Odpadlice z neplodnosti.cz

pbauerova
21. črc 2009

Ahoj holky,
najdeme se tu některé co se známe ze zaniklé neplodnosti???

luucia
19. led 2010

Ahoj kočky v novém roce,

koukám, že tady někdo je 😀

U nás byly Vánoce krásný, Silvestra jsme strávili na horách s partou, tak tam měla Anetka kamarády 😵 Bylo to fajn 😵

Hanul, jéé, koukám, že máš u sebe embryjka 😵 Moc držím pěsti, at se jim u tebe líbí a zůstanou celých 9 měsíců..nebo aspon jedno 😉

My jsme ted byli bez IUI, vyšla nám na 1.1. 😅 ale mrcha už je tu a tak jsem objednaná na UZ před IUI a půjdem do 3. 😝 asi vyčerpáme všech 6 a pak se uvidí. Já jsem začla chodit od prosince do práce a vyloženě si to užívám 😵 chodím jen 1x týdně, takže je to spíš relax za dobrý prachy 😀 😀

Hanul, období máme takový, že se mnou je Anetka celkem v pohodě, ale jak je doma manža nebo jsme u našich, tak je to hrůza 🙄 jen každýho diriguje, komanduje,... Ale jinak je to hezký období..krásně mluví, je už bez plínky, jen na noc jí dáváme. Ted zařizujeme školku, tak sna djí vezmou, pže bych chtěla jít od září na plnej úvazek

A co máte vy ostatní v plánu?? Péťo, bude další KETík??

vladimuraz
21. led 2010

Ahoj holky, zdravím po novém roce a dodatečně a velmi opožděně přeju všem do nového jen to nej!!!! Ať jste všichni zdraví, šťastní, spokojení a daří se Vám všechno, na co sáhnete 😉

Hanul, musím se přidat, abys byla klidná, Klárka je teď naprosto šíííílená. Pořád mi jen odmlouvá, cokoliv jí řeknu, tak to otočí, dělá naschvály, směje se mi do očí... je to náročný. Bohužel je pořád nemocná, tak se mi nechce jí řezat, ale potřebuje to jako sůl. S manželem je naprosto v pohodě, celkem poslouchá, je hodná, se mnou je uječená, vymýšlí si, hrozná. Připadám si jako blbec, řeknu jí: nešlapej po hračkách, ona začne ječet, skákat po nich tím víc a řve :budu šlapat, budu šlapat (budu ničit,budu křičet,budu bouchat,budu kopat...). Na všechny otázky mi zásadně odpovídá :NE!!! Nedokážu si představit, že to bude ještě horší 😝
Držím palčáky, ať je KET úspěšný (byl to KET, ne?), ať to druhé kolo tady rozjedete!

Luuci, práci zááávidím, to musí být super relax, hned bych šla taky, ale u nás to nejde.

Lucios, taky držím palce, ať se konečně zjistí, co Adámka trápí a hlavně ať to není nic závažného.

Péťo, co Ty, podnikáš něco?

Jinak u nás je teď takové smutné období, minulý týden mi zemřel tatínek (61let), včera jsme byli na pohřbu sousedce (29let), nový rok fakt nezačal dobře. Do toho Klárka pořád marodí, od září, co měla tu mononukleózu se to pořád s... o svátcích měla spálovou angínu, teď mášílenou rýmu, kašel, jaký ještě nikdy neměla, nejí, nespí, do toho ty její nálady, fakt si užíváme.

lucios
22. led 2010

Ahoj holky,

vubec si nestezujte, ze deti chvili neposlouchaji. Adam neposlouchal nikdy a ted je to jeste horsi. I v jeslich si vcera stezovali, a to tam drive poslouchal. Holt navrat po prazdninach a rezim je fuc. Adam nikdy neudela, co po nem chci, nikdy nejde, kam potrebuji. A kdyz ho vezmu za ruku, tak nema nozicky a visi a kdyz ho chci nekam donest, tak kope nozickama a chce utect. takze jsem z toho vzdy pekne unavena.

Jinak na tu gastronetro chodi, protoze ma chronicky prujem, tedy ne opravdovy prujem ale kadi blato uz temer pul roku. A ja si nemyslim, ze by to byla alergie na mleko nebo celiakie, ale doufam, ze to nebude nejake spatne onemocneni strev, coz i takto male deti mohou mit a u nas buhuzel nejake dedicne dispozice jsou.

Ja se chystam ne kontrolu te stitne zlazy a pak hned domlouvam IUI.

hanulinecka
23. led 2010

ahojky

vladi tak to ten rok začal smutně 😔 já mám ted taky tatínka 63let v nemocnici a mooc se bojím 😔 😔 tak at se přenesete přes smutné období a bude líp 😵
a jj byl to ketík a jak píšeš o Klárce tak to je i Mareček neco mu nemužu dovolit a on začne dupat na místě a uplně nervovejzáchvat třepe se hruza když jsme byli u babičky vystčila jsme ho na verandu at se ¨schladí 🙄 on za chvilku přišel,že už neplače a došlo to tak že se schválně začal vztekat a pak hned dej maminko na verandu 😝 😝

dneska tady byla babička že si ho vezme do obchodu a koupí mu nového simbu na DVd Mareček nadšenej lítak já ho oblíkám on řval jak tur dostal na zadek šel do komurky trucovat a já řekla mamce at jde ,že ho nepustím za to vztekání mamka se obula ,že bude odcházet a on začal letěl za ní babičko babičko a já stejně že ho nepustím,že se neumí chovat a jak myslíte že to dopadlo šel sní 😢 😅 to se potom těžko vychovává 😀

luci jj jinak to obdobé je super je to rozumbrada rozumná taky jsme bez plínky na spaní teda jo,ale on pije mlíko takže u nás to bude na noc jěště na delší lokte,ale to už neřeším až tak

lucios moooc myslíme na Adámka,aby bylo všechno ok a taky aby IUI bylo uspěšnéééé

pbauerova
autor
27. led 2010

Ahoj holky,
tak máme taky potvrzenou mononukleozu, zítra jdu k dr domluvit co , tak pak dám vědět. Vladi, co pak s vámi prováděli, DR jen mluvila o nějaké vakcíně na imunitu, zítra budu moudřejší.

Holky vztekání nás zatim (ZATIM!!!) celkem míjí, ale myslim, že se to brzy od ostatních dětí naučí. Jinak když byla hodně vzteklá tak šla pod sprchu a jinak za dveře a nebo seberu hračku kterou likvidovala, možná jsem někdy přísná až moc, ale nechci si to nechat přerůst přez hlavu. no uvidíme co bude dál.

Mluvení u nás na štíru, jen to co sama potřebuje a k tomu dost pomalu přidává nová slůvko, to co po ní chceme my tak se vůbec nechytáme

Já bych se ráda už teď objednala na KETík, tak uvidíme, ms čekám někdy kolem 3-6. února, mám to teď poslední dobou jak podle plotu.

Hani, jak je?????????

lucios
28. led 2010

Hani,
take drzim palce. nekdo to tu uz musi prorazit abychom se mohli nakazit necim rozumnejsim, nez je tady zrovna modni norovirus.

vladimuraz
29. led 2010

PB, tak mi pak, prosím, písni, co Vám dali, nám totiž nedali nic. Klára je od té mononukleózy téměř něpřetržitě (od srpna) nemocná a naše doktorka je v klidu, že prý má sníženou imunitu tou nedonošeností. Ale já už toho mám celkem dost 😝 . Nám akorát berou krev kvůli jaterním testům, ale ty má naštěstí v pořádku.
To nevztekání závidím, já jsem taky hodně přísná, ale Klárka má svoji hlavu, myslím, že po mamince, mně doma taky řezali jak koně, já odmlouvala odmalička.

Hani, tak cóóóóóó? Mačkám palce pořád dál.

hanulinecka
29. led 2010

Kráásný večer

no holkyy jěště nic 😀 testovat mám až 3 unora dneska sjem asi 11den,ale jěště jsem píchala pregnyl tak budu testovat v termínu,Ale vidím to bledě bolí mě šíleně bedra a to už začalo před transferem když to rozchodím tak dobrý jakmile sednu tak už nestoupnu nemužu být v předkonu je to strašná bolest chjoo tak mě to nějak přebíjí nad tím být těhotná

tak se bojím,že tělo bojuje s tou bolesti a bojím,abych nemělla nějaký zánět a vyprdlo se na těhotnění 😔

jinak mě nic není jen teda bych sežrala všechno na co přijdu,ale to je asi tím estro....prsa povolili už nebolí takže vlastně žááádný příznaky u marečka už si to nepamatuju co mě bylo a nebylo ted ani nevím kdybych byla těhu jak bych zvládla ty záda to bych musela nějak řešit či co

jsou to starosti a hlavně když to ted nevyjde tak další pokus až za hoooodně dlouho zamražený nemáme a na celé ivf zase peníze tak uvidím

petul mononuklozu???jéé chudinka a co jí bylo,že jste na to přišli??

jinak ¨mějte kráásný víkend

pbauerova
autor
29. led 2010

Vladi, nali nám Imunor viz odkaz, je to kůra na 6 týdnů, dolpatek pětikilo ☹, za těch 6 týdnů jdeme na KO a pokud se dr ještě nebude zdát vše OK, dá nám to ještě jednou, prý je ještě nějaký lék, ale níní tak dobrý. Se na to poptej, ať jí to daj taky!!!

Pro pacienty:

IMUNOR® - Imunomodulátor, pro perorální použití

Imunor je lyofilizací sušený ultrafiltrovaný extrakt z bílých krvinek vepřů. Obsahuje biologicky aktivní látky, které působí protizánětlivě a aktivují imunitní systém organismu.

Indikace: Imunor moduluje imunitní odpověď organismu v případech, je-li jeho obranyschopnost narušena. Osvědčuje se proto u vrozených i získaných nedostatečností imunitního systému, které se zpravidla projevují opakovanými či chronickými infekcemi, obtížně reagujícími na běžnou léčbu. Lze jej např. použít u hnisavých afekcí a v rekonvalescenci po septických stavech Dále se uplatňuje při léčbě herpetických a plísňových onemocnění, v pomocné léčbě zhoubných nádorových onemocnění, pokud jsou přítomny známky snížení obranyschopnosti (opakované infekce, častá únava, úbytek bílých krvinek), při některých alergických chorobách a v případě chronického únavového syndromu.

Kontraindikace: Imunor se nedoporučuje podávat v těhotenství, jiné kontraindikace nejsou známy.

Návod k užití: Obsah jedné lahvičky se před použitím doplní po hrdlo pitnou vodou a mírně protřepe. Roztok se vypije na lačno, půl hodiny před snídaní. Zde je ke stažení návod v grafickém provedení.

luucia
30. led 2010

Ahoj holky 🙂

tak co tady novýho???

Hanul, moc držím pěsti, at to vyjde 😵 😵 😵 třeba zrovna ta bolest zad může být příznak 😵

Já se za chvilku chystám ke kámošce, má mi píchnout Pregnyl a v pondělí jdem na naši 3.IUI 😵 dr se divila, že ještě nejsem těhotná 😅 a dala mi ted po IUI Duphaston 🙂

Holky, už řešíte školku?? Já dala jednu přihlášku a doufám, že Anetku vezmou..od října mám jít na plný úvazek..když se to teda nějako nezmění 😅 ale i kdybych nešla, tak jí do školky chci dát...doma s emnou jí to už moc nebaví, děti miluje, tak si myslím, že bude spokojená

Vladi, teda Vám ten rok opravdu nezačal dobře ☹ snad už bude jen a jen líp 😉

Tyjo, mononukleoza 😲 Péťo, at je Dorce brzy líp 🙂

Já letím na ten Pregnyl

lucios
2. únor 2010

Ahoj holky,
tak ja dnes testovala po dni zpozdeni. Je to u mne rekord, 29 dni. Alespon jsem stihla dobehnout domu s testem, jindy nez jsem ho prinesla, tak prisla MS 😅 . Vysledek samozrejme nic, ale alespon byla akce. 😉
Ten cyklus se mi totiz prodlouzil po tech lacich na stitnou zlazu, to jso utake hormony.
Tak drzim palce alespon ostatnim. 🙂

hanulinecka
3. únor 2010

ahoojky holky

tak výsledek ketíku je v galerce 😕 nemužu tomu uvěřit že to vyšlo

Luci asi fakt je to příznak byla jsme u dr a on říkal že se to tam celé roztahuje atd...a mě to začalo bolet asi tak 6 den po transferu takže na uhnizdování

jako já jsem těhotná fakt se mě tomu nechce věřit 😲 😀

luucia
3. únor 2010

hanul, zrovna načuhuju, jestli nepíšeš a ono jo 😵 týýýýjo, supermega gratulace 😵 😵 😵 to je bombaaaaaaa 😵 Hlavně, at jste v pořádku, držím moc pěsti..co na to manžel???

Holky a ted už se to rozjede..jedna těhule za druhou 😵

Já jsem v pondělí po 3.IUI..manžova morfoška je čím dál tím horší, tak zkusíme ještě jedno IUI a když nic, tak v létě IVF 😉

hanulinecka
3. únor 2010

Ahoj luci no Mm byl taky v šoku pořád jsem mu říkala,že asi nic 😀

i teda mě to překvapilo 😀

jé luci tak taky budeme držet at se zadaří ...kolik má morfologii

luucia
3. únor 2010

hanul, ted měl 9% 😖 ale byl nemocnej, tak to bylo asi tím...při 1.IUI měl 13%

Tak se hlavně opatruj a dávej na sebe pozor 😵 jůůů koukám, že budete mít říjňátko 😵 já chci takyyy 😵

hanulinecka
3. únor 2010

jj říjnatko mareček je listopadovej tak to skoro vyšlo 😀

jéé tak to máte jěště dost my jsme měli naposledy asi 1% 😝

lucios
3. únor 2010

Hanul,
take obrovska gratulace. Tak nam posli ty bacily. 😉
A vis, kolik se jich chytlo? A jak to, ze uz mas 6 tt? Ty jooo, ze ja se na to neustaly brani krve nevykaslu a nevybojuji si rovnou IVF. Ale asi jsem srab. 😢

hanulinecka
4. únor 2010

kráásné ránko

nevím kolik se jich chytlo uvidíme,ale 2 asi těžko 😀 jinak nevím proč mě to hází 6tt měl by to být 4plus něco tak 5tt jen jsem to zkoušela jak to bude vypadat 😀

jdeme do centra doma je nuda tak snad to přečkám od 4 nespím chjoo

krásný den

pbauerova
autor
4. únor 2010

Hani, hurá, gratuluju a držím co mám a taky dík za prolomení tý smůly tady, tak sand to pojede jak po másle a bude tu brzo těhulí jak naděláno🙂

pbauerova
autor
6. únor 2010

Hani, tak jak v car???

vladimuraz
6. únor 2010

Hani, moc gratuluju a držím palčáky, ať je i nadále všechno OK !!!
Tak kdo bude další??? 😉

hanulinecka
6. únor 2010

petul do car u nás se jezdí až na UTZ a to je 19.unora tak si jěště počkám než se něco dozvím na krev jsme nešla a zase testila a pořád pozitivní 😉

začíná mě být tak divně mám strach,aby mě nebylo blbě jak u Marečka to teda nevím jak bych zvládla nevolnosti a dítě k tomu 😝

tak holky na vááás prskáááááááááámmmmmmmmmmmmmm kdo chcete chytejte 😵 😵 😵

já jsem pořád z toho v šoku,že bych měla tolik štěstí,a podařilo se nemužu tomu uvěřit,ale volala tchyně že dělala MM horoskop a že mu vyšlo,že budeme mít přírustek 😀 a MM jí říká no to je pravda 😀 😀 😀

už to i říkám normálně když se něco stane stejně se to všichni dozví ,ale tak nějak citím,že by to mohlo dopadnou dobře 😀
kráásný zbytek víkendu

pbauerova
autor
8. únor 2010

Hani, já to nějak blbě pochopila a myslela, že jdete do CAR. Já jsem dnes 3dc a po dlouhé domácí diskuzi jsem se objednala na ko před ketem a sežrala první nenáviděněj estrofem po kterym zase budu hnusná nateklá a rozkydlá....jednu tam 17.2. a jdu k Řežábkovi 😉 , tak kéž by mě přinesl zase štěstí 😵 , Hani, tak jsou ty tvoje prskanečky fakt pořádně nakažlivý 😝

lucios
10. únor 2010

Ahoj holky,
tak se podelim o prekvapeni, nebot zde se to snad muze bez povercivosti.

Onen bily test jsem si totiz delala ne 29, ale 21 DC (Ja uz v tom mam hokej, nebo uz jsem to trochu pustila z hlavy a ani nepocitam 😅 ). A pak mi bylo lito vyhodit druhy test z vyhodneho nakupu 😀 😀 😀 , tak jsem to v sobotu zkusila. A myslela, ze spatne vidim, ale slaby duch tam byl. 😕 Pak jsem udelala jeste dva testy a // uz byly malinko jasnejsi.

