Praha 4. Maminky, tatínkové, přidejte se.

vip.martin022
9. kvě 2009

ahojky uvitáte tady tátu jsem z prahy 4 vavřenova máme 7 měsíční dcerku nikolku a další na cestě včera jsme se to dozvěděli🙂 tak se ozvěte rádi se poznáme z dalšíma mamkama a tátama🙂 jsme z svk a moc lidiček tu neznáme. budeme se těšit🙂

sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kett
11. dub 2010

ahoj🙂
kde je Vavřenova?

lenny1
13. dub 2010

ahoj, bydlíme na Jílvoské, což je kousek od Vavřenové. Jedou autobusy ze Smichova - 197,198 a z Kačerova - 170,106,196 a zastávka se jmenuje Jílovská - naproti je OC Plaza. Vavřenova je ulice naproti Plaze a dáte se pořád rovně - je tam nový viladům, asi lepší se zeptat přímo u zastávky Jílovská. Je to pár metrů....Snad jsem to trochu vysvětlila....

lenny1
13. dub 2010

překlep - bydlíme na Jílovské

kett
14. dub 2010

OC Novodvorska plaza?

lopejznikova
5. črc 2010

Ahoj, vzali byste mezi sebe i jednu čerstvou maminu z Libuše? Je nám 8 týdnů a rádi bychom poznaly nové maminy/taťuldy a mrňata. Naše mrně se jmenuje Valinka.

lopejznikova
6. črc 2010

@vip.martin022
Ahoj, vzali byste mezi sebe i jednu čerstvou maminu z Libuše? Je nám 8 týdnů a rádi bychom poznaly nové maminy/taťuldy a mrňata. Naše mrně se jmenuje Valinka.

l.frulova
21. dub 2011

Ahoj, jmenuju se Léňa (27) a sháním maminku - kamarádku na společné procházky s kočárkem.
Ideálně Pankrác, Nusle, Michle...atd.
Mám 3 měsíčního chlapečka a nebaví mne samotnou venčit. Hledám maminku nejlépe s podobně starým miminkem , abychom si časově sedly..
Budu se těšit

giraafje
4. kvě 2011

@lopejznikova: Ahoj, já bydlím na Kamýku, ale kousek od Libuše. Taky ráda poznám nějaké maminky z okolí, nikoho tady neznám.

sarkachmelova
6. kvě 2011

@giraafje Ahoj holky, já bydlím také na Libuši :o) dokonce přímo na té hlavní, Libušské :o) bohužel tu moc lidí také znám, tedy znám, ale né s dětmi 😉

jasanka7
9. kvě 2011

@giraafje Ahojky, já bydlím kousek od Novodvorské a mám 8 měsíčního Domču, tak jestli ještě sháníš někoho na kočárkování tak dej vědět. budem se těšit.
Jana a Domík

cell
9. kvě 2011

ahoj, já jsem taky z Vavřenové ... ale kočárek nejdřív v listopadu 🙂

mibi11
11. kvě 2011

Ahoj, bydlím také kousek od Novodvorské...a mám 6 měsíčního Matýska. Na procházky chodíme skoro každý den odpoledne. Budu ráda, když se někdo připojí.... 🙂

jasanka7
13. kvě 2011

@mibi11
tak se mužem na příští týden domluvit a dáme si procházku, co ty na to? Já budu moc ráda, když se tam nebudu toulat sama. Kdy se ti to hodí?? zatím pa a hezkej den Jana

mibi11
13. kvě 2011

@jasanka7
Souhlasím. Hodí se mi klidně hned pondělí cca od 14.00....

jasanka7
13. kvě 2011

Jejkote, tak to je jedinej den kdy jedu z Prahy. Ale v uterý už je to ok. Dopoledne mám kurz ale odpo je to v pohode. Snad se ti to taky hodí, dej vedet. a kde bychom se sešly??

mibi11
13. kvě 2011

@jasanka7
Úterý je OK. Tak co třeba ve 14.30 někde na Novodvorské ?

gtver
13. kvě 2011

@cell , ahoj, nevím, jestli si ještě vzpomeneš 🙂 (vaše labradorka a naše nejdřív dvě, teď už jen jedna malá béžová fenka) tak vidím, že přání se vyplnilo a už čekáš miminko 🙂 to je krásná zpráva 🙂

cell
13. kvě 2011

@gtver : jo jo, spíš vídám Tvého mužíka a sleduju vaše dítka 🙂

rowan
28. kvě 2011

Ahoj maminky, my jsme z Kamýku 🙂

giraafje
28. kvě 2011

@sarkachmelova: Promiň, že reaguju až teď, ale nějak jsem se sem nedostala. Já bydlím kousek od Libušské a chodím tam docela často. Pracuju na částečný úvazek - úterý, čtvrtek a pátek jsem v práci, ostatní dny můžu na vycházku. Co Ty?

lynn77
29. čer 2011

Ahoj, najde se tady nejaka mamina, ktera ma 2 deticky, idealne vekove podobne jako mam ja na "prochazky" s kocarkem, resp. na "posezeni" na pisku? 😉 ty prochazky pisu do uvozovek, protoze se starsi holcickou se uz mockocarkovat neda, takze jde spis o pokec a taky o partaka na hrani na hristi pro starsi holcicku 🙂 Idealne Pankrac, Budejovicka. diky 🙂

raduscha
12. črc 2011

Ahojky mám 4,5 měsíčního Kubíka a bydlíme v Údolní v Braníku, kousek od OC Novodvorská. Nepocházím z Prahy a kamarádky, co tu mám, jsou bezdětné. Hledám nějakou mamču na kočárkování a případný kafíčkování 🙂

jajinka27
15. črc 2011

@lynn77 ahoj, na posezení na písku se ráda přidám 🙂)

tasha8
19. črc 2011

@lynn77 ja by som iez mohla 🙂

emmca2011
6. zář 2011

ahoj, chodí sem ještě někdo? 🙂 já bydlím taky u OC Novodvorská Plaza - ulice Klánova (hned u té Vavřenové 😀) a mám měsíční holčičku...

kacenkaharris
13. zář 2011

Neviem najst lepsiu cast fora, tak pisem sem. Chcela by som sa opytat, ci je to pravda, ze v Prahe mi nepovolia nabalit vlastny obed do skolky pre dieta? Vraj z hygienickych dovodov... Je to pravda? Este v Prahe nezijem, ale potrebujem to zistit, kym sa prestahujeme. Dakujem!

sheinka
19. říj 2011

Nenašla by se tu maminka, která by tak jednou týdně nechala večer děti doma manželovi a vydala se odreagovat do fitka? Sama se tam nemůžu donutit.. 😅

miarosa
30. pro 2011

ahojky maminky, je tu něaká maminka kolem Chodova ? zajít někam s dětmi nebo i bez dětí na pokec? 😀

emmca2011
22. kvě 2012

ahoj - je to tu ještě aktuální? sháním někoho na pokec - bydlím kousek od OC Novodvorská a mám 10m holčičku 😎