Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

meloun
11. črc 2007

Ahojky 😀 , meloune mi říká manžel, tak jsem si to dala jako Nick.... jsem z Nového Strašecí...a melouny mám mimo jiné taky moc ráda 😀

dendasek
autor
11. črc 2007

To ja taky...ja je MILUJU, zvlaste tedka.

meloun
11. črc 2007

Jo, tak to chápu 🙂 ... doufám, že ty chutě poznám taky, snad brzy...

dendasek
autor
11. črc 2007

meloun: A uz se snazite a nebo se teprve chystate snazit?

meloun
11. črc 2007

No, popravdě, já bych se ráda začala už aspoň snažit, ale znáš to, chlapi, manželovi se zatím moc nechce.. ☹ a nutit ho nemůžu.

dendasek
autor
11. črc 2007

To mas pravdu...vynutit si miminko to opravdu nejde...ani by te to nejspis netesilo. 😒
A proc manzel jeste nechce? A napis nam o sobe neco..treba kolik ti je???

meloun
12. črc 2007

Tak, je mi teprve 25, manželovi 29, v květnu jsme se vzali. Jsme spolu 4 roky, z toho 3,5 roku spolu žijeme.
Manžel ještě miminko nechce, protože se na to prý ještě necítí. Budeme ještě 2 roky splácet byt, tak peníze máme kam dávat 🙂 .
Koupili jsme si teď navíc motorku, tak si na té motorce taky chce ještě zajezdit než přijdou povinnosti a tak. Já ho částečně chápu, nebo se aspoň o to snažím. Touha po dítěti je, ale nešílím z toho.
dendasek: ty budeš mít miminko už brzy, viď? těšíš se? a kolik je tobě? asi už jsi to tady někdy psala, ale přiznám se, moc to nečtu.. hlavně, když to má moc stránek, to nestíhám.

dendasek
autor
12. črc 2007

meloun: jo, jo uz to mame za par 🙂 , do terminu mame jeste 5 tydnu, tak uvidime, kdy to propukne. Na miminko se strasne moc tesime...jen se trosku desim porodu 😖
Me bude v zari 25 let a manzel ma 28. My jsme se brali letos v dubnu...a ted v lete spolu budeme rok. U nas to byla trosku rychlovka, ale niceho nelituju u nas to snad ani nijak neslo. Ja jsem totiz z Karvine a manzel z Rakovnika, tak jsem sla ja ani ne po mesicni znamosti za nim do Rakovnika a za ten rok jsme toho docela dost stihli...tedy zatim bydlime jen v podnajmu, (chceme stavet pristi rok na jare)miminko a svatbu 🙂

meloun
12. črc 2007

dendasek: tak to jste opravdu docela rychlíci 🙂 , ale kydž víš, že je to tak správné a že to tak má být, tak je to jedině dobře. držím vám palečky...budeš rodit v Rakovníku?
My spolu začali žít asi po půlroční známosti. Nejdříve u jeho rodičů, pak jsme koupili byt, zrekonstruovali a teď už tam 2,5 roku bydlíme. Máme zařízeno, v podstatě máme všechno na co si vzpomeneme. Ale tak nějak mi to nestačí, prostě chci mimino a tak prostě musim manžela pomalu a jistě o tom kroku přesvědčit 🙂 . A řeknu ti, on je docela tvrdohlavý, tak doufám, že se mi to časem povede 🙂 .

