Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

carlisse
20. dub 2007

Tak co Deni, začínáš být nervozní? Zítra je ten velký den, co🙂

dendasek
autor
20. dub 2007

Market, jak se to vezme...snad bude vsechno v poho, bude nas jen 12, ale na obrad se prijde podivat i Milanova rodina a kolegove z prace..Snad nasi(rodice) privezou saty v poradku...z toho jsem trosku nervozni a taky z toho ANO, abych to nerekla nejak drive a taky abych to vubec rekla 😀 jinak se uz moc, moc, moc tesime🙂

carlisse
20. dub 2007

Deni neboj, nemůže to být horší než u nás🙂)) Já dostala v obřadce záchvat smíchu, nejdřív když jsem měla říct ano a pak znovu, když jsem už 10 minut páčila Alešovi na prst snubák🙂)))

carlisse
22. dub 2007

Deni tak doufám, žes to včer úspěšně zvládla a můžu pogratulovat mladé paní🙂)

dendasek
autor
23. dub 2007

Ahojky Market, ted uz je ze me mlada pani 🙂 , ale zadnou zmenu jsem nepocitila 😀 . Bylo to fajn a strasne rychle to uteklo...starosta-oddavajici byl taky v poho, porad se na nas culil🙂)

carlisse
23. dub 2007

Deni budou nějaký fotečky ze svatby? Jsem zvědavá na něvěstinku - těhulku🙂)

dendasek
autor
23. dub 2007

Market, nejake uz mame (domaci foto) a ty z uradu budeme mit zitra...na ty jsem sama zvedava. 😵

carlisse
24. dub 2007

Deni koukám, že máš posunutý termín! Měla jsem dojem, že ti to vycházelo nějako kolem 8.8. ne? Nebo si to pletu?

dendasek
autor
24. dub 2007

Market, ja uz mam nejmene paty termin....takze jsem sama zvedava kdy to bude,ale ten posledni byl kolem 5.8.

carlisse
24. dub 2007

podle čeho ti to šoupli? Podle UZ? A jedeš na ten 4D UZ?

dendasek
autor
24. dub 2007

Jo podle UZ..nejak se mi to rozchazi s menstruaci....Na ten 4D UZ jedeme,ale mam si az pristi tyden zavolat na objednani.

carlisse
25. dub 2007

Je to skvělý, kamarádka na něm už byla, tak mi to ukazovala jak fotky tak DVD, je to opravdu nádherný, už se na něj moooc těším!

dendasek
autor
25. dub 2007

Ja taky, protoze jeste nemame ani jednu fotecku naseho drobecka a kdyz vidim jak nektere mate skoro kazdy tyden novou fotecku tak je mi do breku.

carlisse
25. dub 2007

Neboj, já mám fotky 4, ale na první je jen fazolka se žloutkovým váčkem, na druhé je hlavička, na třetí nožičky a hezká je ta poslední, kde je obličej. Chce to si prostě o fotečku říct🙂 A neboj, z toho 4D jich bude a jaký...🙂

dendasek
autor
26. dub 2007

Moc se tesim az konecne uvidim co mam v brisku. 😉

carlisse
26. dub 2007

Dneska jsem byla na kontrole, dělal mi jen vyšetření na koze, příště jdu zas ještě za měsíc a pak už půjdu za 14 dní a to bude i s UZ, tak s sebou vezmu Aleše, jestli bude moct. Vychází to až na 7. června, přijde mi to strašně za dlouho🙂)

dendasek
autor
27. dub 2007

Ja jdu na celkove vysetreni 10.5. na kozu i UZ, pak se musim objednat do te Prahy...nechci tam jit pred tim doktorem.
Dneska jsem byla na te sladke vode, uz po druhe...tak doufam, ze vysledky budou v poho.

carlisse
28. dub 2007

Mě tam doktor ani neposlal a přitom mám nahoře už příšerných 13,5 kilo. Přijde mi, že přibírám moc, na to že nejím nic až tak extra tučného, ale je fakt, že před těhu jsem byla zvyklá za den spořádat tak dvě misky dušené zeleniny s plátkem tmavého chleba, jeden jogurtový nápoj a jeden ranní jogurt s ovocem. Teď jím i maso apod.

dendasek
autor
29. dub 2007

Market my to mame v rodine, babicka je silny diabetik a inzulin si picha. A ja tim, ze jsem silnejsi, tak me tam dotkor asi posila pro jistotu. I kdyz zatim jsem pribrala vseho vsudy za tehu jen pet kilo. Kdyz jsem byla nemocna tak jsem tech pet zhubla, ale ted uz je mam zase nahore, takze tak nejak v normalu.
Doktor rikal, ze mimi vsechno co potrebuje tak si bere ode me a ja mam zasob dostatek 🙂 , tvoje telo si je nejspis muselo vytvorit.

