Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

sarkaa
25. zář 2007

ammalka:No pořád stejně....po hormonálním vyšetření už tak nějak doktor ví co se mnou je tak doufám,že se to brzy vyřeší a bude po problémech.Jinak mě teď dává dost zabrat Pája...nějaký období vzdorování a vztekání.Už mám pár dní šílený migrény...ufff.

carlisse
26. zář 2007

Deni koukala jsem hned do alba na Elinku, když se směje, je kouzelná, rozhodně víc než když brečí🙂

dendasek
autor
26. zář 2007

Market: Asi dneska nema svuj den, protoze je napapkana, prebalena, ale porad se se ji neco nelibi a vzteka se, ted jsem ji dala do postylky....rucicky zatim na volno, tak uvidime co se bude dit.
Jinak Adelka je peknoucke slunicko, jak se krasne usmiva. 😵

carlisse
26. zář 2007

Tak plavání ve vaně bylo supr, Adélka byla celou dobu spokojená, dokonce se usmívala. Příště budeme plavat v úterý a to půjdu do vany s ní. Jsem ráda, že je tady ta možnost, jinak mě Jitka chválila, že mám tu něžnou náruč rodičů a že jí držím v těch polohách podle knížky, že je to pro vývoj mimča nejlepší😀

dendasek
autor
27. zář 2007

Market tak to je super, ze se plavani Adelce libilo 😉
Az pujdeme priste kocarkovat, tak ti vezmu tu knizku, je fakt super a jsem ti za ni vdecna...uz me zadna Moutelice nezprdne. 😎

dendasek
autor
3. říj 2007

Ahojky holky, tak se musim pochlubit, Eliska ma dneska presne pet tydnu a pri pondelni prohlidce merila 54 cm a vazila 4120g. Jinak je to zlaticko, v noci krasne spinka a pres den...no zalezi na tom jakou ma naladu...ale nemuzu si stezovat. 😵

ammalka
3. říj 2007

deni, moc gratuluji, Eli je moc krásná! Už se nemůžu dočkat svého broučka, já vím, ještě je čas, ale už se fakt moc těším!!! 🙂 🙂

carlisse
5. říj 2007

Deni vyřiď Elince přání k prvnímu svátečku ode mě a od Adélky🙂
mimochodem včera nám píchli naušničky, dala jsem fotku i do alba.

dendasek
autor
10. říj 2007

Ahojky holky, Market pozdeji, ale preci dekujeme za pranicko 😉
Jinak uz jsme u babi a dedy. Cesta byla super, Elinka se probudila jen na jedno krmeni a to pred Brnem, prebalila jsem ji, napapala se a pak vydrzela az do Orlove....a to jsem se te cesty tak bala, ale cestovani se ji libi. Aspon k necemu jsou ty p....cesty...pekne to s ni drncalo.
U rodicu je to taky super, odpocivam, nemusim nic delat jen kojit 😀 ...no, ale bydlet bych s rodicema asi nechtela, mamka se snazi radit...no ani to nejsou rady,...ale takove to: nema Elinka nejake studene nozicky a proc ji vice neobleces a nema nahodou hlad...no proste babicka 😅

carlisse
12. říj 2007

deni ahoj, to je supr, že se vám tam líbí. Adélka se předevčírem přetočila z bříška na záda, tak děláme pokroky a už krásně pase, je to v albu.
My jedeme k babičce dneska a budeme tam spát do zítra, tak si taky oddychnu🙂

ammalka
12. říj 2007

Ahojky car, přeju vám hodně odpočinku 😉.Dnes je konečne pátek, takže si ho také užiju, pak mě chybí ještě 10 dní, nástup na dovču a mateřská, už se nemůžu dočkat!! 😀 😀

dendasek
autor
13. říj 2007

Ahojky Market, koukala jsem do alba, Adelka je holka sikovna 😉 . Ja jsem se tady nejak nachladila a kaslu jako stary tuberak a jeste se me ke vsemu blbe dycha...tak jen doufam, ze to nebude jako min.rok.
Tak si krasne odpocin. 😉

carlisse
15. říj 2007

Deni ahoj, tak už jsi zpátky, nebo budete u vašich ještě tenhle týden? Zítra má být docela pěkně, tak bysme mohly odpoledne vyrazit na rpochajdu🙂

Ammalko už na mateřskou? To to letí, nedávno jsi nám psala, že jsi těhulka🙂

dendasek
autor
16. říj 2007

Ahojky Market, tak uz jsme zase doma. Jasne muzeme jit na prochajdu, staci pisnout kdy a kde. 😉

carlisse
16. říj 2007

Dneska kolem 11 vyrazíme ven, tak jestli se budete chtít připojit, písni sms, já jdu ještě zalehnout, princezna mě moc vyspat nenechá, tak využiju toho, že usnula🙂

dendasek
autor
20. říj 2007

Zase tady je nejake mrtvo... 😖

carlisse
21. říj 2007

Koukám🙂
Viděla jsem fotky Elinky jak pase koníky, už jíto jde, holce šikovný🙂

dendasek
autor
10. lis 2007

Holky vy na to teda pekne dlabete. 😖

carlisse
10. lis 2007

Dendo a ty snad ne? Poslední příspěvek byl ode mě🙂
Spíš by se měla ozvat ammalka a saarka🙂
Adélka se ptala, co dělá Elinka a mám ji prý pozdravovat😀

dendasek
autor
11. lis 2007

No to mas pravdu 😀 Ale ja jsem zakladatel 😀
Elinka taky zdravi Adelku. Jinak je docela hodna, babicka se ji venuje...jen to pocasi je na h....
Nechcete se zitra stavit na VITAKAVICKU?

carlisse
12. lis 2007

Dneska dojděte vy na meltu😀

dendasek
autor
16. pro 2007

Ahojky Market, jsem debil nevim jake heslo mam na ICQ, takze ti nemuzu poslat ty fotecky. 😒

carlisse
21. pro 2007

Dendo😀

carlisse
22. pro 2007

Holky krásné Vánoce a šťastný nový rok!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ammalka
22. pro 2007

Ahojky holky, dnes jsem se dostala na net, zdravím vás všechny z Rakovnicka, čekám mimi někdy kolem 15.1.2008, držte mi palečky!!!

sarkaa
24. pro 2007

Tak i Vam preji pohodove Vanoce a stastny Novy rok 🙂

iris
9. led 2008

Ahoj holky,tak jsm se dostala na chviličku na net,máme doma Tomáška, je to pěknej vztekloun 😀 Pořád řve,ale v noci naštěstí vydrží i spinkat třeba 5 hodin.
Ammalko, držíme palečky!

dendasek
autor
9. led 2008

Ahojky holky: Iris velka gratulka k Tomaskovi. 😉
ammalka: dobe drzim palecky, aby to slo jako po masle.

carlisse
18. led 2008

iris gratrulka k Tomáškovi. Ono ho to přejde, uvidíš🙂 A změň si nastavení, zdá se, že jsi pěkně dlouho těhotná😀
ammalko měla bys už mít možná mimi, tak se drž!

ammalka
14. únor 2008

ahojky, mimísek už je na světě od 8.1.2008, je to Honzíček a je krásnej a miloučkej a hlavně zdravej, ale taky občas zlobí, tedy spíš jeho zlobí prdíky. ☹ 😉 😉