Pletení - potřebuji poradit s návodem

vivien21
30. srp 2012

Ahoj holky...pustila jsem se do pletení bolerka, ještě nejsem moc zkušená pletařka a nějak si nemůžu poradit s jednou částí... je to na téhle stránce - http://www.garnstudio.com/lang/cz/pattern.php?i...

a jedná se konkrétně o fázi u lemu: "Ve výši 17-19-21-22 cm pleteme takto – začínáme lícovou řadou: *2 řady nad prvními 14-15-17-20 oky, 2 řady nad prvními 28-30-35-40 oky, 2 řady nad všemi oky*, *-* opakujeme až do výše dílu 29-32-35-37 cm – viz TIP - MĚŘENÍ. Dále pleteme nad všemi oky. " Jsem v 19 cm zoufalá a nevím, co s tím dál... prosím pomozte!

vecernice
2. říj 2012

ahoj, já bych to viděla tak, že uděláš vždy necelé řady, tedy první dvě řady do 14-15-17-20 oka azpět, pak další dvě do dalších uvedených a zpět a pak celé dvě řady a opakovat...

elusina
14. lis 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Hodne se inspiruji na netu, ted si pletu krasny svetrik, jen tak na teplejsi dny jako doplnek 🙂 a vlnu taky objendavam z netu, mam osvedceny obchod zitron.cz, kvalitni příze

zuzimuk
28. lis 2015
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Taky jsem na ne koukala, zaujali me ty jejich slevy co ted maji pred vanocemi, takze budu asi taky neco objednavat

abdikate
17. pro 2015
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Taky mam doma velke zasoby

elusina
20. led 2016
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Tak to ma byt, co by taky clovek v tomhle hnusnym pocasi taky jinak delal ze 🙂