dendasek
autor
12. črc 2007

meloun: Rodit budu muset v Rakovniku, protoze ke svemu doktorovi jdu priste uz naposledy a pak do porodnicke poradny,takze si neumim predstavit, ze bych nekam jezdila a taky kde jinde... Byli jsme se podivat i na porodnici ve Slanem,ale nic moc. 😖
Jinak miminko jsme taky neplanovali, takhle rychle...vysadila jsem antikoncepci, protoze mi doktorka rekla, ze budu mit jednou problem otehotnet, jednak, ze mam nadvahu a jeden vajecnik mensi...ale nejak to nevyslo, protoze jsem otehotnela po trech mesicich.
Manzovi uz tahne na 30...tak mu rekni, ze s takovou bude stary tatinek. Ne to si delam srandu, ale jsem cetla v nejakem casopise, ze i muzum tikaji biologicke hodiny... 😉

meloun
12. črc 2007

dendasek: když já mám pocit, že můj muž si to neuvědomuje 🙂 , že už by mohl být starší tatínek... všichni naši kamarádi mají teď malé děti, on je z těch dětí úplně odvařenej, hlavně z dvojčat mojí sestřenky, ale vlastní, ty ještě nechce. a když se ho někdo zeptá, tak řekne, že má ještě moc mladou ženu 🙂 , ale to je asi jen proto, protože tyhle otázky nemá rád.
Já bych prášky nejradši vysadila už teď, počítám s tím, že nám to bude trvat trochu déle, ale počkám ještě do vánoc a pak uvidíme. Přeci jen, v září se jedme potápět do Egypta, tak bych se ráda ještě potopila a taky bych chtěla ještě aspoň měsíc, dva, lyžovat, pokud to půjde ( tím myslím, jeslti bude sníh 🙂 )

dendasek
autor
12. črc 2007

melounek: je fajn, ze ma rad deti aspon jedno plus 😉 A ty jsi mu rikala, ze by jsi uz chtela??? Mlada...me pripada tenhle vek idealni, ani mlada ani stara...proste tak akorat.

carlisse
12. črc 2007

meloun: mě bude taky v záží 25 (Deni kdy ty máš ten slavný den? 😉 ), manželovi je 31 a mimčo se nám povedlo po 3 měsících snažení. Rodit budu taky v Rakovníku a bydlím taky v Rakovníku🙂
myslím, že k tomu rozhodnutí musí dospět sám. Je to složák. Já jsem byla pro mimčo klidně už dřív, ale manžel se na něj taky ještě necejtil, tak jsem víceméně čekala na něj. Chtěli jsme se začít snažit až teď v červenci, ale kolem nás měli všichni problémy s otěhotněním, tak jsme se na to vrhli už skoro o rok dřív😉

meloun
12. črc 2007

carlisse: díky za podporu. to víš, do ničeho ho nutit nebudu a nechci, není to můj styl...prostě ho v tom budu pomaloučku přesvědčovat, že není na co čekat. okolo nás nikdo neměl problémy s otěhotněním. všichni naši přátelé a známí otěhotněli téměř okamžitě, fakt, do půl roka byly všechny holky těhotné...tak on si myslí, že u nás to bude stejné. ale na to se spoléhat nedá, já spíš čekám, že to bude trvat dlouho...možná je to i trochu obrana, abych nebyla zklamaná, když to nevyjde hned..se znám 🙂

dendasek: to víš, že jsem mu to říkala. už jsem mu to říkala před svatbou (brali jsme se v květnu)..občas utrousím nějakou poznámku, ale pořádně jsme se o tom bavili vlastně až předevčírem, protože nám moje kamarádka oznámila, že v lednu čeká miminko, tak jsme se o tom začali bavit navážno. On se na to prostě necítí. ale vím, že k tomu dospěje sám, a tak teda budu chvíli čekat a občas si do něj rejpnu a třeba to vyjde... 🙂

dendasek
autor
12. črc 2007

carlisse: ja mam narozky 19.9. a Milan 16.9. a kdy ty???

carlisse
12. črc 2007

meloun: No já jsem si taky říkala, že to nemůže vyjít hned, ale stejně jsem první dvě MS obrečela, prostě to nešlo si to nepřipouštět. A když to vyšlo, tak jsem o tom ani nevěděla, protože jsem pro práci neměla čas myslet na těhulkování😀

Deni já mám 7.9.:-)

dendasek
autor
19. črc 2007

Ahojky Market, chtěla jsem se zeptat...príští pátek jdu poprvé na monitor a taky na kontrolu...trošku mě překvapilo, že mě bude vyšetřovat zase jiný doktor, nevíš náhodou jaký tam bývá v pátky???

