když jsem chodila na utz do nemocnice bylo tam krásně vidět miminko celé atd tady byli vidět takový kuličky hlava ruce a jak jezdil no nevím možná se snažím oblafnout no uvidíme ☹

zítra jdu až na 18,15 takže přijdu hoodně pozdě pokud to nedopadne musím zajistit hlídání atd tak nevím kdy se sem dostanu tak držet pěstičky taky......

madlina
7. bře 2010

Hlásím se taky jako odpadlice z neplodnosti.
zdravím vladimuru a spol.Měla jsem přezdívku marki

pbauerova
autor
7. bře 2010

Ahoj holky,
co to je za zprávy??? Hani, držim palce, na zázraky já totiž věřim 😉

Madli, ahoj, vítej!!!Napiš víc o sobě 🙂

Testovat se bojim......

madlina
8. bře 2010

Ahojda,
jsem taky z bývalé neplodnosti.Možná si Vladimuraz vzpomene.Od tamtud se známe is Luucou.
Jinak mám za sebou pár IUI,1.IVF, jeden neúspěšný KET,druhý úspěšný ale těhu ukončeno v 10ttsam.potratem,A z třetího KETu máme tříletou holčičku.Snažíme se Adélce o sourozence ale sami to asi opět nezvládneme.Chodila jsme do Sanusu v HK ale paní dr.přesídlila do Pardubic takže jsme přiešli s ní.Před vánoce jsem byla na dvou KETech ale nic z toho.Minulý týden jsme šli jen do IUI takže čekáme na výsledky.

pbauerova
autor
9. bře 2010

Hani, tak jak???

Já už i testy koupila, ale zatím kolem nich chodím obloukem, ráno jsem zkusila změřit BT, 37,0 není to málo? Mohl by to být ten crinone? Ach joo, v úterý jsem se domluvila na krev.....to bude rozhodující.

Madli , kdy budeš testovat ty? Máš nějaké léky?

hanulinecka
9. bře 2010

petul zázrak se nekoná

zítra nastupuju revizi dlohy je to smutný,ale je to tak a člověk stím opravdu nic neudělá přiroda to tak chce tak to tak bude 😀 jsem se vybrečela mareček se mě proč pořád brečeím a já že už nemáme brášku a on maminko nevadí koupíme jinýho 😀 😀 😵 😵 😵 😵

takže by se dalo říct,že jsem v klidu a začíám se nějak otrkávat a poohlížím se po reprofitu v brně a minimální stimulce 😵 nechci do sebe rvát tuny hormonu bjím se jích,ale hlavně se těším na to až mě pustí z nemocnice já si koupím čajičky a budu pěkně čistit tělo a dám si oddych začne jaro léto na zahrádce uá těším se 😵

petul a cítíš ěnco????já tady do čtvrtka nebudu tak testni kotě 😵