Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

misakri
25. črc 2007

no, tak abych se k tomu vrátila, tak mě jako vůbec nic není... ani záda, ani bříško... NIC ☹ ☹ ☹ , nepomohlo ani to, že se s ní nebavíme... 😒

dendasek
autor
25. črc 2007

Tak mozna, ze je klid pred bourkou, ne???

carlisse
25. črc 2007

no já mívám každej den osly, dneska jenom jednou zatím, do toho žáha a už mě to nebaví🙂 Pořád mě bolí mezi žebrama, asi tam mám něco skříplího a mám dojem, že si mimouš nacpal moje plíce pod hlavu jako polštář, protože věčně nemůžu dejchat😀

dendasek
autor
25. črc 2007

no ja si nemuzu stezovat...zatim docela vsechno v normalu, jen sem tam nejake pichnuti v kacce, ale nic pravidelneho..

carlisse
25. črc 2007

to mívám taky, přijde mi, že když už mimoušek nemá co dělat (a zrovna neškytá), tak mi tam prostě dloube prstíkama 😀

dendasek
autor
25. črc 2007

Jo, ale zaha me taky pali a posledni dobou nejak casto.

misakri
25. črc 2007

jako, já už fakt nevím... teď o víkendu to vypadalo tak nadějně a prdlajs...

carlisse, o pálení žáhy mi ani neříkej, tou trpím docela hodně a v podstatě pořád... ☹

dendasek
autor
25. črc 2007

Miso ja kazdym dnem cekam na sms-ku a jako nic...tak uz by se Michalka mohla k necemu rozhoupat.

misakri
25. črc 2007

holky u nás v červenci vždycky říkali, že když jsou bolesti jako u MS, tak se to blíží... takže v tom případě já rodím už asi 2 týdny... bolesti mám pořád...

dendasek
autor
25. črc 2007

Miso, tak to je snad ten nejdelsi porod...o kterem jsem slysela. 😅

misakri
25. črc 2007

dendo, to mi říkej... je vidět, jak nás poslouchá... už teď si z nás dělá prdelky... 😀

carlisse
25. črc 2007

Deni mě začalo klesat břicho a říká se, že by tím míň měla pálit žáha, ale mě teď jede 3 dny v kuse. Včera jsem koupila nový balení rennie a už jsem vybrala skoro jedno platíčko.

dendasek
autor
25. črc 2007

😀 😀 😀

carlisse
25. črc 2007

misakri jenom ta vaše kočka? Já měla úžasnej zážitek na monitoru! Bejbík 2 dny kopal až jsem si v půl jedný v noci před kontrolou a monitorem chtěla zajít radši na kontrolní, jak to bylo moc a pak jak jsem zalehla, dostala sondy, tak najednou klid. Úžasná hodina a čtvrt a za tu dobu asi jen tři pohyby a pak jsem sedla k doktorovi do ordinace a zas vetřelčí tanečky v břiše... potvůrka...

carlisse
25. črc 2007

Deni už máš všechno nakoupeno?

misakri
25. črc 2007

carlisse, to se jako chystáš rodit???!!!!!!!!... to se teda fakt stěhuju až do toho září, u vás v srpnu to nemá cenu... ☹ 😉 🙂

carlisse
25. črc 2007

misakri koukni ke mě do alba, mám tam z minulýho tejdne a z tohodle fotku břucha😀

dendasek
autor
25. črc 2007

Taky papkam rennie, ty ovocne jsou celkem dobre a taky pomaha vychlazene mlicko...ale nekdy kdyz to zacne tak nepomuze vubec nic...
Miso ja sjem taky zvedava na nasi prdelku, jsem ji rikala, ze termin mama 17.8. a ze nejlepsi by to bylo tak na vecer, kdy uz neni takove vedro, tak uvidime jak maminku poslechne.

misakri
25. črc 2007

carlisse 😠 😠 😠 , fakt ti klesá!!!... buuuuu 😢 😢 😢

dendasek
autor
25. črc 2007

Market, temer vsechno, jen jeste zvazujeme monitor dechu.

dendasek
autor
25. črc 2007

Market taky jsem koukala, moc hezky pupik 😉 .

carlisse
25. črc 2007

deni my ho chceme ale zatím nemáme ani objednaný 😀
Dneska jsme byly s maminou pro lehátko do vaničky, v GH byli minulej tejden děsně vybraný, tak mám nakonec s beruškama a sluníčkama😀
Akorát mě zarazilo, jaký rozdíly cen tady jsou. Ve slunečnici měli kojící prsenky o kilo dražší než v GH a vaničku jsem koupila za 200 v hypernově a v GH ji měli tu samou za 348...

misakri
25. črc 2007

dendo, však víš, že už ji přemlouváme od toho 15., jak jsme měli první termín... a pořád nic... fakt jsem zvědavá, kdy to příjde... kéž by to byl ten pověstný klid před bouří... 😀 😀 😀

carlisse
25. črc 2007

akorát se mi začaly minulý týden dělat strie, potvory. A svědí mě děsně pupek, což jenom znamená, že lezou a lezou... A to celý těhu mažu, teď jak začaly rašit dokonce tak 15x denně. Vždy když jdu v noci na wc automaticky máznu i břuch 😀

misakri já mám první termín už 28.7. dle pohybů, orientační.

dendasek
autor
25. črc 2007

market: tak lehatko nekupujeme vubec...pokud bude potreba tak si ho pak koupim.
Pro kojici podprdy si jdu zitra, koupim si jednu lepsi a jednu jen na spani.
Co je GH? jsem tupoun. 😅

misakri
25. črc 2007

carlisse, to znamená, že ti to bříško klesá a napíná se... já to mám taky a to taky poctivě mažu a jedu a mažu a jedu... celé těhu klid a teď ke konci se jich vyrojilo... 😠

my jsme měli taky podle utz ten první termín

dendasek
autor
25. črc 2007

Miso, jak jsem ti uz nekolikrat psala, ven proste musi...neboj ono to prijde.

carlisse
25. črc 2007

deni teď už jedinej krám s dětským zbožím na námku a vůbec v Rakovníku😀
Koupila jsem si taky jednu takovou obyč, ta mě vyšla na 390,- a druhá na 650 myslím, ta je taková lepší. Jsou obě od anity, mám je v albu i.
Jo prej tu má bejt novej krám dětskej, když se jde od námka k Rakoně, hned vlastně u tebe kousek🙂

misakri
25. črc 2007

no jo, ale kdy???... budeš fakt rodit dřív než já, počkej... 😉

dendasek
autor
25. črc 2007

To ja mam podle MS 29.7....ale to jim nejak nesedelo...