Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

dendasek
autor
9. kvě 2007

Market me se nelibila ani ta puvodni natoz ta narustajicic 🙂 ale cert to vem, hlavne aby bylo vse jak ma.

carlisse
9. kvě 2007

Přesně tak.
V neděli jedeme na ten 4D, už se na něj děsně těším.
Jinak v pondělí jsem přišla na cvíčo a nikde nikdo...

carlisse
9. kvě 2007

Deni nepsala jsem ti náhodou někdy číslo na to cvičení? Já ho nemám a potřebovala bych tam brnknout, jestli teď v pondělí bude, abych tam zas nešla zbytečně...

dendasek
autor
9. kvě 2007

Market myslim, ze jsi mi ho psala, takze na nektere z predchozich stranek urcite bude.
To ti verim, ze se tesis. Ja mozna pujdu na ten 3D u nas v Ostrave, jeste uvidime co mamka dneska zjisti...je o hodne levnejsi a tak me to nebude mrzet, kdyz se to nepovede a maji to tam na DVD a ne na kazety.

carlisse
10. kvě 2007

Taky jsem měla ten dojem, že tu někde musí být, ale jsem asi slepá🙂) Zavolala jsem si na gyndu a tam mi to číslo dali, už jsem si ho pro jistotu uložila do mobilu🙂)

dendasek
autor
10. kvě 2007

Tak mame po kontrole, mimousek je v poradku, jen byl zase nejak blbe natoceny, ze neslo videt co ma mezi nozickama 😒 nakonec to taky budeme mit jako prekvapko. Pan doktor jen rikal, ze je o neco mensi nez by mel byt, ale to se snad jeste spravi.
Jo a na ten 3D jdeme u nas...tedy v Ostrave, uz nam to domluvila mamca a je to jen za 35O,- na DVD. 🙂

carlisse
10. kvě 2007

No tak to je nádherná cena, tak aspoň, že ses na něj dočkala.
Deni tak gratuluju ke kontrole. Nebudeš nakonec rodit až v září, když je mimi menší?🙂))
Náš prcek je taky menší než podle PM, jen chodidla a nohy má větší🙂)

dendasek
autor
10. kvě 2007

Market nestras...az v zari 🙂 , termin je kolem 5.8., ale tezko rict kdy.
Jo jeste, ze ta mamca vsechno zaridi...ta se snad tesi vic nez ja 🙂 a jsem taky rada, ze se na me podiva i jiny doktor a potvrdi, ze je vse jak ma byt.
Taky jsem se chtela zeptat, jestli nahodou nevis jak dlouho po registraci na miniaukci se muze nakupovat.

carlisse
10. kvě 2007

Deni tuším že po týdnu. Ale radím ti dobře - nechoď tam🙂)) Já tam odtud mám už asi pět věcí, sice krásné, ale je to droga🙂))
Naposledy dneska mi došly 3/4 těhu kalhoty a emitex zavinovačka do autosedačky.

dendasek
autor
11. kvě 2007

Uz jsem to nasla, je to az po 14 dnech 😉
Jsem tam vcera byla nahodou a zalibilo se mi to...tak uvidime 🙂

carlisse
12. kvě 2007

Tak zítra jedeme na ten 4D, už se nemůžu dočkat. Jen doufám, že mi zítra bude líp než dneska. Přes noc se mi vyloupla angína, ale už mám antibiotika, tak snad to zaženu...

carlisse
13. kvě 2007

Deni jukni ke mě do alba, byli jsme na tom 4D a máme nádherné fotky mimouška🙂

dendasek
autor
14. kvě 2007

Ahojky Market, ty fotecky jsou naaaaaaaadherne. 🙂 Tak to je mi moc lito, ze jsi nemocna. Ja mam porad rymu, jsem alergik, ale neberu zadne prasky, protoze jsem jich za tehu uz brala dost, tak pouzivam jen nosni sprej, ale nekdy to je hruza.

carlisse
15. kvě 2007

Deni kdy ty tam jedeš do toho Podolí? Nebo jste si to nakoec rozmysleli?

