Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

dendasek
autor
6. dub 2008

Souhlasim..lezici a nejlepe spicici 😀 ted uz je Eli fakt strasna ciperka...

vormoni
6. dub 2008

Ahoj,tady Monika,maminka skoro 9.měsíčního kluka Kubíka.Ráda bych se seznámila s maminkami z Rakovníka..bydlím tu druhým rokem a stále nemám s kým vyrazit a pokecat a ted i povozit kočárek.. 😉 Tak ozve se mi další osamocená maminka?Těšíme se,ahoj🙂))

carlisse
6. dub 2008

vormoni ahoj, já jsem tu teď taky víceméně osamocená, když se Denda na mě vyprdla a odsthovala se kamsi do tramtárije🙂
Kde v Rakovníku bydlíš, co tě baví a vložíš nějakou fotku?🙂 řeba se známe od vidění

vormoni
6. dub 2008

ahoj carlisse,my bydlíme V lukách,v paneláku u potoka🙂))Co mě baví,těžko říct,ted se hlavně starám o prcka..fotku jsem se snažila vložit,ale asi se to nepovedlo,jdu to zkusit znovu...🙂))

carlisse
6. dub 2008

Moni musíš jí zmenšit, nejspíš to bylo tím. Tak to jsme kousek od sebe, já bydlím Pod Nemocnicí, určitě se musíme potkávat, to by byla moc velká náhoda kdyby ne.-)

carlisse
6. dub 2008

Podle fotky - nechodíme náhodou spolu na plavání?

vormoni
6. dub 2008

No zrovna jsem koukala do Tvýho alba a řekla bych že jo..🙂))
To je teda dobrý🙂))Já jsem ta s vlasatým a zubatým Kubíkem 😀

carlisse
6. dub 2008

jj, chodíš vždy s manželem že🙂 My ted v úterý nejdeme, ale můžeme se klidně domluvit na společnou procházku, pokud se umoudří počasí🙂
Já chodím většinou sama a mám okatou taky zubatou oekzémovanou Adélku🙂

carlisse
6. dub 2008

kdyžtak si napíšeme tady, musím letět do posilky😉

vormoni
6. dub 2008

ok,taky jsem ted krmila,ale ještě musím přebalit...tak zatím ahoj 🙂

carlisse
7. dub 2008

Moniko ještě kojíš, nebo už jste také na UM?

vormoni
8. dub 2008

ahoj,promin včera jsem se už na chat nepodívala...kojím stále,ráda bych to už omezovala,ale malý to furt vyžaduje...Aspon dopoledne mi vypije 100ml umělého mlíka,na etapy 🙂 a jinak oběd příkrm,pak trochu kojím,usne a až se probudí tak třeba přesnídávka,sušenky..nebo banán..zase trochu kojím a pak je koupání a po něm zase kojím..
no a taky v noci,když se probere,tak 1-2x..Co vy?Dneska nejdete plavat,jak to?

carlisse
8. dub 2008

Mám nějaký zánět, tak se musím doléčit a pak se zas pofičíme potápět. Já nekojím skoro přesně od 6m. Pořád jsem byla od návratu z porodnice nemocná, nebo nastydlá. Měla jsem to složitější i s kojením, jak byla Adélka malinká tak se nejdřív nechytala, pak od 2m alespoň přes klobouček ale pořád nepřibírala, dokonce i hubla, tak jsem musela přikrmovat, od 4m jsme v poledne na příkrmech a zeleninka konečně začala být znát na váze, ale musela jsem kojit + do toho ještě krmit UM a zeleninou. Nakonce jsem při poslední chřipce přišla úplně o mlíko. Kojila jsem cca 40ml za jedno kojení, ale byla jsem ráda i za to.
Rodila jsi v Rakovníku? A jestli jo tak u koho? Já chodila od začátku těhu k Marouškoviiiii do nemocnice a nakonec mě i rodil.

carlisse
11. dub 2008

Ahoj, Moniko jestli budeš dneska nakukovat tak s námi to vypadá až fakt kolem té druhé. alá tu zatím šmejdí a řádí jak černá ruka, na spánek nevypadá🙂

iris
11. dub 2008

Ahoj hollky,tak jsem tu po dlouhé době,ale konečně máme dom net,takže pokud malej nebude moc řádit,tak se ozvu častěji.Tomík vyžaduje neustálou pozornost a dohled,je to takovej čertík.

vormoni
13. dub 2008

Ahoj Marketo,my dnes dostali náhradní lekci plavání,tak jsme tam na 14hod jeli..Byly tam děti už zdatnější než my,koukali jsme jak už se umí potápět...a jen jsme tiše zírali.. 😨 Venku bylo docela hezky.ale moc velké teplo ne,tak jsme pak jeli rovnou domůa doted jsem tu za ním furt lítala,byl jak na baterky..místo aby usnul vysílením..
Tedpo kojení je už tuhej...tak mám čas se najíst a kouknout na net..

carlisse
13. dub 2008

iris ahoj, dej nějakou fotku Tomáška, a´t se podíváme jakého máš potomka🙂
Ahojky Moni, my měly dnes perný den, dopoledne stěhování ložnice, vyklízení sklepa, pak jsme šly s kamarádkou a malou nakupovat hadříky a pak do posilovny. Neděle mám nejradši, to jsme tam vždycky samy jen s obsluhou🙂 Zítra ráno jdeme na oční, doufám, že to dobře dopadne. V úterý vás vyzvedneme až půjdeme na plavčo ok?
My na té nedělní lekci jednou taky byly, nahrazovalyjsme si tu první hodinu.

