Papoušek šedý, žak

nobody
13. zář 2008

Nemáte někdo papouška šedýho?? Žaka??

jabber
13. zář 2008

lucenek - kakaduové se mi líbí odjakživa, jsou to nádherní ptáci a roztomilí, ale je pravda, že to jejich řvaní bych asi dlouho nesnesla 😅 😀
Manželovo rodiče měli andulky - to bylo taky šílený 😀 a pak korelu a ta si jen tak občas zakrákala. Naštěstí zabíralo, když jim hodili přes klec deku - zmlkli a šli spát 😀

lucenek
13. zář 2008

tak hany umí štěkat, kašlat a smát se, pak honzíku pocem pojď, lucíííí, nany /to je náš pes/, pak houká jako sanitka a náznaky pláče jak bulí malá....a když ho přikryju tak si ta sviňa pařátem oddělá deku nabok a načumuje a volá pušinku pocem pojd puš..jo a manža ho ještě naučil baník pi.o 😀 , jo a ještě se umí blbě ptát..co to jééé???

jabber
13. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀

nobody
autor
13. zář 2008

vojtíšku ..jak se sem vrátím, tak se budu ptát..musím vymyslet co 😀 😀

dludli
13. zář 2008

je to je dobry tema 🙂 my mame taky papucha ale nevim jakyho 😀 menuje se Kchárl (puvodne to byl Karel) ma žaka chodime akorat cucet do zverimexu
Nas Kcharl je desnej provokater, nejradsi provokuje psa (vlcak) meta po nem zrni a chlista vodu 😀 no muze si to dovolit jelikoz je bezpecne na skrini kam pesan nedosahne. A nesnasi kdyz MM chodi v zelenym obleceni.
Taky napodobuje nasi malou, a vyzvaneni mobilu, a vola na psa, a svoje jmeno taky umi a nekdy jen tak kvaka, to je ale pak na zabiti

dludli
13. zář 2008

uz to vim 😵 papousek sedohlavy

nobody
autor
14. zář 2008

dludli ---- jasně, že dobrý téma, to už tak bývá 😀 😀

Pepíček toho uměl moc moc moc .... možná víc jak já 😅

minonka24
15. zář 2008

Nobody, proč se ptáš zrovna na žaka šedýho?
Já ho nemám (je to opravdu zodpovědnost, protože jsou dlouhověcí a dost fixovaní na člověka - problém je i odjet na dovolenou), ale kamarádka žaka šedýho má...teda její přítel. Je na ně oba opravdu dost fixovanej, ale je to skvělý zvířátko. Jednou jsme seděli u nich doma a zakouřili si a on seděl na bydýlku v koupelně a vždycky když jsme zmlkli my, smál se nám: chichichi... 🙂 Bylo to docela šílený 😀
Jinak taky umí mluvit, ale já ho nikdy neslyšela, je před cizíma lidma stydlivej. Ale mňouká jako kočka, crčí jako voda do konvice na čaj, vyluzuje spoustu prapodivných zvuků, který bys nepoznal od originálu 😉

lucenek
15. zář 2008

přesně žakové dokáží bezvadně napodobit zvuky i batvu hlasu..ten od kámošky mluví jak její manžel a ještě se blbec naučil zvuk ICQ ta to je fakt sado, a zvoní jako telefon... 😀

jabber
15. zář 2008

Mně se strašně líbil jeden užvaněnej ara v londýnský zoo 😀 , jsme u něj strávili asi hodinu. A žvanil a žvanil 😀

vojtisek2007
15. zář 2008

ségra má žaka taky
- je hodně fixovanej na jejího manžela - protože pracuje doma a je s ním prakticky pořád - umí všechno možný i nemožný - cituje oblíbený fráze z filmů, zpívá písničky, houká jako sanitka, mňouká jako kočky, štěká jako jejich pes, te´d začal kvičet, jako kvičí můj syn, když ty kočky honí, no hotovo - a hlavně mluví jako její manžel, kolikrát když večer sedíme na kafi, tak si myslím, že je doma a on ne...to žakouš....
a mamka tuhle vysávala v obýváku on si hvízdal "tenkrát na západě" a když vypla vysavač a koukala co dělá, tak žakouš povídá - co stojíš a čumíš - dělej
jo a strasně nemá rád mouchy - a když mu nějaká sedne na klec, tak ječí jak vzteklej- pozóóóór mouchy -

schwarzovka
15. zář 2008

my jsem taky uvažovali s manželem o papouchovi, ale dřív přišlo mimčo....ale jednou určitě. Jsou fakt skvělí. 😀

jabber
15. zář 2008

vojtisek 😀 😀 😀
To je jako ve 'S tebou mě baví svět' - a maminka už je doma? Ne, to nadává papoušek 😀

vojtisek2007
15. zář 2008

jabber 😀 😀 😀
ale doma bych ho nechtěla - když je naštvanej nebo prostě asi taky občas nemá den - tak ten řev, to nepřeju nikomu slyšet, občas mi přijde, že mi prasknou bubínky - kam se hrabou moje tři uječený děti - pomáhalo, když mu přikryli klec dekou, ale už si na to asi zvykl a řve ještě víc a tahá tu deku a jakmile pak vidí ven, tak ten řev už je nesnesitelnej....akorát teda neví, jestli je to kluk nebo holka...

nobody
autor
15. zář 2008

mimonko, proč zrovna žaka? Ee, protože zrovna žaka 😀 🙂

nobody
autor
15. zář 2008

jabber ... jsem tak přemýšlel ... a ... nemluvil ten papůůůch anglicky? Možná kanadskou angličtinou ..... i když v Londýně ... no ... ale proč nee....
no..

😀

jabber
15. zář 2008

vojtisek - tchánovci taky u tý korely furt nevěděli, co to je zač, pořád jí měli za chlapa......až jednoho krásnýho dne našli v kleci vajíčko 😀

nobody - mluvil, to byla právě sranda 😀. To nebyla kanadská angličtina, to byla papouščí angličtina 😀 😝