Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

sarkaa
4. dub 2007

Ahojky - zdravím "spoluobčanky" 🙂

Koukám,že už tu jsou samé těhulky !GRatuluji iris k testíku 🙂 My stále nic...bohužel.Tak je před námi druhý měsíc plný snažilkování .

Mějte se pááčko

carlisse
4. dub 2007

Sarkoo jeden měsíc opravdu není moc, ale pokud jsi poprvé otěhotněla hned, tak chápu, že čekání otráví🙂
My se dočkali třetí měsíc.
Držím palce, ať brzy přibudeš do klubu těhulek🙂

dendasek
autor
4. dub 2007

Market to je nadhera, jsem to ukazovala Milanovi a hned navrhl, ze si tam taky zajedeme, ja uz se tak tesim, jupi 🙂 ,ale asi az po svatbe, je toho tedka docela dost. Jak dlouho dopredu jsi se objednavala? At si tam taky zavolam.
Jinak ja asi nejsem az tak moc ukrafana 😅

carlisse
5. dub 2007

Deni já to objednávala už někdy před 14ti dny a měli dost nabito. Číslo je 222313000. Volala jsem tam několikrát na výsledky té amniocentézi, takže číslo už znám zpaměti🙂
No určitš by to bylo po svatbě🙂 Ono totiž mě objednali na 13.5. (je to prý tak akorát, aby toho bylo vidět co nejvíc a co nejlíp) a měli volno už jen v 8 ráno, takže tam brnkni ještě dneska klidně, prostě co nejdřív. Jo a dělají to o víkendy + pátky.

dendasek
autor
5. dub 2007

Ja jsem si napsala, nejake jine cislo co bylo na tom odkazu...296 511 422
Vcere jsem si cetla na srpnovkach o Swetii (nevim jestli jsem to napsala dopre), kdyz se stane neco takoveho tak to musi byt silena rana...musela jsem na to vcera porad myslet...je mi ji moc lito. ☹

carlisse
5. dub 2007

Deni taky jsem se bála, jestli se nebudu muset takhle rozhodovat...
Její miminko mělo bohužel postižení (mají zátěž v rodině), takže by se vůbec nehýbalo. To je pak docela jasná volba, kvalita života by nebyla ani pro mimi ani pro rodiče moc valná. Ale musí to být šílené...
Fuj, už o tom radši nebudeme mluvit.
Já jsem od té doby co jsme přijeli z toho ultrazvuku děsně aktivní. Uklidila jsem komplet celý byt (včetně skříní a špajzky a dalších "schovávaček" kde bordel není vidět) a dneska jsem byla s pejskem natrhat zlatý d顚ť za potokem a hudebně vzdelávám mimouška🙂 Od rána jsem mu pouštěla Alice Coopera, Erica Claptona a teď Helloween a líbí se mu to🙂 Kopalo jen když jsem odešla tak daleko, že to nebylo slyšet🙂)))))
Přijede za mnou dneska mamina a pak sestřička, tak doufám, že mámu utáhnu na sekáč vedle KC - ať taky něco pořídí vnoučátku 😀

ammalka
5. dub 2007

Aholky holky, tak i já si s vámi pokecám, jsem také z okresu. Ale zatím patřím jen do snažilek ☹ , už abych byla čekatelka 😀

carlisse
5. dub 2007

amaalko odkud přesně jsi? Jak dlouho se snažíte?

dendasek
autor
5. dub 2007

Ahojky Ammalka 😉

dendasek
autor
5. dub 2007

To jsi sikulka 😉 Market ja jsem byla nejaka hyperaktivni vcera...az me z toho vecer vsechno bolelo.Dneska klidek a odpocinek.

dendasek
autor
5. dub 2007

Market a na ten 3D ultrazvuk nejdeme, protoze volny termin maji az ke konci cervna a to ta pani rikala, ze by se to taky uz nemuselo povest, protoze to uz budu ve 27 tydnu a mimi tam ma pak uz meme prostoru. ☹ skoda

ammalka
5. dub 2007

Já bydlím poblíž Rakovníka je to přesně 15 km od Rak.,snažíme se pátý měsíc, ale už mi to připadá jako 5 let 😒 .
Carrlise, s tebou jsem si už myslím psala, hrávala jsi dřív v kapele, viď?