iris
13. dub 2008

Ahojdy,nějaké fotky jsem tam dala,ale další budou,až je stáhneme do domácího PC.
Máte info k plavání miminek v Rakovníku,kdy,kde,za kolik...?Díky 🙂

carlisse
13. dub 2008

iris tohle je číslo na paní Cermanovou, která plavání pořádá: 605244387, ale nevím,jestli vás ještě vezmou. My se objednávali už v šestinedělí, je to pořád plné. Kurzy jsou od 6ti měsíců, 1 kurz je 10 lekcí, probíhají až do 3 let. Kurz =1250 Kč. Je to směrem na křivoklát kousek za kruháčem, budova speciální školy. Lekce jsou v úterý a neděli, ale vybrat si víceméně nemůžeš, spíš tě přiřadí tam kde je místo...

carlisse
13. dub 2008

Tomášek je moc hezoučké miminko. Měl asi taky novorozeneckou žloutenku, že.

vormoni
14. dub 2008

Ahoj Marketo,tak zítra jsme domluvené,stačí prozvonit a my seběhnem dolů...Snad nebude pršet... ☹ A kam chodíš nakupovat takhle v neděli?Dneska mi šel malý spát teprve před chvílí,to jsem zvědavá kdy se probere...jsem ode dneška sami,tatínek nám odjel na 5dní...ale my si to užijem 😵 Tak zatím ahoooooooj 😀

vormoni
14. dub 2008

Ahoj Iris,my se ještě neznáme ,ale přesto zdravím..Koukala jsem na Tvýho Tomáška,moc pěkný,připomíná mi našeho Kubíka,když byl takhle malinký...ale to už je dáááááááááávno... 😀 Plavání doporučuju,je to fajn,děti se tam můžou vyřádit a když mají rádi vodu,tak je to i sranda🙂))

carlisse
14. dub 2008

Tak u oční ok, kontrola za půl roku, tak snad se to nezhorší.
byly jsme nakupovat na Falcu - v sámošce - tam měli hračky na písek a pak ještě nahoře u větví🙂 Byla jsem si pro nějaké kratší kalhoty na cvičení, v dlouhých teplákách už je dost horko🙂

carlisse
14. dub 2008

jo a proč jsem psala - hlavně jsem chtěla pochválit nové fotky🙂 Šla jsem se mrknout co se tu děje a Kubíček byl hned na první stránce🙂 Závidím ty jeho vlásky, mít takové Adélka, už můžeme nosit sponečky😀

iris
14. dub 2008

Ahoj holky.Dík za to tel. číslo,uvidíme.
Tomík měl žloutenku,ale naštěstí mohl jít domů normálně po těch 4 dnech a nemusel se nikde dopejkat,akorát u okna na sluníčku 🙂

dendasek
autor
15. dub 2008

Ahojky holky, pekne se to tady rozjizdi...na Karvine je pekne mrtvo...ze jsem se vubec stehovala... 😢
Iris Tomasek je krasnoucky.
vormoni Kubicek je fesak. 😉 docela casto jsem te potkavala...jednou jsi stala vedle me i na prechode a mela jsi Kubicka v klokance... 🙂

vormoni
15. dub 2008

Ahoj Dendásku,děkujeme ze pochvalu🙂))Já ho nosila v klokance docela brzy,pak jsem se dozvěděla,že to není až tak dobrý,tak jsem to omezila..a ted už ho myslím neunesu..máme přes 9kg... ☹
Tvoje Eliška je také moc pěkná🙂))A ty pocházíš z Karviné?Máš tam známé?Já jsem tu druhý rok a dodnes se témeř s nikým neznám.. ☹

carlisse
15. dub 2008

hoj Dendo, no vidíš, já ti říkala abys zůstala v Rakovníku😀
Moni ty bys Kubíčka asi nunesla, to je pravda, já Adélku ještě unesu, ale už stěží🙂 Spíš jen na venčení psa, ale to tak obejít minigolf a zpět, dál bych se nedoplazila🙂
Jdeme dlabat, pak se pomalu oblečeme, vezmeme ven psisko a stavíme se pro vás.

dendasek
autor
15. dub 2008

vormoni: je to slozitejsi, ja jsem puvodne z Orlove, (kousek od Karvine), prestehovala jsem se za manzelem do Rakovnika..(on z Rakovnika pochazi) no ted jsme se vratili zpatky "domu"....do Karvine, protoze v Orlove chcipl pes...tak asi takhle.
Ja tady taky nemam moc kamaradek...lepe receno, zadnou maminku s mimiskem, jen same bezdetne.

Zitra planuju mensi nakup prave v klokance...mam to do obchodu kousicek...se mi nechce vytahovat kocarek ze sklepa...tak snad Elika jeste unesu, ale je uz taky docela dost tezka.

Jo Market mame treti zoubek..ten upiri...v levo nahore....vlasky taky bujari 😀

iris
15. dub 2008

Já Tomíka ještě unesu,má něco přes 6 kg,ale na vážení jdeme až ve čtvrtek.
Kočár sebou do Rakovníka vozím občas,páč tam jsou obchody,kam se s kočárkem nedá ani vjet a malýho venku nechci nechat.