carlisse
29. dub 2007

Deni já měla dost velké zásoby už předtím, tak jsem právě předpokládala, že v těhu tolik nenaberu, protože toho moc nepotřebuju🙂
Co cvíčo? Nedojdeš zítra?🙂)

dendasek
autor
30. dub 2007

Zase a opet nemuuzu, jedeme do Svinarova na paleni carodejnic.

carlisse
1. kvě 2007

Já jsem nakonec taky nebyla, měli jsme tu paní kvůli stavebku.
Koukala jsem, že jste teď měli v Raportu oznámení o sňatku🙂

dendasek
autor
2. kvě 2007

Ahojky, tak jsem nastvana, volala jsem do toho Podoli a pripadala jsm si jako absolutni debil a nebo mam debilniho doktora...nemohla jsem se dopocitat, ve kterem jsem tydnu, podle terminu, ktery chytri pani doktori stanovili nic nesedelo, ale nakonec jsme se dopocitali 😖
Pak se me ta pani ptala na nejaky UZ ve 20 tydnu, na zadnem podroben jsem nebyla, jen u doktora v 19 tydnu a ten rekl, jen vsechno dobre, tak ted nevim jestli bych s nemela zacit bat...nakonec se ta pani ptala na vahu a kdyz jsem ji tu vahu rekla, tak jen podotkla, ze je velka pravdepodobnost, ze se to asi stejne nepovede 😢 nakonec jsem ji rekla stare prijmeni a nemola jsem si ani za boha vzpomenout na sve cislo na mobil, tak jsem ji rekla stare, ktere uz nepouzivam...ach jo...zacinam byt dementni
Jeste si mam jednou zavolat a potvrdit jestli prijedeme a nebo ne...tak se poradime s Milanem a uvidime co a jak.

Tak to si ten Raport musime koupit 😉

carlisse
2. kvě 2007

Deni to je docela nepříjemný... Já jsem na tom UZ ve 20tt byla dokonce v Praze. Dělá se teda od 20tt výš, takže v 19tt mi to přijde dost brzo...
Byla jsem se juknout v Elišce v bazaru na polohovací lehátka pro mimi, tak ho asi koupím z druhé ruky. Jen počkám, jestli se jim tam nevyskytne nějaké s hrazdičkou s hračkama...

dendasek
autor
2. kvě 2007

Market je to hnus....jen se ted bojim, aby bylo vse v poradku. Po tech lecich co jsem brala se vazne desim...ne o sebe, ale o mimi. Pristi tyden jdu k doktorovi tak se ho poptam co a jak.

carlisse
3. kvě 2007

To se docela divím, že ti nic nedělal, protože v tom 20tt se dělá kompletní velký UZ, kde kontrolujou srdčíko, ledviny, prostě všechno, jestli je mimino ok. Ničeho se neboj, třeba to bylo to v tom 19tt, snad by doktor nic nezanedbal, spíš má jen jiný přístup.

dendasek
autor
3. kvě 2007

Market, kdyz si spocitam tu dvou tydenni odchylku tak jsem vlaste byla uz ve 21 tydnu, kdyz mi ten doktor delal ten UZ a rikal, ze je vsechno v poradku. Milan-manzel taky rikal, ze by si to ten doktor urcite nevzal na triko, aby neco zanedbal, jeste kdyz me vzal jen kvuli toho, ze se zna z Milanovou mamkou.

carlisse
4. kvě 2007

No vidíš, tak je to ok. Koukám, jak sis rychle zvykla na to, že nemáš přítele ale manžela🙂))

dendasek
autor
4. kvě 2007

Market, pripada mi to takove umele, kdyz to nekde pouziju, ze je to muj manzel...jsem se poprve smala jako pako.

Nevydrzela jsem to a zavolala jsem do ordinace toho doktora (ke kteremu chodim) abych mela jasno, jestli to je a nebo neni ten UZ ve 20 tydnu, ale ani tak nemam moc klidu. Jsem rekla sestricce, ze to potrebuju vedet kvuli toho 3D, ze se me na to ptala ta jejich sestra a ta moje mi rekla, ze to mam napsane v tehu prukazce, ze jim to mam ukazat a ze budou moc spokojeni...ale kdo se mam vyznat v tech zkratkach ☹

carlisse
8. kvě 2007

Deni v průkazce se taky nevyznám, hlavně teda doktor tam vždycky něco naškrábe, jediný co z toho vyčtu je má narůstající váha a to bych zrovna nemusela 😀