carlisse
20. črc 2007

Deni ahoj, no ono je to podle toho kdo slouží, když tam nechodíš normálně nastálo k jednomu dr...
Já byla na prvním monitoru včera, mimoušek je pořád šíleně aktivní, večer předtím jsem uvažovala, jestli nemám jít v 1/2 1 v noci radši na kontrolní monitor, protože se hemžil tak, že to bolelo a oproti normálnu až moc a když jsem si lehla a dali mi sondy, tak se mimouš ani nehnul. Prostě usnul😀 Místo 20 minut jsem musela ležet v hnusně vyhřátý místnosti na zádech hodinu a 1/4 a za tu dobu se hemžil asi tak třikrát a to mi přišlo, že se jen převalil z boku na bok😀

carlisse
20. črc 2007

Jo taky to možná bude dovolenejma, že tě bude vyšetřovat někdo jinej...

dendasek
autor
22. črc 2007

Market: tak to jsi na tom monitoru byla hooodne dlouho...mimousek je pohodar 😉 .
Ja jsem zvedava na jakeho mudra tam natrefime... 😕
Jo jsem se chtela zeptat, jdete na ten predporodni kurz? My jdeme a jsem uz strasne zvedava jake to bude...a taky jak to tam vypada.

carlisse
23. črc 2007

Deni já jsem byla přihlášená na tom červnovém, ten nám zrušili a chtěla jsem jít aspoń v červenci, pokud to stihnu, ale manžel jede zítra na služebku a vrací se až někdy ze čt/pá v noci a sama tam nejdu. Já toho mám o porodu naštudováno dost, chtěla jsem tam hlavně kvůli němu. Jsem pěkně nas**** že to vyšlo takhle blbě...

dendasek
autor
23. črc 2007

Market: tak to ti verim, ze jsi nasrana. Ja tam nejdu ani tak kvuli tomu povidani, toho uz mam taky hoooodne precteneho...teorie prakticky v maliku, takze je to taky spise pro manzela. Treba na tom kurzu v tom Slanym jsem se nedozvedela vubec nic, co bych jeste nevedela....spise bych mohla doplnovat tu pani co to tam prednasela...nebyla to ani porodni asistentka, ale jen sestricka z gyndy.
Me spise zajima jak to tam vypada...ty porodni saly a pokoje at aspon trosku vim do ceho jdu.
Jinak jsem si vsimla, ze mas termin dva dny pred nama...nam ho stanovili na 17.8.

carlisse
23. črc 2007

Deni já mám podle PM taky 17.8., 15.8. mám podle 1. UZ.
Já jsem to tam viděla, jak nám zrušili ten kurz, tak nás tam PA ze cvičení vzala na prohlídku, takže vím do čeho jdu, chtěla jsem akorát, aby to věděl i můj drahý polovičák 😀
Hele jestli jedna z nás nebude rodit moc před nebo po termínu, tak to vypadá, že když jsme se za těhu neslezly na cvíču, tak se sejdeme aspoń v porodnici🙂

dendasek
autor
25. črc 2007

Market ja jsem lenivec, leniva...takze jsem na to cvico vlastne ani jednou nesla 😅 ...no jsem strasna. Ale jistota je, ze do porodnice musim, takze se tam nejspis urcite sejdeme 😉 tedy pokud pujde vsechno podle planu.

dendasek
autor
25. črc 2007

Taaak uz jsem tady 🙂 .

carlisse
25. črc 2007

Aj já😀

dendasek
autor
25. črc 2007

No Miiiiiiiso...kde se flakas???

carlisse
25. črc 2007

a misakri nás taky najde když už jsme zas na hlavní stránce 😀

misakri
25. črc 2007

tak UŽ 😀 😀 😀

dendasek
autor
25. črc 2007

ja jsem ji pisla i na ICQ...ja jsem tak hodna 😀