dendasek
autor
15. kvě 2007

Market do Podoli se nejede, ten UZ mi udela doktor moji mamky...tak snad na nem pujde taky neco videt.

carlisse
15. kvě 2007

Jo vlastně tos říkala, v Ostravě, musím s tou těhu demencí už něco udělat 😀

dendasek
autor
15. kvě 2007

Z toho si nic nedelej u me se projevuje taky....segra ze me ma akorat tak prdel.

carlisse
16. kvě 2007

Tak to jsem ráda, že nejsem sama 😀

dendasek
autor
21. kvě 2007

Ahojky Market na par dnu jsem se odmlcela...meli jsme takovou mensi svatebni cestu, pocasi nam pralo tak to bylo moc super. 🙂
A tenhle ctvrtek zaje jedeme pryc,(k rodicum) vlackem Pendolinem, jsem zvedava jak to zvladnu. Milan vlaky miluje a je to tak nejak posledni prilezitost kdy muzeme jet...tak hura 😅
Vsimla jsem si tvojich fotecek jsou vazne moc hezke....mas sikovneho manzela. 😉

carlisse
22. kvě 2007

Ahoj Deni. Tak to jste stihli svatební cestu rychle🙂) My byli až loni (skoro rok po svatbě) na prodlouženém víkendu v Třeboni v lázních. Tak Pendolinem jsem ještě nejela.
Děkuju za pochvalu foteček🙂

ammalka
22. kvě 2007

Ahojky holky, tak jak se máte? Já zatím ještě nebyla u dr., ale chystám se tam, zrovna když tam chci jít, tak on začne marodit, no není to pech??? 😉

carlisse
23. kvě 2007

ammalko tak si zajdi za zastupujícím doktorem.

dendasek
autor
23. kvě 2007

Market, ono by to snad pozdeji ani neslo, az bude mimisek na svete 🙂 tak nebude cas na nejakou svatebni cestu. My jsme byli kousek od Marijanskych lazni...na Přimdě, bylo tam fakt krasne a taky jen na prodlouzenen vikendu.
No sama jsem zvedava na co cestovani vlakem...jak to zvladnu...no uvidime, pak napisu. 😉

carlisse
28. kvě 2007

No hlavně ty vedra jsou hrozný, dneska je to konečně první den lepší.

dendasek
autor
31. kvě 2007

Ahojky Market, tak uz jsme zase doma. Cesta tam docela usla, Pendolino je pohodlne(klima, obcerstveni....) a stavi asi jen ve trech stanicich, ale cesta nazpatek byla desna, hodinove spozdeni....no hruza, ale zvladli jsme to. 🙂

Byli jsme na tom UZ a vime, ze budeme mit holcicku Nikolku, nejak me zklamala ma intuice 😅 jsem si tak nejak myslela, ze budeme mit Kubicka, ale mam strasnou radost a Milan taky. Prdolka uz lezi hlavickou dolu a ma 1400g, taky nam byl posunut termin az na 17.8.podle nejake biometric.

Chtela jsem se te zeptat, jsi mistni a znas preci jen ty doktory, nevis o nejakem dobrem detskem???

carlisse
4. čer 2007

Deni ahoj,
tak to je supr, že se UZ povedl a gratuluju k holčičce🙂
No dětského doktora řeším taky, protože tu žádného neznám... Bydlela jsem v Roztokáích, takže jsem chodia k dětské doktroce na Křivoklát a tam byla jen jedna...

meloun
9. črc 2007

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? Nejsem sice zatím žádná maminka a ani těhule a taky zatím nepatřím ke snažilkám, ale snažím se přimět manžela, aby se to změnilo 🙂

dendasek
autor
10. črc 2007

Ahojky....urcite muzes. 😉

carlisse
11. črc 2007

meloun: Ahoj, teda to je nick... Začaly se mi sbíhat sliny😀
Odkud jsi?

dendasek
autor
11. črc 2007

carlisse: ja jsem pred chvilickou pulku melounku zdlabla..mnam,mnam. 😀