Praha 4. Maminky, tatínkové, přidejte se.

vip.martin022
9. kvě 2009

ahojky uvitáte tady tátu jsem z prahy 4 vavřenova máme 7 měsíční dcerku nikolku a další na cestě včera jsme se to dozvěděli🙂 tak se ozvěte rádi se poznáme z dalšíma mamkama a tátama🙂 jsme z svk a moc lidiček tu neznáme. budeme se těšit🙂

kacita
4. čer 2012

@emmca2011 -Ahojky aktualni moc ne ale ja bydlim na zalesi teprve rodit budu az v rijnu ale pokec muzem dat pokud budes chtit 😉

gabinamaxik
3. srp 2012

Dobry den mamicky..som slovenka a mam 7mesacneho synceka..byvame na prahe 4..pisnici..rada by som sa zoznamila s maminkami na pokec a prechadzky..sama sa nudim..budem rada ak sa mi niekdo ozve..pekny vecer

marpok
15. srp 2012

@emmca2011 ahoj, ještě někoho hledáš?

pulsatilka
30. srp 2012

@gabinamaxik ahoj, my sme byvali rok v pisnici...pred dvomi mesiacmi sme sa prestahovali a P4- Ujezd :( obcas a tam vsak zastavim na detskom ihrisku 😉

antymania666
17. kvě 2014

ahoj maminky a tatinkove, bydlime s manzelem v machovcově ulici u stadionu kobra.mame 11 měsíční dcerku a vubec nikoho tu nezname i kdyz muz odsud pochazi a ja uz jsem tu 4 roky

lucikpraha
17. kvě 2014

Ahojky maminky a tatinkove🙂. Bydlíme na Novodvorske a máme 2 roky a 4 měsíce starou holčičku kdyby měl někdo zájem snami vyrazit třeba na pískoviště budeme rádi🙂

geopsici
18. kvě 2014

Ahoj všichni, my bydlíme mezi Pankrácem a Budějovickou, máme jedenáctitýdenního chlapečka 🙂 Protože tatínek je v práci nebo rekonstruuje barabiznu, jsme s Honzíkem často sami doma, takže když budeme moci vyrazit s někým, kdo bydlí poblíž, ven na procházku, budem rádi 🙂

snajp
20. kvě 2014

Ahojky,
my bydlíme na Novodvorské a máme 11měsíčního chlapečka a také rádi poznáme nové kamarády a kamarádky🙂 Bydlíme tu jen krátce a nikoho neznáme 😉

jasanka7
16. říj 2014

Je tohle forum jeste aktuální... Bydlím mezi Novodvorskou a Braníkem. Mám 2letou holčinku a 4 letého chlapáka. Domík je ted ve školce celý den ale s Terkou bychom rádi na prochajdy s nejakými novými kamarady 🙂