Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

carlisse
25. dub 2008

Moni my budeme chodit i tak ven, pokud nebude mít teploty, co taky doma🙂 uvidíme v pondělí, kdyžtak bysme šly už v úterý na plavčo, když bude do neděle ok.

carlisse
25. dub 2008

Moni krásné nové fotky, hlavně ty z plavča, škoda že jsme nebyly, na žabičce jsme se ještě nevozily🙂

iris
25. dub 2008

Holky,tak se té paní ohledně plavča nemůžu dovolat 😒 no,pokud se to nepovede,tak můžem od listopadu do Tuchlovic

carlisse
25. dub 2008

iris spíš jí napiš smsku, ona má teď asi měsíčního prcka, tak má asi své práce dost, ale na smsku ti na 100% odepíše

vormoni
25. dub 2008

ahoj,tak to jo,v pondělí se budem těšit 🙂 A děkujeme za pochvalu 😀 Tatínek fotil..Odpoledne jsme byli v rossmanovi,ale měli zavříno a tak jsme šli do DM..potřebovala jsem plíny,tak ted máme náké jiné,než jsme zvyklí..ale vypadají dobře🙂))Jsou od babylove..jako ty ubrousky tuhle.. 😀 tak zatím ahoooooooj 😅

carlisse
25. dub 2008

ty babylove plenky jsme měly, byly supr, akorát že se v té době začala osypávat, tak jsme nasadily pampersky s aloe vera a jedeme na nich doteď🙂

nursik
25. dub 2008

Já jsem taky minulý týden koupila Babylovky a malá je teď osypaná, tak nevím jestli to bylo z plínek 😠 Já vám to plavčo tak závidím, my už jsme jely několikátý kurz a teď musíme přestat kvůli těm zánětům uší, ale paní Cermanová nám ochotně vrátila kurzovné, takže aspoň něco pozitivního 🙂

carlisse
26. dub 2008

nursik: ještě jsem se tě chtěla zeptat - ta ftka co máš v pasu to je z plavání kojenců? Kdo to fotil? To se dá zaplatit aby tě takhle vyfotili, nebo to je někde soukromě?

nursik
26. dub 2008

To je na plavču, fotili nás někdy v listopadu, přímo paní majitelka, máme i dvd s fotkama, ale upřímně kvalita nic moc ☹

carlisse
27. dub 2008

nursik a kolik to stálo a kolik těh fotek máte? Díky za info.-) Chtěli jsme koupit podvodní foťák a nějak to nafotit sami, netušila jsem že to taky dělají, uvidíme, jestli to pořád ješetě dělá, majitelka má te´d malé mímo...

nursik
27. dub 2008

na tom dvd je spousta fotek, ze všech kurzů toho dne, ale některé fotky jsou absolutně nepoužitelné, našich fotek je tam cca 5 a celé do dvd stálo tuším 50 nebo 100 kč, už si to nepamatuju přesně. Jo a zkoušela ses v tom bazénu potopit? Já myslela, že mi to vypálí oči, jak je to přechlorovaný, divím se děckám, že jim to nevadí.

iris
27. dub 2008

Carlisse,díky za tip,já to zkusím přes tu sms 🙂

carlisse
27. dub 2008

nursik: ¨přesně naopak, mě chlor vadí, osypávám se po něm - to mám z normálního rak. bazénu, kdežto tady to v pohodě snesu, Adélka má dokonce AE a bazén jí to nezhoršuje. Už jsem se tam i potápěla, když jsme měly na jednu hodinu místo Jitky Janu, jen obličej, ale necítila jsem to. Prý je tam jen minimální nezbytné množstv í chloru.

vormoni
27. dub 2008

Ahoj holky,tak jaký byl víkend?My se byli včera podívat na ryb.závodech v Olešné,poseděli jsme s malým na dece,ale počasí nic moc..Dnes to bylo lepší,to jsme byli v Roztokách u Berounky,a bylo krásně🙂)Později vložím fotky 😀 Tak Kubík včera poprve zřetelně řekl "máma" to bylo něco..taky už se začíná pěkně zvedat na nožičkách.. 😲
nursik:ta fotka je fakt moc pěkná,taky doufám,že nám to focení pod vodou nabídnou,a nebo radši se poptáme.. aby jsme si to příp.nějak zařídili..😕

carlisse
27. dub 2008

Moni co v Roztokách? Byli jste s tátou rybařit? Adélka říká všechno možné ale máma na to nějak prdí😀
Olešná je sice jen 5km, ale v Rakovníku bylo krásně, byly jsme s malou prvně na pískovišti (fotky jsou v albu), no píseček jí moc chutnal😀 Dneska byla hrát s taťkou minigolf, já byla mezitím v posilovně. Doufám, že už to začne být konečně vidět, jelikož mě to už nebaví, cvičení mě baví, ale žádný výsledek - to je demotivující😀

nursik
27. dub 2008

Tak mě teda ten chlor tam vadil a byl i cítit ve vzduchu, ale třeba před vaším plavčem větrali 😀

carlisse
28. dub 2008

¨Moni tak dneska s vámi nikam nejdeme, ve 2 začínám pracovat - mám prvních pár zkušebních hovorů a je to do USA, takže to dřív nejde. Pak už tu bude manžel a pojedeme pokud vydrží počásko kousek na kolo. Pokud půjdete zítra plavat pěšky, tak se rádi přidáme.
Rýma je na ústupu, kašel už nemá vůbec, tak snad to už odezní úplně.

iris
30. dub 2008

Tak jsem dneska sháněla v Rakovníku Tomíkovi letní čepičku, nebo klobouček, ale zatím nikde nic 😠 Musíme počkat...

vormoni
2. kvě 2008

ahoj holky🙂
Markét,tak jsme nakonec marodi..ten náš kašlík nám sednul na průdušky a je z toho zánět průdušnice..No dostali jsme čípky a nějaké kapičky na kašel a máme být o víkendu pěkně doma..Vzhledem k počasí co je zrovna za oknem,mi to nevadí.. 🙂 Ale Kubík je nevrlý,bublá mu v nosíku a i v noci se víc budí,tak jsme nevyspaní..Proto jsem i dnes tak vytuhla po obědě.. 😀 V pondělí máme přijít na kontrolu,tak ani nevím jestli by jsme měli jít na plavčo v úterý,no uvidíme..
Jinak gratulace k práci 😉 A jak jste si včera zaplavali s kámoškou?

carlisse
3. kvě 2008

Mončo tak to je smůla☹ Ať se Kubíček brzy uzdraví! No hele plavčo super, ale když jsme občas dřív zašly do bazénu a nic jiného jsme nedělaly tak nás nikdy ni nebolelo a teď když chodíme cvičit jsme byly po prvních pár bazénech jak zmlácené😀 Nevím, čím to je🙂
Dneska to vypadá, že bude hezky, ale včera fakt nic moc. Máma večer hlídala, tak jsme byli s mužem a ségrou posedět v hospůdce a po cestě tam pěkně zmokli... Jo mám pro tebe dobrou zprávu - na Špejcharu mají tvé oblíbené pivčo 😀 Včera jsem si všimla cedule🙂
V úterý uvidíš, kdyžtak vás můžeme vyzvednout, pokud teda nbude lejt, ak jdeme pěšky.
Jo a patala jsem se na to focení pod vodou, tak bude, Jitka říkala, že cca za měsíc, až budou prckové pěkně plavčit pod vodou🙂

