• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendo tak to gratulka k zoubku:slight_smile: My máme stále 7:slight_smile: a vlasy máme čímdál hustší, lenejvíc jí rostou v proužku uprostřed hlavy...:grinning: Dám do alba fotku z kola, už to s Alešem testovali na cestě k borovičkám-)
iris já u jezdím téměř všude, beru kočár i k Lutovským a akm se nevejdeme, tam nechodím.
16. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Presne tak, kam se nevejdeme tam nechodime...jejich minus oni prijdou o penize...
16. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zoubky ještě nemáme,ale už teď si říkám,co nás k těm zoubkům asi všechno čeká...zítra jdeme na očkování,tak bude Tomík zas mrzutý a bude mít teplotku.
Doufám,že dneska manža stihne stáhnout ty fotky,abych mohla něco přihodit do alba.
16. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já taky nejdřív nevěděla,jestli můžu dovnitř s kočárem,ale kámoška mi řekla,že to je normální,tak se hrnem všude...kde mají max.jeden schod..a kde se vytočíme..K rossmanovi,do fotolabu,na tržnici...a markety jsou v pohodě všechny,ježtě že tak:slight_smile:))
Náš Kubík už váží přes 9kg cca a zubů máme 8 a klube se nám stolička..myslím že stolička:slight_smile:))Naštěstí to máme doted bez bolesti:slight_smile:))
16. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dendásku,to já to mám ještě zajímavější..:slight_smile:))Pocházím z jižní Moravy,pracovala jsem posledních 9let v Ph a s Radkem budeme letos 5 let a nastěhovala jsem se sem před 2lety,co jsme si zrekonstruovali byt..a 2 měsíce po nastěhování jsem byla těhotná...Jak se říká,s novým bytem nové dítě..nebo tak nějak :confounded: ..ale snažili jsme se rok a půl..
16. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla líná vzít kočár (musím ho složit do auta a to musím vyndat ty horní přepažky nad kufrem),tak jsem ho nosila v autosedačce,jenže už je dost těžkej... :slight_smile: Aspoň mám nějakou !sportovní" činnost.
Vormoni,hlavně,že máte teď krásného kluka, nám se povedlo počít po 3 měsících snažení,ani jsme to tak rychle nečekali,ale je to super.
Kámoška se snaží už přes dva roky a pořád nic...
16. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vormoni: tak to je taky super kombinace...My jsme s manzelem rok manzele a pred tim jsme spolu asi pul roku chodili, nastehovala jsem se za nim po dvou tydeni znamosti...mimisek si nas nasel taky po trech mesicich..jako u iris.
Jedna znama se snazi uz taky neco pres dva roky...nejdrive si poridila kocku, jako ze na deti maji jeste cas a to je starsi nez ja..a ted jim to bohuzel nejde.
16. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to najednou žije:slight_smile:
Já chodím už i tam, kde je schodů více, klidně na poštu apod., s novým kočárem to jde:slight_smile:
Příští úterý jedeme na plavčo vlakem, budeme s Adélkou týden u našich, tak vyzkoušíme, jak se jí bude líbit mašinka:slight_smile:
16. dub 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,my pojedeme příště asi autem a mohli by jsme zas něco nafotit nebo natočit,jak nám to potápění báječně jde :grinning:
16. dub 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: 2 roky už je docela dlouho,možná by to chtělo vyšetření,nejdřív u chlapa-udělat spermiogram a pak asi kámoška na průchodnost vejcovodů..my byli na tom spermoigramu a naštěstí nebyl neplodný,jen to chtělo trošku víc rozhejbat :wink: doporučují se dýňová semínka,gingo biloba a hlavně žádný stres :grinning:
16. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni my budeme fotit určitě, pokud nezapomenu doma foťák. Pojede se mnou ségra, tak bude mít kdo cvakat:slight_smile: vidíme, třeba si troufne i s Adélkou do bazénu:wink:
Máme pokroky - Adélka konečně opět začala podsunovat kolínka pod sebe, ale stejně to dělá zvláštně. Ručičkama pořád leze Meresjevovským stylem,tedy po loktech, takže jedno koleno, druhé, pak na břicho a posunout lokty a zas na kolena...
16. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zítra jdeme do města i dopoledne, musím na poštu a vyzoušet Adélce nové háčkované čepičky, tak kdybyste se chtěli přidat (tak kolem 10) tak napiš:slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,to budeme teprve vstávat nebo snídat,to je nás moc brzy :wink: Kdyžtak až odpol,ju?Tak dobrou... :slight_smile:
16. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme už 6550 g,takže dál jen kojíme, na příkrmy nemá nárok :grinning: Teď mi tu Tom řve jak blázen,to je ta reakce na očkování,doufám,že usne,už jsem mz něj nešťastná,ale teplotu zatím nemá.
Vormoni: oni už na vyšetření byli,doporučili jim IVF,ale zatím nic.
17. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf,tak jsme měli krušnou noc...včera večer měl Tomík 38,7 (reakce na tu hexavakcínu), dostal Nurofen,obklad,napapat,po hodině mi usnul,ale v jednu v noci se vzbudil,nebyl tak rozpálenej,dostal najíst a ve 4 už byl zase vzhůru,úplně horkej...měl 39,4...prostě děs,málem to se mnou seklo,takže zase Nurofen,chladná koupel,zábaly,najíst,pak jsem radši volala do nemocnice...do rána to kleslo na 37,3,ale fakt jsem se bála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte rakovnícké maminy,
hlásím se do klubu :grinning:
Zkoukla jsem nějaké fotečky a pár tváří je mi i povědomých, Rakovník je prostě malinká díra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme se tedy odstěhovali v létě na ves, koupili jsme baráček a psa a je nám tu fajn :slight_smile:
18. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris,to jsi teda měla noc,asi bych se taky zbláznila...taková teplota..My měli jen jednenkrát 38,5 a i to jsem byla vyplašená..Na očkování jsme nikdy žádnou reakci neměli(naštěstí..)a i zoubky máme bez bolesti :slight_smile:
Ted v pátek se mi zdál také nějak teplejší,ale naměřili jsme jen 37,5..což není žádná hrůza,dala jsem mu panadol sirup a pak už byl ok..ale prý se nemá nic dávat dřív,než je teplota aspon tech 38,5(měřeno v zadečku..)To jsem nevěděla,říkala mi to pak známá..
19. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursik ahoj, a kde ted bydlíš? Vložíš nějaké fotky, abysme i my mohly usoudit zda jsi nám také povědomá?:slight_smile:
ris my měly taky horečku po první hexe, po druhé už nic, jen byla protivná, ještě nás čeká poslední, tak snad to bude ok.
Adélka má standartní teplotu kolem 37-37,2 po odečtu, takže pokud to není alespoň 37,7 nějak to neřešíme.
Dneska děláme generální úklid bytečku, už to tu vypadá jak v chlívku u čuníků:slight_smile:
Včera jsme byly s Adélkou v ZOO v Praze, takový menší sraz miminek ze srpnové diskuze, tak jestli chcete mrknout na fotky tak bud k barnovi nebo andira 001, ta jich má víc (pokud už je vložila, nekoukala jsem:slight_smile:)
19. dub 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, fotky vkládat nebudu, jsem líná :grinning:
Ale tady jich pár je: http://wewewe.minipotvurka.estranky.cz/
19. dub 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď bydlíme u Hořoviček v takové malé vesničce :wink:
19. dub 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My při první hexa měli max 38,4,ale teď jsem byla fakt vyděšená,že jsem v 5 ráno volala do nemocnice...kvůli tomu,že dětičky můžou mít při takové horečce křeče :confounded: Tomík mívá jinak teplotu standardně bez odečtu 37.4,taže po odečtu 36,9.
Teď jsem mu na mimibazárku objednala 5 krásných věciček,tak se těším,až to přijde.
19. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris o MMB ani nemluv, já už tam utratila takových peněz:grinning:
19. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carlisse, já objednávala teď poprvé a fakt jen 5 věciček,těším se,až přijdou...teď jsem se zatím nerozšoupla,páč jsem Tomíkovi minulý týden nakoupila asi 5 x body, 2 x dupačky, 2 x tričko...další zas jindy :grinning:
21. dub 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neznáte někoho z okresu, kdo dělá homeopatii?
22. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursik: moje pediatrička - Mudr. Ebertová, jestli chceš, napíšu ti na ni do IP číslo.
Musím se vám pochlubit našimi pokroky, už od pondělka kdy jsme přijely k našim se Adélka děsně rozkecala, v úterý dopoledne začala říkat táta (asi se jí stýská, když má tátu pryč:grinning:) a taky už přešla za ruce celý obývák, za ruce už toho nachodí poměrně dost.
23. dub 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ahoj Marketo..v úterý jsme byli plavat,rýma se nekonala..Zaplatili jsme ten nový kurs..a včera jsem byla na VZP,tam proplácejí 1.tis.za takovéto a podobné kurzy,takže si tam zajdi,jestli už to nemáš dáááávno..já se to teprve nedávno dočetla.. :astonished: Náš Kubík už se taky postavil v postýlce,naštěstí až potom,co jsme snížili patro..a včera se opřel o kolotoč a zlomil ho :frowning2: no co se dá dělat,tatík ho slepil,tak snad ještě bude držet..My s Kubíkem taky capeme za ručičky,ale nohy se mu ještě hodně kudrnatí :grinning: Dnes jdeme na rehab.cvičení,ani nevím po jak dlouhý době,tak jsem zvědavá jak nás "pochválí"..dám vědět.. :slight_smile:
24. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cvičení v pořádku,předvedli jsme lezení,a přelézání překážek a docela se to líbilo :slight_smile: Máme už jen cvičit nakračování..na kontrolu za 3týdny a pak už snad skončíme:slight_smile:ufff.. :grinning:
24. dub 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carlisse, díky, číslo na ní někde mám, ale ta baba mi není moc příjemná :grinning:
Holky, pozor na to vození za ruce, není to moc dobré, zatěžují se jiné svalové skupiny než když prcek chodí sám, nejlepší je když leze, na chůzi mají zatím čas :wink: My jsme s plaváním skončily, protože v sobotu v noci jsme skončili na ORL na Kladně a máme píchané ucho, takže plavání teď nepřichází v úvahu :cry:
24. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Moni máme metalku a proplatili nám 450, to už bylio za ten první kurz, je to jednorázová částka na rok, takže už nic:frowning2:
Moni gratulka k rehabilitaci, Adélka tam předvedla plazení, stoupání, klečení, má ještě tročku "opičí" nožičku, tak mě chtěla naučit masáže chodidel míčkama, ale jelikož je Adélka lochtivá na chodidlech, nic z toho nebylo...:slight_smile: Na kontrolu jdeme taky tak nějak za 3 týdny a taky snad už naposledy.
Včera ta naše opice začala popocházet kolem nábytku, jde to nějak rychle:slight_smile:
Dneska mi končí týdenní "dovolená" u našich, Adélka má rýmu a do toho kašlík, jinak by to bylo supr. Potkávám staré známé a všichni se diví že mám mimčo a každý říká jak je krásná, tak se dmu pýchou :grinning:
nursik to je škoda teda s tím ouškem:frowning2: Chuděrka malá...
Jinak fyzioterapeutka vození za ruce schválila - alespoň v našem případě, protože Adélka neleze a nejspíš ani nepoleze a chce chodit, ale mám držet její ručičky pod úrovní ramínek. V tom případě jí vlastně dělám jen lehce oporu a chodí vlastně sama, takže správně.
25. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nursik:díky za radu ohledně capání a držení za ručičky..budem muset techniku poopravit.. :wink: Já to teda na cvičení radši neříkala,že capeme..kdo ví,co by zas bylo.. :confused: ale zkusila si ho postavit a stál pěkně celou nožičkou,ne na špičkách..takže dobrý:slight_smile:)
Market,to je škoda,že malá ještě není zdravá..tak až bude a půjdete ven na procházku,tak dej vědět,přidáme se:slight_smile:))Já se bavím celý týden hledáním kočárku na netu a výběrem golfáče..už mi z toho jde hlava kolem...Toho x-landera jsem zrušila,kvůli tomu že se nevejde do výtahu a taky je i dost těžký..takže golfáč a uvažuju o chicco..ale ne a ne se rozhodnout..ach jo.. :frowning2:
25. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek