Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

carlisse
1. dub 2007

Deni tak třeba ti to vyjde příští týden🙂
Já mám zítra taky docela nabitý program. V 11 mám masáž a pak cvíčo. Ale na masáž se už mooc těším.

dendasek
autor
1. dub 2007

Jooo tak ty si takhle uzivas..to se mas...
V sobotu odjizdime k mojim rodicum a budeme tam cely tyden na to uz se strasne moc tesim...po dlouhe dobe zase uvidim kamaradky 😉
Koukala jsem na tvoje fotecky..mas krasne brisko, jsme ve stejnem mesici a ja nemam skoro zadne.

carlisse
1. dub 2007

A odkud vůbec jsi? Nejsem si jistá, jestli jsi to říkala...
no bříško mám takovéhle od té doby co jsem byla na té amniocentéze, ale prostě se vylouplo a od té doby už neroste, jen se mimoušek přesouvá sem a tam🙂
Z toho, že nemáš bříško si nic nedělej. Na cvičení jsem se potkala pokaždé s jednou maminou, co je o týden víc těhotná než já a teď v pondělí mi říkala, že ze mě měla minule mindráky (teda z mého břuchu) a doktora se ptala, jestli to není divné, že jí ještě nic nenarostlo a jestli mimčo neutlačuje🙂
Ona neměla fakt ale ani náznak těhu bříška, což mě teda zarazilo🙂 Já obyčejné kalhoty neolbéknu už někdy od února🙂))

carlisse
1. dub 2007

Deni už máte vybraný kočárek, nebo výbavičku ještě neřešíš?

dendasek
autor
2. dub 2007

Market ja jsem puvodne z Orlove, je to kousek od Ostravy a Karvine...a sem do Rakovnika jsem se prestehovala za pritelem, ma tady docela slusnou praci, ale casem se chceme prestehovat kousek blize k mojim rodicum.
Chtela jsem se zeptat,jaka byla ta amniocenteza?

Kocarek...no uz mame urcitou predstavu, ale koupeny ho jeste nemame.
A vybavicku kupuju tak prubezne, kdyz se mi neco libi, ale mam silenou segru a ta nakupuje od te doby co vi, ze jsem tehotna...tak to nebudeme zase nijak prehanet.
Jak jsi na tom ty?

carlisse
2. dub 2007

No Deni samotný zákrok nic hrozného, ale ty nervy abych o miminko nepřišla a čekání na výsledky... no hnus.

Máme vybranou postýlku i kočárek, ale koupené to nemáme.
Jinak oblečků už mám hafo. Pokud ti nevadí nakupovat v sekáčích, tak ti můžu nějaké doporučit🙂 Už je tu mám prolezené docela slušně🙂))

dendasek
autor
2. dub 2007

To verim..ja se bojim neustale, porad si myslim, ze neni neco jak by melo byt ☹ uz mi z toho hrabe, ale Milan me nastesi vetsinou uklidni.
Tak to jste na tom podobne, taky mame vybrano...ale koupeno jeste ne 🙂 Az budme u nasich tak se chceme stavit do Polska maji tam slusny vyber (kocarku,postylek) a stejne vetsina nabytku a kocarku v obchodech je z Polska...
Jinak sekace mi nevadi a uz mam z neho dva ulovky...jen me nebavi chodit samotnou.

carlisse
2. dub 2007

Já chodím nejradši do toho dětského sekáčku vedle KC v buňce, pak je ještě moc hezký bazárek Eliška v Trojanovce a vedle Slavie v průjezdu je Guguland.

dendasek
autor
2. dub 2007

Byla jsem v tom Guguland...a vedle toho KC jsem koukala do vylohy...pejne vecicky, nektere jako nove.

carlisse
2. dub 2007

V tom vedle KC mají hodně NEXťáckých věcí, nebo Morris Mouse, koupila jsem tam co mám v albu ten kabátek s ouškama, ty jeansové šatičky, tričko se lvíčkem a overálek se zebrou a vše za pár kaček.
Víš vlastně už co čekáte?

dendasek
autor
2. dub 2007

Ne jeste to nevime, takze kupuju univerzalni barvicky. Zajdu se podivat do toho co je vedla KC.

carlisse
2. dub 2007

Jinak koncem května máme s holkama z diskuze srpen další sraz. Nebo sraz, spíš se jedeme hromadně podívat do Prahy na výstavu for kids, získat inspiraci, tak kdybys chtěla, můžeš se přidat.

dendasek
autor
2. dub 2007

Jo moc rada bych se pridala. 😉
Chodis na www.lide.cz? mam tam profil a na nem i kocarek, ktery chceme. muj nick je Dendasek.

carlisse
2. dub 2007

Chodím, juknu tam.
Přijď se na nás někdy podívat na Srpen, ať nás trošku poznáš🙂 Chodím tam každý den a když jsme byly na srazu v Praze před týdnem přišlo mi, že holky znám deset let🙂)

carlisse
2. dub 2007

Já mám ten vybraný taky v albu. Teda máš nádherný vlasy. Vím, že tě určitě krkají a chtěla bys rovný (každý chce většinou co nemá), ale co já bych za takový dala, já to mám jak hřebíky🙂)

carlisse
2. dub 2007

Jo koukala jsem, že máš taky pejska🙂
Jdu s ním ven a pak jdu pomalu na cvíčo, tak ahoj!

dendasek
autor
2. dub 2007

Jasne prijdu mrknout i na srpen 🙂
No s tema vlasama jak kdy, ja bych asi s rovnyma vypadala strasne, tak nejak jsem si na ne zvykla, segra je ma taky vlnite,ale ji narozdil ode me slusi i rovne 😖
Mame pejska Kima, je to krizenec mini jezevcika a krysarika...takovy mali blazinek 🙂
tak pa pa a dobre si zacvic, ja jdu upect aspon babovku, kdyz mame tu navstevu.

carlisse
2. dub 2007

Tak jsem zpátky🙂 Dneska nás bylo dokonce už pět a je to o to větší sranda🙂 Příští pondělí cvíčo není, jsou Velikonoce, ale za 14 dní ano, tak snad ti to vyjde🙂

iris
2. dub 2007

ahoj holky, doufám,že nenaruším moc vaši diskusi,ale chtěla jsem se pochlubit pozitivním těhu testíkem 😵 Paní doktorka nás poprvé zkontroluje ve čtvrtek.Doufám,že se mimi pohodlně usadí 😉

carlisse
2. dub 2007

Iris tak to moooc gratuluju! Tak hlavně aby se miminko usadilo tam kam má a dobře rostlo🙂 Budu ti držet palce! Odkud přesně jsi?

dendasek
autor
2. dub 2007

iris: tak to moc,moc,moc blahopreju 😉

iris
2. dub 2007

Děkuju.Máme s manžou moc radost. 🙂 Bydlíme na Pískách.

carlisse
2. dub 2007

Jo iris promiň, mám tu těhotenskou demenci🙂 Vždyť jsme se o tom už bavily 😀

dendasek
autor
2. dub 2007

Market, snad to vyjde 😉

iris
3. dub 2007

Carlisse, to je v pohodě, je spousta důležitějších informací 😉

carlisse
4. dub 2007

Holky tak velký UZ nám dopadl dobře, mimoušek vypadá zcela zdráv a mám vyblejsklý jeho obličejík🙂 Dala jsem do alba🙂

dendasek
autor
4. dub 2007

Ahojky Market tak to je moc dobre 😉 , ja jdu k doktorovi az 17.4. tak jsem zvedava co nas ceka....pokazde trnu a pak mam z toho vysoky tlak ☹ a vysvetluj to doktorovi.

carlisse
4. dub 2007

Tak to jdeš toho 17. asi na ten podrobný UZ. Dělá se až snad do 23tt nebo do 24 dokonce.
No já mám normálně tlak hodně nízký, ale po těch sedmi patrech schodů a stresu mám vždycky v normě🙂

dendasek
autor
4. dub 2007

Market chtela jsem se zeptat, nakoukla jsem mezi srpnovky, ale nejak mi to tam nejde vy se znate...ale to jsem na mysli nemela.
Chtela jsem se zeptat na ten 3D ultrazvuk, jestli na neho musi byt nejake doporuceni a kde se provadi.

carlisse
4. dub 2007

Deni taky jsem tam byla kdysi nová🙂 Chce to chvilku jen číst a pak se zapojit, ale já jsem hodně ukrafanej extrovert, třeba na to prostě nemáš povahu🙂))
Ten 3D ultrazvuk je čistě komerční záležitost, ten na který jedeme my. Nepotřebuješ doporučení ale musíš se objednat. Jedeme na něj do Gennetu do Prahy, je to s natočením na DVD + ještě fotečka, hodím ti odkaz, jak to pak vypadá. (jo stojí to 1190,- - mě to přišlo moc drahý, ale Aleš na něm trvá🙂)
Jinak ještě jsem si vzpomněla, kamarádka mi říkala, že byla na natočení mimča z ultrazvuku v nemocnici - točí to na videokazetu a stojí to stovku. Akorát by sis tam musela zavolat co nejdřív, protože je to dobré tak do 24tt - pak už je mimčo moc velké a není tam nic vidět. Schválně s zkus brnknout do nemocnice (to samé číslo jak na cvičení myslím) a pozeptat se.

http://www.alesskrivanek.cz/4dultrazvukge.html - tady máš fotečky z toho UZ
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-61 - tyhle jsou hejbací, to je to co točí na DVD