Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

iris
28. dub 2011

já jsem z Křivoklátu 🙂 A do Rakovníka jezdím každou chvíli na nákupy

dreana
28. dub 2011

@cutebabe Ahojík 🙂 Tak to máme od sebe opravdu coby kamenem dohodil 🙂) Ale ja jsem tu zatím krátce jen pul roku 🙂

@cutebabe Tam jsem docela často, ale pracuju pořád v Praze což mě štve ale přece jenom platy jsou tam nejlepší 🙂...

steelska
19. črc 2011

@bronik :ahoj já jsem také z Rakovníka

vormoni
7. led 2012

Ahoj holky,jsem z Rakovníka,momentálně těhotná cca 2 měsíce a ráda bych se seznámila s maminkou co také čeká nebo se snaží,nebo jen hledá někoho na pokec a procházky..:o)Jsem doma na rizikovém,tak se trochu nudím,když zrovna nelítám za malým..Ten už má 4 roky a chodí do školky,takže dopol je vždy klid🙂

vormoni
7. led 2012

Našla jsem tady svoji konverzaci když byl Kubík malý,už jsem skoro zapomněla..takže některé si mě možná pamatujete..každopádně ráda pokecám s kýmkoliv..Mimčo se nám douho nedařilo,nakonec nám museli pomoct doktoři.. 😉

mejj
5. lis 2017

Ahoj, snažím se dohledat, co je aktuálně v rakovnické porodnici po porodu pro miminko k dispozici. Myslím tím plínky atd. Jestli si mám brát zásobu plínek, nějakou kosmetiku pro miminko a také oblečky. Jestli stačí jen oblečení na odjezd a nebo je nutné mít s sebou zásobu oblečení pro pobyt na šestinedělí. Také zavinovačku atd. Je tu někdo kdo v poslední době v Rakovníku rodil a ví jak to tak v tomhle ohledu je?
Moc díky.