carlisse
5. dub 2007

Deni mě v úterý bolelo večer břicho, jak jsem lezla po židli do skříní, ale dala jsem si večer klidný režim (ordinace u tv🙂)))...) a včera už to bylo ok a i když jsem si chtěla oddechnout, tak jsem to nevydržela🙂
Deni a zkusila jsi třeba to podolí? Tam to taky dělají.

dendasek
autor
5. dub 2007

Market tak jsem volala do toho Podoli a mam si zavolat hned jak zacnu 25 tyden tehu...hura, tak snad to pujde.

carlisse
5. dub 2007

Deni tak super. Je to jedno, kde to udělají, ale hlavně že mají místo🙂
V tom Gennetu je fakt natřískáno🙂

dendasek
autor
5. dub 2007

To mas pravdu, ze je jedno kde to udelaji, hlavne, aby tam bylo neco videt 🙂 uz se moooooooc tesim...nemame doma jeste zadnou fotecku.
Chtela jsem se zeptat to tvoje sestra odesla od doktora Baci?

carlisse
5. dub 2007

ne, já jsem ale odešla od doktorky Alberovské🙂

dendasek
autor
5. dub 2007

Market to ja taky..tak to psala asi Sarkaa. Proc si odesla?

carlisse
5. dub 2007

Deni když jsem otěhotněla, tak se ke mě chovala hrozně, myslím, že jsme to tu už někde obě psaly🙂 Momentík🙂

carlisse
5. dub 2007

Jo, je to hned na první stránce🙂)) Jukni na to🙂
Papa, letím, mám tu ségruši🙂

sarkaa
5. dub 2007

Ahojky 🙂

Dendasek: Jj to jsem psala já.Ségra od něj odešla když otěhotněla ale proč to nevím.Ale chodí k němu manželova maminka a ta je s ním spokojená.

carlisse
6. dub 2007

Tak jsem akorát doklohnila dorťase🙂
Deni včera jsem zatáhla mamku do toho sekáčku vedle KC a mám krásný overálek🙂 Kdyžtak jukni do alba.

dendasek
autor
6. dub 2007

Market uz jsem koukala, krasnoucky 😉 , ja jsem dneska koupila krasne bodicko s dvojitym rukavkem...kdyz jdu do mesta tak mi to neda.

Jinak tady ten pristi tyden nebudu...zitra odjizdime k rodicum...tak preju vsem KRASNE VELIKONOCE. 😉

carlisse
6. dub 2007

Deni i tobě, užij si to a doufám, že se příští pondělí uvidíme na cvíču🙂)

carlisse
14. dub 2007

Už týden tu nikdo nebyl, tak sem alespoň zaznamenám nějakou blbovinu, aby to tu nevypadalo tak prázdně🙂))
Venku je úúúúžasně, akorát teda tahat to bříško v tomhle vedru není nic extra🙂 Jsem zvědavá, jak přežiju léto...
Deni jdeš v pondělí na to cvíčo?

dendasek
autor
15. dub 2007

Ahojky Market tak uz jsem doma 🙂 . Zase s musim trapne vymlouvat, ale nevim jestli to stihnu mam toho hodne, dort, kytky, prstynky, sklenare...no uvidime...uz se nam to blizi.

carlisse
15. dub 2007

Ahoj Deni🙂))) Co se dá dělat🙂) Ještě máme skoro 4 měsíce, tak třeba ti to někdy vyjde🙂)) Kdy se vlastně berete?

dendasek
autor
16. dub 2007

Ahojky Market, to mas pravdu snad to do toho srpna stihnu 🙂 aspon jednou urcite.
Bereme se uz ted v sobotu...tak musim jit dneska vsechno zaridit.

carlisse
16. dub 2007

Jů Deni tak držím palec, ať to dobře dopadne a hlavně ať nemáte ovíněnýho oddávajícího jako my🙂))

dendasek
autor
17. dub 2007

Ahojky Market..no snad bude oddavajici v pohode 😎