• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 4. Maminky, tatínkové, přidejte se.

16. října 2014 
@emmca2011 -Ahojky aktualni moc ne ale ja bydlim na zalesi teprve rodit budu az v rijnu ale pokec muzem dat pokud budes chtit :wink:
4. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den mamicky..som slovenka a mam 7mesacneho synceka..byvame na prahe 4..pisnici..rada by som sa zoznamila s maminkami na pokec a prechadzky..sama sa nudim..budem rada ak sa mi niekdo ozve..pekny vecer
3. srp 2012 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emmca2011 ahoj, ještě někoho hledáš?
15. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinamaxik ahoj, my sme byvali rok v pisnici...pred dvomi mesiacmi sme sa prestahovali a P4- Ujezd :( obcas a tam vsak zastavim na detskom ihrisku :wink:
30. srp 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky a tatinkove, bydlime s manzelem v machovcově ulici u stadionu kobra.mame 11 měsíční dcerku a vubec nikoho tu nezname i kdyz muz odsud pochazi a ja uz jsem tu 4 roky
17. kvě 2014 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a tatinkove:slight_smile:. Bydlíme na Novodvorske a máme 2 roky a 4 měsíce starou holčičku kdyby měl někdo zájem snami vyrazit třeba na pískoviště budeme rádi:slight_smile:
17. kvě 2014 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, my bydlíme mezi Pankrácem a Budějovickou, máme jedenáctitýdenního chlapečka :slight_smile: Protože tatínek je v práci nebo rekonstruuje barabiznu, jsme s Honzíkem často sami doma, takže když budeme moci vyrazit s někým, kdo bydlí poblíž, ven na procházku, budem rádi :slight_smile:
18. kvě 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my bydlíme na Novodvorské a máme 11měsíčního chlapečka a také rádi poznáme nové kamarády a kamarádky:slight_smile: Bydlíme tu jen krátce a nikoho neznáme :wink:
20. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tohle forum jeste aktuální... Bydlím mezi Novodvorskou a Braníkem. Mám 2letou holčinku a 4 letého chlapáka. Domík je ted ve školce celý den ale s Terkou bychom rádi na prochajdy s nejakými novými kamarady :slight_smile:
16. říj 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek