Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

carlisse
14. kvě 2008

iris co si pamatuju, tak já jsem jí volala hned po šestinedělí (ale to ještě neměla mimčo) a řekla mi, že až bude čas ozve se. Taky když začínal další kurz když už nám bylo půl roku, tak přišla sms, že kurz začíná tak a tak a pokud se chceme oficiálně přihlásit ať jí zašlu potvrzovací smsku

iris
15. kvě 2008

Carlisse, dostala jsem sms, že volno je v neděli...ale už mají 3 lekce za sebou a další kurz patrně bude až po prázdninách, tak nevím.Moc info tam nebylo ☹

carlisse
15. kvě 2008

irirs info dostaneš na první lekci, ale pokud chceš něco vědět klidně se ptej. Za 10 lekcí se platí 1250,-, je v tom plavání, školička potápění (jde se postupně, nejprve omývat obličej vodou, pak konvičkou apod., což je super), bazének je mo krásnej, mám myslím i pár fotek v albu. Já osobně ti to můžu doporučit, Adélce se to moc líbí, ale zas pokud ti nevadí dojíždění do Tuchlovic je to asi jedno.

iris
16. kvě 2008

Carlisse, díky.Cenu i počet lekcí vím, jen mě zajímalo, do kdy musím poslat přihlášku a kdy je ten nejbližžší kurz...s tou přihláškou nevím.Tak abych neprošvihla ten nejbližší kurz v Rakovníku, i v Tuchlovicích 😉 v Tuchlovicích je to dražší a je to o kousek dál, mám tam rodiče.

carlisse
16. kvě 2008

iris stačí jí napsat že chceš závazně přihlásit mimčo, ostatnní vyplníš na kurzu, akorát potřebuješ potvrzení od léékaře, ale na to je taky formulář

iris
20. kvě 2008

tak budeme chodit plavat do Rakovníka od srpna 🙂 už se moc těšíme!Budeme kontaktováni v průběhu července.Tak abych Tomíkovi sehnala plavky 😀

vormoni
20. kvě 2008

Ahoj holky,tak dnes bylo plavčo jen ve čtyřech,nemoci asi řádí,ale máme zas bazén jen pro sebe🙂)Dokonce byla i nejak teplá voda.. 😉 Děti se zas potápěly a hopsali jsme do bazénu..Kubík už za mnou pomalu sklouzne z kraje..to je super,že se nebojí.. 😀
Markét,tak kočár snad dorazí zítra,nakonec jsme vzali tu barvu manhattan..tm.modrý..Škoda že je takové počasí naprd..a bude prý i další týden..no snad to sluníčko nekdy vyleze..i když pláštěnka přijde taky k tomu..dokonce dostaneme deku zdarma..to jsou věci..je to přes babylife..🙂))
Iris,tak gratulujeme,uvidíš že se vám to bude líbit🙂)

iris
21. kvě 2008

Vormoni, tak ať vám kočárek přijde brzy a ať vám dobře slouží!
Holky, používáte na plavání ty jednorázové plenky, nebo máte plavečky?
Taky doufám,že se počasí zlepší.Teď čekáme pro Tomíka balíček s teplíčkami a tričkem z MMB.A musím mu sehnat čistě bílá body s dlouhým rukávem...jenže v Tescu měli jen s krátkým a jinak mají všude jen barevná 😒 Chci je na podzim na vrstvení oblečení, třeba pod košili nebo pod tričko s krátkým rukávkem.

carlisse
21. kvě 2008

Iris no vidíš🙂 Plavečky nesháněj, kup si jednorázovky - prodávají j v dm, jsou to ty jjich - babylove a jsou dobré.
Moni ahoj, no konečně se dočkáš kočárku🙂 Nám včera dorazila autosedačka - nakonec jsem nemusela nic řešit, narazila jse na aukci na novou autosedačku - konec byl za 12m, tak jsem jenzavolala mužovi, co on na to a potvdila vyvolávací cenu🙂 1399 místo 2999 to se vyplatí🙂 Už je namontovaná v autě🙂
Iris tak jednobarevná bodíčka jsou problém, přesně z toho důvodu jsem taky teď sháněla - pod tuničky kdy není zrovna nejtepleji a je to dost nahouby.Taky už chci zas sluníííčkoooo

iris
21. kvě 2008

To je super cena za autosedačku...my máme vyhlídnutou http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduc... v Tuchlovicích..
Tesco má super bílá bodýčka, krásně drží, měli jsme vel 3-6 měsíců...no, jenže teď mají v tescu jen vše s krátkým rukávkem.
Takže jednorázové plenky, díky za radu.

iris
25. kvě 2008

Tomášek už má 7230g a 66cm.Včera dostal poprvé trochu mrkvičky...napřed udělal příšernej ksichtík, takovej znechucenej, ale pak spapkal 4 lžičky.Dneska budeme pokračovat 😉

carlisse
28. kvě 2008

iris gratuluju ke krásné váze😉
ten ksichtík si dovedu představit, Adélka to dělala asi první dva měsíce přikrmování vždy po prvním soustu, i když jí strašně chutnalo 😀

dendasek
autor
28. kvě 2008

Ahojky holciny, po dlouhe dobe nakukuju na Rakovnik...je super, ze se to tady rozjelo. 😉

iris
30. kvě 2008

Tomík zatím papká, když vidí mističku, už natahuje ručičky a hlasitě se domáhá jídla, spokojenej je, až když má něco v puse 😀 Dneska zkusíme špenát s brambory.
Akorán nám nechce večer usínat 😒 Když pak usne, tak spí třeba do 4 do rána, ale usínání je boj, teď usne třeba až ve 21:30 a to juž měl navyklou hodinu spaní ve 20:00, zas se mu to rozhodilo 😒

carlisse
1. čer 2008

iris a jakým způsobem usíná? Nebo jak uspáváte?

iris
2. čer 2008

Teď ho většinou nechám chvíli řvát a pak usne...ale to se mi nelíbí ☹ Nebo si lehnu do postele, položím ho na sebe na břicho a hladím ho, dokud neusne.Předtím už nám tak krásně usínal při večerním kojení v posteli, ale nějak se to zlomilo a prostě nechce usnout 😖
Brambory se špenátem taky dobrý, dneska bude cuketa s bramborem 🙂 A zítra ho nechám mámě a ségře na hlídání a jedu se nechat ostříhat a nabarvit a zkusit sehnat nové plavky, to se předem hrozím, páč sehnat plavky v mé velikosti bývá problém.

iris
24. čer 2008

kde jste kdo? 😉 Plánujete nějakou dovču?My se chystáme jen na prodloužený víkend do Jizerek, někdy v červenci, jinak budeme výletničit.
Koupili jsme včeraTomáškovi malý bazének, tak hned jak bude počasí, tak ho prubnem.Dneska se to nějak zkazilo.

iris
9. črc 2008

Ahoj holky, tak 22.7 začínáme plavat! 🙂 Jen bych se ráda zeptala, kde je ta speciální škola...nevím, jestli si to totiž myslím správně...je to když se jede od kruháku u benziny směrem k Tyršáku po té pravé straně?Díky za info!

carlisse1982
1. říj 2008

teda holky, tady je to totálně chcíplý...

dendasek
autor
3. říj 2008

to teda jo... 😠

iris
11. lis 2008

já sem chodila, ale nikdo jiný tu nebyl ☹

nursik
11. lis 2008

Ahojte maminy,
perete, vaříte, uklízíte, myjete se? 🙂
Nabízím přivýdělek s HWC klubem, v jejímž sortimentu je kosmetika , úklidové prostředky, potravinové doplňky. Zboží se dá nakupovat a používat jen pro vlastní potřebu, žádné povinné odběry, podloženo smlouvou. Jsem od Rakovníka, tak pokud by to někoho blíže zajímalo, písněte mi do vzkazů. Můžeme se domluvit na osobní schůzce, vše vysvětlím, ukážu výrobky. Můžete nakupovat jen pro sebe a tím šetřit a nebo si přivydělat nějakou korunku k mateřský 😉

petjuska
19. lis 2008

Ahoj holky..Chtela jsem se zeptat..Chtela bych rodit v rakovnicke nemocnici..Nevite jestli je tam porod do vody??? A jake mate zkusenosti z nemocnici??? dekuji... 😉 🙂

bronik
14. lis 2009

Ahoj mam termin v Cervenci je tu nekdo z Rakovnika na pokec

bronik
14. lis 2009

Ahoj descata ja jsem u pani doktorky Alberovske a prijde mi skvela

cutebabe
20. dub 2011

Ahoj. Mám 6 měsíční holčičku. Hledám kamarádku na společné akce z Rakovníka a okolí. Jestli jste na tom podobně, pište 😉

dreana
25. dub 2011

@cutebabe Ahojky, ja jsem se nově přištěhovala do okolí rakovníka, mimčo jeste nemam ani nečekam, ale rada pokecam!

cutebabe
25. dub 2011

@dreana
Ahoj. Já taky nepocházím odtud. Přistěhovala jsem se do Rakovníka asi před 2 lety, tak tu ještě moc kamarádek nemám. A odkud jsi?

dreana
25. dub 2011

@cutebabe Z velké bukové, je to asi 12 od Rakovníka a ty?

cutebabe
28. dub 2011

@dreana já jsem přímo z Rak.