Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

ammalka
26. únor 2008

Ahojky holky, tak bych řekla, že jsem vás v pátek potkala v DM??? Jak Carlisse, tak Dendasek, ale nevěděla jsem to přesně, až doma mě to došlo. Dokonce jsme s Carlisse dostávali obě novou kartičku na slevy

carlisse
2. bře 2008

Ahoj ammalko, tak to moooc gratulujeme k narození Honzíčka! Co nějaké fotečky? Hele tos byla ty kdo stál za mnou u pokladny? Já si říkala, že tu ženskou odněkud znám, ale absolutně mi necvaklo odkud😀

dendasek
autor
5. bře 2008

Tak ja vubec nevim....nevidim, neslysim... 😀

meess
11. bře 2008

Ahoj holky, narazila jsem na tuhle diskusi pac jsem z Rakovnika...zatim mimco neplanujem, spis svatbicku na pristi rok, ale zarazily me skusenosti s dok. Alberovskou...ja k ni chodim dva roky a je v pohode....prijde mi moc mila...ale jak jste tady nektera psala, ze vam rekla, ze stejne potratite, tak to me dostalo.....

meess
11. bře 2008

jezis omlouvam se za pravopisne chyby a preklepy.... 😒

dendasek
autor
12. bře 2008

Ahojky meess: Vitam te tady....chyby a preklepy neres 😉

Pani doktorka Alberovska je mila, to se musi nechat, ale v ordinaci nic nema a stejne pak posila na UTZ jinam.

meess
13. bře 2008

Takže je to pak na dvě věci jak tak koukám...někdo mi říkal, že pan doktor Hajčí je fajn,ale mě je divný chodit k mužskýmu 😒

dendasek
autor
13. bře 2008

Mess: Ja jsem sla k pani doktorce Alberovske ze stejneho duvodu jako nejspis i ty, nechtela jsem k chlapovi....ale v rakovnicke porodnicic jsou jen doktori, takze nakonec je to uplne jedno ke komu pujdes, protoze tem chlapum se nevyhnes. 😀
Super pan doktor je i Marousek, Carlisse potvrdi chodi k nemu...je s nim i sranda. 😉 Hajci je taky v pohode.

meess
13. bře 2008

A rodí pak některý z nich, když budu myslet na budoucnost 🙂

dendasek
autor
14. bře 2008

Jasne a nebo jeste Ruzicka, ten je taky fajn....jen nevim jeslti tam jeste je.

meess
14. bře 2008

Moc díky za rady 🙂

carlisse
15. bře 2008

ahoj meess, vítej mezi námi. já chodila k Alberovské roky, byla jsem spokojená, dokud jsem neotěhotněla, od té doby děs a hrůza a hned jsem přešla.
Maroušek je supr a myslím, že i hodně kvalifikovaný, taky jsem nechtěla k chlapovi, ale nakonec je mi to fuk. Navíc mojí holčičce dá se říct zachránil život, takže na něj nedám dopustit.
Růžička - někdo ho chválí, jiný nadává, prý je hodně náladový, já ho potkala jen jednou, když už jsem měla ke konci těhu problémy a byl zrovna fajn. Jinak je to určitě výhoda chodit k některému z doktorů v nemocnici, je tam vše po ruce a stejně bys tam ke konci těhu docházela.

meess
16. bře 2008

To určitě máte pravdu...je pravda, že paní Alberovská v ordinaci nemá "nic", takže pak asi nebude jiny vyber.. 🙂)tak snad to prekousnu...muzu se vas zeptat v kolika letech jste zacaly planovat mimco?

dendasek
autor
16. bře 2008

Ahojky holk,
Meess, kdybych ti napsala jak to bylo u nas tak by jsi se chytla za hlavu...tak jen ve zkratce...Behem jednoho roku jsem se s manzelem seznamila, vzali jsme se a mame i Elinku....my jsme extrem 😀

meess
16. bře 2008

Ale určitě pěknej 😉 extremy nejsou špatný 🙂

dendasek
autor
17. bře 2008

meess: jsem maximalne stastna. 😵
Ted uz jen to stehovani. Jsem puvodne karvinacka, takze se stehujeme do Karvine, koupili jsme tam byt.
Tak ted nevim, jestli budu jeste moct chodit na Rakovnicko. 😀
Jo a mas skvele motto v pase...s tim plne souhlasim.

carlisse
17. bře 2008

meess my jsme s mužíkem věděli že chceme mimi už když jsme se sznámili, ale to mi bylo 17, pak to tak nějak upadlo v zapomnění a začali jsme se o tom bavit tak před 3 rokama, ale pořád bylo moc práce a tak, pak jsme se najednou dohodli že to zkusíme, protože v okolí měli všici problém otěhotnět a bylo🙂

meess
17. bře 2008

Tohohle mota se drzim uz dost dlouho, pac si myslim ze je vystizny...a pravdivy....no my jsme si to naplanovali tak ze pristi rok svatba, pak chceme rekonstrukci pudy a pote male 🙂) bude mi 23 takze si myslim, ze mam casu jeste habadej .... 🙂

ammalka
27. bře 2008

Ahojky meess, takže ještě k těm doktorům - nejdřív jsem chodila k Alberovské, také hrůza, tykala mi, copak to ještě nebylo to nejhorší, ale hodně žen si stěžuje - i já si na to stěžuju, že když jsem šla od ní, normálně jsem si musela vzít vložku, krvácela jsem, aniž bych měla MS, takže pak jsem ze známosti (mimo jiné mě to sehnal kolega, protože se s ním zná) začala chodit k Báčovi - hrůza dvojnásnobná, když jsem mu řekla, že chci mimi a snažíme se půl roku i když už mě bylo za rok 30, vysmál se mi, že prý je ještě čas to řešit, ano, to sice byl, ale ne pro mě, prostě jsem na to myslela pořád. Pak mě tchýně dohodila Lovětínského, a jak tady píšou holky, že Alberovská u sebe nemá např. UZV, Lovětínský také ne, ale můžu vám říct, že mě to je jedno, na UZV jsem si vždy ráda do nemocnice zašla, protože Lovětínský je skvělej, vždy příjemnej, ještě s váma pokecá jak se máte a tak, prostě nemůžu si stěžovat. A v nemocnici na mě udělal asi největší dojem Hajči, rodila jsem 12,5 hod, Maroušek pořád zkoušel jestli už brouček půjde ven, dávali mi kyslík, injekce proti bolesti, už jsem fakt nemohla, až Hajči řekl, ať to nechají a jdu na císaře, za to mu jsem vděčný, Honzíček už měl na mále, prý mu také dávali kyslík, takže to bylo za 5 minut 12.

dendasek
autor
29. bře 2008

Ahojik holky, tak uz bydlime...no stehovani fuj,fuj,fuj...uz nikdy vice. 😖

meess
30. bře 2008

Koukam, že s doktorama je to zapeklité...o Báčovi jsem nikdy neslyšela něco pěkného, ale zatím i na Alberovskou si nemůžu stěžovat...stěhování je fuška, taky to znam 🙂

dendasek
autor
31. bře 2008

Ja si ted budu po prestehovani hledat noveho...to zas bude..uz se fakt nemuzu dockat... 🙄

carlisse
31. bře 2008

meessjá si taky na Alberovskou nikdy nestěžovala, dokud jsem neotěhotněla, kamarádka od ní odešla právě při otěhotnění, že je nějaká divná a já se jí ještě divila, že jsem spokojená a pak to samé🙂 No, uvidíš sama...

meess
2. dub 2008

No je pravda, že když se jí ještě na něco ptám, tak mi příde, že ji otravuju,ale tak co....lepší se zeptat, že :D a můžu se zeptat v kolika letech jste otěhotněly?

dendasek
autor
3. dub 2008

Me i Carlisse bylo 24...jsme obe v zari. 😀

ammalka
3. dub 2008

meess - mě bylo 29 let, říkala jsem první mimi do 30 let a malej se narodil v lednu a mě bylo v únoru 30 dobrý ne??? 😀

meess
3. dub 2008

Tak to mě bude 24 příští rok před svatbou...no uvidíme jak se to vyvine...chceme zřídit nějaké vlastní bydlení a pak se uvidí....chtěla bych tak do 28 🙂 ammalko tak to je dobrý jak se to povedlo 😉

ammalka
3. dub 2008

To jo fakt se to povedlo, jinak se už na mimíska těš, je s těma prckama fakt radost a teď už i sranda, malej se směje jak o závod 😀

carlisse
4. dub 2008

opravdu děsná sranda😀 Malá na sebe dneska převrhla svůj oběd a rozpatlala všude kolem a pak ještě vylila psovi vodu a vytřela vlastním tělem😀 😀 😀
amalko užívej si mimíska co jen leží a kouká😀

ammalka
4. dub 2008

car, užívám, všichni říkají, že dokud leží je to lepší, no jo, jenže já bych už byla ráda, kdyby běhal 😉