Ja se ale bohuzel vubec tehotne necitim, priznaky skutecne zadne. Ale snad to bude v poradku, Adama jsem zjistila az v 8 tt, nebot jsem s nim prodelala jeste jednu MS. A dalsi duvod, proc by to mohlo byt OK je, ze se to podarilo opet pred planovanym IUI. 😅

Na UTZ jdu 17. Zobu Utrous, ktery jsem si vyskemrala v Praze a tady v Mnichove me ho schvalili. Mam opet zvysene leky na stitnou a pak nejake silene vitaminy B6, B12 a listovku ve velke koncentraci. Ale pry to mohu.

Holky, drzte palce, ja zas drzim vam. 🙂 🙂 🙂

vladimuraz
12. únor 2010

Lucios, moc gratuluju a držím palečky i Tobě.

Já už jsem se teda taky přiznala, u nás se stal velký zázrak. Jen připomenu svojí anamnézu - bez ovulace, bez 1 vejcovodu, 1 IVF bez úspěchu, velký OHSS, pak mimoděložní a pak s velkými problémy Klárka. Antikoncepci neberu snad 10 let a teď jsem poprvé přirozeně těhotná. Strávila jsem týden v Beskydech s léčitelem, který tvrdil, že mi dokáže rozrušit srůsty a vyburcovat moje spící orgány k činnosti... a hned po návratu po MS jsem otěhotněla. Vůbec jsme tomu nechtěli věřit, ale když jsem začala týden po vynechání MS zvracet, tak tomu nešlo nevěřit. Je mi šíleně zle, od rána do večera nevolnosti, k tomu aspoň 2x denně zvracení, Klárka je chudák, strašně jí teď šidím, ale je mi fakt zle. Zatím to nijak neprožívám, řekla jsem manželovi, že se začnu těšit tak ve 35.tt, po mých zážitcích z neonatologie to prostě jinak nejde. Podruhé bych to asi nezvládla.

Tak ještě PB a Luuciaa a je to tady komplet 😉

lucios
13. únor 2010

Vladi,

tedy to je bomba. Ja myslela, ze vy uz dalsi ditko ani neplanujete, nebo ne brzy. Jen mi prosim rekni, zda jsi tomu leciteli verila a co s tebou delal.

Ja cekam alespon na ten UTZ pristi tyden a rikam si, ze ackoliv mi vuuubec nic neni, ze tomu musim dat nadeji a ne se preventivne pripravovat na konec. U nas je problem genetika, a tak ty prvni tydny dost rozhoduji.

Tak ted drzim palce jeste vic.

vladimuraz
14. únor 2010

Lucios, píšu IP a hrozně Ti držím palce, ať si to mimi vybojuje!!!! 😉

hanulinecka
15. únor 2010

ahooojkyyyy tý jo co to vidím co to slyším no supééééér holkyy

vladi mě je taky od víkendu blbě od rána do večer jen ležím spím a bliju fuuj ted je MM doma tak to nějak zvládáme až pojede do práce nevím co bude.....

mareček v noci teplota a má rýmu chjoo v sobotu veleduležitá svatba dneska sjem odvolala kosmetiku neudržela bych to a zítra holiče neuseděla bych to se zádama tak si dokážete představit jak já budu vypadat na tý svatbě ted jestli bude mareček nemocne

nesnáším pachy vadí mě prostě v¨šechno měla jsem to i u marečka a trvalao to asi až do 20tt týý jo tak to nevydrží předtím to bylo jednodušší neměla sjem marečka ted teda nevím zase musím do pelechu nemužu se dívat na to pc hihi co jsme chtěli to máme

lucii tak coo testila jsi???

pbauerova
autor
16. únor 2010

Holky, co se to tu dějě?????????????? No to jsou pecky, mě teda padá brada, já mám velikou radost a zároveď trošku depku, neb kolem mě absolutní populační exploze, naprosto VŠICHNI jsou těhotný, dokonce i ty co jsou defakto neplodný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 viz zde.......Samozřejmě držííím pěstí, ať ty dobrý zprávy pokračujou a grááátůůůlůůůjůůůůůů
Zítra jedu na kontrolu před KETem, tak mi koukejte držet palce 😝 😝 😝 😝

vladimuraz
16. únor 2010

Peti,, nedepkuj, palčáky držíííííím a nepouštím, tentokrát to prostě vyjde, když jsem těhotná už i já.... 😉

Hanul tak jsme na tom asi stejně, mně je špatně i z koukání na TV, na počítač, zvracím jak zvíře, čím víc jsem těhotná, tím je to horší, bléééé 😖