vormoni
4. kvě 2008

Ahoj Markéto,tak to je super s tím pivkem,ted jen ,kde je ta hospůdka..Radek ji nezná☹To proberem🙂)
Kubík zatím kašle pořád,ale už se zdá být lepší..no uvidíme ,co nám řeknou v pondělí dr.
To bolení těla po plavání chápu,člověk namáhá svaly ,o kterých ani neví,že je má..🙂)Já bych počítám ani nevylezla z toho bazénu,jak jsem shnilá..Moje záda a hlavně pod koleny ta bolest..Asi už je na mě Kubík příliš těžký..
Ted zrovna spinká,tak koukám na inzeráty,uvažuji o koupi chodítka..Abych se nemusela hrbit s malým a on si užil pohybu..Nějaké jsem už objevila🙂)Také jsem objednala ten golfáč,uvidíme jestli přijde..ta barva je prý hodně vyprodaná,ale měli ho v nabídce,tak jsem to prubla..
Tak zatím ahoj a my se ozveme🙂Jo,pěkný fotečky v albu🙂)Pozdravuj Adélku🙂)

iris
5. kvě 2008

Vormoni, a jakej budeš mít golfáč?
Ať se Kubík brzy uzdraví!

vormoni
5. kvě 2008

Ahoj Iris,objednala jsem nam chicco multiway,barva topazio..ta je dost vyprodaná..ale měli ji v nabídce spuntiku,tak čekáme..snad to vyjde🙂)Děkujeme,zatím stále kašlíkujeme,asi nám to dnes dr.prodlouží..Fakt má do zdravýho dle mého ještě daleko..☹

carlisse
5. kvě 2008

Teda Moniko jestli tu barvu budou mít, tak tě rozhodně nikdo nepřehlédne 🙂 Pěkné 😉

vormoni
5. kvě 2008

Ahoj,no to ne,je fakt pěkná 😎 Hlavně se líbila Radkovi,já bych brala i jinou..
Tak u dr.jak jsem předpokládala,dostali jsme antibiotika,nějaký sirup,co vypadá jako mlíko..Naštěstí je spříchutí,tak mi to Kubík zhltnul..Máme tam prý nějakou bakterii,takže s tímto,by se to mělo vyřešit..a v pátek jdeme na kontrolu..Tak to spojíme rovnou s 10.měs.prohlídkou:-)))A doufám,že to už budeme ok...No tak zatím ahoj,mějte se🙂

carlisse
6. kvě 2008

Teda to je naprd s těmi ATB, snad mu ale ¨rychle zaberou a budete moct vyrazit do přírody, je tam krááásně. Teda jak kdy... ráno bylo nádherně, byly jsme s Adélkou společně venčit psisko - vzala jsem jí jen na ruku a na rovných úsecíchc chvilku ťapkala po svých, odpoledne znovu, ale mezitím se zatáhlo, byla bouřka a já pořád přemýšlela, jestli jít na plavčo s kočárkem nebo autem, nakonec jsme riskly kočárek a po cestě zpět bylo nááádherně, já si u vorla koupila zmrzku a Adélka dostala kornout, tak byla taky spokojená🙂
Když byste mohli už aspoň ven klidně se ozvěte. Jinak příští týden jdeme s kámoškou na hřiště - musíme najít nějaké, kd jsou hračky na pérku, protože na těch jsme byli o víkendu v pustovětech a šííleně se jí to líbilo - tak kdybys chtěla jít s námi klidně😉
Iris zkus mrknout do GH, tam toho měli těch čepiček celkem dost i slabé a na trhy - tam bývá stánek pico a mají tam krásné čapky.

iris
8. kvě 2008

Ahoj, carlisse, díky za tip, v GH jsem byla minulý týden, ale na Tomíka neměli nic, měli buď malé, nebo velké a já pro něj chtěla nejlíp klobouček.Trhy jsou ve čtvrtek,že jo?Já mám v plánu zajet do Rakovníka příští týden, tak se mrknu.

iris
9. kvě 2008

Hurá!Sehnala jsem dnes Tomíkovi bezva kšiltovku a ještě prďáckej klobouk 😀 Tom bude frajer!

carlisse
14. kvě 2008

iris a kde jsi nakonec sehnala?

iris
14. kvě 2008

Carlisse, kšiltovku v GH-přišlo jim zboží a klobouček v sekáčku - v buňce u hlavní silnice co je za ním to parkoviště 😉 Ale ta paní ohledně plavča nereagovala ani na sms, tak to vypadá, že budeme jezdit od září do Tuchlovic.